• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

F-Secure Internet Security 2021 | Windows | Download 1 Urządzenie 1 rok

73,01 zt * 84,97 zt * (14,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 146 razy
  • BS-10389
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "F-Secure Internet Security 2021 | Windows | Download"

Kup teraz program F-Secure Internet Security 2021 - maksymalne bezpieczeństwo i łatwość użycia są gwarantowane na stałe

Oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo twoim prywatnym komputerom. Program ten skutecznie zwalcza wszystkie typowe wirtualne zagrożenia na twoim komputerze lub notebooku, a tym samym znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, kupując ten produkt, korzystasz z dobrego komfortu użytkowania. Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji i możliwości oprogramowania, potrzebujesz licencji, którą możesz otrzymać w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Oprócz zakupu niedrogiej licencji otrzymasz kompetentną obsługę klienta. Z przyjemnością doradzimy ci i pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb, nawet przy pierwszej aktywacji.

Program F-Secure Internet Security 2021 jest wyposażony w nowoczesną technologię

Różne niebezpieczeństwa czyhają na ciebie, gdy surfujesz po internecie lub pracujesz na komputerze na co dzień. Cyberprzestępcy często próbują uzyskać od ciebie ważne dane za pomocą wirusów, trojanów, niebezpiecznego oprogramowania ransomware lub prób wyłudzania danych. Dane te mogą zostać sprzedane lub możesz być szantażowany swoimi danymi. Aby mieć pewność, że jesteś chroniony przed takimi atakami przez cały czas, to oprogramowanie zabezpieczające zapewnia ci bardzo dobrą ochronę.

Ochrona przed wirusami oraz ochrona przeglądarki i bankowości towarzyszy Ci każdego dnia po zakupie oprogramowania F-Secure Internet Security 2021. Co więcej, ochrona twoich dzieci jest również priorytetem tego produktu. Po zainstalowaniu licencji program natychmiast sprawdza twój komputer i za pomocą kilku prostych kroków możesz sprawić, że program go wyczyści. Mimo że program zawsze działa w tle, by zapewnić dobrą ochronę, nie wpływa na wydajność komputera.

Przestępcy lubią przechwytywać ważne i wrażliwe dane, ten fakt nie jest niczym nowym, ale ataki stają się coraz bardziej złożone. Na przykład, sprawcy wykorzystują luki w zabezpieczeniach oprogramowania. Ułatwia to przeprowadzanie ataków typu brute force. Program ma optymalne warunki do tego, by zapobiec takim szkodom. Aby nie natknąć się na te zagrożenia w internecie, program oferuje również ochronę przeglądarki. Nawet w przypadku szyfrowanych stron HTTPS zawsze jesteś wystarczająco chroniony. Ta ochrona blokuje potencjalnie niebezpieczne strony, zanim zetkniesz się z niebezpiecznymi atakami. Ochrona bankowa jest także dobrym wsparciem w tej dziedzinie. Wszystkie twoje transakcje są chronione przez oprogramowanie i utrzymywane w tajemnicy, tak by żadna osoba trzecia nie miała do nich dostępu.

Zawsze wykorzystuj cały potencjał oprogramowania zabezpieczającego

Program F-Secure Internet Security 2021 to nie tylko czysty skaner antywirusowy, ale także wiele innych funkcji i możliwości. Są one zawsze najnowocześniejsze. Dzięki temu programowi otrzymujesz zintegrowaną ochronę bankową. Zwłaszcza ten obszar musi być chroniony przez cały czas, by zapewnić ci wysoki poziom bezpieczeństwa. Nawet niezaszyfrowana transmisja wszystkich twoich danych lub przekierowanie na niewłaściwą stronę internetową są całkowicie uniemożliwione.

Jeśli masz w domu dzieci, które lubią spędzać wolny czas w Internecie, polecamy oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021. Zintegrowana kontrola rodzicielska dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i bardzo uspokaja ciebie jako rodzica. Możesz samodzielnie blokować nieodpowiednie treści, korzystając z predefiniowanych list lub kategorii. Wystarczy jedno kliknięcie, by zablokować strony internetowe lub całe gatunki, a twoje dziecko będzie mogło zawsze bezpiecznie surfować po internecie.

Automatyczny skaner antywirusowy pozwala także na bezpieczne korzystanie z komputera i Internetu. Strony internetowe i programy są skanowane i sprawdzane w tle. Jeśli skaner antywirusowy natrafi na zainfekowaną stronę internetową lub nawet plik do pobrania, zostaną one natychmiast unieszkodliwione. Zintegrowana ochrona przeglądarki także zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Kupując oprogramowanie zabezpieczające, upewnij się, że masz licencję odpowiednią do swoich potrzeb

Jeśli zdecydujesz się na zakup oprogramowania zabezpieczającego F-Secure Internet Security 2021, zawsze będziesz chroniony i będziesz mógł korzystać z wielu funkcji. Program otrzymuje nowe aktualizacje w regularnych odstępach czasu, dzięki czemu oprogramowanie jest zawsze aktualne. Możesz używać programu bez żadnych problemów w systemach operacyjnych Windows 8, Windows 10 lub Windows 11. Przy zakupie powinieneś wcześniej sprawdzić kompatybilność z twoim komputerem. Program bezpieczeństwa jest licencją typu runtime. Oprogramowanie to musi więc zostać odnowione po upływie określonego czasu. Tylko wtedy będziesz otrzymywać regularne aktualizacje i funkcje. W tym przypadku termin wynosi 365 dni, ale jeśli chcesz, możesz też zamówić go bezpośrednio na dwa lata. Po upływie czasu, który upłynął, będziesz potrzebował nowej licencji.

Jeśli masz w domu kilka urządzeń, które mają być wyposażone w to samo oprogramowanie zabezpieczające, wybór licencji wielokrotnej jest odpowiedni. Oferujemy Ci licencję na oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021 na maksymalnie pięć urządzeń. Dzięki tej ofercie nie tylko zaoszczędzisz dużo czasu podczas zakupów, ale także zaoszczędzisz pieniądze w sferze finansowej.

Oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021 to niższy poziom aktualizacji. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej zalet i funkcji, producent F-Secure oferuje Ci jeszcze więcej systemów z wieloma funkcjami. Możesz również otrzymać oprogramowanie ochronne w różnych wersjach dla innych urządzeń końcowych z produktami tego producenta. Kolejną atrakcją oferowaną przez firmę F-Secure jest praktyczne konto F-Secure. Zaloguj się, a natychmiast uzyskasz dostęp do opcji zarządzania zakupionymi licencjami i przechowywanymi urządzeniami.

Skorzystaj z opcji dobrego zabezpieczenia i kup oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021 w niskiej cenie

Jeśli na co dzień używasz komputera, wszyscy eksperci zalecają odpowiednie oprogramowanie zabezpieczające. Tylko dzięki temu jesteś zabezpieczony, a zarówno twoje dane, jak i technologia pozostają nietknięte przez przestępców. Kup więc teraz oprogramowanie F-Secure Internet Security 2021 na korzystnych warunkach w naszym sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z ofert. Atrakcyjne i różnorodne opcje z pewnością zrobią na tobie wrażenie i nawet początkujący dobrze poradzi sobie z tym programem. Już udało nam się zainspirować wielu klientów wyborem z naszego sklepu internetowego. Oprócz dobrych możliwości wyboru i kompetentnej obsługi klienta, oferujemy także szybką dostawę klucza do produktu. Dostarczamy je e-mailem po maksymalnie 30 minutach od zakupu u nas. Długi czas oczekiwania i niedostarczone produkty należą już do przeszłości. Jeśli chcesz, możesz też zamówić oprogramowanie z wyższym poziomem rozbudowy. Idealnie nadają się do tego programy F-Secure Safe 2021 lub F-Secure Total Security & VPN 2021. Dzięki tym produktom zyskujesz maksymalne bezpieczeństwo i jesteś zawsze chroniony w internecie i podczas ważnych transakcji.

 

Wymagania systemowe - F-Secure Internet Security 2021

System operacyjny

co najmniej Windows 7 Service Pack 1 lub nowszy

RAM

co najmniej 1 GB RAM lub lepiej

HDD

co najmniej 600 MB wolnej pamięci masowej

CPU

Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64 z obsługą SSE2 lub nowszy
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "F-Secure Internet Security 2021 | Windows | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "F-Secure Internet Security 2021 | Windows | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "F-Secure Internet Security 2021 | Windows | Download"
Wskazówka!
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Wskazówka!
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 146,51 zt * 160,72 zt *
Wyświetlony