• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Bitdefender Internet Security 2021 Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Internet Security 2021 Windows"

Kup Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows - mamy dla ciebie odpowiednią ofertę

Odpowiednie oferty na oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Program ten od wielu pokoleń przekonuje użytkowników swoim maksymalnym bezpieczeństwem i pomaga skutecznie unikać lub zwalczać typowe zagrożenia w życiu codziennym. Zwłaszcza w prasie branżowej to praktyczne rozwiązanie ciągle otrzymuje najwyższe oceny i przekonuje prostotą obsługi, dobrymi funkcjami, a przede wszystkim bardzo wysokim wskaźnikiem wykrywalności wszystkich zagrożeń. Licencję na oprogramowanie możesz otrzymać w naszym sklepie po korzystnych cenach, a klucz będzie dla ciebie gotowy po maksymalnie 30 minutach.

 Bitdefender Internet Security 2021 zapewni Ci bezpieczną i skuteczną ochronę w codziennym życiu

Oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows zapewnia wszystkie niezbędne cechy i funkcje do bezpiecznej codziennej pracy. Możesz polegać między innymi na zintegrowanym skanerze antywirusowym obecnej generacji, który jest odpowiedzialny za szczególnie wysoki wskaźnik wykrywalności. Dzięki temu wirusy, trojany czy złośliwe oprogramowanie, które szybko dostają się na twój komputer z internetu, nie stanowią już wielkiego zagrożenia. Możesz polegać na skutecznej ochronie i dużych bazach danych. Skaner jest dla ciebie stale aktywny w tle i ma oko na twój komputer. Jeśli zostaną znalezione niebezpieczne pliki lub zagrożenia, są one natychmiast przenoszone do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Możesz wtedy całkowicie usunąć te pliki lub zgłosić fałszywy alarm, jeśli nie stanowią one zagrożenia.

Na kompleksowej ochronie Bitdefender Internet Security 2021 for Windows możesz polegać także podczas surfowania po Internecie lub wykonywania ważnych zadań na swoim komputerze. Na przykład, specjalna ochrona bankowości internetowej jest włączona. Wielu przestępców wielokrotnie próbuje zdobyć twoje osobiste dane bankowe, tworząc fałszywe strony internetowe. Jako użytkownik często nie zauważasz przekierowań na naprawdę dobrze zrobione fałszywe strony. W takim przypadku jednak oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows chroni Cię szczególnie skutecznie. Natychmiast rozpoznaje fałszywe oferty i przekierowuje cię z powrotem na oryginalną i bezpieczną stronę. W ten sposób nie masz nawet szansy, by podać swoje dane osobowe.

Kiedy używasz Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows, zintegrowana zapora ogniowa odgrywa główną rolę w zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa w codziennym życiu. Dzieje się tak dlatego, że niechciane przesyłanie danych w tle często stanowi duże zagrożenie dla twoich plików lub komputera. Firewall zapobiega bezpośrednio tym transferom, dzięki czemu przestępcy nie mogą już w ten sposób uzyskać dostępu do komputera. Oczywiście, korzystasz z prostego uwolnienia indywidualnych połączeń, które są ważne na przykład podczas zabawy z przyjaciółmi czy nawet w codziennej pracy. Dzięki programowi Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows możesz uwolnić te połączenia w kilku prostych krokach. Aby to zrobić, skorzystaj z czystego menu programu lub zareaguj bezpośrednio na komunikat, który pojawia się zawsze, gdy połączenie jest zablokowane. Możesz nadal używać swojego komputera bez żadnych ograniczeń, ale dzięki Bitdefender Internet Security 2021 for Windows jest on również całkowicie bezpieczny.

 Automatyczne aktualizacje, lepsza wydajność i łatwość użycia są tutaj oczywistością

Oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2021 for Windows jest najnowocześniejszym rozwiązaniem zabezpieczającym, ale jest też stale aktualizowane przez producenta. Dotyczy to nie tylko ważnych baz danych, ale także zintegrowanych cech i funkcji. Jako użytkownik posiadający oficjalną licencję, którą możesz tanio kupić na przykład w BestSoftware, możesz liczyć na bezpośrednią dostępność wszystkich aktualizacji. Dotyczy to całego okresu ważności twojego klucza. Na przykład, jeśli wybrałeś trzyletnią licencję, będziesz otrzymywał wszystkie najnowsze aktualizacje i najnowsze wersje Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows przez dokładnie trzy lata, dzięki czemu zawsze będziesz mógł pracować bezpiecznie i efektywnie.

Ale możesz też liczyć na wszechstronną poprawę w dziedzinie wydajności. Ponieważ Bitdefender Internet Security 2021 for Windows jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla starszych komputerów z nieco słabszym sprzętem, umożliwia to kompleksowa optymalizacja przeprowadzona przez producenta. Jako użytkownik możesz więc liczyć na bardzo dobrą wydajność, która pozwala na bezproblemowe korzystanie z komputera w pełnym zakresie. Dotyczy to także ważnych obszarów, które wymagają pełnej wydajności komputera. Dzięki temu Bitdefender Internet Security 2021 for Windows jest dyskretnie ograniczany podczas gier, edycji wideo czy reinstalacji, a Ty możesz polegać na pełnej wydajności swojego sprzętu.

Program Bitdefender Internet Security 2021 for Windows okazuje się również szczególnie przyjazny dla początkujących i zachwyca bardzo prostą obsługą. Szczegółowe ustawienia nie są nawet konieczne dla aplikacji. Po instalacji dołączony skaner antywirusowy monitoruje twój komputer całkowicie automatycznie, choć oczywiście można też wprowadzić indywidualne ustawienia za pomocą kilku prostych kroków. Na przykład, jeśli podejrzewasz infekcję na swoim komputerze, rozpocznij ręczne i szczególnie dokładne skanowanie. Na życzenie i dla doświadczonych użytkowników dostępne są także korekty aktualizacji, a nawet wyglądu.

Bitdefender Internet Security 2021 chroni również Twoją prywatność w życiu codziennym w sposób szczególnie kompleksowy

Abyś mógł nie tylko bezpiecznie surfować i pracować, producent wyposażył program Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows w wiele dodatkowych funkcji. Służą one przede wszystkim ochronie twojej prywatności, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dzięki zintegrowanej ochronie kamery internetowej i mikrofonu nie musisz się martwić, że przestępcy będą szpiegować twoje dane lub przejmą kontrolę nad sprzętem. W gospodarstwie domowym, w którym są dzieci, bardzo dobrym wyborem będzie program Bitdefender Internet Security 2021 for Windows, ponieważ posiada on zintegrowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu możesz uniemożliwić nieograniczone korzystanie z komputera, np. możesz ustalić stałe godziny korzystania z niego, a także w bardzo prosty sposób zablokować poszczególne strony internetowe. Możesz też polegać na predefiniowanym sortowaniu ofert internetowych na kategorie i zaznaczać je jednym kliknięciem, aby nie mieć już dostępu do wszystkich zapisanych stron. Dzięki Bitdefender Internet Security 2021 for Windows możesz szczególnie skutecznie chronić swoje dzieci przed licznymi nieodpowiednimi treściami znajdującymi się w przepastnych czeluściach internetu.

Jeśli masz na swoim komputerze poufne pliki, które chcesz dokładnie i bezpiecznie usunąć, niszczarka plików z Bitdefender Internet Security 2021 for Windows jest dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Ponieważ w przypadku zwykłego usunięcia plików przez system Windows, większość plików można odzyskać stosunkowo niewielkim wysiłkiem. Niszczarka przejmuje to zadanie szczególnie sumiennie i dokładnie, dzięki czemu ponownie znacząco zwiększa bezpieczeństwo w codziennym życiu. A jeśli program Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows jest już aktywny, powinieneś pozwolić mu na wyszukiwanie ewentualnych luk w zabezpieczeniach bezpośrednio na twoim domowym komputerze. Na wielu komputerach można znaleźć przestarzałe sterowniki lub niezoptymalizowane ustawienia, które są doskonałym zaproszeniem dla przestępców do przejęcia kontroli. Bitdefender Internet Security 2021 for Windows pokazuje ci słabe punkty i daje wskazówki, jak je szybko naprawić. Praktyczny doradca ds. bezpieczeństwa sieci WLAN oraz szyfrowanie danych osobowych z powodzeniem uzupełniają atrakcyjny pakiet tego popularnego oprogramowania zabezpieczającego.

Kup oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2021 za niewielką cenę od BestSoftware

W naszym sklepie internetowym czekają na ciebie niskie ceny i świetna obsługa przy zakupie licencji Bitdefender Internet Security 2021 dla Windows. Skorzystaj z naszych atrakcyjnych zalet i wykorzystaj je łatwo z domu. Przekonamy i zainspirujemy cię kompetentną radą i wesprzemy cię, na przykład, gdy będziesz miał problemy z aktywacją. Jesteśmy do twojej dyspozycji dzięki licznym opcjom kontaktu, na przykład przez e-mail, czat na żywo czy infolinię. Przekonaj się już teraz o optymalnych możliwościach zakupów i zamów także inne produkty oprogramowania Bitdefender. Bitdefender Total Security 2021 i Bitdefender Antivirus Plus 2021, na przykład, są dostępne dla Ciebie i przekonują maksymalnym bezpieczeństwem i wieloma innymi funkcjami w codziennym życiu na całej linii. Z Bitdefender Family Pack dla 15 urządzeń, możesz skutecznie zabezpieczyć wszystkie narzędzia codziennego użytku i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

 

Wymagania systemowe - Bitdefender Internet Security 2021
System operacyjny

Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Procesor

Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub procesor równoważny

Miejsce na dysku twardym

2.5 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć (RAM)

Zalecane 2 GB

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2021 Windows"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2021 Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2021 Windows"
Wyświetlony