• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2008 R2 Użytkownik

Windows Server 2008 R2 Użytkownik 1 CAL

43,61 zt * 74,92 zt * (41,79% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 8 razy
  • BS-10531
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2008 R2 Użytkownik"

Użyj Windows Server 2008 R2 User CAL - kup licencję na nieograniczony dostęp

Z Windows Server 2008 R2 producent Microsoft to potężny i specjalnie przystosowany system operacyjny dla środowisk serwerowych. Oferuje różne funkcje i wiele korzyści dla profesjonalnych użytkowników. Abyś mógł szybko i bez problemów skonfigurować swój serwer, dostarczamy tzw Windows Server 2008 R2 User CAL szczególnie tanie i bardzo szybkie. Jednocześnie skupiamy się na doskonałej obsłudze klienta, którą możemy zaoferować ci za pośrednictwem czatu na żywo, infolinii czy też poczty elektronicznej. Rozejrzyj się teraz i dokonaj zakupu, czekamy na Ciebie.

Windows Server 2008 R2 oferuje efektywne możliwości w codziennej pracy

Windows Server 2008 R2 to specjalny system operacyjny dla środowisk serwerowych, który pojawił się jako następca Windows Server 2008 w 2009 roku. Ten popularny i dojrzały system operacyjny jest do dziś używany w wielu profesjonalnych środowiskach. Wynika to także z jego atrakcyjnych zalet i specjalnych funkcji. Klienci mogą też polegać na bezpiecznym systemie operacyjnym. Jako podstawę wykorzystano Windows 7, czyli klasyczny system desktopowy, który jest popularny wśród wielu użytkowników. W związku z tym podobieństwa występują także w tzw. interfejsie użytkownika. Pokazuje to odpowiednie tendencje i pomaga wszystkim użytkownikom szybko się odnaleźć. W wielu przypadkach nie jest konieczny nawet długi okres szkolenia.

Z technicznego punktu widzenia jest oczywiście wiele różnic. Na przykład system operacyjny Windows Server 2008 R2 jest wyposażony w specjalne narzędzia do zarządzania plikami lub konfiguracji. Do głównych zalet i cech serwera Windows należą także specjalne usługi drukowania czy obsługa wydajnego sprzętu.

Ci, którzy chcą używać Windows Server 2008 R2 w codziennym życiu ze wszystkimi jego funkcjami, mogą wybierać pomiędzy różnymi wariantami. Są one szczególnie ważne ze względu na różne obszary zastosowań. W zależności od wielkości i pochodzenia firmy, wymagania są bardzo różne. Nowością jest tak zwana edycja fundacyjna. Jest on przeznaczony głównie dla użytkowników o ograniczonych wymaganiach sprzętowych oraz do użytku w mniejszych sieciach komputerowych. Ponadto istnieją wersje Windows Server 2008 R2 Standard, Enterprise i Datacenter, jeśli chodzi o klasyczne warianty systemu operacyjnego. Istnieją też wersje specjalne, które są jednak rzadko używane. Są to na przykład Windows Web Server 2008 R2 czy Windows Storage Server 2008 R2. Indywidualny wybór odpowiedniego wariantu odgrywa kluczową rolę, ponieważ służą one różnym obszarom i mogą być skierowane do kilku grup docelowych. Chętnie udzielimy ci rady w razie jakichkolwiek pytań i zaoferujemy kompetentną, przyjazną obsługę klienta.

Tylko z odpowiednią licencją możesz kontynuować swoją pracę

Zanim będziesz mógł polegać na zaawansowanych i atrakcyjnych funkcjach systemu Windows Server 2008 R2 w codziennym życiu, musisz przygotować go do użycia dzięki odpowiednim licencjom. Do tego jednak potrzebna jest nie tylko praktyczna i bezpośrednia licencja serwerowa, którą możesz kupić u nas, ale także powiązane z nią licencje dostępowe. Są to tak zwane CALs, czyli Licencje Dostępu Klienta. Należy go wykupić, aby użytkownicy mogli uzyskać dostęp do serwera bezpośrednio z odpowiednich urządzeń, konfigurować go lub wprowadzać zmiany.

Na przykład, oferujemy praktyczny Windows Server 2008 R2 User CAL, jeden z dwóch wariantów licencji dostępowych. W tym przypadku jest to licencja związana z użytkownikiem. Oznacza to, że pozwalasz pracownikowi lub współpracownikowi pracować z systemem operacyjnym i mieć dostęp do wszystkich ustawień, regulacji i funkcji. Windows Server 2008 R2 User CAL oferuje kilka korzyści w codziennym użytkowaniu. Na przykład, jest on szczególnie odpowiedni dla twoich potrzeb, jeśli wielokrotnie pracujesz z różnymi urządzeniami. Dzięki Windows Server 2008 R2 User CAL nie ma już znaczenia, czy chodzi o notebooka czy komputer stacjonarny - to, które urządzenie jest używane do pracy, nie ma już znaczenia. Należy jednak pamiętać, że dla każdego nowego lub dodatkowego pracownika musisz zakupić kolejny Windows Server 2008 R2 User CAL.

Wskazówka: Jeśli kilku pracowników lub współpracowników ma mieć dostęp do serwera bezpośrednio z komputera w firmie, atrakcyjną alternatywą może być Windows Server 2008 R2 Device CAL. Zawsze odnosi się to do urządzenia stacjonarnego, np. notebooka lub komputera stacjonarnego. To, kto i ile osób pracuje na tym komputerze, jest ostatecznie nieistotne. Zastanów się więc, czy Windows Server 2008 R2 User CAL lub jego alternatywa jest dobrym wyborem dla twoich potrzeb, a następnie kup żądany wariant za rozsądną cenę w sklepie internetowym BestSoftware.

Po prostu użyj go teraz - te innowacje czekają na Ciebie w Windows Server 2008 R2

Jedna z największych zmian w Windows Server 2008 R2 została już wspomniana, jest to zmiana systemu bazowego. Podczas gdy klasyczny Server 2008 był jeszcze oparty na Windows Vista, producent Microsoft użył dla odnowionej wersji popularnego systemu "Windows Vista" Windows 7. Jest on także odpowiedzialny za poprawiony i nowy wygląd interfejsu. Menu wyglądają inaczej, to samo dotyczy okienka i wielu innych miejsc w systemie.

Są też jednak pewne zmiany techniczne, które prawdopodobnie będą miały duże znaczenie dla wielu użytkowników. Dotyczy to na przykład wsparcia sprzętowego. W systemie Windows Server 2008 R2 można teraz używać i obsługiwać do 256 procesorów logicznych, co wyraźnie przydaje się w wymagających wydajności i wymagających środowiskach. Ponadto funkcja bezpośredniego dostępu jest włączona do zmienionego systemu operacyjnego. Użytkownicy mogą liczyć na rozszerzenie funkcji VPN dzięki tej funkcji. Ponadto w nowej wersji programu odzyskiwanie połączeń VPN działa teraz całkowicie automatycznie. Ponadto zintegrowana usługa provisioningu może znacznie lepiej radzić sobie z bazą Windows 7, co również znacznie zwiększa szanse na produktywną pracę. Wraz z aktualizacją do Windows Server 2008 R2 całkowicie zrezygnowano też z obsługi 32-bitów, a wspomniana już edycja Foundation Edition została wprowadzona do zmienionego systemu, aby móc bezpośrednio adresować go do klientów posiadających małe sieci komputerowe. Wreszcie bardzo ważna i duża innowacja pojawia się w Active Directory. To jest rodzaj kosza na śmieci. Jest to używane na przykład wtedy, gdy trzeba szybko cofnąć usuniętych użytkowników lub konta.

Oszczędzaj pieniądze z BestSoftware - zamów teraz tanie Windows Server 2008 R2 User CAL

Zaoszczędź dużo pieniędzy, wybierając łatwy i tani zakup swojego Windows Server 2008 R2 User CAL oprogramowanie bezpośrednio w sklepie internetowym BestSoftware. Wszyscy klienci, którzy chcą kupować niedrogo i w bezpiecznym środowisku, są mile widziani w naszym sklepie. W dodatku cały proces przebiega wyjątkowo szybko, bo zwłaszcza w kontekście profesjonalnego użytkowania czas oczekiwania kosztuje ciężką gotówkę. Z nami możesz liczyć na bardzo szybką dostawę, ponieważ dostarczamy Windows Server 2008 R2 User CAL pocztą elektroniczną bezpośrednio do twojej skrzynki pocztowej. Maksymalny czas oczekiwania wynoszący 30 minut gwarantuje, że serwer jest gotowy do natychmiastowego użycia. Jeśli potrzebujesz dodatkowych produktów, na przykład licencji na sam system Windows Server 2008 R2, z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Ponadto oferujemy nowsze produkty w naszym asortymencie, w tym Windows Server 2012 CALs lub nawet licencje na Windows Server 2019. Nie spiesz się więc i rozejrzyj się, na pewno mamy wersję dokładnie odpowiadającą twoim potrzebom.

Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2008 R2 Użytkownik"
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Device Windows Server 2012 R2 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2012 Device Windows Server 2012 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 Użytkownik Windows Server 2008 Użytkownik
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 Device Windows Server 2008 Device
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
1 910,51 zt * 3 899,91 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard Microsoft SQL Server 2012 Standard
484,61 zt * 866,81 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise
4 404,61 zt * 18 129,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Microsoft Exchange Server 2010 Standard
391,51 zt * 1 131,41 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Device Microsoft SQL Server 2017 Device
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Użytkownik Microsoft SQL Server 2016 Użytkownik
Od 391,51 zt * 451,88 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie
Od 391,51 zt * 502,15 zt *
Wyświetlony