• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
VMware Workstation 15 Pro
VMware Workstation 15 Pro
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • English
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 87 razy
  440,51 zt * 1 405,22 zt *
  Pokaż szczegóły
  VMware Fusion 11 Pro MAC
  VMware Fusion 11 Pro MAC
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 63 razy
  342,51 zt * 676,35 zt *
  Pokaż szczegóły
  VMware Workstation Pro 14
  VMware Workstation Pro 14
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • English
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 25 razy
  367,01 zt * 1 049,58 zt *
  Pokaż szczegóły
  VMware Workstation 16 Pro
  VMware Workstation 16 Pro
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • English
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 515 razy
  538,51 zt * 1 126,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  VMware Workstation 17 Pro
  VMware Workstation 17 Pro
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Angielski
 • 5 - 30 minut
 • Już sprzedano 166 razy
  734,51 zt * 1 371,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  VMware Workstation 17 Pro
  VMware Workstation 17 Pro
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Angielski
 • 5 - 30 minut
 • 734,51 zt * 1 371,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od VMware

  VMware

  Większa produktywność dzięki najnowszemu oprogramowaniu VMware

  Praca w chmurze i z systemami wirtualnymi staje się coraz bardziej centralnym elementem codziennego życia. Nieograniczone korzystanie z licznych zasobów i wszechstronne możliwości coraz bardziej przekonują użytkowników i firmy. Producent VMware, firma działająca w tym sektorze, oferuje wiele typowych rozwiązań. Dzięki rozwiązaniom takim jak VMware Workstation lub VMware Player, jest jednym z najbardziej znanych dostawców oprogramowania do wirtualizacji, oferującym dojrzałą technologię i wiele możliwości dla użytkownika. Pojedyncze produkty i licencje na wszystkie popularne produkty możesz dostać tutaj, w BestSoftware, więc nie krępuj się i kupuj u nas teraz na atrakcyjnych warunkach,

  Ważne fakty na temat znanego producenta VMware

  VMware jest jednym z najbardziej znanych dostawców oprogramowania w dziedzinie wirtualizacji i cloud computingu. Grupa docelowa znajduje się głównie w segmencie profesjonalnym, na przykład w firmach różnej wielkości. Producent ten jest tak dobrze znany i chroniony przez wielu użytkowników, między innymi dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu. Już w roku swojego powstania, czyli w 1998, twórcy programu postanowili skupić się na obszarze wirtualizacji. Oczywiście w tamtych czasach temat ten nie był jeszcze tak rozpowszechniony i znany jak dziś, dlatego też producent jest jednym z pierwszych przedstawicieli w tym segmencie.

  Dziś jednak asortyment produktów nie ma już wiele wspólnego z pierwszymi początkami w tej dziedzinie. Między innymi ze względu na rosnące znaczenie ostatnich lat i duże zapotrzebowanie ze strony użytkowników, producent bardzo znacząco rozszerzył swoją ofertę oprogramowania i dziś oferuje różne warianty dla różnych grup docelowych. Gołe liczby wokół VMware są odpowiednio imponujące, ponieważ w tym czasie prawie 34 000 pracowników pracuje każdego dnia i osiąga obroty w wysokości prawie dwunastu miliardów euro dzięki własnym produktom. Siedziba firmy znajduje się w Palo Alto, w Stanach Zjednoczonych.

  Mimo że firma VMware była początkowo bardzo mała, szybko udało jej się osiągnąć szybki wzrost. W sumie pięciu informatyków i założycieli uruchomiło firmę, która do dziś odnosi sukcesy. Aby móc sprostać technicznym wymaganiom użytkowników oraz ogromnie zwiększonemu popytowi, na przestrzeni lat miało miejsce kilka przejęć mniej lub bardziej znanych dostawców. Ostatnio, we wrześniu 2020 roku, producent VMware kupił firmę Saltstack. Z drugiej strony, pierwsze przejęcie miało miejsce już w październiku 2005 roku, zaledwie kilka lat po udanej fundacji. VMware przejął tu grupę Asset Optimisation Group, specjalizującą się w planowaniu pojemności. Regularne przejęcia i liczne kooperacje z innymi firmami bardzo szybko przyczyniły się do wzrostu i dzisiejszego ogromnego sukcesu. W międzyczasie, przy okazji, producent VMware działa pod parasolem nowej firmy Dell Technologies, ale nadal jest niezależną i notowaną na giełdzie spółką.

  Nadal koncentrujemy się na grupie docelowej użytkowników profesjonalnych. Oprogramowanie to niekoniecznie jest przeznaczone dla sfery prywatnej, więc jego możliwości przekonują przede wszystkim w firmie.

  W codziennym życiu polegaj na powszechnie stosowanych rozwiązaniach programowych

  W codziennym życiu możesz polegać na tanich i atrakcyjnych rozwiązaniach programowych producenta VMware. W centrum i szczególnie dobrze znany jest program VMware Workstation. Była to jednocześnie pierwsza wersja lub pierwszy produkt producenta w ogóle, do dziś oprogramowanie to jest szeroko i regularnie używane. Popularna i aktualna wersja VMware Workstation 16 Pro przekonuje licznymi cechami i funkcjami. Między innymi możesz uruchamiać i używać kilku maszyn wirtualnych, kontenerów i klastrów Kubernetes jednocześnie, co oczywiście znacząco wpływa na wydajność i efektywność. W programie nie zapomniano także o bezpieczeństwie VMware Workstation 16 Pro nie zaniedbuje bezpieczeństwa. Na przykład, możesz polegać na skutecznym i aktualnym szyfrowaniu maszyn wirtualnych, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Zintegrowana funkcja tworzenia kopii zapasowych danych również w dużym stopniu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. Tak zwane snapshoty mogą być wykonywane dla jednej lub kilku maszyn wirtualnych. Oczywiście deweloper zwraca uwagę na wszechstronną kompatybilność z różnymi systemami w VMware Workstation 16 Pro. Oprócz wsparcia dla aktualnych systemów Windows 10 i Windows 11 firmy Microsoft, nic nie stoi na przeszkodzie, by aplikacja działała pod różnymi dystrybucjami Linuksa. Wsparcie jest też bardzo szerokie w odniesieniu do używanego sprzętu, więc możesz liczyć między innymi na obsługę grafiki 3D w DirectX 11 i do 8 gigabajtów pamięci graficznej dla używanego procesora graficznego. Po pomyślnym skonfigurowaniu i zainstalowaniu oprogramowania VMware Workstation 16 Pro możesz wirtualizować do 200 różnych systemów operacyjnych, korzystając z licznych opcji. Z łatwością można używać wielu różnych procesorów od 2011 roku, więc nie ma tu zbyt wielu ograniczeń.

  Oprócz VMware Workstation 16 Pro możesz także polegać na innych produktach programowych, takich jak rozwiązanie VMware Fusion 11 Pro. Oprogramowanie jest dostępne m.in. dla komputerów Mac i przekonuje do siebie wieloma cechami i funkcjami. Główną zaletą tego produktu jest oszczędność czasu i miejsca w magazynie dzięki tworzeniu tak zwanych połączonych klonów. Możesz użyć VMware Fusion 11 Pro możesz także tworzyć wirtualne i zdefiniowane przez użytkownika konfiguracje sieciowe, aby symulować złożone środowiska sieciowe lub chmurowe. Zintegrowane połączenie vSphere do uruchamiania, wysyłania i pobierania maszyn wirtualnych jest także dostępne, gdy korzystasz z VMware Fusion 11 Pro. Aby zapewnić sobie maksymalną kontrolę i nadzór w codziennej pracy, możesz także tworzyć maszyny wirtualne z ograniczonym dostępem, o określonej z góry dacie ważności. Pracownicy w twojej firmie również mogą korzystać z licznych cech i funkcji, jeśli postawisz na program VMware Fusion 11 Pro. Na przykład, możesz użyć wirtualizacji, aby uruchomić popularne programy Windows na wybranej platformie. Oczywiście możesz liczyć na wszechstronne wsparcie dla używanych systemów operacyjnych; w sumie ponad 200 systemów operacyjnych może być używanych bez żadnych problemów. Tworząc i używając maszyn wirtualnych z ograniczeniami, możesz znacznie zmniejszyć codzienne koszty wsparcia, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Dzięki wszechstronnym opcjom, z VMware Fusion 11 Pro możesz także korzystać z bezproblemowego zarządzania licencjami wolumenowymi i odpowiednimi autoryzacjami wsparcia. Oprogramowanie jest wyposażone w odpowiednie narzędzia i funkcje do symulowania różnych środowisk. Na przykład, możesz użyć edytora sieci w swoim własnym laboratorium lub środowisku demonstracyjnym i w ten sposób uzyskać pełny wgląd w odpowiednie możliwości i wyzwania.

  Oprogramowanie firmy VMware przekonuje wieloma cechami i funkcjami i już teraz ułatwia pracę w wielu firmach. Zarządzaj indywidualnie swoimi zasobami i znacznie zwiększ wydajność swoich pracowników. Odpowiednie licencje na używanie wszystkich narzędzi możesz uzyskać tutaj, w Best Software.

  Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą w VMware

  Nasza atrakcyjna oferta oprogramowania VMware z łatwością zaspokaja powszechne potrzeby klientów i pozwala na dokonywanie zakupów w zaciszu własnego domu. Jednak nie tylko zwracamy uwagę na szeroki wybór, ale przede wszystkim zapewniamy dogodne warunki. Kupując licencje tutaj, w BestSoftware, znacznie oszczędzasz w porównaniu z zakupem kluczy bezpośrednio u producenta. Oczywiście, nadal otrzymasz oryginalne i legalne oprogramowanie, które możesz używać bez ograniczeń ze wszystkimi funkcjami. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty już teraz i zakupu VMware Fusion 11 Pro, VMware Workstation 15 Pro lub nawet nowszej wersji VMware Workstation 16 Pro na atrakcyjnych warunkach. Jeśli chciałbyś skorzystać z możliwości oprogramowania po jeszcze niższej cenie, możesz na przykład uzyskać do niego dostęp na stronie VMware Workstation 14 Pro dostęp. Jak widzisz, nasza oferta nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o zaspokojenie różnych potrzeb. Zamów teraz, a my w ciągu 30 minut dostarczymy ci e-mailem klucz do bezproblemowej aktywacji programu.

  Wyświetlony