• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Snap 12 | Windows

63,21 zt * 195,51 zt * (67,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 26 razy
  • BS-10910
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 12 | Windows"

Kup Ashampoo Snap 12 - łatwe i efektywne tworzenie zrzutów ekranu

Mimo że system operacyjny Windows firmy Microsoft również oferuje proste opcje tworzenia zrzutów ekranu, ich funkcje i możliwości szybko pozostawiają wiele do życzenia. W takim przypadku polecamy użycie programu Ashampoo Snap 12, który daje ci znacznie więcej narzędzi, a jednocześnie przekonuje bardzo prostą obsługą. W żadnym wypadku nie może zabraknąć dziesiątek narzędzi i oczywiście najnowszej technologii wspierającej wysokie rozdzielczości. Polegaj na BestSoftware, jeśli chcesz kupić licencję na Ashampoo Snap 12 chciałby kupić. W ciągu maksymalnie 30 minut klucz będzie dla ciebie dostępny.

Screenshot to nie tylko zrzut ekranu - skorzystaj z atrakcyjnych funkcji Ashampoo Snap 12

Program Ashampoo Snap 12 wyraźnie udowadnia, że nie wszystkie zrzuty ekranu są takie same. Dzięki temu atrakcyjnemu rozwiązaniu od znanego producenta możesz także tworzyć złożone treści i informacje z łatwością lub za naciśnięciem jednego przycisku. W zasadzie masz też wybór między klasycznym zrzutem ekranu a nagraniem wideo, które jest następnie zapisywane na komputerze.

Liczne opcje dostosowywania i wszechstronne funkcje są wielką siłą programu Ashampoo Snap 12. Jeśli na przykład chcesz zamieścić w swoich nagraniach więcej informacji lub treści, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Specjalnie w tym celu rozwiązanie umożliwia dodatkowe nagrywanie przez mikrofon. Tak więc podczas nagrywania zawartości ekranu możesz z łatwością nagrywać komentarze. Możesz też zaznaczać poszczególne fragmenty lub wstawiać komentarze - możliwości są bardzo szerokie.

Kiedy już zakończysz pracę z programem Ashampoo Snap 12 i nagranie jest gotowe, możesz łatwo zapisać i zabezpieczyć jego zawartość. Między innymi dodaj znak wodny dla swoich praw autorskich, jeśli chcesz opublikować nagranie w internecie. Możesz też stworzyć popularne GIF-y w kilku prostych krokach, bezpośrednio z nagrania. Oczywiście sam określasz początek i koniec małego filmiku, a program zajmie się resztą.

Dzięki zintegrowanym narzędziom do edycji możesz jeszcze bardziej dostosować gotowe filmy i nagrania. Na przykład, jeśli w plikach znajdują się irytujące reklamy i chcesz je usunąć, możesz to zrobić bardzo łatwo, szybko i przede wszystkim tylko dzięki wbudowanym narzędziom programu Ashampoo Snap 12. Nawet zapisywanie filmów w pojedynczych odcinkach nie jest dla tego popularnego programu żadnym wyzwaniem i odbywa się w ciągu kilku sekund.

Jeśli chodzi o faktyczne nagrywanie ekranu, główną rolę odgrywają często indywidualne konfiguracje. Program Ashampoo Snap 12 daje ci pełną swobodę w tym zakresie i dlatego nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale nawet dla profesjonalnych użytkowników. Zdecyduj, na przykład, czy należy wybrać i nagrać całą treść, czy tylko prosty fragment. Nawet w przypadku przewijającej się strony internetowej program Ashampoo Snap 12 zapewnia optymalne warunki i możliwości oraz przekonuje bezpośrednim nagraniem, które naturalnie podąża za tokiem.

Program przekonuje nowoczesnymi technikami i bardzo wysokimi standardami

Program Ashampoo Snap 12 jest nie tylko praktyczny, ale i technicznie aktualny. Jest to również widoczne, na przykład, we wsparciu dla aktualnych wersji systemu Windows. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować go pod Windows 10 lub nawet Windows 11. Ponadto program radzi sobie ze wszystkimi aktualnymi rozdzielczościami. Nie ma więc znaczenia, czy używasz klasycznego monitora z technologią Full HD, czy modelu z 4K, możliwości Ashampoo Snap 12 nie pozostawiają nic do życzenia. Rozwiązanie to nie robi też wyjątków, jeśli chodzi o wyświetlane treści. Jako użytkownik możesz więc nagrywać proste prace z normalnymi programami z taką samą łatwością, jak wysokiej jakości gry 3D obecnych generacji. Nawet nagrywanie z opóźnieniem lub indywidualny wybór nie stanowią żadnego problemu, nowoczesna technologia Ashampoo Snap 12 sprawia, że jest to możliwe.

Włącz natychmiast Ashampoo Snap 12 do swojego codziennego życia dzięki prostej obsłudze

Jednym z największych atutów programu Ashampoo Snap 12 jest łatwość jego obsługi. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz używać go w środowisku prywatnym. Intuicyjny interfejs i przejrzyste oznakowanie wszystkich funkcji nie pozostawiają prawie nic do życzenia. Oznacza to, że nie musisz spędzać długiego czasu na przyzwyczajaniu się do systemu, ale możesz od razu zacząć działać. Oczywiście korzystasz też z możliwości indywidualnego dopasowania działania, a dzięki wielu skrótom oszczędzasz mnóstwo czasu i wysiłku, co jest wyraźnie zauważalne zwłaszcza przy regularnym używaniu.

Jeśli kupisz od nas licencję na program jako użytkownik prywatny, możesz używać rozwiązania Ashampoo Snap 12 na trzech różnych komputerach. Zwłaszcza w przypadku kilku komputerów w domu fakt ten okazuje się bardzo dużą zaletą, ponieważ oszczędzasz sobie kupowania kilku licencji i w ten sposób znacznie obniżasz koszty. Należy jednak pamiętać, że dotyczy to tylko sektora prywatnego. W segmencie profesjonalnym licencja jest ważna tylko na jedno urządzenie. Korzystając z darmowej wersji próbnej, masz też możliwość zapoznania się z praktycznym programem Ashampoo Snap 12. Tutaj nie ponosisz żadnego ryzyka, a potem my w BestSoftware jesteśmy do dyspozycji przy korzystnym zakupie licencji, abyś mógł na stałe wykorzystać wszystkie zalety i funkcje w swoim codziennym życiu.

Licencję na Ashampoo Snap 12 możesz kupić w BestSoftware po wyjątkowo niskiej cenie

Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na oficjalną licencję i stałe użytkowanie programu Ashampoo Snap 12, jest on już dostępny za niewielkie pieniądze w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Ponieważ jesteśmy zdania, że wysokie koszty nowoczesnego oprogramowania wcale nie muszą być. Niemniej jednak możesz oczekiwać najlepszej obsługi ze strony naszych przyjaznych i wyszkolonych ekspertów w naszym sklepie internetowym. Na czacie na żywo, na infolinii lub po prostu przez e-mail odpowiemy na twoje pytania, a także udzielimy ci wsparcia, na przykład w przypadku problemów z aktywacją nowego programu.

Również inne propozycje z domu Ashampoo nie musisz się bez nich obejść. Praca dzięki Ashampoo Video Deflicker lub Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja lub po prostu zrobić kopię zapasową swoich plików dzięki Ashampoo Photo Recovery, z nami w sklepie internetowym BestSoftware praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i kup licencje odpowiednie do swoich potrzeb.

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-bit )
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

      

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
NOWY
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony