• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Abbyy Finereader PDF dla Mac 1 rok

293,51 zt * 420,91 zt * (30,27% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 27 razy
  • BS-10837
  • DE | EN | IT | FR | RU
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Abbyy Finereader PDF dla Mac"

Pracuj wydajniej z Abbyy Finereader PDF for Mac

W ostatnich latach pliki PDF stały się stałym standardem w różnych dziedzinach. Wysoki poziom bezpieczeństwa i jednoczesne, czyste wyświetlanie wszystkich treści we wszystkich środowiskach są przekonujące. Oprogramowanie Abbyy Finereader PDF dla Mac wspiera cię w wykorzystywaniu licznych zalet w codziennym życiu i w korzystaniu z możliwości potężnego oprogramowania. Oczywiście oprogramowanie dostarcza ci wielu narzędzi, które usprawniają pracę, a jednocześnie przekonuje łatwością obsługi. Kup swoją licencję teraz w BestSoftware, na pewno warto.

Program udostępnia wiele funkcji do pracy z plikami PDF

Choć dostępnych jest wiele rozwiązań programowych umożliwiających bezpłatne otwieranie lub wypełnianie plików PDF, to dzięki Abbyy Finereader PDF for Mac możliwości pracy z tym popularnym formatem idą znacznie dalej. Na przykład, wykorzystaj możliwości do optymalizacji procesów związanych z dokumentami. Dzięki prostej administracji z jednej strony zawsze masz niezbędny przegląd sytuacji, a z drugiej strony możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Ogólnie rzecz biorąc, Abbyy Finereader PDF for Mac to tak zwany program OCR, za pomocą którego możesz łatwo przetwarzać teksty ze skanowanych dokumentów i plików. Na przykład, jeśli masz wydrukowane dokumenty PDF lub obrazy, możesz je zeskanować za pomocą oprogramowania, a następnie przekonwertować na formaty, które można przeszukiwać i edytować. Obietnice złożone przez producenta Abbyy w tym przypadku nie posuwają się zbyt daleko. Nie tylko możesz potem edytować lub dostosowywać prosty tekst, ale także układ graficzny. Podobnie jest w przypadku Abbyy Finereader PDF for Mac, jeśli chodzi o funkcje automatyzacji lub obsługę wielu różnych języków - te również są kompleksowo obsługiwane przez program.

Jednak podczas korzystania z oprogramowania bezpieczeństwo twoich poufnych danych jest również najważniejszą kwestią. Jeśli chcesz skutecznie uniemożliwić nieupoważnionym użytkownikom dostęp do swoich dokumentów cyfrowych, możesz po prostu przypisać im hasło. Dopiero po wprowadzeniu hasła można przeglądać dane i informacje zawarte w dokumencie.

Abbyy Finereader PDF for Mac jest szczególnie przydatny do długoterminowego tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Możesz polegać na tym, że zeskanowane i przekonwertowane pliki PDF są łatwe do przeszukiwania. Dzięki temu możesz je bez problemu odnaleźć i przeszukać nawet po kilku latach. Zwłaszcza w przypadku zastosowań profesjonalnych praktyczna archiwizacja okazuje się bardzo przydatna, ponieważ dzięki tym funkcjom możesz zaoszczędzić cenny czas, a jednocześnie zaspokoić potrzeby związane z długoterminowym tworzeniem kopii zapasowych.

Zalety techniczne i funkcje z powodzeniem dopełniają całości pakietu oprogramowania Abbyy Finereader PDF for Mac. Na przykład, możesz polegać na kompresji MRC. Dzięki temu zmniejszasz rozmiar swoich plików, ale nadal korzystasz z bardzo dobrej jakości i jednocześnie oszczędzasz dużo miejsca na dysku komputera.

Wsparcie również dla urządzeń mobilnych

Od dłuższego czasu praca w segmencie profesjonalnym nie odbywa się tylko na klasycznym komputerze stacjonarnym i przy biurku. Coraz częściej urządzenia mobilne znajdują się w centrum uwagi. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom i technologiom wiele zadań może być wykonywanych bardzo sprawnie także na smartfonie czy tablecie.

Oprogramowanie Abbyy Finereader PDF for Mac również stosuje to podejście. Ten znany producent koncentruje się na pracy z urządzeniami mobilnymi. Możesz na przykład bez większego wysiłku tworzyć odpowiednie kopie dokumentów, które następnie będą dostępne do czytania na urządzeniach mobilnych. Jest to równie skuteczne w przypadku klasycznych dokumentów, jak i zeskanowanych plików. Na urządzeniach mobilnych wyglądają one atrakcyjnie i umożliwiają łatwe i wygodne czytanie, nawet gdy jesteś w ruchu.

Ale są też inne sposoby pracy z urządzeniami mobilnymi, jeśli wybierzesz Abbyy Finereader PDF for Mac. Na przykład możesz wykorzystać przekazanie aparatu fotograficznego do jeszcze łatwiejszej konwersji istniejących dokumentów. Używając aparatu, po prostu zrób zdjęcie, a następnie wyślij plik do oprogramowania, by kontynuować pracę. Oznacza to, że nie musisz już wykonywać rozległego i czasochłonnego skanowania, ale możesz użyć iPhone'a lub iPada firmy Apple. Następnie możesz łatwo konwertować, przetwarzać, archiwizować, a nawet ponownie wykorzystywać zdjęcia. Zwłaszcza jeśli skanujesz regularnie, zaoszczędzisz cenny czas i będziesz pracować jeszcze wydajniej dzięki transferowi plików PDF przez aparat Abbyy Finereader PDF for Mac.

Polegaj na prostej i intuicyjnej obsłudze

Chociaż program Abbyy Finereader PDF for Mac jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i jest nawet używany w wielu dużych firmach, jako użytkownik korzystasz z bardzo prostej obsługi. Dzięki temu rozpoczęcie pracy z licznymi narzędziami jest bardzo efektywne. Intuicyjna nawigacja w menu poprowadzi cię krok po kroku przez cały proces. Jeśli chcesz lub masz jakieś pytania, do twojej dyspozycji jest też strefa pomocy praktycznej, w której znajdziesz dodatkowe informacje na temat korzystania z niej. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się również z działem pomocy technicznej producenta Abbyy i skorzystaj z licznych przywilejów, które wiążą się z dużym i znanym producentem oprogramowania.

Kup taniej Abbyy Finereader PDF for Mac w BestSoftware

W naszym sklepie internetowym kupisz praktyczne oprogramowanie Abbyy Finereader PDF for Mac, które ułatwi ci intuicyjną pracę z dokumentami PDF. W BestSoftware aktualna wersja oprogramowania Abbyy jest dostępna za darmo. Oczywiście są też inne produkty dostępne do kupienia, z których możesz łatwo skorzystać z domu. Podczas wizyty zamów między innymi Abbyy Finereader PDF for Windows, aby móc efektywnie pracować. Oprócz aktualnej wersji 15, może warto kupić także starszą wersję, na przykład Abbyy Finereader PDF 14 for Windows w jeszcze niższej cenie. Dzięki naszej szybkiej dostawie klucza do trwałej aktywacji i kompetentnemu doradztwu we wszystkich pytaniach i życzeniach, praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Zadzwoń do nas lub zostaw nam wiadomość, chętnie pomożemy. Można też skorzystać z bezpłatnego czatu na żywo.

Wymagania systemowe - Abbyy Finereader PDF for Mac
Procesor Komputer Mac® z procesorem Intel® lub Apple M1 (z technologią Rosetta 2)
Systemy operacyjne   

MacOS® 10.15 Catalina i nowsze

RAM Co najmniej 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  Co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
Powiązane łącza do "Abbyy Finereader PDF dla Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Abbyy Finereader PDF dla Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Abbyy Finereader PDF dla Mac"
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
465,01 zt * 502,15 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows
Od 685,51 zt * 808,01 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony