• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device

Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device 1 CAL

146,51 zt * 200,56 zt * (26,95% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • BS-10560
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device"

Zamów RDS 2016 Device CAL i zawsze oszczędzaj pieniądze dzięki BestSoftware

Polegaj na wszechstronnych możliwościach Remote Desktop Services 2016 i pracuj z dowolnego miejsca na świecie dzięki potężnej infrastrukturze serwerowej. Abyś mógł korzystać z atrakcyjnych innowacji i licznych możliwości, tzw RDS 2016 Device CALs odgrywają główną rolę. Skorzystaj z nich już teraz i kup licencje dostępowe w BestSoftware, aby czerpać wiele atrakcyjnych korzyści. Nie ma też ryzyka długiego oczekiwania po zakupie, ponieważ potrzebne klucze dostarczamy pocztą elektroniczną. Trwa to maksymalnie 30 minut.

Dzięki najnowszej wersji Remote Desktop Services 2016 możesz pracować samodzielnie i bezpiecznie w codziennym życiu

Usługi pulpitu zdalnego (Remote Desktop Services) firmy Microsoft są dostępne dla rozwiązań wirtualizacyjnych i umożliwiają zdalny dostęp do różnych programów, usług i rozwiązań. W związku z tym, usługi te są wykorzystywane głównie w segmencie profesjonalnym i przekonują wzornictwem odpowiednim do codziennego użytku.

Ogólnie rzecz biorąc, wybór urządzenia do korzystania z usług nie odgrywa większej roli. Producent Microsoft dostarcza praktycznego klienta, który może być używany na wielu platformach bez żadnych problemów. Aby Usługi pulpitu zdalnego mogły obsługiwać wiele różnych urządzeń końcowych, rozwiązania programowe są dostępne nie tylko dla systemów Windows czy macOS, ale także dla systemów Android, iOS, a nawet dla wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek obsługujących HTML5. Nic nie powinno więc stanąć na przeszkodzie, by korzystać z usług na niemal wszystkich urządzeniach. To już jest jedna z największych zalet rozwiązań programowych. Z pomocą Remote Desktop Services nie trzeba ciągle wymieniać sprzętu; nawet starsze urządzenia mogą być nadal używane bez żadnych problemów.

Po zainstalowaniu usług i uruchomieniu klienta, ty lub twoi pracownicy możecie w prosty sposób uzyskać zdalny dostęp do pulpitu lub zainstalowanych aplikacji. Producent Microsoft określa jednak pewne wymagania dla Remote Desktop Services 2016, które muszą być spełnione, aby można było z nich korzystać. Podstawowe usługi muszą być zainstalowane w środowisku serwerowym. W tym celu producent Microsoft przepisuje Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2016 System operacyjny.

Jednak połączenie z internetem również odgrywa kluczową rolę, bo tylko dzięki niemu możesz bez problemu korzystać z pulpitu lub różnych aplikacji. Połączenie powinno być nie tylko tak stabilne, jak to tylko możliwe, ale także spełniać odpowiednie specyfikacje dotyczące minimalnej prędkości. To, jak szybkie powinno być połączenie, zależy m.in. od używanych usług. Na przykład dla programu Microsoft PowerPoint, który jest stałym składnikiem pakietów Office, sam Microsoft zaleca co najmniej 4 Mbit/s przy pobieraniu i 1,8 Mbit/s przy wysyłaniu. Natomiast w przypadku planowanego odtwarzania wideo jest to już do 10 Mbit/s przy pobieraniu i do 2,8 Mbit/s przy wysyłaniu.

The Microsoft Remote Desktop Services 2016 oferują wiele inteligentnych technik, na przykład praktyczny i dynamiczny przydział pasma. Usługi te obejmują także efektywne zarządzanie prawami i opcjami dostępu bezpośrednio z fabryki, dzięki czemu ty, jako administrator, możesz zawsze zachować wgląd i pełną kontrolę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Uzyskaj dostęp do usług dzięki tanim licencjom - kup teraz RDS 2016 Device CAL

Zanim jednak będziesz mógł rozpocząć pracę z Remote Desktop Services 2016, jako konsument musisz zadbać o odpowiednie licencje. Przede wszystkim główną rolę odgrywają podstawowe uprawnienia do zainstalowania usługi w środowisku serwera. Jednak zakup licencji na te usługi to nie koniec; musisz jeszcze zadbać o odpowiednie licencje dostępu. Są one oferowane klientom pod angielską nazwą "Client Access License"; bardziej powszechny jest skrót "CAL".

Na pierwszy rzut oka, tak zwany RDS 2016 Device CAL jest jednym z bardzo tanich wariantów. Możesz go otrzymać w BestSoftware na bardzo atrakcyjnych warunkach. RDS 2016 Device CAL to licencja dostępowa, która jest przypisana do stałego urządzenia lub komputera w firmie. W ostatecznym rozrachunku nie ma znaczenia, która platforma czy technologia jest w to zaangażowana. RDS 2016 Device CAL jest dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli kilku pracowników w twojej firmie pracuje na tym samym urządzeniu. Dzięki RDS 2016 Device CAL dokonujesz w tym przypadku bardzo dobrego wyboru. Będziesz jednak musiał kupić nową licencję dla każdego nowego urządzenia lub dla każdego dodatkowego komputera, co w pewnych okolicznościach może być bardzo kosztowne.

Zdecydowanie bardziej atrakcyjne w takim przypadku jest RDS 2016 User CAL. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla stałego użytkownika, który może z niego korzystać z wielu różnych urządzeń i platform. W przypadku pracy mobilnej i elastycznej, taka licencja dostępowa jest znacznie lepszą i atrakcyjniejszą alternatywą dla RDS 2016 Device CAL. Możesz też łatwo i skutecznie kupić ten wariant w BestSoftware, by skorzystać z atrakcyjnych zalet i korzystnych cen.

Witamy Cię w BestSoftware - skorzystaj z atrakcyjnych korzyści już teraz

Jeśli chcesz kupić tanie i oryginalne RDS 2016 Device CALs online, z pewnością dokonasz bardzo dobrego wyboru, korzystając z oferty sklepu internetowego BestSoftware. Bo nawet na pierwszy rzut oka bardzo korzystne ceny mogą przekonać i zainspirować. Jako konsument niekoniecznie musisz wydawać dużo pieniędzy na oryginalne produkty; w bezpośrednim porównaniu z zakupem od producenta jest to też znacznie tańsze. Decydując się na zamówienie RDS 2016 Device CAL tutaj, w BestSoftware, oszczędzasz ogromną ilość pieniędzy. Jednak równie ważne jest wiele innych korzyści, które możesz czerpać z prostego i wygodnego kupowania w domu. Skupiamy się więc na tym, byś miał pozytywne i bezproblemowe doświadczenia z zakupów. Dlatego też wspieramy cię osobiście przez doświadczonych pracowników i ekspertów, gdy masz ogólne pytania lub chcesz znaleźć odpowiednie oprogramowanie do swoich codziennych potrzeb. Oczywiście stworzyliśmy kilka atrakcyjnych opcji kontaktu, na przykład z praktycznym czatem na żywo. Zawsze rozmawiaj bezpośrednio z pracownikiem lub korzystaj ze zdalnej obsługi technicznej. Nie powinno też zabraknąć infolinii lub szybkiej pomocy przez e-mail. Oprócz tego oferujemy ci wiele innych atrakcyjnych produktów związanych z Usługami pulpitu zdalnego. Kup m.in RDS 2016 User CAL jako alternatywę lub wybierz nowsze RDS 2019 Device CALtutaj, w BestSoftware, praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Device"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
Magix Game Control | Windows Magix Game Control | Windows
126,91 zt * 146,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony