• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax PaperPort 14 Professional | Windows

465,01 zt * 685,51 zt * (32,17% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 136 razy
  • BS-10852
  • DE | EN | FR
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax PaperPort 14 Professional | Windows"

Kup tanio Kofax PaperPort 14 Professional w BestSoftware

Program Kofax PaperPort 14 Professional przekonuje do prostego i efektywnego zarządzania dokumentami w codziennym życiu. Oprogramowanie jest przeznaczone przede wszystkim do profesjonalnego użytku w biurze. Dzięki licznym funkcjom i możliwościom oszczędzasz cenny czas, nawet w dłuższej perspektywie. Jeśli chciałbyś włączyć potężne oprogramowanie Kofax do swojego codziennego życia, BestSoftware jest właściwym miejscem do zakupu niezbędnej licencji. U nas możesz liczyć na atrakcyjne warunki, szybką dostawę i najlepszą obsługę. Napisz do nas maila lub porozmawiaj na czacie z ekspertem, jeśli masz jakieś pytania.

Przetwarzaj i zarządzaj swoimi dokumentami cyfrowo

Choć w wielu dziedzinach cyfryzacja czyni znaczące postępy, to w wielu segmentach wciąż pozostawia wiele do życzenia. Dotyczy to na przykład zarządzania twoimi dokumentami, listami, fakturami i innymi zapisami. Oprogramowanie Kofax PaperPort 14 Professional rozwiązuje ten problem i pomaga efektywniej zarządzać, konwertować i wyszukiwać właściwe dokumenty.

Aby efektywnie zarządzać dokumentami, musisz najpierw przekształcić je w formę cyfrową. Aby to zrobić, po prostu użyj swojego skanera i wielu funkcji, które Kofax PaperPort 14 Professional zapewnia Ci zaraz po wyjęciu z pudełka. Kiedy dokumenty są już dostępne w postaci pliku, możesz w kilku prostych krokach przekonwertować je do formatu PDF. Dzięki doskonałej optymalizacji oprogramowania można to zrobić w krótkim czasie, nawet w przypadku wielu stron lub dużych plików. Nie korzystasz jednak tylko z bardzo dobrej wydajności, ale także z doskonałych właściwości tworzonych plików. Ponieważ pliki PDF można bardzo łatwo przeszukiwać. Dzięki Kofax PaperPort 14 Professional możesz w kilku krokach odnaleźć całą treść w dłuższych tekstach, a nawet w dużych dokumentach. Oznacza to, że zawsze masz wgląd i pełną kontrolę nad swoimi plikami i dokumentami.

Następnie zajmij się sortowaniem lub tworzeniem kopii zapasowych plików zgodnie z własnymi potrzebami. Twórz indywidualne foldery, przenoś dokumenty i zawsze znajduj dokładnie te pliki, które chcesz, dzięki czytelnym etykietom. Nawiasem mówiąc, działa to nie tylko w przypadku klasycznych dokumentów pisanych czy tekstów; zdjęcia i inne treści również mogą być sortowane, zarządzane i konwertowane w bardzo prosty sposób. Zwłaszcza jeśli używasz go regularnie i masz do czynienia z wieloma plikami, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i jednocześnie będziesz pracować o wiele wydajniej.

Korzystaj z wielu możliwości technicznych oprogramowania

Oprogramowanie Kofax PaperPort 14 Professional posiada wiele zalet technicznych i możliwości efektywnej codziennej pracy. Widać to już teraz, na przykład w integracji technologii, której używasz. To, czy używasz starszego czy nowszego skanera obecnej generacji, nie ma znaczenia; można używać wszystkich jego wariantów. Do skanowania dokumentów możesz wykorzystać między innymi klasyczne urządzenia wielofunkcyjne z codziennego życia. Ale klasyczne skanery biurkowe też mogą działać efektywnie. Dzięki odpowiedniej technologii nawet praca w podróży jest możliwa, więc możesz jeszcze efektywniej korzystać z narzędzi Kofax PaperPort 14 Professional. Skanuj swoje pliki w podróży, konwertuj je i utrzymuj porządek na swoim domowym komputerze.

Specjalnie z myślą o korzystaniu z programu w środowisku zawodowym, uwzględniono w nim odpowiednie techniki i funkcje. Na przykład, dzięki Kofax PaperPort 14 Professional możesz szczególnie efektywnie współpracować z innymi współpracownikami i w ten sposób jeszcze bardziej usprawnić przepływ pracy. Na przykład, masz możliwość bezpośredniego zintegrowania funkcji sieciowych. Dzięki nim możesz łatwo przechowywać, udostępniać lub wyszukiwać zdigitalizowane dokumenty w sieci. W ten sposób wszyscy współpracownicy mają bezpośredni dostęp do dokumentów, gdy są potrzebne. Dzięki indywidualnym folderom i możliwości zarządzania, a nawet dodawania plików z dowolnego komputera, udostępnianie Kofax PaperPort 14 Professional nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

Kiedy już przekształcisz analogowe dokumenty w formę cyfrową, nic nie stoi na przeszkodzie, by je dalej przetwarzać. Między innymi, obecna technologia Kofax PaperPort 14 Professional umożliwia wszechstronną edycję za pomocą edytora tekstu lub oprogramowania kalkulacyjnego. Dodaj więc więcej treści, usuń obszerny tekst lub po prostu kontynuuj pracę, jeśli korzystanie z niej powinno zostać przerwane. Potężna funkcja OCR w Kofax PaperPort 14 Professional sprawia, że jest to możliwe.

Przekonaj się o łatwości korzystania z wszystkich funkcji

Kiedy zaczniesz używać Kofax PaperPort 14 Professional, od razu zauważysz, jak łatwy jest w użyciu. Niezależnie od tego, czy chodzi o integrację nowoczesnych technik skanowania dokumentów, czy tworzenie przeszukiwalnych dokumentów PDF, możesz wykorzystać wszystkie narzędzia w kilku prostych krokach. Oznacza to, że bardzo szybko się w nim odnajdziesz, nawet jeśli nie jesteś zaznajomiony z nowoczesnym oprogramowaniem z codziennego użytku. Dzięki bardzo dobrze posegregowanej i zróżnicowanej pomocy Kofax PaperPort 14 Professional przekonuje również w przypadku pytań lub problemów. Tutaj możesz uzyskać cenne informacje na temat pracy z programem i szczególnie efektywnie wykorzystać wszystkie jego funkcje.

Niedrogie licencje możesz kupić w naszym sklepie internetowym

W sklepie internetowym BestSoftware nie tylko wyjątkowo łatwo kupisz licencje na korzystanie z Kofax PaperPort 14 Professional, ale także skorzystasz z bardzo korzystnych warunków. Dlatego kupując u nas, otrzymujesz wszystkie produkty w niskiej cenie i oszczędzasz gotówkę. Ponadto odnosimy się do szerokiej gamy różnych rozwiązań programowych, więc możliwości zakupu znacznie wykraczają poza ofertę Kofax PaperPort 14 Professional. Aby zacząć niedrogo, kup np Kofax PaperPort 14 Standard i korzystać z podstawowych funkcji. Oczywiście dostępne są również inne produkty z oferty producenta Kofax. Użyj Kofax OmniPage Ultimate lub Kofax OmniPage Standardaby przekonwertować swoje dokumenty. W tym samym czasie możesz korzystać z wariantów Kofax Power PDF Standard lub Kofax Power PDF Advanced 4.0 oprzeć się na nim. Oczywiście, przekonamy cię bardzo szybką dostawą zakupionej licencji. W ciągu 30 minut klucz aktywujący zakupione przez ciebie programy jest dostępny za darmo i umożliwia ci korzystanie z nich bez ograniczeń czasowych w życiu codziennym. Kup teraz od nas, czekamy na twoje zamówienie.

 

Wymagania systemowe - Kofax Paperport 14 Professional
Procesor Komputer z procesorem Intel Pentium 4 lub nowszym
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Pamięć 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  1,4 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 7 lub nowszy
Firefox 3, 4 i 5.5
Chrome 4, 9 (zmodyfikowane wersjonowanie)

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Professional | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Professional | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Professional | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Wskazówka!
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Wyświetlony