• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Nero Platinum 2021 Unlimited | Windows

293,51 zt * 416,01 zt * (29,45% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 187 razy
  • BS-10844
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nero Platinum 2021 Unlimited | Windows"

 

Kup Nero Platinum 2021 - to popularne oprogramowanie jest dostępne za darmo bezpośrednio u nas

Wiele lat temu producentowi Nero udało się przekonać i przyciągnąć uwagę dzięki wciąż znanemu i popularnemu programowi do wypalania. Do dziś firma jest jedną z uznanych marek na rynku, a jej produkty cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Dzięki oprogramowaniu Nero Platinum 2021 dostępna jest potężna i dobrze znana wersja, którą możesz po prostu wykorzystać, a potem czerpać z niej wiele korzyści. Jeśli chcesz kupić licencję na program online i jednocześnie przekonać się o atrakcyjnych warunkach, jakich zawsze możesz od nas oczekiwać, możesz polegać na sklepie internetowym BestSoftware.

 

Kompletny pakiet przekonuje siedmioma indywidualnymi funkcjami w jednym oprogramowaniu

Oprogramowanie Nero Platinum 2021 już na pierwszy rzut oka pokazuje, że warto je kupić. Siedem potężnych narzędzi jest dostępnych w atrakcyjnym pakiecie i wspiera cię, jeśli chcesz efektywnie pracować z komputerem w dziedzinie multimediów. Nawiasem mówiąc, oferowana licencja jest wersją stałą, która pozwala na używanie jej przez nieograniczony czas. Możesz więc liczyć na bezproblemową aplikację i długotrwałe użytkowanie po korzystnym zakupie w BestSoftware.

 

Praca z muzyką, filmami i zdjęciami, a także twórcza realizacja, to główne cele, na których można się skupić, używając oprogramowania Nero Platinum 2021. Zajmuje się tym między innymi popularna funkcja Nero Video. Za jego pomocą możesz tworzyć filmy fabularne lub popularne pokazy slajdów za pomocą kilku kliknięć na swoim domowym komputerze. Aby nie zaniedbać twórczego smaku, korzystasz nie tylko z wielu narzędzi, ale także z ponad 1000 efektów. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze metodą "przeciągnij i upuść" możesz umieścić te efekty dokładnie w tym miejscu, w którym powinny się znaleźć. Możesz też skorzystać z wielu różnych szablonów menu oraz imponujących przeglądów rozdziałów, które z łatwością wykorzystasz na płytach DVD lub Blu-ray, które sam wypalisz.

 

Aby zorganizować i skutecznie zarządzać plikami, korzystasz z funkcji Nero MediaHome w kompletnym pakiecie Nero Platinum 2021. Śledź swoje filmy, muzykę i wszystkie nagrania wideo. Przekonaj się do bezpośredniego uruchamiania treści, także bezpośrednio z chmury. Nawet pobieranie na odpowiednie urządzenie końcowe nie stanowi żadnego problemu. Możesz polegać na szerokiej gamie obsługiwanych formatów i obsłudze połączeń przez sieć LAN lub WLAN.

 

Dzięki temu, nawet w najgorszym przypadku, oczywiście, żadne dane nie powinny zostać utracone. Dzięki oprogramowaniu Nero Platinum 2021 możesz korzystać z funkcji Nero BackItUp. Możliwości skutecznego tworzenia kopii zapasowych nie ograniczają się jednak tylko do osobistych zdjęć czy filmów; pliki systemowe Windows i inne treści również mogą być łatwo kopiowane i w razie potrzeby przywracane. Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych, Nero Platinum 2021 daje ci wolny wybór. Oprócz klasycznych nośników danych, na przykład zewnętrznego dysku twardego, możesz także korzystać z bezpośredniego przechowywania kopii zapasowych w chmurze. To jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo. Obsługiwane są wszystkie popularne usługi, takie jak OneDrive czy Google Drive. Dzięki temu nie musisz się już martwić o utratę cennych wspomnień.

 

Ważna jest też funkcja Nero Recode. Używaj go do zgrywania płyt CD, wideo, Blu-ray i innych nośników danych, które nie są zabezpieczone przed kopiowaniem. Następnie przenieś uzyskane w ten sposób pliki bezpośrednio do innego formatu lub zapisz je na innym nośniku danych. Producent obiecuje bardzo dobrą wydajność w Nero Platinum 2021 i wspiera cię z niezbędną wydajnością nawet przy większych plikach. Możesz więc liczyć na wyjątkowo szybką konwersję wszystkich plików na inny format.

 

Możesz też użyć Rejestratora Muzyki w Nero Platinum 2021. Ponad 100 000 internetowych stacji radiowych jest tu dostępnych za darmo i zapewnia odpowiednią rozrywkę na co dzień. Nie trzeba długo czekać na inne materiały audio, takie jak koncerty czy teledyski. Jeśli chcesz mieć funkcję nagrywania materiałów niezabezpieczonych przed kopiowaniem, powinieneś skorzystać z Nero Platinum 2021. W bezpośrednim połączeniu z prostym nagraniem, pliki są zapisywane na dysku twardym lub na innym urządzeniu końcowym.

 

Dzięki licznym funkcjom, oprogramowanie Nero Platinum 2021 jest technicznie aktualne

Powyższe funkcje umożliwiają efektywne korzystanie z oprogramowania Nero Platinum 2021 i są wspierane przez wiele nowoczesnych technologii. Między innymi zwiększają one wygodę, ale też zapewniają, że program jest zgodny z najnowszym stanem wiedzy. Na przykład praktyczne poszczególne części w naturalny sposób obsługują obecny i coraz bardziej rozpowszechniony standard 4K, czyli filmy w szczególnie wysokiej rozdzielczości. Nie może też zabraknąć sztucznej inteligencji, która będzie cię wspierać, jak tylko się da. Aktualność Nero Platinum 2021 przejawia się także w bezpośredniej współpracy z chmurą, dzięki której wiele danych można przenieść bezpośrednio do magazynu online. To jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo, a ty możesz liczyć na stałą dostępność. Abyś mógł korzystać z programu Nero Platinum 2021 na wszystkich platformach, korzystasz także ze wsparcia dla wielu różnych systemów operacyjnych. Odpowiednio, aplikacja jest również dostępna pod adresem Windows 11 lub Windows 10 jest dostępna w najnowszych wersjach.

 

Większy przegląd i wydajność na komputerze dzięki DuplicateManager z Nero Platinum 2021

Dzięki DuplicateManager i funkcji Nero Burning Rom, oprogramowanie Nero Platinum 2021 zawiera jeszcze więcej funkcji, które możesz efektywnie wykorzystać w codziennym życiu. Dzięki tym funkcjom możesz znacząco poprawić wydajność swojego komputera i mieć nad wszystkim kontrolę. Na przykład, jeśli masz wiele różnych zdjęć w dużej kolekcji na swoim komputerze, często znajdziesz między nimi wiele różnych plików, których tak naprawdę już nie potrzebujesz. DuplicateManager w Nero Platinum 2021 wykorzystuje szczególnie nowoczesne techniki i algorytmy do wykrywania duplikatów plików lub obrazów, które nie są już potrzebne. Można je wtedy łatwo usunąć, by odciążyć dysk twardy i utrzymać porządek.

 

Z Nero Burning Rom korzystasz z funkcji, z których producent stał się znany. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z Nero Platinum 2021, będziesz mógł łatwo nagrać wiele plików na płyty CD, DVD lub Blu-ray. Również tutaj nowoczesna technologia oprogramowania wyraźnie daje o sobie znać, ponieważ na przykład funkcja SecurDisc 4.0 również wykorzystuje silne 256-bitowe szyfrowanie, a Nero Platinum 2021 określa optymalne warunki pod względem zapotrzebowania na miejsce do przechowywania danych.

 

Zmniejsz koszty zakupu, zamawiając Nero Platinum 2021 w niskich cenach w BestSoftware

Obniż swoje koszty zakupu oprogramowania Nero Platinum 2021 już teraz, decydując się na zakupy online w BestSoftware. Jesteśmy niezawodnym i innowacyjnym punktem kompleksowej obsługi, który ułatwia zakupy zaawansowanych produktów programistycznych i przekonuje szczególnie niskimi cenami. Skorzystaj z wielu produktów, na przykład z popularnego rozwiązania Nero Ultimate, które są dla ciebie dostępne na jak zwykle atrakcyjnych warunkach. Zakupiony klucz dostarczymy ci pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut, więc nie będziesz musiał długo czekać na przesyłkę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, problemy lub prośby dotyczące produktów lub naszego sklepu internetowego, chętnie Ci pomożemy. Skorzystaj z opcji kontaktu przez czat na żywo, infolinię lub po prostu przez e-mail, by w razie potrzeby szybko uzyskać pomoc. Czekamy na twój zakup i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

 

Wymagania systemowe - Nero Platinum 2021 Unlimited
Procesor procesor 2 GHz AMD lub Intel®
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8

Pamięć robocza min. 1000 MB
Miejsce na dysku twardym min. 5000 MB
Rozdzielczość ekranu

min. 1024x768

(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Nero Platinum 2021 Unlimited | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nero Platinum 2021 Unlimited | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nero Platinum 2021 Unlimited | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
NOWY
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wyświetlony