• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
PDF-XChange Editor Plus | Windows

PDF-XChange Editor Plus | Windows 1 Użytkownik 1 Rok

386,61 zt * 445,90 zt * (13,3% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 255 razy
  • BS-11256
  • Wielojęzyczna
  • 1 Jahr
  • 1 Benutzer
  • 1 użytkownik
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Benutzer

Hersteller Support

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "PDF-XChange Editor Plus | Windows"

 

Tanie klucze do PDF-XChange Editor Plus możesz kupić tutaj w BestSoftware

Oprogramowanie obiecuje jeszcze więcej funkcji, jeszcze więcej innowacyjnych narzędzi i jednocześnie prostą obsługę PDF-XChange Editor Plusktóry jest dostępny na rynku jako następca popularnego programu PDF-XChange Viewer. Możesz kupić program u nas wyjątkowo tanio i łatwo, dostarczamy ci licencję po wyjątkowo niskiej cenie. Oprogramowanie jest przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych i przekonuje do siebie wszystkich w sektorze zawodowym. Skorzystaj z niego teraz w naszym sklepie internetowym BestSoftware i zaoszczędź pieniądze oraz mnóstwo czasu dzięki prostemu, wygodnemu zakupowi w domu.

 

Pracuj wydajniej dzięki licznym narzędziom - PDF-XChange Editor Plus to dobry wybór dla profesjonalistów

Już poprzednik zdołał przekonać do siebie użytkowników przez długi czas, nowa wersja pod nazwą PDF-XChange Editor Plus ma zapewnić jeszcze większy komfort, więcej narzędzi i ulepszoną obsługę. Dzięki rozbudowanym funkcjom praca z plikami PDF jest szczególnie efektywna.

 

Na przykład, podstawowe funkcje są już dostępne. Po zainstalowaniu programu na komputerze lub notebooku możesz otwierać i wyświetlać wszystkie pliki PDF w zwykły sposób. Ponadto możesz łatwo dostosować, usunąć lub zmienić istniejący tekst. Dodawanie kolejnych grafik, które mogą przekazywać ważne informacje i treści, również można wykonać w kilku prostych krokach.

 

Podczas korzystania z oprogramowania PDF-XChange Editor Plus nie wolno zaniedbać kwestii bezpieczeństwa. W tym celu dostępne są odpowiednie narzędzia. Na przykład, jeśli chcesz bezpiecznie zaszyfrować swoje dokumenty, aby uniemożliwić dostęp osobom nieupoważnionym, możesz to zrobić bardzo łatwo dzięki PDF-XChange Editor Plus. Oczywiście, aktualne i ustalone standardy szyfrowania są w pełni popierane. Ponadto dostępne są dodatkowe funkcje umożliwiające bezpieczną pracę z plikami PDF. Polegaj na przykład na prostym dodaniu znaku wodnego lub zaciemnieniu wrażliwych informacji lub szczegółów w dokumentach, tak aby nie można było ich odczytać.

 

Podczas tworzenia oprogramowania PDF-XChange Editor Plus producenci skupili się na łatwej współpracy z przyjaciółmi, kolegami lub pracownikami. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu w codziennym życiu. Możesz na przykład zapisywać ważne notatki lub komentarze, aby zwrócić uwagę na pewne fragmenty. Dostępne są różne opcje, więc można wstawiać nie tylko proste pola tekstowe. Jeśli korzystasz z PDF-XChange Editor Plus, możesz na przykład używać interaktywnych adnotacji. Na przykład używaj kształtów geometrycznych lub polegaj na tzw. linii swobodnej, aby pracować efektywnie i przekazywać ważne treści na pierwszy rzut oka.

 

Aby nie utracić postępów w pracy nad dokumentami w codziennym życiu, program PDF-XChange Editor Plus jest wyposażony w funkcję automatycznego zapisu. Aktywuj tę funkcję, aby uniknąć utraty danych nawet po przypadkowym zamknięciu programu. Dzięki automatycznemu odzyskiwaniu jesteś po bezpiecznej stronie, jeśli komputer ulegnie awarii lub wystąpi problem z technologią.

 

Dla niedoświadczonych użytkowników oprogramowanie PDF-XChange Editor Plus oferuje atrakcyjne zalety

Producent zadbał o to, aby oprogramowanie PDF-XChange Editor Plus było bardzo łatwe i skuteczne w użyciu. Mimo wielu narzędzi i funkcji program jest doskonale przystosowany do potrzeb niedoświadczonych użytkowników i technicznych laików. Zapewnia to już struktura interfejsu użytkownika, w którym wszyscy użytkownicy mogą się bardzo szybko odnaleźć. Struktura jest logiczna, niezbędne przyciski są bezpośrednio oznaczone i można je natychmiast znaleźć w codziennym użyciu. Równolegle stosowane są atrakcyjne techniki i innowacyjne pomysły, dzięki którym możesz pracować bardziej efektywnie. Jest to na przykład możliwość przełączania interfejsu użytkownika. Oznacza to, że możesz korzystać nie tylko z wersji klasycznej, ale także z wersji dostosowanej. Jest on zoptymalizowany specjalnie dla tabletów lub ekranów z funkcją dotyku i sprawia, że obsługa oprogramowania PDF-XChange Editor Plus jest jeszcze łatwiejsza.

 

Jeśli nie znasz jeszcze licznych funkcji programu PDF-XChange Editor Plus, wersja Pro jest zdecydowanie dobrym wyborem. Na pokładzie znajduje się interaktywny podręcznik użytkownika. Przedstawia on najważniejsze funkcje i zaawansowane narzędzia, a także atrakcyjne wskazówki, jak można jeszcze efektywniej pracować z programem. Zalecamy, abyś zapoznał się z sekcją pomocy lub z podręcznikiem, co pozwoli ci na bezproblemowe rozpoczęcie korzystania z oprogramowania.

 

Przy okazji: Producent oferuje bezpłatną wersję próbną programu PDF-XChange Editor Plus. Dzięki temu użytkownik może wypróbować liczne funkcje i potężne narzędzia. Jeśli spodobają ci się możliwości programu, możesz kupić u nas klucz do stałej aktywacji programu PDF-XChange Editor Plus za rozsądną cenę. Chętnie pomożemy ci, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wersji testowych lub możliwości programu.

 

Postaw na mobilność i innowacyjne rozwiązania - pracuj teraz z PDF-XChange Editor Plus

W porównaniu z poprzednikiem i klasyczną wersją, program PDF-XChange Editor Plus zawiera kilka innowacyjnych rozwiązań i technik. Na przykład program oferuje tryb mobilny. Jeśli chcesz pracować wielokrotnie na różnych urządzeniach lub technikach, wersja portable jest bardzo dobrym wyborem. Można go używać bez instalacji na komputerze, na przykład na notebooku lub na komputerze. Należy jednak pamiętać, że oprogramowanie PDF-XChange Editor Plus może być używane tylko na komputerze z systemem Windows; niestety, inne platformy nie są obsługiwane. Można go jednak bez problemu używać pod najnowszymi wersjami, np. pod Windows 10 oraz Windows 11.

 

Możesz też polegać na atrakcyjnych cechach i rozbudowanych funkcjach, które pozwolą Ci efektywnie pracować w codziennym życiu. Możesz na przykład polegać na funkcji OCR, czyli automatycznego rozpoznawania tekstu. Na przykład, jeśli chcesz zeskanować dokument i przekształcić go w plik PDF, warto skorzystać z programu PDF-XChange Editor Plus. Dzięki nowoczesnej technologii słowa i poszczególne litery są rozpoznawane automatycznie, co pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na samodzielne wpisywanie i przeformatowywanie. Dodatkowo, dzięki pełnej licencji na PDF-XChange Editor Plus możesz tworzyć interaktywne formularze. Utwórz indywidualne pola, w które klienci lub pracownicy mogą łatwo wpisać pożądane informacje. Dynamiczne stemple dokumentów są również dostępne, jeśli zakupiłeś u nas licencję na PDF-XChange Editor Plus. Zakup licencji jest więc dla ciebie opłacalny na całej linii, zajrzyj do nas teraz w sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z licznych funkcji oraz potężnych narzędzi do profesjonalnej pracy.

 

Kup tanie klucze online do PDF-XChange Editor Plus w BestSoftware

Jeśli jesteś klientem, który szuka dobrej okazji do zakupu tanich i jednocześnie oryginalnych kluczy do stałego korzystania z oprogramowania PDF-XChange Editor Plus, powinieneś dokładnie przyjrzeć się naszemu sklepowi internetowemu BestSoftware. Każde zamówienie jest przez nas realizowane w krótkim czasie, między innymi dzięki szybkiemu dostarczeniu klucza pocztą elektroniczną. Z reguły klucz jest dostępny już po kilku minutach, a maksymalny czas oczekiwania na aktywację wynosi 30 minut. Możesz również kupić u nas inne rozwiązania programowe lub tanie programy, tutaj również warto złożyć zamówienie. Na przykład skorzystaj z narzędzi PDF lub PDF-Xchange Pro. W BestSoftware nie może zabraknąć doskonałej obsługi. Chcemy dbać o Ciebie jako klienta i szybko pomagać Ci w razie pytań lub problemów. Przygotowaliśmy między innymi praktyczny czat na żywo. Na tym czacie nasi doświadczeni i przyjaźni pracownicy są dostępni, aby natychmiast odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jednocześnie, jeśli dojdzie do najgorszego, zapewnimy Ci nawet bezpośrednią zdalną obsługę techniczną, dzięki której uzyskamy dostęp do Twojego komputera. Oczywiście zawsze zachowujesz pełną kontrolę. Skorzystaj z tej usługi już teraz, czekamy na Twój zakup.

Uwaga! Po zakupie produktu nie ma możliwości rezygnacji z niego, ponieważ klucz licencyjny zostaje zarejestrowany na adres e-mail producenta i jest z nim na stałe powiązany.

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
Wskazówka!
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Publisher 2019 Windows Microsoft Publisher 2019 Windows
146,51 zt * 416,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wyświetlony