• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
AOMEI Backupper WorkStation | Windows
AOMEI Backupper WorkStation | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 67 razy
  Od 195,51 zt * 244,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  AOMEI Backupper Professional
  AOMEI Backupper Professional
 • 1 PC
 • 1 Jahr | Lebenslang
 • Weltweit
 • Mehrsprachig
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 25 razy
  Od 92,61 zt * 220,01 zt *
  Pokaż szczegóły
  AOMEI Backupper Server | Windows
  AOMEI Backupper Server | Windows
 • 1 Server
 • 1 Jahr | Lebenslang
 • Weltweit
 • Mehrsprachig
 • 5 - 30 Minuten
 • Od 636,51 zt * 832,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Aomei

  Aomei

  Kup tanie oprogramowanie AOMEI - czekamy na twoją wizytę

  Czekamy na twoją wizytę w BestSoftware, jeśli chcesz kupić odpowiednie oprogramowanie od znanego producenta AOMEI chciałby kupić. Przede wszystkim bezpieczeństwo danych jest w centrum uwagi opracowywanych produktów, firma nazywa siebie ubezpieczycielem dla twoich informacji osobistych, plików i pamiątek. Z nami możesz oczekiwać wszystkich aktualnych rozwiązań i korzystać z przekonującej obsługi. Chętnie pomożemy, czy to przez e-mail, czy przez zwykły telefon, czy też w formie wygodnego czatu na żywo z jednym z naszych doświadczonych ekspertów.

  z producentem AOMEI twoje dane są zawsze w bezpiecznych rękach

  Tysiące klientów korzysta już z licznych ofert i praktycznych programów AOMEI. Jednak firma wcale nie istnieje długo, dopiero niedawno producent obchodził swoje jedenaste urodziny. Jednak w środowiskach prywatnych i zawodowych rozwiązania zabezpieczające są niezbędne i pomagają w zarządzaniu i zabezpieczaniu danych osobowych. Pełna nazwa firmy to AOMEI International Network Limited, jej siedziba znajduje się w Hongkongu, a została założona w 2010 roku.

  Sam producent określa zarówno swoich pracowników, jak i klientów swoich produktów jako centralne elementy sukcesu firmy. Dzięki własnym działom zajmującym się opracowywaniem rozwiązań przyjaznych klientom oraz kompetentnej obsłudze klienta firma AOMEI zapewnia doskonałe warunki do pracy z oprogramowaniem, a także z łatwością spełnia wysokie wymagania. Wynik jest imponujący, bo popularne produkty przekonują we wszystkich dziedzinach. Narzędzia te są bardzo dobrym wyborem nie tylko dla sektora prywatnego, AOMEI z dumą odnosi się do wielu znanych i dużych firm. Według oficjalnych informacji, marki takie jak McDonalds czy Lenovo opierają się na odpowiednim oprogramowaniu. To samo dotyczy dużych i znanych firm. Producent AOMEI oferuje swoje produkty w ponad 180 krajach i znajduje tu coraz więcej klientów.

  Jednym z czynników przyczyniających się do wielkiego sukcesu i szybkiego rozwoju tego znanego producenta jest konsekwentne zorientowanie wszystkich obszarów na potrzeby klientów. Dotyczy to zarówno produktów bezpłatnych, jak i płatnych, które są wykorzystywane w równym stopniu w sektorze prywatnym i zawodowym. Na przykład producent opisuje, że zespół ds. produktu szczegółowo ocenia oceny i opinie klientów, dzięki czemu otrzymuje odpowiednią inspirację do tworzenia nowych funkcji. Dzięki własnym technologiom, które były rozwijane przez lata, producent AOMEI wyznacza wysokie standardy także w odniesieniu do własnych rozwiązań i zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo przy wysokim poziomie łatwości obsługi. Przez lata asortyment produktów firmy stale się powiększał i jest teraz bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek wcześniej. AOMEI korzysta tu z rosnącego zapotrzebowania użytkowników, którzy chcą zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim danym i są gotowi wydać na to pieniądze. W związku z tym producent może liczyć na stały wzrost w nadchodzących latach i z niecierpliwością czekać, aż odpowiednie produkty będą w szerokim użyciu.

  Kup teraz po korzystnej cenie - polegaj na atrakcyjnej ofercie

  Jeśli chcesz polegać na maksymalnym bezpieczeństwie swoich danych w życiu codziennym przez cały czas, zapraszamy do zakupów w BestSoftware. W naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym czeka na ciebie jak zwykle szeroki i atrakcyjny asortyment produktów. W naszej ofercie znajdują się nie tylko najnowsze wersje programów, ale także starsze wersje, które są dla ciebie dostępne. Zwłaszcza tutaj można zauważyć bardzo sprzyjające warunki. Jednak kiedy kupujesz klucze, zazwyczaj korzystasz z korzystnych warunków, które pozwalają ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Szczególnie z AOMEI Backupper otrzymujesz potężne oprogramowanie, które nadaje się do codziennego użytku i jest bardzo łatwe w obsłudze. Oczywiście zapewniamy, że możesz używać AOMEI Backupper Workstation jako użytkownik prywatny bezpośrednio po zakupie u nas. Dlatego zakupione klucze wysyłamy po prostu e-mailem. Potrzebną licencję otrzymasz bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej w ciągu maksymalnie 30 minut. Dlatego pobierz program bezpośrednio z internetu, użyj klucza do aktywacji i przekonaj się o licznych możliwościach, jakie dają produkty AOMEI.

  Możesz polegać na licznych produktach producenta AOMEI

  Jak już wspomniano, oprogramowanie producenta AOMEI koncentruje się na maksymalnym bezpieczeństwie twoich danych. Dlatego w ofercie znajdują się programy do tworzenia kopii zapasowych, które zapobiegają irytującej utracie danych na różnych urządzeniach końcowych. Centralnym elementem oferty jest program AOMEI Backupper. Można go używać w systemach Windows. Jedną z jego największych zalet jest wszechstronne wsparcie dla wielu wersji popularnego systemu operacyjnego. Starsze wersje systemu, na przykład od Windows XP, nie stanowią problemu. Równocześnie jednak, wniosek złożony zgodnie z obecną Windows 11 nie stanowi żadnego problemu, odpowiednie aktualizacje to umożliwiają. Możesz też używać AOMEI Backupper pod Windows Server, od 2003 do obecnej wersji wsparcie jest bardzo szerokie. W programie dostępne są trzy funkcje: klasyczna kopia zapasowa, przywracanie i klonowanie. Z pomocą programu możesz utworzyć kopię zapasową, która sprawi, że ważne pliki będą ponownie dostępne, gdyby stało się najgorsze. Jeśli na przykład twój dysk twardy zostanie uszkodzony, twoje osobiste zdjęcia, filmy czy dokumenty z codziennej pracy nie zostaną utracone. Za pomocą funkcji "Klonowanie" możesz AOMEI Backupper aby utworzyć kopię 1 do 1 twojego dysku twardego. Dzięki temu możesz na przykład bezproblemowo zastąpić swój poprzedni dysk twardy bez czasochłonnych instalacji czy wymiany plików. "Przywracanie" to ratunek w nagłych wypadkach, na przykład gdy pojawi się złośliwe oprogramowanie lub inny błąd i komputer nie działa już tak, jak powinien. Oczywiście korzystasz z funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nie będziesz już mógł zapomnieć o ich regularnym tworzeniu. Co więcej, dzięki funkcji schematu problemy z niewystarczającą ilością miejsca na dysku należą już do przeszłości. Dzięki tej funkcji program AOMEI Backupper automatycznie usuwa stare kopie zapasowe, gdy nie są już potrzebne.

  W zależności od swoich potrzeb możesz otrzymać AOMEI Backupper w różnych wersjach i wersjach graficznych. Na przykład możesz użyć edycji standardowej, jeśli jesteś użytkownikiem domowym i chcesz regularnie tworzyć kopie zapasowe wszystkich swoich ważnych danych w domu. Korzystanie z tego oprogramowania jest całkowicie bezpłatne dla ciebie jako użytkownika. Jeśli jednak potrzebujesz znacznie więcej funkcji i możliwości, w tym przywracania lub klonowania, będziesz musiał zdecydować się na wersję Professional Edition. Dodatkowo, dzięki AOMEI Backupper Workstation lub AOMEI Backupper Server, dostępne są kolejne opcje dla małych i średnich firm. Wreszcie, wersje Technician Edition i Technician Plus Edition stanowią właściwe rozwiązania dla dużych firm i dostawców usług w zakresie efektywnego tworzenia kopii zapasowych danych. Przy okazji, dożywotnie aktualizacje są zawsze dołączone, jeśli wybierzesz program AOMEI.

  Wyświetlony