• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

VMware Workstation 15 Pro

440,51 zt * 1 405,22 zt * (68,65% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 85 razy
 • BS-10083
 • English
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "VMware Workstation 15 Pro"

VMware Workstation 15 Pro ułatwia wirtualizację - kup teraz w atrakcyjnej cenie

Zawsze chciałeś wiedzieć, jak wygląda nowy system operacyjny Windows 11 od Microsoftu, ale nie chcesz go sam instalować? W tym przypadku wirtualizacja jest szczególnie dobrym wyborem. Tutaj możesz zapoznać się z odpowiednimi programami bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w samym komputerze. Dzięki oprogramowaniu VMware Workstation 15 Pro wirtualizacja jest dla ciebie wyjątkowo łatwa, a rozwiązanie to jest także bardzo dobrym wyborem dla użytkowników profesjonalnych. Weź go w swoje ręce już teraz i zapewnij sobie to potężne narzędzie po wyjątkowo niskiej cenie. Czekamy na twój zakup.

Używaj VMware Workstation 15 Pro do wirtualnego uruchamiania różnych rozwiązań programowych

VMware Workstation 15 Pro to rozwiązanie do wirtualizacji. Jest on dostępny dla użytkowników od wielu lat i nie bez powodu nie jest uważany za wzorzec w tej dziedzinie. Dzięki ogromnym osiągom, praktycznym funkcjom i dobrze przemyślanej koncepcji nie pozostawia nic do życzenia, nawet w codziennym użytkowaniu. Nic więc dziwnego, że wersja Pro jest często używana w środowiskach profesjonalnych. Tutaj może pokazać swoje mocne strony i przekonać do siebie na całej linii.

VMware Workstation 15 Pro to bardzo dobry wybór dla wielu różnych scenariuszy i środowisk. Rozwiązanie to jest jednak często wykorzystywane do wirtualnej instalacji drugiego systemu operacyjnego. Dzięki temu programowi można bez problemu zainstalować na komputerze kilka systemów operacyjnych i w zasadzie używać ich bez żadnych ograniczeń. Aby zapewnić, że żadne życzenie nie pozostanie niespełnione podczas używania VMware Workstation 15 Pro w profesjonalnym środowisku, obecne rozwiązanie obsługuje oczywiście wiele różnych systemów. Sami twórcy mówią o ponad 200 systemach, które można łatwo zainstalować. Są to nie tylko popularne wersje systemu Windows, takie jak Windows 10 czy Windows 11, ale także niezwykle szeroki wybór potężnych dystrybucji Linuksa.

Zainstaluj więc VMware Workstation 15 Pro na swoim komputerze, a następnie używaj go do wirtualnej prezentacji innych systemów operacyjnych. Nawiasem mówiąc, nie ma tu już żadnych ograniczeń; możesz używać, wypróbowywać i adaptować tak wiele różnych systemów, jak tylko chcesz. W tej dziedzinie program VMware Workstation 15 Pro pokazuje się z jak najlepszej strony.

VMware Workstation 15 Pro przekonuje wieloma zaletami i potężnymi funkcjami

Aby umożliwić efektywną i prostą wirtualizację w codziennym życiu, program VMware Workstation 15 Pro ma wiele różnych funkcji. Oprócz obsługi setek systemów operacyjnych gościa i gospodarza, rozwiązanie to pozwala także na tworzenie limitowanych maszyn wirtualnych, które posiadają także datę ważności. Zwłaszcza sięgając po wersję Pro, jako użytkownik korzystasz z dodatkowych funkcji, które są wyjątkowe nawet na tle różnorodnej konkurencji.

 Na przykład dzięki VMware Workstation 15 Pro i tzw. funkcji snapshot możesz bez ryzyka pracować na zwirtualizowanym systemie operacyjnym. Jeśli po wprowadzeniu zmian pojawią się problemy lub maszyna wirtualna przestanie działać poprawnie, możesz zresetować zmiany jednym ruchem ręki i po prostu kontynuować pracę. W specjalnej wersji VMware Workstation 15 Pro ważny aspekt bezpieczeństwa nie został w ogóle pominięty. Program umożliwia tworzenie zaszyfrowanych maszyn wirtualnych. Zaawansowane szyfrowanie chroni Twoje dane i systemy przed nieautoryzowanym dostępem. Jeśli nie pracujesz sam z maszyną wirtualną, ale kilku użytkowników ma dostęp do jej zawartości, możesz z łatwością zarządzać prawami dostępu. Przydzielanie indywidualnych praw, ponowne usuwanie użytkowników lub po prostu zabezpieczanie hasłem ważnych obszarów dla codziennego bezpieczeństwa.

Jedną z najbardziej praktycznych funkcji przydatnych w codziennej pracy jest funkcja serwera Workstation, znana także jako współdzielone maszyny wirtualne. Umożliwia to korzystanie z cech i funkcji przez sieć, dzięki czemu dostępna jest już nie tylko klasyczna praca na komputerze. W tym przypadku maszyny wirtualne są uruchamiane przez VMware Workstation 15 Pro na serwerze stacji roboczej. Bezpośredni dostęp i efektywne korzystanie z sieci pozwalają zaoszczędzić cenny czas, zwłaszcza w firmach, i znacząco zwiększyć produktywność.

Polegaj na popularnym liderze rynku, który charakteryzuje się prostą obsługą i wysoką wydajnością

Oprogramowanie VMware Workstation 15 Pro nie pochodzi od absolutnego lidera rynku bez powodu, a w szczególności profesjonalni użytkownicy mają niewiele alternatyw dla tego potężnego programu. Skuteczna technologia połączona z prostą obsługą z pewnością przyczynia się do tego w ogromnym stopniu, zwłaszcza w wersji Pro. W tej wersji można używać dowolnej liczby maszyn wirtualnych, nawet jednocześnie, jeśli jest taka potrzeba. Należy jednak pamiętać, że wymaga to oczywiście odpowiednio dużej ilości zasobów i mocnego sprzętu. Ograniczenie jest więc po stronie użytkownika. Wspomniana wcześniej obsługa ponad 200 różnych systemów sprawia, że oprogramowanie VMware Workstation 15 Pro jest naprawdę wszechstronne i stanowi potężną ofertę na rynku wirtualizacji.

Ponadto producent zawsze poświęca dużo czasu i wysiłku, by program był jak najbardziej aktualny. Dzięki wielu nowym funkcjom, profesjonalne użytkowanie jest szczególnie efektywne. Na przykład, używaj tzw. klonów maszyn wirtualnych, które tworzą dokładną kopię maszyny. Możesz wybrać pomiędzy klonami połączonymi i pełnymi. Podczas gdy klony połączone dzielą wirtualny dysk twardy z klonem macierzystym, klony pełne kopiują także wirtualne dyski twarde. Połączone zdalne hosty, bardzo dobra wydajność podczas użytkowania oraz możliwość dostosowania lub przetestowania sieci wirtualnych są również dostępne za darmo. Możesz więc swobodnie dostosowywać konfiguracje maszyn wirtualnych do swoich indywidualnych potrzeb, uruchamiać testy lub przeprowadzać różne symulacje.

Dostarczamy licencję na VMware Workstation 15 Pro tanio i szybko

Jeśli udało nam się przekonać Cię o atrakcyjnych zaletach oprogramowania VMware Workstation 15 Pro, powinieneś zabezpieczyć swoją tanią licencję bezpośrednio u nas. W sklepie internetowym BestSoftware przekonujemy Cię nie tylko korzystnymi cenami, ale także wyjątkowo szybką dostawą. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz do aktywacji programu jest do twojej dyspozycji i umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji VMware Workstation 15 Pro. Oczywiście, wspieramy cię także najlepszą obsługą klienta. Chętnie udzielimy ci porady na infolinii, odpowiemy na twoje pytania drogą mailową lub wesprzemy cię za pomocą kompetentnej pomocy na czacie na żywo. Jeśli chcesz, możesz również otrzymać od BestSoftware inne produkty do wirtualizacji w twojej firmie, na przykład w postaci VMware Workstation 16 Pro lub VMware Workstation 14 Pro. Wybierz więc albo szczególnie niedrogi wariant dla początkujących, albo najnowszą wersję, która może zapewnić jeszcze więcej funkcji i osiągów.

 

Wymagania systemowe - VMware Workstation 15 Pro
Obsługiwane procesy Jeśli udało nam się przekonać Cię o atrakcyjnych zaletach oprogramowania VMware Workstation 15 Pro, powinieneś od razu zapewnić sobie u nas korzystną licencję. W sklepie internetowym BestSoftware przekonujemy Cię nie tylko korzystnymi cenami, ale także wyjątkowo szybką dostawą. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz do aktywacji programu jest do twojej dyspozycji i umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji VMware Workstation 15 Pro. Oczywiście, wspieramy cię także najlepszą obsługą klienta. Chętnie udzielimy ci porady na infolinii, odpowiemy na twoje pytania drogą mailową lub wesprzemy cię za pomocą kompetentnej pomocy na czacie na żywo. Jeśli chcesz, możesz również otrzymać od BestSoftware inne produkty do wirtualizacji w twojej firmie, na przykład w postaci VMware Workstation 16 Pro lub VMware Workstation 14 Pro. Wybierz więc albo szczególnie niedrogi wariant na początek, albo najnowszą wersję, która może zapewnić jeszcze więcej funkcji i wydajności.
  procesory

Obsługiwane są systemy z procesorami (CPU) z 2011 roku, z wyjątkiem:

 • Procesory Intel Atom oparte na mikroarchitekturze Bonnell z 2011 roku (np. Atom Z670/Z650; Atom N570),
 • Systemy z procesorami Intel Atom opartymi na mikroarchitekturze Saltwell z 2012 roku (np. Atom S1200, Atom D2700/D2500, Atom N2800/N2600),
 • Systemy z procesorami AMD opartymi na mikroarchitekturach Llano i Bobcat (np. o nazwach kodowych "Hondo", "Ontario", "Zacate", "Llano").

Dodatkowo obsługiwane są następujące elementy:

 • Systemy z procesorami Intel opartymi na mikroarchitekturze 2010 Westmere (np. Xeon 5600, Xeon 3600, Core i7-970, Core i7-980, Core i7-990)
 • Szybkość rdzenia: 1,3 GHz lub szybszy
 • Co najmniej 2 GB RAM; zalecane 4 GB RAM lub więcej
Systemy operacyjne   

Obsługiwanych jest ponad 200 systemów operacyjnych , w tym:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows XP, Ubuntu, Red Hat, SUSE, Oracle Linux, 
Debian, Fedora, openSUSE, Mint, CentOS

Pełna lista obsługiwanych systemów operacyjnych hosta i gościa znajduje się na stronie VMware Compatibility Guide.

Wymagania systemu operacyjnego 

VMware Workstation Pro może działać na większości 64-bitowych* systemów operacyjnych hosta - systemach Windows:
Windows 10, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 7

Aktualne informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych można znaleźć w Przewodniku zgodności VMware.

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "VMware Workstation 15 Pro"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "VMware Workstation 15 Pro"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "VMware Workstation 15 Pro"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Wyświetlony