• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 Professional Windows

685,51 zt * 1 224,51 zt * (44,02% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1578 razy
 • BS-11032
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Teams
 •  

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Professional Windows"

Kupuj taniej - skorzystaj z naszej oferty Microsoft Office 2021 Professional

Aktualną wersję pakietu Office dla użytkowników profesjonalnych możesz kupić u nas po specjalnej cenie. Microsoft Office 2021 Professional oraz Office 2021 Professional Plus stanowi największy etap rozbudowy popularnego rozwiązania Office i zawiera wspólne komponenty programu do cyfrowej i wydajnej pracy biurowej. Jednocześnie z obecną generacją pojawia się poprawiona wersja, którą Microsoft udostępnia w tym samym czasie, co nowe Windows 11 jest udostępniana klientom. Od wydania pierwszej wersji w 1989 roku, Microsoft Microsoft Office szybko stał się liderem na rynku, a dzięki nowym funkcjom kontynuuje swoją drogę do sukcesu.

Microsoft Office 2021 Professional zawiera wszystkie popularne samodzielne aplikacje

Microsoft Office 2021 Professional zawiera wszystkie aktualne aplikacje pakietu Office i jest przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych. Podstawą do wykonywania codziennych zadań w tym pakiecie jest także Aplikacje indywidualne Słowo, PowerPoint, Excel oraz Outlook są podstawą tego pakietu. Jako uzupełnienie, wersja Professional zawiera również Wydawca, Dostęp i OneNote są również dostępne dla użytkowników. Dodatkowo, przy obecnym Pakiet biurowy microsoft zastępuje też używanego do tej pory Skype'a i udostępnia klientom oprogramowanie Microsoft Teams. Umożliwia to prostą komunikację w codziennym życiu biurowym, na przykład podczas wideokonferencji lub bezpiecznej wymiany różnych plików.

Wszystkie aplikacje pakietu Microsoft Office 2021 Professional zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej produktywności i łatwości użycia w równym stopniu. Za pomocą programów Word, Excel i PowerPoint możesz tworzyć dokumenty tekstowe, wykonywać obliczenia w arkuszach kalkulacyjnych lub tworzyć obszerne i indywidualne prezentacje. Outlook koncentruje się na codziennej komunikacji za pomocą poczty elektronicznej. Program zarządza w razie potrzeby kilkoma kontami jednocześnie, jest łatwy w obsłudze i znacząco zwiększa bezpieczeństwo w codziennym życiu profesjonalnych użytkowników dzięki wszechstronnym funkcjom ochronnym. Na przykład, program skanuje przychodzące wiadomości w poszukiwaniu szkodliwych załączników lub linków i w razie niebezpieczeństwa automatycznie je usuwa.


Microsoft Office 2021 jest tylko subtelnie zmieniony

Biuro 2021 pojawia się z Windows 11nowy system operacyjny o zmienionym wyglądzie. W związku z tym programista dostosowuje także wygląd pakietu Microsoft Office 2021 Professional do nowego środowiska. Stonowane kolory oraz wyraźne zaokrąglenie rogów i krawędzi zauważą pewnie tylko doświadczeni użytkownicy Microsoft Office 2021 nowy pakiet Microsoft Office 2021 Professional po raz pierwszy zawiera też tryb ciemny, który można elastycznie włączać i wyłączać, a jego zadaniem jest zapewnienie lepszego przeglądu sytuacji.

Jednocześnie Microsoft Office 2021 Professional doskonale nadaje się na starsze komputery, ponieważ jego wydajność jest znacznie lepsza w porównaniu z poprzednikiem z 2019 roku. Wszystkie aplikacje reagują znacznie szybciej i działają stabilniej. Zmiana powinna być zauważalna na słabszych systemach lub szczególnie dużych projektach. Ci, którzy chcą pracować nad dokumentem lub prezentacją z kilkoma użytkownikami jednocześnie, mogą to zrobić bardzo łatwo dzięki tzw. funkcji współautorstwa. Ci, którzy chcą nagrywać prezentacje i zapisywać je w formie wideo, znajdą teraz w nagraniach także komentarze mówcy lub ślad wskaźnika laserowego. Podpowiadanie słów i pomoc w formułowaniu zdań, lepsza dostępność i funkcje techniczne, takie jak XLOOKUP czy Tablice dynamiczne do efektywnych obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych to także zmiany, które przynosi Microsoft Office 2021 Professional.

Skorzystaj z naszego bezpośredniego pobierania nie tylko dla Office 2021 Professional

Rozwiązania zakupione na Best-software.pl możesz pobrać bezpośrednio z Internetu. Nie musisz długo czekać na wybrane przez siebie programy i Aplikacje indywidualne nie musisz długo czekać. Także Biuro 2019 lub klucz dla Office 365 kupujesz u nas wyjątkowo prosto i korzystnie. W obecnej wersji korzystasz z dodatkowych pakietów dostosowanych do twoich indywidualnych potrzeb. Microsoft Office Home and Student 2021 jest idealna na przykład dla początkujących użytkowników, a oferta "Microsoft Office 2021 Home & Business"jest polecana do zastosowań biznesowych i komercyjnych.

Pakiet Office jest właściwym wyborem zwłaszcza dla użytkowników profesjonalnych

Oprócz klasycznych pojedynczych aplikacji pakietu Office, czyli Worda, PowerPointa i Excela, nacisk kładziony jest przede wszystkim na inne rozwiązania programowe dla profesjonalnych użytkowników. Ponieważ możliwości tego praktycznego pakietu wykraczają daleko poza prostą, cyfrową pracę biurową. Na przykład każdy, kto raz po raz musi zarządzać kreatywnymi projektami i chce używać do tego celu nowoczesnego oprogramowania, dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając ten wariant. Microsoft Publisher jest programem typu desktop publishing, który nadaje się do tworzenia prezentacji produktów, publikacji drukowanych, a nawet nagłówków e-maili. Układ projektów i opcje projektowe są tutaj w centrum uwagi. Niezależnie od tego, czy chodzi o proste teksty, rozbudowane obrazy czy kalendarze, program daje wolną rękę twojej kreatywności.

Podobnie wszechstronny jest komponent Office - Access. Jeśli chcesz stworzyć aplikację biznesową, ten program jest bardzo dobrym wyborem. Oczywiście, program dostarcza do tego celu potężnych narzędzi, dostępne są też liczne szablony. Dzięki temu nawet niedoświadczony użytkownik może od razu przystąpić do pracy. Jednocześnie możliwości rozwoju i wzrostu poszczególnych zastosowań są bardzo szerokie. Wreszcie, Microsoft Office 2021 Professional jest wyposażony w aplikację OneNote. Dzięki temu cyfrowe notatki są dostępne w każdej chwili i pozwalają doskonale zorganizować codzienne życie. W zależności od wyposażenia możesz robić notatki cyfrowym piórem, wykonywać szkice i korzystać z praktycznej aplikacji na wszystkie urządzenia mobilne. Cyfrowy notatnik jest więc zawsze przy tobie. W razie potrzeby możesz udostępnić notatki i informacje bezpośrednio z aplikacji innym użytkownikom i zaprosić ich do wymiany.

Wymagania systemowe - Microsoft Office 2021 Professional
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows Server 2019
Windows 11, Windows Server 2021
(inne wersje Windows nie są obsługiwane)
RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Windows"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wskazówka!
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Publisher 2019 Windows Microsoft Publisher 2019 Windows
146,51 zt * 416,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony