• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 13 razy
  • BS-11147
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows"

Kup Ashampoo ZIP Pro 4 - profesjonalny program o wszechstronnych możliwościach i funkcjach

Praca z plikami Zip i podobnymi formatami jest niewątpliwie częścią codziennego życia wielu użytkowników. Aby ta praca mogła być wykonana efektywnie, kluczową rolę odgrywa odpowiednie oprogramowanie. Jako alternatywa dla wersji prostych i darmowych, wersje profesjonalne cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Dzięki rozwiązaniu Ashampoo ZIP Pro 4 na pewno podejmiesz dobrą decyzję i skorzystasz z wielu zalet, funkcji i możliwości w codziennej pracy. Licencję na używanie programu możesz otrzymać tutaj, w BestSoftware. Wiele atrakcyjnych korzyści czeka na ciebie za zakupy u nas, przekonaj się już teraz do tej atrakcyjnej oferty.

 

Korzystaj m.in. z klasycznych narzędzi do pracy z plikami ZIP

Program Ashampoo ZIP Pro 4 koncentruje się na pracy z różnymi plikami, w tym z dobrze znanym formatem ZIP. Otwórz, rozpakuj lub edytuj je łatwo i skutecznie w zaledwie kilku krokach. Korzystasz z przejrzystego interfejsu i intuicyjnej obsługi, co jest dobrym wyborem także dla użytkowników prywatnych. Oczywiście możesz też łatwo utworzyć odpowiednie archiwa w odpowiednim formacie i korzystać z ulepszonego bezpieczeństwa i skutecznej ochrony przed nieuprawnionym dostępem.

Szczególnie jeśli chodzi o praktyczne funkcje pracy z ponad 60 różnymi formatami, przenośna wersja programu Ashampoo ZIP Pro 4 okazuje się być bardzo dobrym wyborem. Korzystaj z rozwiązania, które możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś, a nawet uruchomić bezpośrednio bez instalacji. Aby to zrobić, spakuj potrzebne pliki na pamięć USB lub dysk twardy, zabierz ze sobą nośnik danych i pracuj z łatwością za pomocą potężnych narzędzi z dowolnego komputera.

 

Już dziś użyj Ashampoo ZIP Pro 4 na wszystkich obecnych platformach

Program Ashampoo ZIP Pro 4 pokazuje się z najlepszej strony, jeśli chodzi o kompatybilność z używaną platformą programową. Skorzystaj z najnowszej wersji, którą możesz nabyć w naszym sklepie internetowym. Polegaj na regularnych aktualizacjach, które producent Ashampoo udostępnia za darmo. Dlatego już teraz korzystasz z praktycznego rozwiązania w najnowszym systemie operacyjnym Windows 11którą producent Microsoft udostępnił użytkownikom w październiku 2021 roku. Oczywiście obsługiwane są również inne popularne systemy operacyjne firmy Microsoft, w tym Windows 10 lub starsze wersje aż do Windows 10 z powrotem.

Zwłaszcza w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami Windows 11 program Ashampoo ZIP Pro 4 pokazuje także swoje mocne strony. Na przykład, producent Ashampoo udostępnia natywną powłokę bezpośrednio w Eksploratorze. To znacznie ułatwia ci pracę i dostęp do najważniejszych funkcji programu. Producent dostosował już także design do najnowszego systemu Microsoftu, więc możesz liczyć na zaokrąglone rogi i odpowiednie motywy, które możesz wybrać indywidualnie. Możesz więc zaprojektować interfejs tak, by odpowiadał twoim indywidualnym potrzebom.

 

Przegląd pozostałych funkcji programu Ashampoo ZIP Pro 4

Możliwości programu Ashampoo ZIP Pro 4 są niezwykle szerokie i pozwalają ci jako użytkownikowi na efektywne wykorzystanie go w różnych środowiskach. Na przykład możesz skorzystać z tak zwanego Ashampoo Encryption Suite. Jest to dostępne, aby móc przekonać wszystkich na całej linii w dziedzinie bezpieczeństwa. Ponieważ metody pakowania, które są skutecznym rozwiązaniem, są szczególnie odpowiednie do wysyłania lub zarządzania poufnymi plikami. Ashampoo ZIP Pro 4 wspiera tak zwane szyfrowanie FIPS 140-2 256-bit AES, które przenosi bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Jednak maksymalne bezpieczeństwo nie dotyczy już tylko klasycznych plików ZIP. Jeśli na co dzień pracujesz z dokumentami Worda lub plikami PDF, również możesz liczyć na łatwą współpracę. Po prostu zaszyfruj te treści i spraw, by dostęp do nich był absolutnie niemożliwy dla osób nieuprawnionych. Częścią bezpieczeństwa jest także zintegrowana z oprogramowaniem funkcja tworzenia kopii zapasowych. Możesz mieć pewność, że nawet w najgorszym przypadku wszystkie informacje, dokumenty i dane będą nadal dostępne. W tym celu program Ashampoo ZIP Pro 4 przekonuje wieloma różnymi opcjami przechowywania plików. Czy to na zewnętrznym dysku twardym, przez bezpieczny serwer FTP, czy też klasycznie w sieci domowej - tutaj żadne życzenia nie pozostają otwarte. Nawet jednoczesne przechowywanie w wielu miejscach lub bezpośrednie przesyłanie do chmury nie stanowi problemu.

Aby zapewnić maksymalny przegląd danych i informacji w chmurze, program Ashampoo ZIP Pro 4 jest wyposażony w tak zwaną przeglądarkę chmur. Obsługuje to wszystkie popularne i dobrze znane rozwiązania, takie jak Google Drive, Dropbox czy OneDrive. Do efektywnej wymiany plików lub bezpośredniego podglądu nie potrzebujesz już żadnego dodatkowego oprogramowania, ale możesz polegać bezpośrednio na atrakcyjnych rozwiązaniach. Wraz z innymi praktycznymi funkcjami, na przykład Ashampoo Virtual Drive. Dzięki tej funkcji możesz po prostu otworzyć pliki ISO jako wirtualne napędy bez konieczności ich wcześniejszego rozpakowywania czy edytowania. Również w tym przypadku oszczędzasz na innych programach na swoim komputerze i korzystasz z bardzo atrakcyjnego pakietu dzięki Ashampoo ZIP Pro 4.

Zwłaszcza podczas pakowania i rozpakowywania dużych plików często potrzebujesz dużo cierpliwości w codziennym życiu, a to jest szczególnie prawdziwe w przypadku wielu darmowych rozwiązań. Program Ashampoo ZIP Pro 4 kładzie kres długiemu oczekiwaniu i przekonuje ogromną wydajnością. Optymalizując we właściwych miejscach, oszczędzasz cenny czas i wykorzystujesz w pełni potencjał swojego sprzętu. Jednak szczególnie na starszych systemach i mniej szybkich komputerach praktyczny program od Ashampoo okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem i inspiruje do efektywnej i szybkiej pracy. Jednocześnie nowoczesna technologia zastosowana w Ashampoo ZIP Pro 4 zapewnia wszechstronną oszczędność miejsca na dysku. Jest to możliwe dzięki tzw. zaawansowanemu pakietowi kodeków. Pozwala to na uzyskanie nawet o 70% lepszej kompresji dla wielu różnych formatów i plików używanych w codziennym życiu.

Przy okazji: program Ashampoo ZIP Pro 4 integruje wiele praktycznych rozwiązań i narzędzi bezpośrednio w pracy z innymi programami. Dotyczy to na przykład popularnego pakietu biurowego Office firmy Microsoft. Korzystaj z praktycznych dodatków do programów Microsoft Word, Outlook i Excel i kompresuj lub szyfruj pliki bezpośrednio z danego programu. Dzięki temu, polegając na praktycznych funkcjach Ashampoo ZIP Pro 4, zaoszczędzisz wiele czasu i wysiłku w codziennym życiu. U nas możesz zdobyć tanią licencję na ten popularny program.

 

Kup teraz - w BestSoftware możesz dostać Ashampoo ZIP Pro 4 w bardzo niskiej cenie

Kup teraz tanio i bezpiecznie potężny program w postaci Ashampoo ZIP Pro 4 u nas i przekonaj się do sklepu internetowego BestSoftware. Witamy naszych klientów atrakcyjnym wachlarzem różnych korzyści, zaczynając od ceny. Dzięki odpowiednim warunkom zawsze możesz zaoszczędzić na zakupach. Ponadto wspieramy cię jako użytkownika najlepszą obsługą klienta, która jest szczególnie bliska naszym sercom. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub problemy z ich aktywacją, udzielimy ci kompetentnej porady za pośrednictwem infolinii, czatu na żywo lub poczty elektronicznej. W BestSoftware czeka na ciebie także wiele innych rozwiązań programowych bezpośrednio od Ashampoo. Z Ashampoo PDF Pro 2 możesz edytować popularne pliki PDF bardzo efektywnie, a dzięki Ashampoo WinOptimizer 18 będziesz mógł korzystać ze znacznie lepszej wydajności swojego domowego komputera. Rozejrzyj się teraz i zamów w kilku krokach.

 

Wymagania systemowe - Ashampoo ZIP Pro 4
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows 11 | Windows 10 | Windows 8 | Windows 7
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
 Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows"
Wyświetlony