• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Wondershare Filmora X |
Wondershare Filmora X |
 • 1 PC
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 152 razy
  Od 146,51 zt * 171,45 zt *
  Pokaż szczegóły
  Wondershare Filmora 11 |
  Wondershare Filmora 11 |
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 33 razy
  Od 161,21 zt * 391,95 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Wondershare

  Wondershare

  Oprogramowanie Wondershare pozwala ci rozwinąć twoją kreatywność

  Producent Wondershare umożliwia kreatywną pracę i usprawnienie przepływu pracy przy biurku dzięki licznym programom. Wybór jest szeroki i skierowany przede wszystkim do użytkowników prywatnych. W BestSoftware masz dostęp do produktów w popularnych wersjach, które możesz kupić tanio i łatwo. Jeśli więc chcesz być kreatywny lub pracować bardziej efektywnie, programy będą cię wspierać najlepiej jak potrafią, a my dostarczymy ci pożądane klucze drogą mailową w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli masz jakieś pytania lub życzenia, jesteśmy do twojej dyspozycji. Zawsze możesz liczyć na możliwość kontaktu przez czat, e-mail lub telefon.

  Te programy czekają na ciebie u producenta Wondershare

  Portfolio oprogramowania producenta Wondershare jest bardzo zróżnicowane i obejmuje wiele różnych obszarów jednocześnie. Ogólnie rzecz biorąc, produkty pochodzą z takich dziedzin jak kreatywność, grafika i diagramy, rozwiązania PDF i narzędzia. Większość produktów nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego.

  Jeśli chodzi o kreatywność, bardzo dobrym wyborem jest program Wondershare Filmora X. Ten program jest bardzo popularny zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. Jest to oprogramowanie do tworzenia i edycji plików wideo i audio. Producent mówi o bardzo prostej obsłudze tej wersji, którą można posługiwać się intuicyjnie. Jako użytkownik możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji, narzędzi i możliwości, nawet jeśli nie znasz jeszcze odpowiednich programów. W zależności od potrzeb, Wondershare Filmora X daje ci również możliwość wyboru między wersją standardową i pro. Wersja Pro oferuje znacznie więcej opcji i jest odpowiednia dla zaawansowanych użytkowników i profesjonalnych artystów. Jak przystało na nowoczesny program do edycji zdjęć i filmów, Wondershare Filmora X daje ci również dostęp do wielu narzędzi. Na przykład, możesz użyć różnych efektów wideo, aby dodać do swojego projektu tytuły, filtry, nakładki i przejścia. Oczywiście możesz też pracować z muzyką i efektami dźwiękowymi, jeśli zaufasz Wondershare Filmora X. W tym celu nie musisz nawet długo i intensywnie szukać w internecie, ale możesz polegać na praktycznej bibliotece, w której dostępne są tytuły i efekty dźwiękowe bez licencji. Możesz je wybrać jednym kliknięciem i wstawić do swojego projektu. Animowane szablony są również dostępne za darmo, możesz ich używać do indywidualnej edycji. Jeszcze więcej opcji zawiera wersja Premium Wondershare Filmora X, np. możesz skorzystać z kompresora dźwięku, klatkowania czy szczegółowej korekcji kolorów.

  Jeśli w codziennej pracy biurowej pracujesz głównie z wieloma dokumentami PDF, program Wondershare PDF Element 8 Pro jest dla ciebie bardzo dobrym wyborem. Także tutaj jest wiele narzędzi, dzięki którym możliwości wykraczają daleko poza zwykłe otwieranie plików. Możesz łatwo edytować istniejące dokumenty i w ten sposób np. usuwać lub dodawać treści. Program Wondershare PDF Element 8 Pro oferuje również odpowiednie opcje do tworzenia nowych formularzy PDF, które użytkownik może bezpośrednio wypełnić odpowiednimi informacjami. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by bezpośrednio tworzyć nowe dokumenty, jeśli polegasz na najnowszym oprogramowaniu od Wondershare. Nawiasem mówiąc, istniejące dokumenty w innych formatach plików nie stanowią już problemu w codziennym życiu, możesz je łatwo przekonwertować. Oprócz pracy przy biurku z notebookiem lub komputerem stacjonarnym, Wondershare PDF Element 8 Pro coraz bardziej skupia się także na zastosowaniach mobilnych. Jako uzupełnienie możesz użyć darmowej aplikacji. Można do tego wykorzystać powszechnie dostępne narzędzia. Możesz łatwo zapisywać pliki PDF w chmurze, tak by twoi współpracownicy mieli do nich bezpośredni dostęp i mogli z tobą współpracować.

  Oprogramowanie EdrawMax od Wondershare nadaje się również do pracy produktywnej. Jest to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz tworzyć diagramy do przejrzystego przedstawiania informacji. W sumie w programie dostępnych jest 280 rodzajów diagramów, które pozostawiają ci wszelkie możliwości. W kilku prostych krokach możesz podzielić się swoją ukończoną pracą i w ten sposób udostępnić ją innym współpracownikom. Współpraca nie stanowi też problemu dzięki odpowiednim funkcjom EdrawMax. Transfer danych lub informacji odbywa się oczywiście tylko przy użyciu bezpiecznego szyfrowania SSL, które zapewnia bezpieczeństwo Tobie jako użytkownikowi za każdym razem, gdy korzystasz z oprogramowania.

  Korzystne warunki i szybka dostawa wszystkich licencji czekają na ciebie tutaj, u nas. Więc kup teraz w BestSoftware, czekamy na ciebie.


  Kup teraz taniej - zdecyduj się na BestSoftware

  Wybierz BestSoftware, doświadczonego i kompetentnego partnera w zakupie aktualnego oprogramowania po niskich cenach. Popularne i praktyczne narzędzia od Wondershare są również dostępne u nas. Przekonaj się o możliwościach kupowania bezpośrednio z domu dzięki prostej wizycie. Oczywiście będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych warunków, bo oczywiście zakup powinien być dla ciebie opłacalny także finansowo. Klucze licencyjne możesz otrzymać po znacznie niższej cenie, a dzięki szybkiej dostawie możesz bezpośrednio aktywować i pobrać oprogramowanie, by zwiększyć swoją kreatywność. Kup więc teraz programy Filmora, UniConerter, DemoCreator lub PixCut, by móc pracować twórczo w codziennym życiu. Aby wykonać jeszcze więcej pracy, możesz też użyć Anireel lub Filmstock, dzięki którym możesz na przykład dodać efekty specjalne. Ale produkty, które ułatwiają twoją codzienną pracę, pochodzą też z innych kategorii. Na przykład, twórz diagramy za pomocą EdrawMax lub użyj Mockitt do szybkiego tworzenia layoutów. Do pracy z plikami PDF polecamy PDF Element lub Document Cloud. Wreszcie, producent oferuje ci nawet praktyczne narzędzia, na przykład Dr.Fone do zarządzania urządzeniami mobilnymi lub Recoverit do odzyskiwania danych.

  Ważne fakty o producencie Wondershare

  Chociaż produkty producenta są dostępne na rynku pod nazwą "Wondershare", oficjalna nazwa to Shenzhen Wondershare Information Technology Co., Ltd. Firma ma siedzibę w Shenzhen w Chinach. Producent został założony 28 września 2003 roku i podkreśla, że od początku skupiał się na kreatywnym oprogramowaniu dla użytkowników prywatnych. Każdy, kto chce pracować intensywnie i kreatywnie z różnymi plikami, dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając te produkty. Mimo że oprogramowanie nie jest dostępne dla użytkowników od bardzo dawna, już teraz cieszy się ogromną popularnością. Sama firma mówi nie tylko o milionach różnych użytkowników, ale także o sprzedaży oprogramowania w ponad 150 krajach. Produkty te są więc używane na całym świecie. Pozostałe liczby są również przekonujące i pokazują, że Wondershare stało się w ostatnich latach bardzo dużym dostawcą praktycznego oprogramowania. Poza sześcioma oddziałami, ponad 1200 pracowników pracuje dla firmy każdego dnia, by opracowywać nowe produkty, pomagać w rozwiązywaniu problemów lub rozwijać odpowiednie rozwiązania programowe.

  Wyświetlony