• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik

Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik 1 CAL

77,91 zt * 130,19 zt * (40,16% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10553
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik"

Kup program Exchange Server 2010 User CAL, którego potrzebujesz w BestSoftware

Wymagane Exchange Server 2010 User CALs dla twojego rozwiązania programowego są u nas dostępne w korzystnej cenie. Tylko z odpowiednią licencją dostępu nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niego na co dzień. Zdecyduj się na dokładnie tę wersję i skorzystaj jako konsument z wielu atrakcyjnych korzyści, które czekają na ciebie tutaj, u nas. W krótkim czasie dostarczymy ci także twój zakup, będzie on swobodnie dostępny w twojej skrzynce e-mailowej po maksymalnie 30 minutach. Kup teraz swój Exchange Server 2010 User CAL od nas, na pewno warto.

Exchange Server 2010 w użyciu - polegaj na atrakcyjnych cechach i funkcjach

The Exchange Server 2010 do dziś jest często używany i przekonuje profesjonalnych użytkowników przemyślaną koncepcją, nowoczesnymi funkcjami i efektywnymi możliwościami ułatwiającymi pracę. Wielu klientów decyduje się na wersję wypróbowaną i przetestowaną także ze względów finansowych. Ze względu na swój wiek jest zwykle dostępny po bardzo niskiej cenie i dlatego jest bardzo odpowiedni dla konsumentów świadomych swojej ceny lub dla młodych, małych firm. Ponadto możesz wykorzystać serwer Exchange do przeprowadzenia pierwszego testu i wypróbowania tej dziedziny. Na przykład, jeśli nie wiesz, czy dana oferta jest dla ciebie odpowiednia, możesz zrobić pierwsze wrażenie, kupując licencję o niskiej cenie.

Oczywiście, Exchange Server 2010 ma wiele praktycznych cech i funkcji. Dzięki niemu możesz nie tylko łatwo zarządzać swoimi kontami e-mail i powiązanymi z nimi bazami danych, ale także możesz natychmiast odpowiadać na wiadomości lub przesyłać je dalej wraz z odpowiednim załącznikiem. Skupiamy się na bezpieczeństwie i funkcjonalności, dzięki czemu możesz polegać np. na praktycznym archiwum lub licznych filtrach.

Jednak możliwości Exchange Server 2010 sięgają znacznie dalej. Jeśli chcesz, możesz używać zintegrowanego kalendarza. Dzięki temu możesz zawsze mieć na oku wszystkie ważne spotkania i zbliżające się terminy, tak by już ich nie przegapić. Jeśli chcesz, możesz też ustawić różne powiadomienia, by zawsze być na bieżąco. Jeśli chcesz efektywnie pracować na co dzień z różnymi projektami, masz też bezpośredni dostęp do prostego zarządzania zadaniami. Możesz wykorzystać to do przypisania poszczególnych kroków swoim pracownikom lub współpracownikom, albo możesz być zawsze na bieżąco, jeśli praca nad odpowiednimi projektami ma być kontynuowana.

Nawiasem mówiąc, producent Microsoft robi duży krok w kierunku pracy mobilnej z Exchange Server 2010. Możesz na przykład liczyć na ulepszone wsparcie dla urządzeń z ekranem dotykowym, dzięki czemu nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w korzystaniu ze smartfonów i tabletów w codziennym życiu.

Serwer Exchange jest wielkim skokiem naprzód w porównaniu do swojego poprzednika z 2008 roku

Osoby, które korzystały już z poprzedniej wersji serwera, prawdopodobnie zauważą pewne różnice, kiedy po raz pierwszy użyją Exchange Server 2010. Są to na przykład także optyczne, ponieważ nowsza wersja otrzymała poprawiony i ulepszony interfejs użytkownika. Stwarza to dobre warunki do łatwego wprowadzania danych; nie musisz już długo szukać odpowiednich funkcji i przycisków. Możesz od razu zacząć go używać.

Równocześnie możesz polegać na zmienionej administracji prawami. Jest on zintegrowany bezpośrednio z Exchange i dlatego można go bardzo łatwo używać. Jeśli również regularnie wykonujesz zadania administracyjne, dzięki Exchange Server 2010 zaoszczędzisz cenny czas. Możesz je teraz uruchamiać bezpośrednio z programu Outlook Web Access. Co więcej, dzięki praktycznej i wewnętrznej funkcji archiwizacji, żadne pliki ani wiadomości nie zostaną utracone. Dzięki Exchange Server 2010 są one przechowywane w bezpieczny sposób i można je odzyskać w razie potrzeby. Co więcej, ci, którzy nie tylko chcą komunikować się klasycznie za pomocą poczty elektronicznej, ale także, na przykład ze względów bezpieczeństwa, chcą w międzyczasie wysyłać wiadomości SMS, dzięki Exchange 2010 nie będą już musieli zmieniać kierunku. Możesz teraz wysyłać praktyczne i krótkie wiadomości bezpośrednio przez serwer, co oszczędza ci wiele czasu i wysiłku.

Zacznij już teraz - upewnij się, że wybrałeś właściwą usługę Exchange Server 2010 User CAL

W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć bezpośrednio korzystać z Microsoft Exchange Server 2010, ale musisz jeszcze zadbać o odpowiednie licencjonowanie. Skorzystaj z naszego sklepu internetowego BestSoftware i zamów licencje odpowiednie do swoich potrzeb, tak byś miał do dyspozycji szybkie funkcje i narzędzia. Należy jednak pamiętać, że producent, firma Microsoft, oferuje specjalny model licencjonowania dla Exchange Server 2010. Po pierwsze i najważniejsze, potrzebujesz tzw. licencji serwerowej. Jest to w zasadzie pozwolenie na zainstalowanie oprogramowania wraz z wszystkimi jego komponentami w środowisku serwera. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz kupić to bardzo łatwo i tanio u nas, dzięki czemu po raz kolejny zaoszczędzisz pieniądze.

Będziesz jednak potrzebował także tzw. CAL użytkownika serwera Exchange 2010. Skrót ten jest oczywiście terminem angielskim i oznacza Licencję Dostępu Klienta. Exchange Server 2010 User CAL to w zasadzie licencja dostępowa, ale istnieją w sumie dwa warianty. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na Device CAL lub User CAL. W obu przypadkach korzystasz z korzystnych możliwości zakupu bezpośrednio u nas, mamy dla ciebie w ofercie wszystkie warianty Exchange Server 2010 User CAL.

Dzięki programowi Exchange Server 2010 User CAL przypisany użytkownik lub pracownik ma dostęp do serwera Exchange niezależnie od używanego urządzenia końcowego. Ma to ogromne znaczenie i jest bardzo praktyczne, zwłaszcza w obliczu coraz ważniejszej pracy mobilnej. Tutaj często używa się wielu różnych urządzeń i platform. Uzyskanie dostępu do serwera z tabletu w podróży i kontynuowanie pracy na komputerze stacjonarnym w biurze jest rzeczywiście możliwe dzięki programowi Exchange Server 2010 User CAL. Po prostu skorzystaj z naszej oferty już teraz i zapewnij sobie Exchange Server 2010 User CAL po atrakcyjnych, niskich cenach.

Alternatywnie możesz użyć Exchange Server 2010 Device CAL. Jest to dobry wybór, jeśli wielu użytkowników ma dostęp do serwera za pomocą tego samego komputera. Ten praktyczny i odpowiadający wielu potrzebom wariant jest również dostępny w BestSoftware.

Zapewniamy najlepszą obsługę przy zakupie CAL-ów użytkownika dla serwera Exchange 2010

Podczas zakupu, a także podczas późniejszego uruchamiania zakupionego oprogramowania, zawsze mogą pojawić się pytania lub problemy. W takim przypadku jesteśmy dla ciebie jako klienta z najlepszą obsługą i wspieramy cię radą ekspertów. Możesz też liczyć na kompetentne wsparcie, jeśli nie wiesz jeszcze, który program Exchange Server 2010 User CAL jest odpowiedni dla twoich potrzeb. Oferujemy ci nie tylko zasadniczo dobrą obsługę, ale także różne opcje kontaktu, byś mógł skorzystać z wygodnej porady. Opierając się na naszym codziennym doświadczeniu, polecamy nasz praktyczny czat na żywo, ale możesz też uzyskać szybką pomoc przez infolinię lub e-mail. Dodatkowo możesz liczyć na wyjątkowo korzystne ceny, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze. Licencje w postaci Exchange Server 2010 User CALs są oczywiście w całości oryginalne i idealnie nadają się do długotrwałego, intensywnego użytkowania. Możesz też skorzystać z jednego z wielu innych produktów, które mamy do zaoferowania dzięki Exchange Server 2016 User CALs lub Exchange Server 2019 User CAL mamy też dla ciebie znacznie nowsze wersje w naszej ofercie. Każdy klient powinien mieć możliwość szybkiego i łatwego znalezienia tego, czego szuka, więc nie krępuj się i rozejrzyj się w wolnej chwili.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Użytkownik"
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Windows Server 2008 R2 Urządzenie Windows Server 2008 R2 Urządzenie
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
NOWY
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Wyświetlony