• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 11 Pro N

146,51 zt * 538,51 zt * (72,79% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 123 razy
  • BS-11129
  • Merhsprachig
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 11 Pro N"

Kup Windows 11 Pro N i korzystaj z wielu nowych funkcji w codziennym życiu

W październiku 2021 roku pojawił się Windows 11, oficjalny następca Windows 10 jako najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Oprócz darmowego uaktualnienia z oficjalnej licencji Windows 10, możliwa jest też oczywiście klasyczna nowa instalacja. Kup go, by korzystać ze wszystkich cech i funkcji nowego systemu. Możesz u nas dostać tanią licencję Windows 10 Pro N, która nadaje się do użytku w środowisku komercyjnym. W sklepie internetowym BestSoftware możesz w kilku krokach dokonać zakupu z domu i skorzystać z atrakcyjnych korzyści związanych z nowym systemem operacyjnym firmy Microsoft.

Wykorzystaj innowacje techniczne i praktyczne funkcje systemu Windows 11 Pro N

Oczywiście, Microsoft wprowadza w Windows 11 Pro N pewne techniczne innowacje, które jeszcze bardziej usprawnią pracę. Jest to widoczne na przykład podczas pracy z dużymi monitorami. Są one używane głównie w środowisku profesjonalnym do jednoczesnego korzystania z kilku okien na jednej powierzchni. Dzięki nowej funkcji "snap-in" w systemie Windows 11 Pro N możesz teraz znacznie łatwiej i skuteczniej przenosić okna i poszczególne elementy w pożądane miejsce. Możesz też jednym ruchem przesunąć okna do wybranego narożnika i zaoszczędzić sobie długiego, czasochłonnego dopasowywania zawartości.

Microsoft znacząco popracował też nad funkcją wyszukiwania, która została poprawiona w Windows 11 Pro N. Oczywiście nadal przeszukuje ona cały ekran. Oczywiście nadal przeszukuje on cały nośnik danych, ale teraz ma być jeszcze dokładniejszy. Korzystając z nowego systemu Microsoftu, możesz też korzystać z bezpośredniego układu najpopularniejszych programów lub wyświetlania ostatniego wyszukiwania. Jedną z ważnych innowacji jest także poprawiona i szybsza procedura instalacji. Uwaga: Kiedy konfigurujesz system po raz pierwszy, wszystkie opcje dotyczące lokalizacji lub transmisji danych są oczywiście aktywowane w zwykły sposób. Jeśli tego nie chcesz, powinieneś je odznaczyć odpowiednim przełącznikiem i postępować ostrożnie.

Windows 11 Pro N różni się też innymi szczegółami i subtelnościami od wersji podstawowych, na przykład Windows 11 Home N. Na przykład szyfrowanie urządzeń BitLocker, zapewniające większe bezpieczeństwo na wszystkich urządzeniach, jest dostępne bezpłatnie tylko w wersji Pro. To samo dotyczy usługi Ochrona informacji systemu Windows, która może skutecznie chronić przed przypadkowym wyciekiem danych. Największe różnice występują jednak w zarządzaniu biznesowym i provisioningu. Możliwości są bardzo szerokie: dynamiczne przydzielanie zasobów, przydzielanie dostępu czy przypisywanie polityk grupowych. Dostępna jest także usługa Windows Update dla Firm oraz specjalny Sklep Windows dla Firm.

Ponieważ system Windows 11 Pro N jest często używany także w środowiskach prywatnych, na przykład poprzez preinstalację w momencie dostarczenia komputera, główną rolę odgrywa także przydatność do gier. Microsoft obiecuje tu znaczące usprawnienia, w tym funkcję AutoHDR. Przynajmniej z odpowiednim monitorem zapewnia to dużo bardziej atrakcyjne i kolorowe wyświetlanie gier. Jak zwykle dostępna jest też aplikacja Xbox z wieloma grami. Jeśli masz subskrypcję praktycznej usługi Game Pass od Microsoftu, w systemie Windows 11 Pro N możesz korzystać z ponad 100 gier z różnych kategorii. Wskazówka: Dzięki Direct Storage API można znacznie przyspieszyć szybkość ładowania gier. W tym celu system Windows zleca część zadań karcie graficznej.

Windows 11 Pro N jest także wizualnie nowy..

Po udanej instalacji systemu Windows 11 Pro N za pomocą nowej procedury, pulpit również pojawia się w nowej okazałości. Wizualnie wiele się zmieniło w porównaniu z poprzednikiem Windows 10. Największa zmiana jest zauważalna, gdy patrzysz na pasek zadań. Przynajmniej w domyślnym ustawieniu wszystkie ikony i ikona menu startowego nie znajdują się już po lewej stronie, ale na środku. Ma to na celu wyeksponowanie pracy i skierowanie uwagi na okna. Za pomocą kilku prostych kroków możesz jednak jeszcze bardziej zmienić ustawienia, np. nadać im znajomy wygląd. Zmiany optyczne można też zauważyć, zaglądając do menu startowego. Nie ma już znajomych żywych kafelków, ale nadal oferuje dostęp do klasycznych funkcji i praktyczną wyszukiwarkę. Microsoft pracował też nad kolorystyką, krawędziami i narożnikami. Oczekuj znacznie gładszego gradientu i bardziej atrakcyjnego, świeższego wyglądu.

Nowością w Windows 11 Pro N jest praktyczny tryb ciemny. Z pewnością znasz to z wielu innych aplikacji czy programów, w tym ze smartfonów. Ale teraz znajdziesz ją także w najnowszym systemie operacyjnym Windows. Aktywuj lub dezaktywuj ją kilkoma prostymi krokami w ustawieniach i w ten sposób zapewnij sobie wyświetlanie obrazu w kontrastowej czerni. Powinno to poprawić przegląd sytuacji i sprawić, że praca będzie bardziej efektywna. Nowy system operacyjny charakteryzuje się też innymi drobnymi udoskonaleniami, na przykład możesz teraz używać różnych tapet na wirtualnych pulpitach. Dzięki temu sprawiasz jeszcze bardziej indywidualne wrażenie i korzystasz z atrakcyjnego wyglądu.

Ważna cecha specjalna systemu Windows 11 Pro N - zwróć na nią uwagę przed zakupem

Kupując licencję na Windows 11 Pro N, zwróć uwagę na specjalną cechę tej wersji. Dodatek "N" do tej wersji oznacza "nie z media playerem". Oznacza to, że otrzymasz system operacyjny dostarczony bez Windows Media Player i związanych z nim kodeków. Aplikacja muzyczna nie jest już też dostępna w Windows 11 Pro N, więc w tym przypadku musisz poszukać i użyć alternatywnego oprogramowania. Nie ma jednak żadnych ograniczeń w używaniu Windows 11 Pro N, technicznie rzecz biorąc, warianty są identyczne. Możesz więc korzystać ze zintegrowanej przeglądarki, Sklepu Windows lub wielu innych wariantów. Wprowadzając specjalną wersję Windows 11 Pro N, producent Microsoft spełnia wymagania Komisji Europejskiej z 2004 roku, ponieważ od tego czasu Microsoft był zobowiązany do oferowania klientom wersji systemu operacyjnego bez odtwarzacza multimedialnego. Odpowiednie licencje na Windows 11 Pro N, między innymi, możesz otrzymać w korzystnej cenie tutaj, w BestSoftware, kup je teraz w kilku krokach.

Wskazówka: Jeśli chciałbyś przejść z Windows 11 Pro N na klasyczną wersję Windows 11 Pro, niestety nie da się tego zrobić za pomocą aktualizacji. W takim przypadku konieczna jest raczej całkowita reinstalacja, abyś mógł pracować intensywnie i z normalnym systemem. W systemie Windows 11 Pro N masz też możliwość doposażenia go w brakujące funkcje i odtwarzacz multimedialny. Aby to zrobić, skorzystaj z ofert w internecie, pobierz z internetu Windows Media Player oraz związane z nim kody i korzystaj z atrakcyjnych funkcji, jakie może przynieść ci nowy system operacyjny firmy Microsoft. W związku z tym nie zauważysz już żadnych różnic między Windows 11 Pro N a zwykłym Windows 11 Pro, ale zaoszczędzisz sobie czasochłonnej reinstalacji. Sięgnij teraz i zamów u nas w sklepie internetowym BestSoftware swoją niedrogą licencję, czekamy na twój zakup.  

Wybierz BestSoftware i kup teraz Windows 11 Pro N w niskiej cenie

Jeśli chciałbyś używać najnowszej wersji Windows 11 Pro N w swoim codziennym życiu, zalecamy, abyś dokonał zakupu bezpośrednio i za rozsądną cenę tutaj, w BestSoftware. Nasz sklep internetowy jest właściwym miejscem dla ciebie, jeśli szukasz klucza do stałej aktywacji systemu operacyjnego. Ponadto otrzymasz ją pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut i będziesz mógł od razu zacząć z niej korzystać. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nasz dział obsługi klienta jest dostępny, by szybko pomóc ci przez telefon, e-mail lub czat na żywo. W BestSoftware korzystasz także z atrakcyjnej oferty innych produktów. Możesz na przykład zamówić tanią wersję podstawową Windows 10 Home N, która jest dobrym wyborem zwłaszcza dla użytkowników prywatnych. Ale znajdziesz też wersje odpowiednie dla środowisk profesjonalnych: Windows 11 Pro for Workstation lub Windows 11 Pro for Workstation N. Nie wahaj się więc sięgnąć po niego teraz i zamówić dokładnie taki system, jakiego potrzebujesz do swojej codziennej, efektywnej pracy.

Wymagania systemowe - Windows 11 Pro N
Procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy, z co najmniej dwoma rdzeniami w zgodnym 64-bitowym procesorze lub układzie SoC (System on a Chip).
Systemy operacyjne    Windows 11 Pro N
Pamięć Co najmniej 4GB pamięci
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 64 GB pamięci
Karta graficzna Kompatybilny z DirectX 12 lub nowszym, ze sterownikiem WDDM 2.0
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro N"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 11 Pro N"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro N"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wskazówka!
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Windows 10 Enterprise LTSB 2016
489,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wyświetlony