• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2008 R2 Urządzenie

Windows Server 2008 R2 Urządzenie 1 CAL

48,51 zt * 74,92 zt * (35,25% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10530
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2008 R2 Urządzenie"

Z Windows Server 2008 R2 Device CAL można rozpocząć pracę - kup licencję już teraz po niskiej cenie

Dzięki dojrzałemu i praktycznemu Windows Server 2008 R2, specjalnemu systemowi operacyjnemu dla serwerów, codzienna praca może rozpocząć się natychmiast. Praktyczne oprogramowanie oferuje doskonałe warunki do codziennego użytkowania, na przykład dobre zabezpieczenia i wysoką stabilność. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, możesz kupić niezbędne Windows Server 2008 R2 Device CAL bezpośrednio u nas. Skorzystaj z niego już teraz, uzyskaj kompetentną poradę na czacie na żywo lub przez infolinię i natychmiast zacznij efektywnie pracować.

Polegaj na sprawdzonych funkcjach systemu Windows Server 2008 R2

The Windows Server 2008 R2 został wydany w 2009 roku i od tego czasu mógł być używany przez klientów. Oprogramowanie to jest specjalnym systemem operacyjnym dla profesjonalnych użytkowników. Pomimo swojego ogromnego wieku, system operacyjny jest nadal często używany, na przykład na starszych serwerach. Mimo że oficjalna data wsparcia wygasła w 2020 roku, przedłużenie zapewnia dalsze dostawy aktualizacji zabezpieczeń i w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z oprogramowania.

Wielu klientów docenia atrakcyjną i popularną ofertę, jaką może zaprezentować i zapewnić Windows Server 2008 R2. Po raz pierwszy Microsoft wykorzystał Windows 7 jako podstawę i jest to wyraźnie zauważalne we wszystkich miejscach. Interfejs użytkownika, często nazywany interfejsem użytkownika, ma bardzo nowoczesny wygląd, a przy tym jest wyjątkowo przejrzysty. Każdy, kto kiedykolwiek pracował na klasycznym komputerze z systemem Windows, szybko i łatwo odnajdzie się w systemie Windows Server.

Cała technologia Windows Server 2008 R2 została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w środowisku profesjonalnym, więc system ten trudno porównać do klasycznego Windowsa. Jest to raczej dojrzałe rozwiązanie techniczne umożliwiające efektywną współpracę, dzielenie się danymi lub wspólne korzystanie z usług w życiu codziennym.

Wraz z Windows Server 2008 R2 producent Microsoft udostępnia wiele różnych wersji i wariantów. Tutaj klienci mogą łatwo wybrać pożądany i dokładnie dopasowany wariant, który odpowiada potrzebom firmy. Na początek proponujemy wariant Foundation, który jest szczególnie odpowiedni dla małych firm i bardzo małych sieci. Z drugiej strony, ci, którzy mają większe wymagania i chcieliby korzystać z większej liczby funkcji, powinni wybrać jedno z pozostałych rozwiązań. Są tu wersje Standard, Enterprise i Datacenter.

Pracuj bardziej efektywnie dzięki odpowiednim licencjom - oferujemy więcej niż tylko Windows Server 2008 R2 Device CAL

Tylko z odpowiednimi licencjami możesz efektywnie i szeroko pracować z Windows Server 2008 R2. Ważna jest jednak nie tylko sama licencja serwerowa, dzięki której możesz aktywować oprogramowanie na serwerze, ale także licencje dostępowe, które odgrywają kluczową rolę. Są to tak zwane CALe, które są oferowane i wymagane przez Microsoft pod tą nazwą od wersji 2008. Skrót CAL oznacza "Licencję Dostępu Klienta". Jesteśmy twoim kontaktem, jeśli Windows Server 2008 R2 Device CAL chciałby kupić.

Nadaje się do komputera stacjonarnego lub do notebooka w firmie, z którego idealnie korzysta kilku pracowników. Ponieważ Windows Server 2008 R2 Device CAL jest zawsze związany z urządzeniem stałym i jest do niego podłączony. Możesz wtedy pracować na serwerze z komputera lub z notebooka z dowolną liczbą pracowników. W takim przypadku lub przy odpowiednich warunkach w miejscu pracy zdecydowanie zalecane jest korzystanie z Windows Server 2008 R2 Device CAL. Jednak do każdego nowego urządzenia w firmie potrzebny jest także nowy Windows Server 2008 R2 Device CAL, a praca mobilna lub niezależna od urządzenia staje się bardzo trudna przy tym wariancie licencji dostępowych.

W związku z tym dla ciebie, jako użytkownika, opłacalne może być Windows Server 2008 R2 User CAL; jest to druga opcja licencji dostępowych. Tę alternatywę dla Windows Server 2008 R2 Device CAL możesz kupić w BestSoftware. Używaj go do samodzielnej pracy z wielu różnych urządzeń, by zaoszczędzić pieniądze i wysiłek. Ale i tu musisz kupować nową licencję dla każdego nowego urządzenia. Dlatego ważne jest, byś przed zakupem dobrze się zastanowił, który wariant jest dla ciebie odpowiedni. Chętnie cię w tym wesprzemy, oferując ci profesjonalną pomoc naszych doświadczonych ekspertów i przyjaznej kadry. Czekamy na twoją wizytę i cieszymy się, że możemy być tam dla ciebie.

Ważne innowacje i inna podstawa - zalety i funkcje systemu operacyjnego

Wraz z premierą Windows Server 2008 R2 producent Microsoft po raz pierwszy postawił na zupełnie nową podstawę, a mianowicie na dobrze znany system Windows 7, który oferuje wiele atrakcyjnych zalet do wykorzystania w środowisku serwerowym. Na przykład klienci mogą liczyć na łatwość obsługi, bardzo dobrą stabilność i, co nie mniej ważne, nowoczesny design z odpowiednim interfejsem użytkownika. System oferuje nowe paski skoków w menu startowym, nowy pasek zadań i ulepszenia w wielu innych miejscach. W tym samym kroku Microsoft rozszerza wsparcie dla procesorów logicznych - w nowym wariancie serwera z 2009 roku możliwe jest użycie nawet 256 procesorów.

Z technicznego punktu widzenia Windows Server 2008 R2 przynosi też wiele innowacji i atrakcyjnych rozwiązań. Klienci mogą na przykład liczyć na automatyczne przywracanie połączeń VPN. Ponadto zintegrowana usługa provisioningu może działać znacznie lepiej niż jej poprzedniczka, ponieważ lepiej radzi sobie z systemem Windows 7. W Active Directory istnieje teraz coś w rodzaju kosza na śmieci, który również został wprowadzony w Windows Server 2008 R2. Dzięki temu w razie potrzeby można szybko i łatwo przywrócić usunięte pliki lub użytkowników, co w ostatecznym rozrachunku oszczędza wiele czasu i wysiłku. Jednak w tym samym momencie Microsoft zrezygnował z obsługi 32-bitów, co jest czymś, co użytkownicy korzystający z odpowiednich programów powinni rozważyć przed dokonaniem zmiany.

Zdaj się na naszą ofertę - kup teraz Windows Server 2008 R2 Device CAL za rozsądną cenę

Kupując teraz Windows Server 2008 R2 Device CAL po korzystnej cenie, zapewniasz sobie stały dostęp do praktycznego systemu operacyjnego dla swojego serwera. Poza tym u nas, czyli w sklepie internetowym BestSoftware, zawsze dokonujesz bardzo dobrego wyboru. Inspirujemy cię kompetentnym wsparciem, atrakcyjnymi korzyściami przy zakupie, a przede wszystkim korzystnymi cenami. Ponieważ nie musisz koniecznie wydawać dużo pieniędzy na Windows Server 2008 R2 Device CAL, u nas ceny są wyjątkowo niskie. Obniż teraz bardzo znacząco koszty zakupu i licz na szybką dostawę. Bo nic tak nie irytuje w codziennym życiu, jak długi czas dostawy lub oczekiwania. Dlatego też dostawa zakupów ze sklepu internetowego BestSoftware jest zawsze bardzo prosta i szybka dzięki e-mailowi. Trwa to maksymalnie 30 minut i pozwala ci od razu zacząć korzystać z oprogramowania. Polecamy także zapoznanie się z innymi atrakcyjnymi produktami w naszym sklepie internetowym. Mamy też w ofercie nowsze wersje serwerów, które pomogą ci spełnić twoje indywidualne potrzeby. Czy Windows Server 2012 z urządzeniem lub CAL użytkownika Exchange Server 2019 lub Windows Server 2008 w wersji klasycznej, z nami praktycznie żadne życzenie nie powinno pozostać niespełnione.

Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Urządzenie"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Urządzenie"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Urządzenie"
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 73,01 zt * 107,31 zt *
Wskazówka!
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
Wyświetlony