• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

1 861,51 zt * 2 449,51 zt * (24% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 556 razy
  • BS-11139
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"

Kup Visual Studio 2022 Professional i rozwijaj się w codziennym życiu szczególnie wygodnie

Jeśli chcesz tworzyć różne aplikacje w swojej codziennej pracy, Visual Studio 2022 Professional jest bardzo dobrym wyborem. Obecna wersja z 2022 roku cieszy się ogromną popularnością w profesjonalnym środowisku pracy i przekonuje nowymi technikami oraz praktycznymi funkcjami, które znacznie ułatwiają rozpoczęcie pracy. W związku z tym rozwiązanie to jest również bardzo dobrym wyborem dla niedoświadczonych początkujących i znacznie ułatwia ci korzystanie z niego. Oczywiście, otrzymasz od nas licencję na Visual Studio 2022 Professional w bardzo korzystnej cenie, a jednocześnie skorzystasz z najlepszej obsługi klienta, która jest do twojej dyspozycji przez e-mail, infolinię lub czat na żywo. Czekamy na twój zakup.

Szczególnie proste funkcje umożliwiające efektywną pracę w środowiskach profesjonalnych

Oprogramowanie Visual Studio 2022 Professional stało się w ostatnich latach prawdziwym faworytem, zwłaszcza wśród niedoświadczonych użytkowników i początkujących, i cieszy się tutaj ogromnym zainteresowaniem. Niemniej jednak możliwości techniczne są bardzo szerokie i wspierają cię w prostym i efektywnym tworzeniu różnych aplikacji. Jeśli nie jesteś szczególnie zaznajomiony z pracą w Visual Studio 2022 Professional, nie będzie to żadnym problemem dzięki dobrze przemyślanej strukturze. Na przykład dzięki pomocy online zależnej od pozycji kursora użytkownik otrzymuje praktyczne wskazówki i porady dotyczące pracy z programem. Możesz łatwo pokazywać lub ukrywać poszczególne bloki kodu i korzystać z kolorowego wyróżniania słów kluczowych. Podczas wprowadzania kodu źródłowego do twojej dyspozycji jest program IntelliSense, który automatycznie dodaje metody lub funkcje.

Kolejną wielką zaletą Visual Studio 2022 Professional jest to, że obsługuje wiele różnych języków. Oznacza to, że nie musisz skupiać się na prostym języku programowania, ale możesz pracować indywidualnie. Nowy program certyfikacji z 2002 roku jest odpowiedzialny głównie za wybór dostępnych i wspieranych wersji; dzięki temu możesz oferować własne języki jako suplementy z odpowiednim certyfikatem. Dzięki zintegrowanemu debuggerowi korzystasz także z funkcji "Edytuj i kontynuuj". Dzięki tej funkcji program Visual Studio 2022 Professional umożliwia łatwe dołączanie do uruchomionych procesów. Jest to możliwe zarówno przez komputer lokalny, jak i przez sieć.

Każdy, kto zainstalował Visual Studio 2022 Professional i zaczyna go używać, od razu korzysta z wielu różnych edytorów, które są bardzo łatwe w użyciu. Na przykład, możesz polegać na edytorach kodu dla wspomnianych już języków programowania, dla graficznych interfejsów użytkownika czy też specjalnych edytorach dla ikon i grafiki rastrowej. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać się efektywnie i indywidualnie. Aby zapobiec częstym i powszechnym błędom podczas pracy z Visual Studio 2022 Professional, wszystkie edytory tekstu obsługują tzw. sprawdzanie składni. Sprawdza on wszystkie treści bezpośrednio podczas wprowadzania kodu źródłowego i wyświetla odpowiednie komplikacje. Umożliwia to efektywne wykorzystanie programu i zapewnia bezbłędną pracę we wszystkich obszarach.

Zaoszczędź więcej czasu dzięki nowej wersji Visual Studio 2022 Professional

Wraz z Visual Studio 2022 Professional firma Microsoft udostępnia ci najnowszą wersję swojego najpopularniejszego oprogramowania. W tym przypadku producent nadal koncentruje się na efektywnej pracy i zapewnia, że możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jedną z największych zmian jest fakt, że jest to teraz aplikacja 64-bitowa. Sam Microsoft mówi z przekonaniem o tym, że Visual Studio 2022 jest najlepsze dla użytkowników. Oprócz nowej architektury, korzystasz także z nowego edytora Razor, dzięki któremu możesz szybko wdrażać złożone projekty i zmiany. Umożliwia to między innymi refaktoryzację między plikami. Narzędzia do automatycznej analizy czy prosta diagnoza problemów z wirtualizacją procesów asynchronicznych - możliwości Visual Studio 2022 Professional nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia.

Jednocześnie Visual Studio 2022 Professional pokazuje się z najlepszej strony, jeśli chodzi o technologię, i jest tu najnowocześniejszy. W związku z tym z łatwością można tworzyć nawet rozbudowane i skomplikowane konstrukcje, które można też rozgrywać bezpośrednio w sieci. Responsywne i szybkie internetowe interfejsy użytkownika, aplikacje dla Linuksa lub innych wersji można tworzyć bez większego wysiłku. Oczywiście nie może też zabraknąć AI, która już dziś jest wykorzystywana w wielu różnych programach. Visual Studio 2022 Professional podąża za tym trendem i integruje sztuczną inteligencję. Za pomocą tych technik można na przykład uzupełnić już stworzone kody. Współpracując z przyjaciółmi lub współpracownikami, korzystasz także ze sztucznej inteligencji i ogromnych możliwości Visual Studio 2022 Professional. Integracja i synchronizacja wszystkich zmian w bieżącym projekcie w czasie rzeczywistym nie pozostawia praktycznie nic do życzenia podczas pracy. Dzięki wsparciu w chmurze poprzez usługi Microsoft Azure możesz łatwo dostosować funkcjonalność i wydajność Visual Studio 2022 Professional do swoich indywidualnych potrzeb. Dlatego nawet w dłuższej perspektywie czasowej program jest dobrą opcją do regularnego stosowania.

Visual Studio 2022 Professional reprezentuje duży poziom rozbudowy dla wysokich wymagań

Visual Studio 2022 jest dostępne w wielu różnych wersjach i wariantach, w zależności od twoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się na wersję Professional, jako użytkownik będziesz mógł korzystać z jeszcze większej liczby funkcji i możliwości technicznych, które w codziennym użytkowaniu pokazują się z najlepszej strony. W porównaniu z wersją Standard możesz także skorzystać z funkcji tworzenia aplikacji na wiele różnych platform. Czy to dla Windows, czy do publikacji w sieci, w chmurze, czy na SharePoint i innych platformach, oferta Visual Studio 2022 Professional nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Jeśli więc chcesz intensywnie pracować z programem, wersja "Professional" jest zdecydowanie dobrym wyborem. Odpowiednie licencje możesz otrzymać w korzystnej cenie od BestSoftware, więc skorzystaj z nich już teraz.    

Licencję na Visual Studio 2022 Professional możesz nabyć za niską cenę w sklepie internetowym BestSoftware

W sklepie internetowym BestSoftware możesz już teraz nabyć aktualną i potężną wersję Visual Studio 2022 Professional do codziennej, wydajnej pracy. Jako użytkownik możesz korzystać z licznych funkcji w życiu codziennym i tworzyć imponujące aplikacje przy niewielkim wysiłku. W naszym sklepie internetowym czekają na ciebie atrakcyjne, różnorodne korzyści. Na przykład dostarczamy ci popularne rozwiązanie producenta Microsoft na szczególnie korzystnych warunkach, dzięki czemu możesz łatwo zaoszczędzić gotówkę, po prostu kupując w domu. Możesz też korzystać z programu bez zbędnej zwłoki, ponieważ oferujemy ci bezpośrednie pobranie programu, a informacje potrzebne do aktywacji otrzymasz e-mailem po maksymalnie 30 minutach. Oczywiście, inne produkty firmy Microsoft są również dostępne za darmo, dzięki czemu możesz na przykład uzyskać starsze wersje Microsoft Visual Studio 2017 lub Microsoft Visual Studio 2019 na bardziej atrakcyjnych warunkach. Czekamy na Twój zakup i cieszymy się, że możemy być z Tobą, a także skorzystać z najlepszej obsługi.

.
Wymagania systemowe - Visual Studio 2022 Professional
Procesor 64-bitowy procesor pracujący z częstotliwością 1,8 GHz lub szybszy, zalecany czterordzeniowy lub lepszy. Procesory ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 11 - 64 bit

Pamięć Co najmniej 4 GB RAM. Wiele czynników wpływa na wykorzystywane zasoby. dla typowych rozwiązań profesjonalnych zalecamy 16 GB RAM.
Miejsce na dysku twardym  Normalna instalacja wymaga od 20 do 50 GB wolnego miejsca na dysku
Karta graficzna Visual Studio działa najlepiej w rozdzielczości 1920 x 1080 lub wyższej.
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
416,01 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft PowerPoint 2021 Windows Microsoft PowerPoint 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Skype for Business 2016 | Windows Skype for Business 2016 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Wyświetlony