• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Nuance Dragon Legal Individual 15

Nuance Dragon Legal Individual 15

4 654,51 zt * 5 835,41 zt * (20,24% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 8 razy
  • BS-11407
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Individual 15"

Praktyczne rozwiązania dla prawników - Nuance Dragon 15 Individual Legal

Niezależnie od tego, czy chodzi o regularną korespondencję z klientami, czy po prostu o dokumentowanie ważnych procesów w kancelarii, w środowisku prawniczym jest mnóstwo papierkowej roboty, która musi być wykonywana regularnie i szybko. Te zadania zabierają dużo czasu, nawet przeszkolonym pracownikom. Wraz z oprogramowaniem Dragon 15 Individual Legal, firma Nuance obiecuje praktyczną pomoc, dzięki której można zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku w kancelarii prawnej. Ten program to praktyczne oprogramowanie do rozpoznawania mowy, którego używasz na przykład na komputerach z systemem Windows 10 w połączeniu z popularnymi programami do wydajnej pracy biurowej. Dotyczy to na przykład całego pakietu Microsoft Office.

 

Polegaj na specjalnych funkcjach oprogramowania

Jak już wspomniano, Dragon 15 Individual Legal jest programem do rozpoznawania mowy. Twórca obiecuje bezpośrednią oszczędność czasu dzięki bardzo wysokiemu wskaźnikowi rozpoznawania. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii. Być może znasz już proste programy do rozpoznawania mowy ze swojego smartfona, tabletu czy samochodu, ale ich możliwości są nieporównywalne z Dragon 15 Individual Legal. Szczególnie we współpracy z odpowiednim oprogramowaniem i dobrym mikrofonem twórca obiecuje bardzo dobre rozpoznawanie, także w trudnych warunkach. Każdy, kto chce korzystać z programu, na przykład w dużym biurze, gdzie panuje odpowiedni hałas, może liczyć na dobrą funkcjonalność i niezawodność aplikacji. To samo dotyczy użytkownika z akcentem; także w tym przypadku rozpoznawanie mowy powinno działać bez zarzutu.

 

Korzyści dla użytkownika z Dragon 15 Individual Legal są więc bardzo szerokie. Przede wszystkim oszczędzasz dużo czasu i w końcu pieniędzy. Dokumentacja odgrywa kluczową rolę, zwłaszcza w dziedzinie prawa, i nie może być spychana na dalszy plan. Dzięki Dragon 15 Individual Legal możesz wykonać to zadanie w krótkim czasie, nawet przy ograniczonych zasobach. Po prostu mów, a oprogramowanie zamieni twój język na słowa pisane. Oczywiście działa to doskonale na wszystkich popularnych systemach, na przykład Windows 10 lub aktualnym Windows 11. Ponadto zapewniona jest kompatybilność z popularnymi programami biurowymi. Korzystasz więc jak zwykle z Outlooka, Worda czy innych usług pakietu Microsoft Office, ale oszczędzasz sobie czasochłonnego i regularnego pisania na klawiaturze. Nawet w porównaniu z prawdziwą szybką maszynistką oprogramowanie przekonuje znacznie większą szybkością i efektywnością pracy.

 

Program Dragon 15 Individual Legal jest oczywiście bezpośrednio dostosowany do potrzeb prawników i dlatego rozpoznaje wiele specjalnych terminów z tej dziedziny. Dzięki temu program z łatwością rozpoznaje terminy techniczne i odpowiadające im sformułowania z tego segmentu. Wspaniałą cechą tego oprogramowania jest technologia Deep Learning. Oznacza to, że im częściej korzystasz z programu, tym lepiej się on rozwija i dostosowuje do twoich indywidualnych potrzeb. Z czasem program uczy się także twojego formatowania lub życzeń związanych z często używanymi numerami telefonów. Aby praca z programem Dragon 15 Individual Legal była jeszcze bardziej produktywna, programista umożliwia zapisywanie własnych krótkich poleceń. Możesz wstawiać fragmenty tekstu, używając odpowiednich poleceń i tylko własnego głosu, lub wykonywać różne rutynowe zadania bez większego wysiłku.

 

Z nami kupisz Nuance Dragon 15 Individual Legal bardzo korzystnie

Jeśli jesteś prawnikiem i chciałbyś przekonać się o licznych zaletach oprogramowania Nuance Dragon 15 Individual Legal, to trafiłeś we właściwe miejsce w sklepie internetowym Best-Software. Popularny system rozpoznawania mowy dla dziedzin specjalnych jest u nas dostępny na korzystnych warunkach za darmo. Używaj programu we współpracy z Outlookiem, Wordem lub innymi aplikacjami pakietu Microsoft Office i spraw, by twoje codzienne życie stało się o wiele bardziej efektywne. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu oszczędzasz mnóstwo czasu i możesz poświęcić się ważnym zadaniom, a dokumentacja nadal może być szybko uzupełniana. Dzięki wszechstronnym i atrakcyjnym korzyściom każdy zakup jest dla ciebie opłacalny na całej linii. Na przykład, możesz liczyć na korzystne ceny, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze. Nie musisz długo czekać na oprogramowanie, którego potrzebujesz, gwarantujemy bezpośrednią dostępność wybranych produktów przy każdym zakupie. Oczywiście, dotyczy to również Nuance Dragon 15 Individual Legal.

 

Przekonaj się do bezproblemowej pracy mobilnej

Praca mobilna z wykorzystaniem różnych urządzeń końcowych staje się coraz bardziej centralnym zagadnieniem, dotyczy to wielu dziedzin, a więc także prawników. Dzięki aplikacji Dragon Anywhere App twórcy zapewniają praktyczne rozwiązanie oparte na chmurze, które oszczędza wiele czasu i wysiłku oraz pozwala na efektywną pracę w podróży. Choć trzeba dodatkowo wykupić odpowiednią subskrypcję, przekonuje ona swoimi wszechstronnymi zaletami. Na przykład, możesz korzystać z nieograniczonej długości dyktowania. Nawet wiele stron z tysiącami słów nie stanowi problemu dzięki odpowiedniej technologii i może być szybko ukończone. Szablony oparte na formularzach zapewniają dodatkowe wsparcie i ułatwiają tworzenie raportów. Abyś mógł nie tylko pracować w dowolnym miejscu, ale także mieć dostęp do potrzebnych informacji w dowolnym czasie, Dragon Anywhere umożliwia łatwy import i eksport. Obsługa obejmuje wszystkie popularne systemy chmurowe, na przykład Dropbox. Wsparcie dla używanego oprogramowania również wykracza daleko poza Windows 10 czy Microsoft Office i dotyczy na przykład dobrze znanych aplikacji do robienia notatek, takich jak Evernote. Oprogramowanie jest zoptymalizowane tak, by jak najlepiej działało na urządzeniach dotykowych. Praktycznego rozpoznawania głosu możesz używać nie tylko w systemie Windows 10, ale także na smartfonie lub tablecie. Oczywiście nie zapomniano o łatwej obsłudze wszystkich centralnych cech i funkcji.

 

Wymagania systemowe - Nuance Dragon Legal Individual 15 
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD. Szybsze procesory będą działać lepiej.
Systemy operacyjne  Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7
Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2
Pamięć robocza co najmniej 4GB 
Miejsce na dysku twardym co najmniej 8 GB dostępnego miejsca na dysku
Inne Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem.
Powiązane łącza do "Nuance Dragon Legal Individual 15"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Dragon Legal Individual 15"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Legal Individual 15"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 806,41 zt * 6 815,41 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wyświetlony