• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Wondershare Filmora 11 |

Wondershare Filmora 11 | Windows 1 rok

342,51 zt * 391,95 zt * (12,61% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • BS-11182
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Platforma

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Wondershare Filmora 11 |"

Kup Filmorę 11 - najnowszą wersję w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware

Filmora 11, najnowsza wersja popularnego programu do edycji zdjęć i wideo, jest już w blokach startowych i chce przekonać użytkowników znaną koncepcją, wieloma funkcjami i nowymi technikami. Jeśli chciałbyś włączyć program ze wszystkimi jego funkcjami do swojego codziennego życia, powinieneś kupić licencję na Filmorę 11 już teraz w sklepie internetowym BestSoftware. Skorzystasz z atrakcyjnych warunków, a także otrzymasz klucz w ciągu maksymalnie 30 minut. Następnie w kilku krokach aktywuj program i od razu zacznij efektywnie pracować. Czekamy na twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

Łatwe edytowanie i tworzenie dzięki licznym narzędziom z Filmory 11

Program Filmora 11 firmy Wondershare jest jednym z najbardziej znanych rozwiązań i najpopularniejszych produktów do kreatywnej pracy w miejscu pracy. Czy to w środowisku prywatnym, czy komercyjnym, rozwiązanie to jest przekonujące we wszystkich dziedzinach. Zasadniczo jest to praktyczny program do tworzenia i edycji filmów wideo, który inspiruje wieloma funkcjami i daje wolną rękę kreatywności użytkownika.

Między innymi możesz liczyć na bardzo dobrą wydajność i efektywną pracę nawet na 100 ścieżkach. Nie ma więc praktycznie żadnych ograniczeń dla maksymalnej kreatywności i rozwoju osobistego. Możesz też skorzystać z wielu różnych efektów, które możesz łatwo wstawić do swojego projektu lub do nowego wideo. Dzięki licznym filtrom, nakładkom, grafikom, a nawet specjalnym efektom green screen, praktycznie nic nie pozostaje do życzenia, kiedy polegasz na Filmorze 11. Oczywiście kilka efektów może być nakładanych bezpośrednio, a także wstawianych do wideo w tym samym czasie, umożliwia to kompleksowa praca z wyżej wymienionymi ścieżkami. Jeśli zależy ci na podstawowej pracy i efektywnej edycji już istniejących plików, również dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając oprogramowanie od Wondershare. Usuwanie zawartości, łączenie kilku scen lub skracanie pliku do pożądanego rozmiaru - to wszystko można zrobić w kilku prostych krokach. Oczywiście możesz użyć do tego odpowiednich efektów, które potem możesz dodatkowo wykorzystać, by jeszcze raz poprawić pierwsze wrażenie. Nawiasem mówiąc, dzięki automatycznemu rozpoznawaniu scen i aktualnej technologii Filmora 11 możesz w kilku krokach dokonać edycji.

Jednak w nowym projekcie nie pracujesz tylko na plikach wideo; dzięki Filmorze 11 możesz także w kilku prostych krokach pracować z materiałem audio. Jeśli na przykład pojawi się irytujący syk, można go łatwo usunąć. Tak zwane klatki kluczowe odgrywają główną rolę, zwłaszcza gdy chodzi o pracę nad poszczególnymi dźwiękami. Dokładne dopasowanie i dopracowanie szczegółów można więc znaleźć w kilku prostych krokach. Możesz też skorzystać z wbudowanego korektora dźwięku, by osiągnąć najlepsze rezultaty w swojej pracy. Nawiasem mówiąc, nie musisz się obawiać, że będziesz używać programu z plikami o szczególnie wysokiej rozdzielczości; w końcu Filmora 11 z łatwością przetwarza też filmy w popularnym standardzie 4K. Dzięki temu nie tracisz już żadnych szczegółów, a jednocześnie korzystasz z bardzo dobrej wydajności dzięki szybkiemu renderowaniu. Przy okazji, dzięki zintegrowanemu podglądowi zawsze dokładnie wiesz, jak nowe efekty i dostosowana zawartość będą wyglądać w twoim filmie.

Aby oprogramowanie Filmora 11 mogło sprostać szczególnie wysokim wymaganiom segmentu profesjonalnego, wyposażono je w odpowiednie funkcje i narzędzia. Na przykład możesz w kilku krokach skompensować rozmycie obrazu w pliku, a także bardzo łatwo wstawić zwolnione lub przyspieszone tempo w dokładnie tych miejscach pliku, w których jest to pożądane. Bezstopniowa regulacja efektów jest jedną z największych zalet programu Filmora 11.

Filmora 11 przynosi wiele nowych cech i funkcji umożliwiających efektywną pracę

Oprócz wyżej wymienionych i już znanych funkcji, program Filmora 11 przynosi ze sobą także wiele nowych narzędzi, które z pewnością będą miały duże znaczenie dla ciebie jako użytkownika. Jednak poprawki są ograniczone, więc nie powinieneś oczekiwać wyczerpującej i nowej wersji. Filmora 11 jest jednak konsekwentnie rozwijana i przynosi ze sobą atrakcyjne narzędzia do codziennego użytku. Na przykład obszar z ważnymi szablonami został gruntownie przebudowany i ma teraz nowy wygląd. Poza tym wybór jest ogromny - użytkownik ma do dyspozycji setki szablonów. Niewielkim nakładem pracy i w krótkim czasie możesz stworzyć imponujące filmy dzięki szablonom, które od razu robią dobre wrażenie i jednocześnie można je dostosować do własnych potrzeb.

Jeśli chcesz stworzyć w swoim filmie efekt specjalny w postaci zwolnionego lub przyspieszonego tempa, ty jako użytkownik również skorzystasz na zmianach wprowadzonych w Filmorze 11, ponieważ praca z tymi praktycznymi funkcjami stała się teraz jeszcze bardziej precyzyjna, a w razie potrzeby możesz też bardzo łatwo dokonać kilku poprawek. Nowością jest także funkcja klipu lub montażu. Dzięki temu możesz łatwo tworzyć klipy i montaże ze swoich poprzednich prac i zapisywać je na własnym komputerze.

Jeśli pracujesz z materiałami pochodzącymi z kilku źródeł i chcesz je edytować w spójną całość, Filmora 11 jest również bardzo dobrym wyborem. Dzięki nowoczesnej technologii i automatycznej synchronizacji program rozpoznaje przynależność i dostosowuje różne źródła do indywidualnych potrzeb w zaledwie kilku krokach. Wystarczy zaznaczyć co najmniej dwa pliki i rozpocząć automatyczną synchronizację, a program Filmora 11 wykona resztę pracy za ciebie.

Inne innowacje w programie Filmora 11 to wstawianie do filmów różnych, pojedynczych klatek. Ponadto chmura jest nadal wykorzystywana i coraz bardziej integrowana jako praktyczna opcja efektywnej pracy. Użyj własnej usługi, na przykład, aby uzyskać dostęp do plików i gotowych projektów z dowolnego miejsca na świecie.

Przekonaj się o wszechstronnej zawartości oprogramowania Filmora 11

Program Filmora 11 nie tylko umożliwia łatwe edytowanie i tworzenie filmów, ale jest też wyposażony w wiele dodatkowych materiałów. Obejmuje to między innymi wspomniane wcześniej szablony, które szybko posuwają do przodu twój projekt i ułatwiają korzystanie z rozwiązania. Ale jeśli chcesz mieć o wiele więcej treści, dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając nową wersję programu od Wondershare. Dzieje się tak dlatego, że obszerna biblioteka tzw. zdjęć stockowych jest dostępna za darmo, wystarczy jedno kliknięcie. Możesz przeglądać ponad 10 000 000 plików multimedialnych w wolnej chwili lub użyć ich w swoim projekcie. Nawiasem mówiąc, możesz korzystać z obszerniejszej i liczniejszej zawartości do pracy indywidualnej zupełnie za darmo i całkowicie bezpiecznie, żmudne szukanie odpowiedniej zawartości przez przeglądarkę nie jest już konieczne dzięki Filmorze 11, a ty oszczędzasz mnóstwo czasu, zwłaszcza przy regularnym korzystaniu z niej w życiu codziennym.

Nawiasem mówiąc, na początku możesz używać Wondershare Filmora 11 bez ryzyka i za darmo, ponieważ dla pierwszej próby dostępna jest darmowa alternatywa. Użyj instalacji do przetestowania wszystkich funkcji w wolnej chwili, a następnie kup odpowiednią licencję, by aktywować ją na stałe. Program Filmora 11 jest doskonale dostosowany do obecnej generacji popularnych systemów operacyjnych Windows i dlatego można go bez problemu używać także pod Windows 10 lub nawet pod Windows 11 bez żadnych problemów. Upewnij się jednak, że masz wystarczająco mocny sprzęt, jeśli chcesz szybko i efektywnie edytować lub tworzyć materiały w wysokiej rozdzielczości.

BestSoftware przekonuje wszystkich klientów wieloma zaletami - kup teraz tanio Filmorę 11

Wielu klientów już zdecydowało się skorzystać z atrakcyjnych korzyści i opcji w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Oczywiście dotyczą one także zamówienia nowego programu Filmora 11. Widać to już teraz, gdy spojrzysz na atrakcyjne warunki, bo przy jednym zakupie oszczędzasz pieniądze. Ponadto w ciągu maksymalnie 30 minut dostarczymy bezpośrednio drogą mailową klucz do aktywacji programu w naszym sklepie internetowym, tak aby nic nie stało na przeszkodzie do natychmiastowego użycia. Oczywiście, doradzimy ci kompetentnie i chętnie pomożemy, jeśli będziesz miał jakieś pytania. Nasi eksperci są dostępni dla ciebie na czacie na żywo, przez e-mail lub na infolinii.

Wskazówka: W BestSoftware możesz dostać wiele innych produktów, na przykład także bardzo przystępny cenowo poprzednik Filmora X. Dzięki bardzo prostej obsłudze i wielu najnowocześniejszym funkcjom, program jest idealny zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych.

Powiązane łącza do "Wondershare Filmora 11 |"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Wondershare Filmora 11 |"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Wondershare Filmora 11 |"
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
AOMEI Backupper Server | Windows AOMEI Backupper Server | Windows
Od 636,51 zt * 832,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Wyświetlony