• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Video Converter | Windows

136,71 zt * 195,51 zt * (30,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 28 razy
  • BS-10916
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Converter | Windows"

 Kup Ashampoo Video Converter - skorzystaj z potężnego oprogramowania

Obecnie filmy są coraz częściej dostępne w postaci plików na dysku twardym. Ale nie zawsze jest to bezpośrednio właściwy format. Na przykład w przypadku publikacji w internecie bardzo ważne są specjalne specyfikacje, które muszą być przestrzegane. Jeśli odpowiedni plik nie jest dostępny lub jest w złym formacie, zaleca się jego prostą konwersję. W tym celu skorzystaj z praktycznego programu Ashampoo Video Converter, który można łatwo zintegrować z codziennym życiem i który przekonuje swoją wysoką wydajnością. Zdaj się na wieloletnie doświadczenie producenta, praktyczne funkcje i kup licencję na ten popularny program już teraz w sklepie internetowym BestSoftware.

Dzięki Ashampoo Video Converter możesz konwertować wszystkie pliki do pożądanego formatu

Głównym zadaniem programu Ashampoo Video Converter jest łatwa i szybka konwersja twoich plików wideo do dowolnego formatu. Jednak dzięki prostej obsłudze i skutecznym funkcjom jego możliwości wykraczają daleko poza to, co oferuje wiele alternatywnych produktów. Na przykład program Ashampoo Video Converter obsługuje także materiały o szczególnie wysokiej rozdzielczości. Są one coraz częściej spotykane ze względu na coraz większą popularność potężnych aparatów i smartfonów z odpowiednimi technologiami, a rozdzielczości sięgające standardu 4K nie są już rzadkością. Jednak podczas konwersji pliki te stanowią szczególnie duże wyzwanie dla programów. Jednak oprogramowanie Ashampoo Video Converter jest również najnowocześniejsze i przetwarza wysokie rozdzielczości z absolutną łatwością.

Równocześnie program obsługuje wiele różnych formatów, co umożliwia łatwe odtwarzanie filmów na różnych platformach. Dotyczy to na przykład konwersji do formatu AVI, MKV czy MP4. Nawiasem mówiąc, nie musisz się martwić o znalezienie najlepszego formatu dla różnych platform; program Ashampoo Video Converter zajmie się tym zadaniem za ciebie. Po prostu wybierz urządzenie końcowe, na którym ma być odtwarzany film, a zostaną zastosowane optymalne ustawienia konwersji. Niezależnie od tego, czy chodzi o iPhone'a, Apple TV czy PlayStation, możesz dostosować format jednym ruchem nadgarstka, nawet nie mając rozległej wiedzy na temat obsługi czy wymagań.

Jeśli chcesz szybko i łatwo przekonwertować kilka plików i filmów, program Ashampoo Video Converter jest również bardzo dobrym wyborem. Ponieważ tzw. przetwarzanie wsadowe jest włączone bezpośrednio. Wystarczy więc wybrać pliki w kilku wersjach, potwierdzić chęć konwersji, a następnie pozwolić programowi wykonać pracę. Aby proces ten był wyjątkowo prosty i szybki, producent wprowadza optymalizacje we właściwych miejscach i na przykład integruje procesor graficzny z procesem pracy. Dzięki wykorzystaniu procesora graficznego cała konwersja jest znacznie przyspieszona, a system nie jest tak mocno obciążony w tym samym czasie.

Trzy proste kroki to wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie konwertować swoje filmy

Jeśli planujesz przekonwertować swoje pliki wideo i zakupiłeś już program Ashampoo Video Converter, pozostały ci już tylko trzy proste kroki, aby pomyślnie zakończyć ten proces. Ponieważ intuicyjna i prosta obsługa jest w centrum uwagi, oprogramowanie jest bardzo dobrym wyborem także dla niedoświadczonych i prywatnych użytkowników. W pierwszym kroku wybierz plik lub film, który chcesz przekonwertować na inny format. Można to łatwo zrobić, korzystając z odpowiedniego pola wyszukiwania, które przeniesie cię do wszystkich miejsc przechowywania danych na komputerze. Następnie określasz żądany format. Jak już wspomniano, program Ashampoo Video Converter obsługuje wszystkie popularne warianty i nawet bezpośredni wybór formatu nie jest konieczny. Możesz też określić używane urządzenie końcowe, a dzięki zapisanym profilom oprogramowanie będzie wiedziało, jaki format jest dla ciebie najlepszy. W trzecim i ostatnim kroku rozpocznij właściwą konwersję, a potem usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Po krótkim czasie proces jest już pomyślnie zakończony i możesz po prostu użyć pliku lub przenieść go na nowe urządzenie.

Nawet prosta edycja plików nie stanowi żadnego problemu

Oprócz prostej i szybkiej konwersji program Ashampoo Video Converter ma wiele innych funkcji, które umożliwiają efektywną pracę w codziennym życiu. Na przykład, jeśli chcesz zrobić film z kilku plików, możesz to zrobić bez większego wysiłku. Aby to zrobić, połącz pliki i zapisz plik na własnym dysku twardym. Jeśli filmy nie spełniają twoich własnych wymagań, na przykład pod względem jakości, jasności czy szczegółów, możesz je łatwo przerobić dzięki Ashampoo Video Converter. Podstawowe funkcje do edycji wideo są tutaj integralną częścią i mogą być z łatwością używane nawet przez kompletnego laika. Producent obiecuje ci inteligentną edycję wideo z bardzo dobrymi rezultatami. Szybko rozjaśnij pliki i zawartość, popraw kontrast lub skoryguj nieostre obszary - to wszystko jest możliwe dzięki wszechstronnym funkcjom programu Ashampoo Video Converter. Szczególnie praktyczny jest zintegrowany podgląd na żywo. Dzięki temu już podczas procesu edycji wiesz, jak dokładnie będą wyglądały rezultaty. Także tutaj funkcje edycji wideo są bardzo proste w użyciu i bardzo skuteczne; za pomocą kilku suwaków możesz dostosować parametry plików.

Nawiasem mówiąc, program Ashampoo Video Converter jest idealny do filmów z internetu. Dzięki programowi w krótkim czasie stworzysz odpowiednie pliki, które następnie możesz umieścić na znanych platformach i przekonać się o ich bardzo dobrej jakości. Także w tym przypadku doświadczenie producenta się opłaca, ponieważ podczas projektowania eksperci w naturalny sposób zwracają uwagę na dokładnie takie parametry, jakie są potrzebne do późniejszej przebudowy. Korzystając z rozwiązania Ashampoo Video Converter nie musisz obawiać się znacznej utraty jakości, jak to często bywa w przypadku wielu konwersji online.

Ashampoo Video Converter - kup licencję w BestSoftware za niską cenę

Licencję na oprogramowanie Ashampoo Video Converter możesz kupić po znacznie niższej cenie w BestSoftware, a zamawiając u nas, zaoszczędzisz sporo pieniędzy w porównaniu z innymi źródłami. Ponadto możesz oczekiwać od nas wszechstronnego i osobistego wsparcia, ponieważ chcemy móc zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę klienta. Dlatego nasi eksperci są dostępni dla ciebie na czacie na żywo, na infolinii lub po prostu przez e-mail. Nie obejdzie się też bez szybkiego skorzystania z zakupionego programu. Na przykład, pobranie programu Ashampoo Video Converter jest dostępne natychmiast po zakupie, a dostarczenie niezbędnego klucza następuje w ciągu maksymalnie 30 minut. Skorzystaj z innych produktów programowych, używaj Ashampoo Home Design 6, Ashampoo Backup Pro 15 lub Ashampoo Snap 11 dla Windows w codziennym życiu i kup licencje na nie bezpośrednio w sklepie internetowym BestSoftware. Czekamy na twój korzystny zakup w BestSoftware

 

Wymagania systemowe
Procesor Dwurdzeniowy procesor o częstotliwości co najmniej 2,4 GHz
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
Pamięć Co najmniej 4 GB wolnej pamięci roboczej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja programowa jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Converter | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Video Converter | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Converter | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Video Tilt-Shift Ashampoo Video Tilt-Shift
127,35 zt * 146,95 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony