• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

AOMEI Backupper WorkStation | Windows Ohne Lifetime Upgrades

195,51 zt * 244,51 zt * (20,04% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 23 razy
  • BS-10977
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Upgrades:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AOMEI Backupper WorkStation | Windows"

 Kup AOMEI Backupper WorkStation - kup taniej licencję na BestSoftware

Zdobądź tanią licencję na oprogramowanie AOMEI Backupper WorkStation i skorzystaj z potężnego rozwiązania, które zostało specjalnie zoptymalizowane dla potrzeb profesjonalnych użytkowników. Dzięki temu programowi obawy przed poważną utratą danych w firmie należą już do przeszłości. W połączeniu z bardzo prostą obsługą, praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione podczas użytkowania. Zamów swój klucz teraz w naszym sklepie i licz na wyjątkowo szybką dostawę potrzebnego klucza w ciągu maksymalnie 30 minut od otrzymania płatności.

Chroń się przed utratą danych w codziennym życiu dzięki AOMEI Backupper WorkStation

Ze względu na postępującą cyfryzację, kompleksowe dane odgrywają coraz większą rolę w firmach. Są one przechowywane m.in. na serwerach, ale ważne informacje można też znaleźć na klasycznych dyskach twardych, a nawet na wewnętrznych nośnikach danych. Dopóki technologia działa prawidłowo, nic nie stoi na przeszkodzie, by nowoczesna technologia działała. Ale nawet najlepsze dyski twarde zawsze mogą mieć usterki, a utrata danych przez złośliwe oprogramowanie nie należy do rzadkości. W takim przypadku straty finansowe stanowią bardzo duże obciążenie.

Jest to kolejny powód, dla którego regularne tworzenie kopii zapasowych danych odgrywa kluczową rolę w środowisku biznesowym. Tak zwana kopia zapasowa jest wyraźnie zalecana przez wszystkich ekspertów. W tym celu skorzystaj z programu AOMEI Backupper WorkStation, który jest dobrym wyborem zwłaszcza dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki wielu cechom i funkcjom, a także bardzo wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, program nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Przy okazji, kiedy kupujesz licencję, otrzymujesz klucz, który pozwala ci na stałe z niej korzystać. Jednocześnie producent obiecuje ci regularne aktualizacje, które zapewnią ci większe bezpieczeństwo i więcej funkcji.

Ogromne zalety programu AOMEI Backupper WorkStation to przede wszystkim wiele cech i funkcji, które możesz łatwo zintegrować z codzienną pracą. Tworzenie kopii zapasowych i backupów jest tu oczywiście głównym celem. Nawiasem mówiąc, w kilku prostych krokach możesz sam ustawić parametry tworzenia kopii zapasowej danych. Możliwości programu AOMEI Backupper WorkStation są bardzo szerokie, zarówno w przypadku całego dysku twardego, jak i poszczególnych partycji. Inteligentne technologie są też zawsze włączone i przekonują na całej linii. Na przykład praktyczna funkcja zapewnia, że w kopii zapasowej będą uwzględniane tylko nowe pliki. Zapewnia to szczególnie bezpieczną ochronę, a także oszczędza dużo miejsca na nośnikach danych używanych do tworzenia kopii zapasowych.

Możesz też liczyć na łatwe klonowanie, gdy używasz programu AOMEI Backupper WorkStation. Kiedy zmieniasz sprzęt lub wymieniasz istniejący dysk twardy, praktyczne funkcje są przekonujące na całej linii. Na przykład sklonować cały system, cały dysk twardy lub tylko poszczególne partycje - masz to całkowicie w swoich rękach. Ze względu na uporządkowanie wszystkich ważnych plików w układzie 1 do 1, z nowego nośnika danych można korzystać jak zwykle, nie zauważysz żadnych różnic nawet po zmianie systemowego dysku twardego. W zaledwie kilku krokach możesz dostosować wszystkie parametry, wszystkie źródła i wszystkie dyski docelowe, a tym samym wykonać optymalną kopię swoich plików. Dzięki wysokiej wydajności i obsłudze szczególnie szybkiego sprzętu, na przykład w postaci nośników SSD, AOMEI Backupper WorkStation przekonuje na całej linii.

Jeśli dojdzie do najgorszego, z AOMEI Backupper WorkStation jesteś zawsze po bezpiecznej stronie

Mimo wszystkich kopii zapasowych i ostrożnego obchodzenia się z nowoczesną technologią we własnej firmie zawsze może dojść do awarii nośnika danych lub nawet infekcji złośliwym oprogramowaniem. Zazwyczaj w takiej sytuacji musisz zatrudnić profesjonalistę i ponieść wysokie koszty z tym związane. Kilka tysięcy euro nie jest rzadkością. Dzięki oprogramowaniu AOMEI Backupper WorkStation zachowujesz pełną kontrolę i w razie potrzeby możesz łatwo samodzielnie przywrócić pliki. Oczywiście program jest wyposażony w odpowiednie narzędzia do pracy w sytuacjach awaryjnych. Również w tym przypadku, dzięki rozwiązaniu AOMEI Backupper WorkStation, masz wolność wyboru. Dzięki regularnym kopiom zapasowym możesz przywrócić złożone dyski twarde, system z codziennego życia lub nawet pojedyncze partycje w zwykłej postaci. Po stosunkowo krótkim czasie możesz więc kontynuować pracę jak zwykle.

Inne potężne narzędzia sprawiają, że korzystanie z programu AOMEI Backupper WorkStation jest szczególnie dobrą decyzją w małych firmach. Na przykład, jeśli nie można już uruchomić komputera, wystarczy utworzyć nośnik startowy. Dzięki temu można uruchomić komputer w środowisku odzyskiwania AOMEI WinPE i w kilku prostych krokach naprawić ważne technologie. Używając tak zwanego narzędzia PXE Boot Tool, możesz także uruchomić kilka komputerów jednocześnie przez sieć, co pozwala na efektywną konserwację. Dzięki AOMEI Backupper WorkStation możesz także łatwo sprawdzić już istniejące obrazy i w ten sposób dowiedzieć się, czy jest to obraz bez wad. Jeśli tak jest, możesz zamontować obraz bezpośrednio, aby przeprowadzić np. instalację.

Korzystaj z łatwej obsługi i automatycznego tworzenia kopii zapasowych

Oprogramowanie AOMEI Backupper WorkStation jest przeznaczone przede wszystkim dla małych firm, które mają dość dużo pracy związanej z tworzeniem kopii zapasowych danych lub regularnym wykonywaniem kopii zapasowych. Aby nic nie stało na przeszkodzie w bezpośrednim użytkowaniu, producent zwrócił szczególną uwagę na prostotę obsługi. Nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą w kilku krokach uzyskać dostęp do wszystkich cech i funkcji; obszerne szkolenie nie jest konieczne. Zwłaszcza w normalnym trybie pracy wysiłek potrzebny do wykonania kopii zapasowej jest absolutnie do opanowania. Na przykład, możesz w kilku krokach ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych. Kopia zapasowa dysku twardego lub poszczególnych partycji jest tworzona w regularnych odstępach czasu, a następnie zapisywana w wybranej lokalizacji. Czy to w sieci, na zewnętrznym nośniku danych, czy nawet w chmurze - możliwości są szerokie, a po jednorazowej konfiguracji nie musisz się już o nic martwić.

Jeśli zdarzy się sytuacja awaryjna, obsługa programu AOMEI Backupper WorkStation jest ponownie bardzo prosta. Dzięki pomocnym wskazówkom i aplikacji z przewodnikiem nie musisz się zbytnio martwić ani nawet wynajmować profesjonalisty za duże pieniądze. Dlatego program AOMEI Backupper WorkStation szczegółowo pokazuje potrzebne kroki i przekonuje przejrzystym oznakowaniem oraz intuicyjną strukturą wszystkich interfejsów. Dlatego nawet w nowo założonej firmie to rozwiązanie jest zdecydowanie bardzo dobrym wyborem.

Zaoszczędź pieniądze, kupując licencję na AOMEI Backupper WorkStation w naszym sklepie

Kupując licencję na oprogramowanie AOMEI Backupper WorkStation u nas w sklepie internetowym BestSoftware, jako konsument oszczędzasz pieniądze. Obniż swoje koszty już teraz w ramach zamówienia i skorzystaj z wielu atrakcyjnych korzyści. W przypadku pytań lub problemów w zakresie aktywacji, jako konsument, udzielimy Ci wyczerpującej i kompetentnej porady. W takim przypadku nasi eksperci są do twojej dyspozycji, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo lub infolinii. Będziemy cię wspierać w razie jakichkolwiek problemów, w tym w razie potrzeby przeprowadzimy zdalną konserwację. Dzięki wielu innym produktom, takim jak Microsoft Office Home and Business 2021 czy Windows 11 Pro, oferujemy wiele atrakcyjnych rozwiązań specjalnie dla klientów biznesowych. Masz więc pewność, że szybko znajdziesz to, czego szukasz, i skorzystasz z atrakcyjnych okazji do zakupów przy każdym zamówieniu. Sięgnij teraz, nie spiesz się, rozejrzyj się i zrób zakupy w BestSoftware za niską cenę.


Wymagania systemowe - AOMEI Backupper WorkStation
Procesor 500 MHz x86 lub szybszy
Systemy operacyjne   

Windows11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista i Windows XP
Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows 2012/R2, Windows Home Server 2011 i Windows Server 2008/R2

RAM co najmniej 256MB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 300 MB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli

 

 

Powiązane łącza do "AOMEI Backupper WorkStation | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AOMEI Backupper WorkStation | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AOMEI Backupper WorkStation | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 117,11 zt * 220,01 zt *
AOMEI Backupper Server | Windows AOMEI Backupper Server | Windows
Od 636,51 zt * 832,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Wyświetlony