• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF

Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF | Windows 10 Pro Ashampoo PDF Pro 3

195,51 zt * 234,66 zt * (16,68% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10966
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten

Betriebssystem:

PDF:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF"

Zaoszczędź dużo pieniędzy dzięki pakietowi oszczędnościowemu - kup razem oprogramowanie Windows i PDF w niskiej cenie

Jeśli chcesz oszczędzać pieniądze i nadal efektywnie pracować w codziennym życiu, szczególnie dobrze zrobisz, korzystając z pakietów oszczędnościowych BestSoftware. Dzięki połączeniu nowoczesnego systemu operacyjnego Windows i wydajnego oprogramowania do pracy z plikami PDF, ten pakiet oszczędnościowy jest skierowany do produktywnych użytkowników, którzy chcą dokonać prostego i niedrogiego zakupu. Najlepiej chwyć go teraz i kup swój pakiet oszczędnościowy do efektywnej pracy od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Oczywiście, szybko pomożemy ci w przypadku jakichkolwiek otwartych pytań lub próśb dotyczących naszych produktów lub ofert.

Używaj swojego komputera szczególnie efektywnie dzięki aktualnym systemom operacyjnym firmy Microsoft

Pakiet oszczędnościowy Windows + PDF zawsze zawiera aktualny i wydajny system operacyjny firmy Microsoft. W popularnych wersjach producent oferuje ci atrakcyjny pakiet całościowy. Korzystasz nie tylko z podstaw, które pozwolą ci uruchomić komputer, ale także z wielu innych komponentów. Na przykład skorzystaj z praktycznej i nowej przeglądarki internetowej Microsoft Edge, która przekona Cię swoją szybkością i zoptymalizowanym wykorzystaniem dodatków. Producent Microsoft wprowadził nową przeglądarkę dopiero wraz z systemem Windows 10, a już dziś jest ona bardzo popularna. W każdej chwili możesz też korzystać z nowego Microsoft Store, kupując pakiet oszczędnościowy "Windows + PDF", który zapewnia ci dostęp do wielu różnych programów i aplikacji. Wreszcie, pakiet oszczędnościowy z aktualnym systemem operacyjnym nie może być pozbawiony nowoczesnego wyglądu. Dostosowany, nowo zaprojektowany interfejs przekonuje od pierwszego wejrzenia i zapewnia atrakcyjne pierwsze wrażenie oraz intuicyjną obsługę.

Zaoszczędź dużo pieniędzy i połącz swój indywidualny pakiet oszczędnościowy do codziennego użytku

Jako klient możesz łatwo dostosować pakiet oszczędnościowy z systemem operacyjnym Windows i oprogramowaniem PDF do swoich indywidualnych potrzeb. Możliwe są więc różne kombinacje. Skorzystaj więc z możliwości zamówienia u nas w sklepie internetowym BestSoftware pakietu odpowiadającego twoim potrzebom. W naszej ofercie zawsze stawiamy na najnowsze i najpopularniejsze wersje, począwszy od systemu operacyjnego Windows, na przykład. Zarówno Windows 10, jak i Windows 11 możesz zdobyć tutaj. Jako użytkownik możesz także wybrać wersję Home lub Pro, a następnie używać dokładnie takiego programu, jaki jest odpowiedni do twojej codziennej pracy.

Masz też wolny wybór, jeśli chodzi o korzystanie z oprogramowania PDF. Dzięki wspólnym wersjom znanych i popularnych producentów z łatwością zaspokajamy wiele różnych potrzeb naszych klientów. Na przykład użyj Ashampoo PDF Pro 3, nowoczesnego i potężnego programu z wieloma różnymi funkcjami. W ramach pakietu oszczędnościowego można też łączyć programy alternatywne, w tym programy PDF firmy Nuance. Dzięki tak szerokiemu wyborowi sprawiamy, że pakiet oszczędnościowy "Windows + PDF" jest szczególnie atrakcyjnym wyborem dla wielu klientów. Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące ofert? Skorzystaj z naszego czatu na żywo, infolinii lub skontaktuj się z nami przez e-mail, a my z przyjemnością ci doradzimy.

Skorzystaj z wszystkich zalet potężnego oprogramowania do obsługi plików PDF, wybierając je w BestSoftware

Pliki PDF cieszą się ogromną popularnością zarówno w sektorze prywatnym, jak i zawodowym. Z pomocą nowoczesnych rozwiązań programowych możesz pracować jeszcze wydajniej w codziennym życiu i korzystać z wielu funkcji. Między innymi możesz polegać na prostym tworzeniu interaktywnych formularzy, które możesz wysyłać w pożądane miejsca za pomocą kilku prostych kroków. Twoi koledzy mogą je potem łatwo wypełniać w razie potrzeby. Usuwanie i dodawanie nowej zawartości jest również jednym z najłatwiejszych zadań, gdy korzystasz z aktualnego i wydajnego oprogramowania PDF. Rynek oferuje wiele różnych rozwiązań do pracy z plikami PDF, m.in. w postaci Ashampoo PDF Pro 3 czy Nuance Power PDF 2.1. Dzięki naszemu atrakcyjnemu pakietowi oszczędnościowemu oszczędzasz cenny czas i pieniądze, kup teraz tę popularną kombinację w sklepie internetowym BestSoftware .

Wymagania systemowe - Windows x programy PDF
Windows 10 Home Kliknij tutaj
Windows 10 Pro Kliknij tutaj
Windows 11 Home Kliknij tutaj
Windows 11 Pro Kliknij tutaj
Ashampoo PDF Pro 3 Kliknij tutaj
Nuance Power PDF 2.1 Kliknij tutaj
Nuance Converter 8 Professinal Kliknij tutaj
Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + PDF"
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony