• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

VMware Fusion 11 Pro MAC

342,51 zt * 676,35 zt * (49,36% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 49 razy
 • BS-10084
 • Wielojęzyczna strona
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "VMware Fusion 11 Pro MAC"

Pracuj bardziej produktywnie dzięki VMware Fusion 11 Pro MAC - kup licencję już teraz w niskiej cenie

Pracuj o wiele bardziej produktywnie na komputerze Mac i korzystaj z klasycznych aplikacji Windows, korzystając z licznych funkcji i atrakcyjnych zalet oprogramowania VMware Fusion 11 Pro MAC. Dzięki wielu narzędziom i efektywnej administracji program jest nadal wybierany przez doświadczonych profesjonalistów jako narzędzie do skutecznej wirtualizacji. Więc nie krępuj się i zamów licencję na VMware Fusion 11 Pro MAC tanio u nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Używaj aplikacji Windows na Macu bez żadnych problemów dzięki potężnemu oprogramowaniu

Szczególnie w segmencie profesjonalnym, na przykład w pracy twórczej, często używa się komputerów z systemem operacyjnym Mac.  Dzięki dobremu sprzętowi i łatwej obsłudze komputery przekonują do siebie wieloma zaletami, a system macOS jest uważany za bardzo wydajny i stabilny. Jednak wiele aplikacji, które odgrywają ważną rolę w codziennym życiu zawodowym, nadal jest dostępnych tylko dla systemu Windows. Może to stać się problemem, jeśli zmiana platformy nie jest rozważana, możliwa lub pożądana.

Jednak oprogramowanie VMware Fusion 11 Pro MAC zapewnia dokładnie takie rozwiązanie, jakie jest potrzebne do rozwiązania tego problemu. Jest to potężne oprogramowanie do wirtualizacji, dzięki któremu możesz zainstalować na swoim Macu także drugi system operacyjny. Nie jest to jednak w żadnym wypadku klasyczna instalacja, jak to jest możliwe np. w trybie dual-boot, a jedynie wirtualny obraz. Za pomocą programu VMware Fusion 11 Pro MAC tworzysz na swoim komputerze drugą maszynę, na której można uruchomić wybrany system operacyjny. Pomoże ci to, między innymi, jeśli zmagasz się z wyżej wymienionym problemem. Jeśli chcesz używać specjalnego programu Windows na swoim komputerze Mac, VMware Fusion 11 Pro w wersji MAC jest bardzo dobrym wyborem. Nawiasem mówiąc, obsługuje on wszystkie popularne systemy operacyjne, jakie można znaleźć na rynku. Klasyczny Windows 10, nowoczesny Windows 11 czy jedna z licznych dystrybucji Linuksa - praktycznie żadne życzenie nie pozostaje tu niespełnione. W przypadku VMware Fusion 11 Pro MAC producent mówi o wsparciu dla ponad 200 systemów, które można łatwo uruchomić na maszynie wirtualnej.

Bezpieczeństwo, testowanie i rozwój - VMware Fusion 11 Pro MAC jest odpowiedni dla profesjonalistów

Niezależnie od tego, czy chodzi o większe bezpieczeństwo podczas korzystania z maszyn wirtualnych, tworzenie aplikacji w środowisku piaskownicy czy testowanie pierwszych wersji, z VMware Fusion 11 Pro MAC jako użytkownik korzystasz z wyjątkowo dużej liczby potężnych narzędzi. Wszystkie funkcje zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej kontroli i efektywnym wykorzystaniu. Jeśli używasz VMware Fusion 11 Pro MAC, na przykład do demonstracji swojego rozwiązania programowego w czasie rzeczywistym, problemy lub awarie mogą się pojawiać raz po raz. W tym momencie program przekonuje dobrze przemyślaną koncepcją, ponieważ dostępne są bezpieczne punkty zwrotne. Wybierz je jednym ruchem nadgarstka i ponownie zastosuj bezpieczne konfiguracje, by kontynuować pracę od tego miejsca i znaleźć błąd.

Jeśli chodzi o codzienne bezpieczeństwo, również dokonujesz bardzo dobrego wyboru, wybierając oprogramowanie VMware Fusion 11 Pro MAC. Wiele funkcji umożliwia bezpieczne korzystanie z niego i pomaga na przykład w skutecznym zapobieganiu nieautoryzowanemu dostępowi do funkcji lub maszyny wirtualnej. Między innymi używaj silnego hasła do swojego komputera. Dopiero po wprowadzeniu danych dostępowych ty lub twoi współpracownicy otrzymacie dostęp do systemu wirtualnego. Nawet podczas pracy w sieci bezpieczeństwo nie jest w żaden sposób zaniedbywane. W takim przypadku ty, jako administrator, możesz łatwo zachować przegląd sytuacji, przydzielając uprawnienia lub zarządzając nimi za pomocą intuicyjnego interfejsu. Możesz też jednym przyciskiem odebrać prawa dostępu poszczególnym użytkownikom.

Jednak możliwości techniczne VMware Fusion 11 Pro MAC sięgają jeszcze dalej. Staje się to widoczne na przykład podczas tworzenia lub testowania nowych aplikacji. Jeśli chcesz stworzyć nowy program, możesz skorzystać z praktycznego środowiska piaskownicy. W międzyczasie masz zwykły, bezpośredni dostęp do lokalnych plików i folderów źródłowych. Oczywiście korzystasz ze wsparcia wszystkich popularnych i nowoczesnych narzędzi programistycznych, dotyczy to na przykład tak znanych nazw, jak Docker, Vagrant czy Ansible. Dzięki bardzo dobrej wydajności, bardzo wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i skutecznemu interfejsowi do wszystkich niezbędnych technik nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać VMware Fusion 11 Pro MAC w codziennym życiu.

Wreszcie, VMware Fusion 11 Pro MAC przekonuje wieloma innymi, mniejszymi funkcjami. Na przykład, jako użytkownik możesz tworzyć maszyny wirtualne z ograniczeniem i datą ważności. Dzięki tym praktycznym narzędziom nie tylko pracujesz o wiele wydajniej w codziennym życiu, ale także korzystasz z o wiele niższych kosztów wsparcia, ponieważ w użyciu jest tylko jedno urządzenie zamiast kilku komputerów do obsługi różnych systemów operacyjnych.

Przy okazji: Jeśli planujesz regularne i długotrwałe korzystanie z oprogramowania VMware Fusion 11 Pro MAC w codziennym życiu, powinieneś zwrócić uwagę na odpowiednie wsparcie. Jeśli chcesz otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń i funkcji przez odpowiedni okres czasu, musisz zawrzeć dodatkową umowę z producentem. To jedyny sposób, by skorzystać z pełnej funkcjonalności. Pamiętaj też, że jeśli chcesz używać VMware Fusion 11 Pro MAC, masz do czynienia z licencjonowaniem hostów. Tak więc dla każdego komputera-hosta musisz kupić nową licencję, jeśli jest to konieczne, by móc produktywnie pracować.

Zaawansowana technologia sprawia, że praca jest jeszcze bardziej efektywna

Oprogramowanie VMware Fusion 11 Pro MAC przekonuje swoją wysoką wydajnością i bardzo dobrym działaniem, między innymi doświadczenie producenta powinno być tu wyraźnie zauważalne. Nie bez powodu jest to najbardziej znane rozwiązanie pozwalające na używanie maszyn wirtualnych na twoim komputerze. Zwłaszcza profesjonaliści polegają niemal wyłącznie na produktach VMware i chętnie włączają je do swojej codziennej rutyny.

Nawiasem mówiąc, nowy system Windows można nie tylko zainstalować i używać oddzielnie od komputera Mac, ale jeśli chcesz, możesz go po prostu zintegrować z komputerem. Dzięki temu masz do dyspozycji jeszcze więcej cech i funkcji, które mogą wspierać cię w codziennej pracy. Oprogramowanie VMware Fusion 11 Pro MAC działa świetnie także na starszych komputerach Mac, więc nie zawsze musi to być najnowsza wersja. Jest to też z pewnością wielka zaleta w codziennym życiu zawodowym.

Licencję na VMware Fusion 11 Pro MAC dostarczamy tanio i szybko po zakupie

Zamówienie licencji na oprogramowanie VMware Fusion 11 Pro MAC w naszym sklepie internetowym BestSoftware jest łatwe i niedrogie. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić ogromną sumę pieniędzy, to dzięki naszym opcjom zakupowym dokonasz bardzo dobrego wyboru. Niemniej jednak zalety i służba nie są w żaden sposób lekceważone. Możesz aktywować swój program najpóźniej po 30 minutach, a my wyślemy ci klucz bardzo szybko i wygodnie pocztą elektroniczną. Oczywiście służymy pomocą i radą, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy. W tym celu możesz skorzystać z naszych opcji kontaktu przez e-mail, infolinię lub czat na żywo. Oferujemy także popularne oprogramowanie do wirtualizacji dla użytkowników systemu Windows. Dzięki VMware Workstation 15 Pro, VMware Workstation Pro 14 lub VMware Workstation 16 Pro znajdziesz w naszej ofercie popularne, niedrogie i aktualne warianty dla każdej potrzeby. Rozejrzyj się teraz, warto.

  

Wymagania systemowe - VMware Fusion 11 Pro MAC
Obsługiwane procesory

Obsługiwane są wszystkie komputery Mac od 2011 roku, z wyjątkiem:

 • mac Pro Quad-Core z 2012 roku z procesorem Intel® Xeon® W3565.

Obsługiwane są również następujące komputery Mac:

 • 2010 Mac Pro 6-rdzeniowy, 8-rdzeniowy i 12-rdzeniowy
Systemy operacyjne   

macOS 10.12 Sierra lub nowszy

Metalowy host - silnik renderujący grafikę

Hardware

 • MacBook (początek 2015)
 • MacBook Air (z połowy 2012 lub nowszy)
 • MacBook Pro (z połowy 2012 lub nowszy)
 • Mac Mini (koniec 2012 lub nowszy)
 • iMac (z końca 2012 r. lub nowszy)
 • Mac Pro (z końca 2013 roku lub nowszy)


Oprogramowanie

 • od macOS 10.12.5 do macOS 11.0
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

Legal:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, aktualizacje, uaktualnienia oraz rejestracja nie są możliwe. Rejestracja u producenta nie jest możliwa. 

Powiązane łącza do "VMware Fusion 11 Pro MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "VMware Fusion 11 Pro MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "VMware Fusion 11 Pro MAC"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony