• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 10 Home N

68,11 zt * 125,15 zt * (45,58% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 233 razy
  • BS-11124
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 10 Home N"

Kup Windows 10 Home N - zdobądź nowoczesny system w świetnej cenie tutaj, w BestSoftware

Wraz z Windows 10 Home N znany producent Microsoft prezentuje system operacyjny w bardzo szczególnej formie. Z niewielkimi różnicami, które dotyczą głównie elementów oprogramowania, system jest używany w wielu środowiskach i w zasadzie umożliwia efektywną pracę. W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz nabyć licencję na Windows 10 Home N na szczególnie korzystnych warunkach, a jednocześnie skorzystać z możliwości bezpośredniego pobrania i szybkiego dostarczenia klucza pocztą elektroniczną. Nie krępuj się więc i kup teraz swój klucz od nas, czekamy na twoje łatwe i niedrogie zamówienie w sklepie internetowym.

Wiele funkcji, praktyczne narzędzia do efektywnej pracy z Windows 10 Home N

Windows 10 Home N nadaje się do wydajnej pracy, efektywnego grania lub bezpiecznego surfowania w internecie i jest przeznaczony głównie dla użytkowników prywatnych. System operacyjny obsługuje również wydajne komponenty sprzętowe i jest wyposażony w szeroki zakres narzędzi pokładowych do wszechstronnego użytku. Między innymi możesz polegać na nowej przeglądarce internetowej Microsoft Edge, która jest dostępna w najnowszej wersji. Tutaj widać dużą i znaczącą zmianę. Przeglądarka ta jest obecnie oparta na technologii Chromium, a więc już teraz znacznie różni się od używanego wcześniej Internet Explorera. Edge obiecuje bardzo dobrą wydajność, wsparcie dla wszystkich popularnych funkcji i oczywiście ogromny wybór niezbędnych rozszerzeń, aby zapewnić dobre i indywidualne doświadczenia podczas surfowania.

Pozostałe narzędzia wbudowane w Windows 10 Home N również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, jeśli chcesz polegać na odpowiednim systemie. Na przykład Windows Defender to praktyczne rozwiązanie zabezpieczające, które może zapewnić dobrą ochronę przed codziennymi zagrożeniami. Wraz z Zaporą systemu Windows program śledzi aktywność na komputerze i natychmiast wykrywa zagrożenia, potencjalne niebezpieczeństwa lub ataki. Dzięki regularnym aktualizacjom, które dotyczą także programu Windows Defender, korzystając z systemu Windows 10 Home N, jesteś zawsze na bieżąco i praktycznie nie musisz się martwić o aktualne zagrożenia.

Z pomocą konta Microsoft możesz korzystać z wielu innych funkcji i możliwości systemu Windows 10 Home N. Zaloguj się za pomocą tego konta, na przykład po to, by umożliwić automatyczną synchronizację ważnych danych między kilkoma urządzeniami końcowymi. W ten sposób możesz znaleźć swoją historię przeglądania lub zapisane hasła bezpośrednio na innych komputerach. Z pomocą odpowiedniej funkcji dość znacznie zwiększasz swoją produktywność. Sklep Windows jest również praktyczny. Udostępnia on wiele darmowych i płatnych programów, które możesz pobrać na swój domowy komputer za pomocą kilku kliknięć. Znajdziesz tu wiele popularnych wersji, które w razie potrzeby możesz też łatwo dokupić. Do korzystania ze sklepu wymagane jest także konto Microsoft.

Wraz z Windows Hello deweloper, firma Microsoft , dodał nową funkcję, która znacznie ułatwia proces logowania w życiu codziennym. Na przykład, używaj odcisku palca lub rozpoznawania twarzy, aby w krótkim czasie móc się zalogować i odblokować konto użytkownika. Oczywiście do tego celu niezbędny jest odpowiedni sprzęt.

Wizualnie Windows 10 Home N również bardzo się zmienił w porównaniu ze swoim raczej nielubianym poprzednikiem Windows 8 i Windows 8.1. Nowsza wersja jest teraz nastawiona na to, co sprawdzone i przetestowane, przynajmniej w swoich podstawowych funkcjach, i oferuje na przykład klasyczne menu startowe do uruchamiania aplikacji lub obsługi podstawowych funkcji. Można to także indywidualnie dostosować i zmienić. Dostępny jest również tzw. tryb ciemny, w którym wszystkie okna, ramki i zawartość są wyświetlane w czarnym kolorze o wysokim kontraście. Tryb ten można łatwo i indywidualnie aktywować lub dezaktywować, więc w zależności od upodobań możesz używać Windows 10 Home N z klasycznym wyglądem lub z nowym trybem ciemnym.

Podsumowując, to właśnie te drobne usprawnienia sprawiają, że Windows 10 Home N jest dobrym wyborem do codziennej pracy. Na przykład, możesz polegać na rozbudowanej kontroli gestów, która pozwala na intuicyjną obsługę oprogramowania. Ponadto możesz teraz ustawić interfejs WLAN tak, aby po dezaktywacji automatycznie włączał się ponownie i w kilku krokach łączył się z wybraną siecią. Ponadto Windows 10 Home N posiada funkcję automatycznego lub dynamicznego blokowania. Zasada jest dość prosta: jeśli usuniesz się ze swojego komputera, system zablokuje się automatycznie. Szczególnie w sektorze zawodowym może to znacząco zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność podczas pracy. Nawiasem mówiąc, ta funkcja jest technicznie oparta na interfejsie Bluetooth twojego smartfona. Jeśli zabierzesz go ze sobą, gdy będziesz opuszczał miejsce pracy, połączenie Bluetooth zostanie przerwane, a komputer zablokuje się po około 30 sekundach. W ten sposób osoby nieupoważnione nie mają już dostępu do funkcji i plików na komputerze.  

Ważne różnice między Windows 10 Home N a Windows 10 Home

Windows 10 Home N to w zasadzie klasyczna wersja systemu operacyjnego, w której większość cech i funkcji jest dostępna dla ciebie, a obsługa nie różni się od normalnej wersji. Brakuje jednak jednego ważnego szczegółu: w Windows 10 Home N nie ma Windows Media Playera. Tą specjalną wersją producent, firma Microsoft, spełnia wymagania Komisji Europejskiej. Ponieważ od 2004 roku firma jest zobowiązana do oferowania również wersji systemu bez Media Playera. Przede wszystkim nie możesz używać pożądanego odtwarzacza multimedialnego do odtwarzania filmów, muzyki czy nagrywania płyt CD i DVD. Jednak ze względu na brak odpowiednich kodów i komponentów efekty działania Windows 10 Home N wykraczają poza Windows Media Player. Program Windows Movie Maker czy Windows Media Center nie są więc dostępne bezpłatnie i nie działają na licencji Windows 10 Home N. Różnica jest zauważalna także podczas korzystania z aplikacji aparatu, ponieważ nie można jej uruchomić w trybie ex works.

Wskazówka: Jak korzystać z odtwarzacza multimedialnego i innych funkcji w systemie Windows 10 Home N

Choć Windows 10 Home N może być oczywiście używany bez odtwarzacza multimedialnego bez żadnych problemów i większych ograniczeń, to prosta i nieskomplikowana koncepcja jest bardzo popularna wśród wielu użytkowników. W związku z tym często pojawia się chęć używania oprogramowania w systemie Windows 10 Home N. Dzięki odpowiednim pakietom i plikom do pobrania masz możliwość zainstalowania i używania odtwarzacza multimedialnego oraz kodeków używanych do korzystania ze wszystkich funkcji także później. Odpowiednie pliki do pobrania i pliki można znaleźć między innymi bezpośrednio u producenta, firmy Microsoft, więc skorzystaj z prostych opcji szybkiego uaktualnienia.

Przy okazji: Bezpośrednia aktualizacja do klasycznej wersji Windows 10 Home nie jest możliwa. Rdzeń wariantów jest na to zbyt różny. Jeśli więc chcesz przejść z Windows 10 Home N na Windows 10 Home, musisz całkowicie przeinstalować system. Oczywiście możesz też zdobyć u nas klucz do stałej aktywacji i korzystania z Windows 10 Home, jeśli chcesz korzystać z rozszerzonych możliwości. Więc kup taniej wersję, którą chcesz, czekamy na twój zakup.

Już teraz polecamy tani zakup Windows 10 Home N bezpośrednio w BestSoftware

Dzięki łatwemu i taniemu zakupowi licencji na Windows 10 Home N, my tutaj, w BestSoftware, jesteśmy do twojej dyspozycji za darmo. Zapoznaj się z atrakcyjnymi ofertami już teraz i odbierz klucz drogą mailową w ciągu maksymalnie 30 minut od zakupu. Nie musisz długo czekać na pomyślną aktywację oprogramowania, ale możesz od razu przystąpić do jego intensywnego używania. Chętnie pomożemy ci w aktywacji lub jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu. Skorzystaj z naszych opcji kontaktu telefonicznego, mailowego lub czatu na żywo, by uzyskać szczególnie szybką pomoc. Inne produkty Microsoft są również dostępne za darmo, na przykład dotyczy to pakietu Office 2021, klasycznego systemu Windows 10 Home lub Windows 10 Pro N. Wybierz więc wersję, którą chcesz i kup z nami swój ulubiony produkt w kilku krokach.

 

Wymagania systemowe - Windows 10 Home N
Procesor lub SoC o częstotliwości co najmniej 1 GHz
Systemy operacyjne    Windows 10 Home N
Pamięć 1 GB dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Windows 10 Home N"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 10 Home N"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 10 Home N"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Device Microsoft SQL Server 2017 Device
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony