• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Project 2021 Standard Windows

440,51 zt * 1 861,51 zt * (76,34% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 209 razy
  • BS-11043
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2021 Standard Windows"

Niskie ceny dla Microsoft Project 2021 Standard oferuje Best-Software.com

Na Best-software.pl możesz kupić aktualną wersję programu do zarządzania projektami Microsoft Project w sprzyjających warunkach i szczególnie łatwe. Oprogramowanie jest, między innymi, stałym elementem oferty abonamentowej Office 365ale można ją też kupić jako samodzielną aplikację. W międzyczasie program może pochwalić się bogatą historią - jego pierwsza wersja została opublikowana w 1984 roku Windows 11 System operacyjny deweloper udostępnia teraz użytkownikom najnowszą wersję, Microsoft Project 2021 Standard i dlatego jest najbardziej aktualną wersją.

Przekonujące funkcje - tak działa współczesne zarządzanie projektami

Wymagania stawiane nowoczesnemu zarządzaniu projektami są bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki Microsoft Project 2021 Standard zawsze masz bezpośredni wgląd w terminy, personel i zasoby czasowe oraz aktualny status poszczególnych kroków.

Jednakże, jest to Microsoft Project 2021 jest wyraźnie skierowana nie tylko do profesjonalnych i doświadczonych użytkowników, ale także do użytkowników prywatnych. Zwłaszcza liczne szablony ułatwiają rozpoczęcie pracy. Pochodzą one z różnych obszarów tematycznych i są oparte na najlepszych praktykach zwyczajowo stosowanych w branży. Dzięki oprogramowaniu Microsoft Project 2021 Standard nie musisz już tworzyć planów zarządzania projektami od podstaw, ale korzystasz ze znacznego uproszczenia.

Funkcje są również bardzo rozbudowane, gdy przyjrzysz się im bliżej. Przede wszystkim dostępne są różne funkcje planowania, takie jak widok osi czasu. Interaktywne diagramy w różnych wersjach nie stanowią oczywiście problemu w obecnej wersji programu Microsoft Project. Microsoft Project 2021 Standard posiada również typową funkcjonalność chmury. Posiadając konto Microsoft, możesz korzystać z oprogramowania za pomocą aktualnej przeglądarki, niezależnie od lokalizacji i urządzenia. Tak więc ci, którzy wielokrotnie korzystają z usług w różnych środowiskach, korzystają z aplikacji w chmurze lub kompatybilnych rozwiązań programowych na smartfony lub tablety.

Oczywiście, dostępnych jest jeszcze więcej funkcji. Polegaj, na przykład, na przesyłaniu timesheets, by rejestrować spędzony czas, albo na wykonywaniu scenariuszy symulacyjnych, by optymalnie przydzielać różne zadania. Automatyczne wypełnianie dat rozpoczęcia i zakończenia, oparte na zależnościach, dopełnia całości pakietu oprogramowania.

Spraw, by Twoja praca była jeszcze bardziej intuicyjna dzięki dodatkowym, indywidualnym aplikacjom

Microsoft Project 2021 już sam w sobie posiada wszechstronne cechy i funkcje. Możesz jednak jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości, korzystając z dodatkowych Aplikacje indywidualne od Microsoftu możesz jednak jeszcze bardziej zwiększyć swoje możliwości. Dotyczy to na przykład Microsoft Teams. Chociaż program ten jest zazwyczaj częścią standardowej wersji aktualnych pakietów Office, można go również pobrać bezpłatnie później. Możesz między innymi korzystać z bezpośredniej wymiany informacji z kolegami lub z wideokonferencji, w których nawet większe grupy uczestników nie stanowią problemu. Ważne jest też, by korzystać z wymienionych już aplikacji. Stanowią one wyraźne uzupełnienie korzystania z oprogramowania na własnym komputerze i umożliwiają tobie jako użytkownikowi zarządzanie własnym projektem z poziomu smartfona lub tabletu.

Obecna wersja z 2021 roku ma tylko subtelne zmiany

W 2021 roku klienci i użytkownicy oprogramowania mogą spodziewać się wielu nowych wariantów, w tym wydania nowego System operacyjny Windows 11. W tym samym czasie Microsoft wprowadza zmiany w oprogramowaniu produkcyjnym używanym w cyfrowym biurze. Dotyczy to także Microsoft Project 2021 Standard. Nie powinieneś jednak oczekiwać żadnych kompleksowych zmian, to tylko dyskretna korekta.

Jednak to, co rzuca się w oczy, to nieco zmieniony design. Deweloper dostosowuje wygląd nowych wersji do obecnego systemu i na przykład znacznie zaokrągla rogi i krawędzie. To samo dotyczy zabarwienia całej powierzchni. Nowa wersja jest znacznie łagodniejsza i bardziej stonowana. Jednocześnie Microsoft wprowadza tzw. tryb ciemny w wersji Project 2021. Jeśli aktywujesz tę funkcję podczas korzystania z oprogramowania, ekran będzie wyświetlany w ciemnych kolorach. Oprócz zmienionego wyglądu zyskasz dużo lepszy przegląd sytuacji, np. gdy korzystasz z kilku okien jednocześnie na jednym ekranie.

Ci, którzy na co dzień używają starszego komputera do zarządzania projektami, skorzystają z kolejnej rewizji. Microsoft obiecuje, że zwiększy się wydajność i sprawi, że korzystanie z oprogramowania będzie jeszcze bardziej efektywne. Zmiany te mają również na celu poprawę stabilności. Poza tym Microsoft kontynuuje pracę nad bardzo dobrą dostępnością. Dostępne są ulepszone wyjście mowy, poprawiony kontrast i lepsza klawiatura, które zapewniają liczne technologie wspomagające, pozwalające na korzystanie z oprogramowania bez barier.

Przekonaj się do atrakcyjnej oferty programowej

Przekonaj się o naszej atrakcyjnej ofercie programowej już na pierwszy rzut oka. Na przykład, jeśli nie chcesz polegać tylko na samym Microsoft Project 2021 Standard, ale potrzebujesz także innych wariantów do cyfrowej pracy biurowej, zalecamy zakup pakietu "Biuro 2021. Aktualna wersja korzysta z poprawek wprowadzonych w obecnej generacji i można ją zamówić tanio, bezpiecznie i łatwo. Oczywiście jest też Microsoft Project 2021 Professional która oferuje jeszcze więcej funkcji dla profesjonalnych użytkowników. Więcej Aplikacje indywidualneworda, PowerPointa czy Excela, możesz kupić po korzystnej cenie i pobrać bezpośrednio.

 

Wymagania systemowe - Project 2021 Standard
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Standard Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Standard Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Standard Windows"
Microsoft Visio 2021 Standard Windows Microsoft Visio 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Project 2019 Standard Windows Microsoft Project 2019 Standard Windows
176,35 zt * 2 857,14 zt *
NOWY
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft PowerPoint 2016 MAC Microsoft PowerPoint 2016 MAC
97,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2016 MAC Microsoft Word 2016 MAC
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Project 2016 Standard Windows Microsoft Project 2016 Standard Windows
137,15 zt * 2 857,14 zt *
Microsoft PowerPoint 2016 Windows Microsoft PowerPoint 2016 Windows
97,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Wyświetlony