• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Pakiet Oszczędnościowy | Biuro + Księga Oszczędności Podatkowych | Office Home and Student 2021 Windows | Wiso Steuer-Sparbuch 2021 Windows

538,51 zt * 636,51 zt * (15,4% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11146
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten

Office Paket:

Steuersparbuch:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pakiet Oszczędnościowy | Biuro + Księga Oszczędności Podatkowych"

Nasz pakiet oszczędnościowy "Księga Oszczędności Biurowych i Podatkowych" jest dostępny w BestSoftware w specjalnej cenie

W naszym pakiecie oszczędnościowym "Biuro i Księga Oszczędności Podatkowych" łączymy dla ciebie, jako konsumenta, popularne oprogramowanie do cyfrowej pracy biurowej i dodajemy do tego pakietu aktualną wersję popularnej Księgi Oszczędności Podatkowych WISO firmy Buhl Software. Otrzymujesz więc bezpośrednio dwa popularne i potężne programy, które możesz szeroko wykorzystywać na swoim komputerze i włączyć do swojego codziennego życia. Możesz liczyć na korzystne warunki, ponieważ łączony zakup w naturalny sposób pozwala ci zaoszczędzić jako konsumentowi szczególnie dużo pieniędzy. Zajrzyj teraz, na pewno warto.

Pracuj szczególnie bezpiecznie i efektywnie z nowymi wersjami pakietu Office

Praktyczny pakiet oszczędnościowy "Książeczka oszczędnościowa Office i podatki" zawiera jeden ze szczególnie popularnych pakietów Office znanej firmy Microsoft. Od wielu lat praktyczne aplikacje indywidualne są pierwszym wyborem, jeśli chodzi o efektywną pracę z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami czy prezentacjami. Kupując pakiet, po prostu wybierz odpowiednią wersję i zdecyduj się pomiędzy Office Home and Student 2021 dla użytkowników prywatnych lub Office Home and Business dla użytkowników biznesowych.

Aktualne Pakiety biurowe producenta Microsoft są oczywiście przekonujące dzięki wielu funkcjom i atrakcyjnym indywidualnym aplikacjom, które możesz doskonale zintegrować z codzienną pracą. Z Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint skupiamy się tutaj na klasyce, która umożliwia ci efektywną pracę. Na przykład listy motywacyjne lub listy bardzo łatwo stworzyć, korzystając z setek szablonów w programie Microsoft Word. Możesz też użyć programu Microsoft PowerPoint, by stworzyć imponujące prezentacje. Także tutaj możesz polegać na różnych narzędziach i ułatwieniach, które zaoszczędzą ci wiele czasu i zmniejszą wysiłek potrzebny podczas pracy, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych projektów. Z drugiej strony, Microsoft Excel jest szczególnie dobrym wyborem do pracy z dużą ilością danych lub do tworzenia różnych diagramów, które mogą ilustrować np. wiele różnych liczb. Arkusz kalkulacyjny jest również integralną częścią Microsoft Office 2021 i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród profesjonalnych użytkowników.

Możesz też polegać na dwóch usługach Microsoft Outlook i OneNote. Podczas gdy OneNote pozwala na szybkie i łatwe tworzenie różnego rodzaju notatek, Microsoft Outlook pozwala na bardzo proste zarządzanie pocztą elektroniczną. Większe bezpieczeństwo i wgląd w skrzynkę odbiorczą, a także praktyczny kalendarz do zarządzania spotkaniami czekają na Ciebie podczas korzystania z tej praktycznej pojedynczej aplikacji z popularnych pakietów Office.

Odzyskaj mnóstwo pieniędzy dzięki aktualnej wersji popularnej Księgi Oszczędności Podatkowych

Zawsze aktualny jest także program WISO Steuer-Sparbuch. Dzięki temu oprogramowaniu możesz odzyskać od państwa sporo pieniędzy, jeśli będziesz z niego prawidłowo korzystać, dlatego nasz pakiet oszczędnościowy "Księga oszczędności biurowych i podatkowych" jest dla ciebie podwójnie opłacalny. Program ten jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla użytkowników prywatnych, a co za tym idzie, jest przeznaczony także dla początkujących. Możesz polegać nie tylko na uwzględnieniu wszystkich obowiązujących praw i przepisów, ale także na bardzo prostej i intuicyjnej obsłudze. Dzięki licznym treściom pomocy i przejrzystemu interfejsowi, rozpoczęcie pracy z pewnością będzie bardzo łatwe także dla ciebie.

Po zainstalowaniu oprogramowania WISO Księga Oszczędności Podatkowych 2022 na swoim komputerze, możesz od razu zacząć przygotowywać własne zeznanie podatkowe. Możesz polegać na w pełni kierowanym procesie pracy, nie musisz zmagać się ze skomplikowanymi sformułowaniami i znanym językiem władz. Wielu asystentów prowadzi Cię za rękę, a zintegrowana kontrola podatkowa pilnuje Twoich danych. Jeśli pojawią się jakieś problemy lub błędy, popularny program natychmiast daje ci podpowiedź i pokazuje, jak rozwiązać konflikt. Zawsze masz wgląd w aktualny status zwrotu lub dodatkowej płatności w czasie pracy, więc nie ma już przykrych niespodzianek. Po udanej pracy szczególnie ważne jest, by łatwo złożyć zeznanie podatkowe. Wyślij liczne strony i dokumenty bezpośrednio do swojego lokalnego urzędu skarbowego. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z interfejsem ELSTER, popularny program oczywiście dostarczy ci odpowiednich wskazówek i trików. Dlaczego więc nie skorzystać z niego już teraz i nie kupić swojego pakietu oszczędnościowego "Księga oszczędności biurowych i podatkowych" do efektywnej pracy bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Kup teraz - kup pakiet oszczędnościowy "Księga oszczędności biurowych i podatkowych" w niskich cenach w naszym sklepie internetowym

W BestSoftware Online-Shop przywiązujemy wielką wagę do zadowolenia naszych klientów. Dlatego właśnie stworzyliśmy szczególnie atrakcyjne oferty wokół pakietu oszczędnościowego "Książeczka oszczędnościowa dla urzędów i podatków", dzięki któremu możesz zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy podczas zakupów. Dlatego najlepiej skorzystać już teraz i kupić popularne rozwiązania programowe w atrakcyjnej cenie oraz przekonać się o innych naszych zaletach, na przykład o wyjątkowo szybkiej dostawie licencji pocztą elektroniczną. Po maksymalnie 30 minutach klucze będą dostępne w twojej skrzynce e-mailowej. Skorzystaj więc z naszej oferty niewiążącej i osobistej konsultacji. Nasi doświadczeni eksperci są zawsze do twojej dyspozycji i odpowiedzą na twoje pytania na czacie na żywo, przez e-mail lub bezpośrednio na infolinii. Czekamy na twój zakup. 

 

Wymagania systemowe - Office 2021 x Podatkowa księga oszczędnościowa Wiso

Office Home and Student 2021 Windows Kliknij tutaj
Office Home and Business 2021 Windows
Kliknij tutaj, aby pobrać
Office Home and Student 2021 Mac Kliknij tutaj, aby pobrać
Office Home and Business 2021 Mac Kliknij tutaj, aby pobrać
Wiso Księga Oszczędności Podatkowych 2021 Windows

Kliknij tutaj, aby pobrać

Wiso podatkowa księga oszczędnościowa 2022 Windows Kliknij tutaj, aby pobrać
Wiso podatkowa księga oszczędnościowa 2021 Mac Kliknij tutaj

 

 

Powiązane łącza do "Pakiet Oszczędnościowy | Biuro + Księga Oszczędności Podatkowych"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pakiet Oszczędnościowy | Biuro + Księga Oszczędności Podatkowych"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pakiet Oszczędnościowy | Biuro + Księga Oszczędności Podatkowych"
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows Server 2008 Device Windows Server 2008 Device
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Bitdefender Antivirus Plus 2021 Bitdefender Antivirus Plus 2021
68,11 zt * 82,81 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 Standard Windows Server 2012 Standard
323,35 zt * 607,75 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Publisher 2016 Windows Microsoft Publisher 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Access 2019 Windows Microsoft Access 2019 Windows
146,51 zt * 524,20 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Wyświetlony