• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 10 Pro N

73,01 zt * 175,42 zt * (58,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 778 razy
  • BS-11123
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 10 Pro N"

Pracuj efektywnie z najnowszym systemem Windows 10 Pro N w swoim codziennym życiu

Pracuj efektywnie z najnowszym Windows 10 Pro N i postaw na praktyczny system operacyjny, który cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w segmencie profesjonalnym. Dzięki wielu funkcjom, a przede wszystkim licznym innowacjom technicznym, system operacyjny firmy Microsoft z łatwością spełnia nawet najwyższe wymagania i pomaga ci efektywnie zarządzać pracą. Oczywiście, potrzebujesz odpowiedniego klucza do stałej aktywacji Windows 10 Pro N, który możesz zdobyć między innymi w naszym sklepie. Dlatego zamów teraz w BestSoftware, aby natychmiast zacząć korzystać z Windows 10 Pro N.

Zwróć uwagę na specjalne cechy systemu Windows 10 Pro N do indywidualnego zakupu

Jeśli zdecydujesz się na zakup Windows 10 Pro N, otrzymasz w zasadzie w pełni funkcjonalny i bezpieczny system operacyjny, jednak bliższa analiza ujawnia różnice techniczne i funkcjonalne. Wraz z wersją Windows 10 Pro N producent Microsoft udostępnia wariant, który spełnia prośbę Komisji Europejskiej o wersję bez Windows Media Playera. Jest to również powód skrótu, ponieważ "N" oznacza "not with Media Player". Jeśli wybierzesz Windows 10 Pro N, będziesz musiał obejść się bez popularnego rozwiązania do odtwarzania zawartości multimedialnej lub nagrywania płyt CD lub DVD.

Ograniczenia idą jednak o krok dalej. Musisz się też obejść bez Windows Movie Maker i Windows Media Center, jeśli korzystasz z Windows 10 Pro N. Nie działa też aplikacja aparatu. Nie działa też aplikacja aparatu.

Wiele nowych funkcji umożliwia ci efektywną pracę w codziennym życiu

Ale nawet jeśli w Windows 10 Pro N zabraknie Media Playera, ty jako użytkownik oczywiście nadal będziesz mógł korzystać z licznych narzędzi i wszechstronnych możliwości, które pozwolą ci efektywnie pracować w segmencie profesjonalnym. Na przykład do systemu operacyjnego Windows dołączony jest nowy program Windows Defender. Jest to oprogramowanie zabezpieczające, które może znacząco zwiększyć ochronę twojego domowego komputera. Dzięki odpowiedniej technologii i potężnemu skanerowi antywirusowemu program śledzi wszystkie działania na komputerze i natychmiast reaguje w przypadku anomalii lub zagrożeń. Regularne aktualizacje Windows i Defendera są odpowiednio ważne i jeśli to możliwe, powinieneś mieć je zainstalowane automatycznie. Nawiasem mówiąc, Windows 10 Pro N jest teraz znacznie bardziej miłosierny, jeśli chodzi o automatyczną instalację aktualizacji; masz tu indywidualne opcje niezakłóconej pracy.

Możesz też polegać na nowej przeglądarce internetowej, jeśli na co dzień korzystasz z Windows 10 Pro N. W przypadku Microsoft Edge dostępna jest zupełnie nowa wersja, która ma działać znacznie lepiej, zwłaszcza w porównaniu z Internet Explorerem. Edge jest teraz oparty na Chromium, popularnej technologii, która jest używana także w przeglądarce Google Chrome. Zapewnia to bardzo dobrą wydajność podczas surfowania po internecie. Oczywiście, nadal dostępne są tysiące rozszerzeń i dodatków, które umożliwiają indywidualne korzystanie z przeglądarki.

Możesz też liczyć na kompleksowo zmieniony wygląd systemu Windows 10 Pro N. Tylko niewiele przypomina ci poprzedników z Windows 8 i Windows 8.1, na przykład klasyczne menu start jest znowu na pokładzie. Nadal ma żywe kafelki, ale jednocześnie przekonuje zwykłymi opcjami i bardzo prostą obsługą. Oczywiście w Windows 10 Pro N możesz też w kilku krokach dostosować funkcje menu Start i w ten sposób zapewnić sobie indywidualny użytek. Oczywiście w nowym systemie widoczne są też inne zmiany wizualne, na przykład praktyczny Dark Mode. Po naciśnięciu przycisku cały system jest wyświetlany w ciemnym, a więc kontrastowym interfejsie. Według Microsoftu powinno to po raz kolejny znacząco zwiększyć przegląd i możliwości efektywnej pracy. Oczywiście Tryb Ciemny z Windows 10 Pro N można łatwo aktywować lub dezaktywować, więc nadal masz wolny wybór.

Producent znacząco poprawił też współpracę z kontem Microsoft i innymi urządzeniami z Windows 10 Pro N. Zaloguj się na swoje darmowe konto i ustaw techniki tak, by były ze sobą zsynchronizowane. W ten sposób możesz mieć dostęp do tych samych haseł na swoim notebooku lub komputerze i pracować jeszcze wydajniej. Konto jest też potrzebne, jeśli chcesz korzystać z Microsoft Store, który jest integralną częścią Windows 10 Pro N. Dzięki niemu możesz znaleźć wiele aplikacji i programów . Za jego pomocą możesz znaleźć wiele aplikacji i programów, które możesz pobrać za darmo lub za opłatą, w zależności od wariantu. Jednak aby z nich korzystać, musisz być zalogowany.

Oprogramowanie Windows 10 Pro N zawiera też wiele mniejszych innowacji technicznych. Między innymi możesz polegać na Windows Hello, usłudze umożliwiającej szybkie logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy lub odcisku palca. Uwzględniono także praktyczne funkcje przydatne w pracy zawodowej. Na przykład komputer blokuje się automatycznie, gdy opuszczasz miejsce pracy w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Działa to za pośrednictwem sparowanego smartfona i interfejsu Bluetooth. Jeśli odejdziesz od komputera, system zablokuje się automatycznie, a ty nie będziesz musiał się już martwić o bezpieczeństwo swoich danych.

Wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z systemu Windows 10 Pro N w środowisku zawodowym lub prywatnym

Windows 10 Pro N przekonuje wieloma atrakcyjnymi funkcjami i możliwościami, ale jednocześnie w tej czy innej sytuacji z pewnością brakuje odtwarzacza multimedialnego lub innych komponentów. Istnieje jednak bardzo szybka i praktyczna pomoc w rozwiązaniu tego problemu, dzięki specjalnej licencji Windows, za pomocą odpowiednich plików do pobrania i ofert w internecie. W ten sposób możesz później łatwo wyposażyć swój komputer w odpowiednie rozwiązania. Wystarczy pobrać z internetu odtwarzacz multimedialny i odpowiednie kody, a następnie korzystać z jego funkcji w zwykły sposób.

Uwaga: Proste uaktualnienie z Windows 10 Pro N do Windows 10 Pro w wersji klasycznej nie jest możliwe, ponieważ różnice na poziomie technicznym są zbyt duże, by wykonać ten krok. W takim przypadku zalecamy dokładną i klasyczną reinstalację systemu na twoim komputerze, abyś mógł korzystać ze wszystkich funkcji i dobrej wydajności. Oczywiście w sklepie internetowym BestSoftware możesz również nabyć odpowiednie klucze i licencje dla Windows 10 Pro w niskiej cenie.

Skorzystaj z niskich cen na Windows 10 Pro N w BestSoftware

Oczywiście w BestSoftware możesz też liczyć na zwyczajowo niskie ceny licencji Windows 10 Pro N. Zamów więc już teraz klucz potrzebny do trwałej aktywacji i wszechstronnego korzystania ze wszystkich funkcji bezpiecznie i efektywnie z domu. Dostarczymy ci go szczególnie szybko i niezawodnie pocztą elektroniczną, a będzie on dostępny dla ciebie po maksymalnie 30 minutach. Oczywiście, przekonamy Cię najlepszą obsługą, przez telefon, czat na żywo lub przez wiadomość z przyjemnością Ci pomożemy. Czy masz problemy z aktywacją? Nawet zdalna konserwacja nie stanowi problemu dla naszych ekspertów. Ważna jest też atrakcyjna oferta innych produktów Microsoftu. Na przykład, kup Microsoft Office 2021 lub poszczególne rozwiązania Word, PowerPoint lub Excel, aby pracować efektywnie i zaoszczędzić mnóstwo czasu w cyfrowej pracy biurowej. Tradycyjnie atrakcyjne warunki dotyczą także innych ofert Windows 10 Home, Windows 10 Pro, a nawet Windows 11.

 

Wymagania systemowe - Windows 10 Pro N
Procesor lub SoC o częstotliwości co najmniej 1 GHz
Systemy operacyjne    Windows 10 N
Pamięć 1 GB dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

  

Powiązane łącza do "Windows 10 Pro N"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 10 Pro N"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 10 Pro N"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Wskazówka!
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Windows 10 Enterprise LTSB 2016
489,51 zt * 909,34 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony