• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device 1 CAL

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-10581
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device"

Kup RDS 2012R2 Device CAL i zaoszczędź dodatkowe pieniądze w Sklepie Internetowym BestSoftware

Jeśli chcesz pracować zdalnie w sposób mobilny i bezpieczny, oferta Remote Desktop Services jest dla ciebie właściwym wyborem. Są to rozwiązania programowe znanego producenta Microsoftktóre są specjalnie zaprojektowane do pracy zdalnej. Niezbędne RDS 2012R2 Device CAL do korzystania z popularnych usług możesz otrzymać w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie i nie musisz się martwić o wysokie koszty zakupu. Możesz też liczyć na szybką dostawę, ponieważ udostępnimy ci licencję za pośrednictwem poczty elektronicznej po maksymalnie 30 minutach. Kup teraz bezpośrednio u nas, a potem zacznij szybko korzystać z praktycznych usług.

Dzięki Usługom pulpitu zdalnego możesz bezpiecznie i efektywnie pracować mobilnie i z domowego biura

Praca w biurze domowym jest dziś ważniejsza i bardziej pożądana niż kiedykolwiek wcześniej. Wiele osób z różnych branż pracuje wygodnie i bezpiecznie w domu. Remote Desktop Services 2012 R2 oferuje twoim pracownikom dobre warunki do łatwej i efektywnej pracy. Dzieje się tak dlatego, że jest to zbiór różnych usług i rozwiązań programowych, które umożliwiają bezpieczny i łatwy dostęp do środowiska serwerowego w twojej firmie. Skupiamy się tu na bezpieczeństwie i bardzo dobrej codziennej użyteczności.

The Usługi pulpitu zdalnego 2012 R2 są po prostu instalowane w środowisku serwerowym, czyli zazwyczaj bezpośrednio w firmie. Twoi pracownicy lub współpracownicy używają wtedy tzw. klienta dostępu, który może być używany na różnych platformach i urządzeniach bez żadnych problemów. W tym miejscu ujawnia się jedna z największych zalet usług, bo przecież klient nie może być po prostu używany na komputerach z systemem Windows. Klient obsługuje także system macOS firmy Apple oraz wszystkie urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android lub iOS. Nawet używanie klienta w obecnej przeglądarce nie stanowi żadnego problemu. W związku z tym już teraz jest to jedna z największych zalet. Usługi Pulpitu Zdalnego 2012 R2 sprawiają, że ciągłe unowocześnianie i wymiana sprzętu stają się zbędne, ponieważ usługi działają doskonale także na starszych urządzeniach za pośrednictwem zdalnego połączenia. W ostatecznym rozrachunku pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy w firmie, a jednocześnie zapewnia płynne procesy i efektywną pracę.

Jeśli Remote Desktop Services 2012 R2 są zainstalowane i klient jest uruchomiony, pracownik może zdalnie uzyskać dostęp do wszystkich zainstalowanych programów lub pulpitów na serwerze. Jednak serwer musi też spełniać pewne wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o używany system operacyjny. Do korzystania z Remote Desktop Services 2012 R2 Microsoft zaleca system Windows Server 2008 lub jego nowszą wersję. Administrator zawsze ma wgląd w ważne dane, np. dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ponadto użytkownicy klienta powinni polegać na możliwie stabilnym i szybkim połączeniu internetowym. Szczególnie podczas regularnej i długotrwałej pracy z Usługami pulpitu zdalnego 2012 R2 gromadzi się wiele danych, które trzeba przesłać. Dotyczy to zwłaszcza skomplikowanych programów, takich jak PowerPoint, czy przesyłania filmów i podobnie dużych ilości danych. Dzięki efektywnemu i automatycznemu podziałowi dostępnej przepustowości w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł efektywnie pracować, kiedy na co dzień korzystasz z Remote Desktop Services 2012 R2.

Nie przegap korzystnych ofert związanych z RDS 2012R2 Device CAL

Zalecamy, byś uważnie przyjrzał się atrakcyjnym ofertom wokół RDS 2012R2 Device CALtwój zakup w BestSoftware jest zawsze opłacalny dla Ciebie jako konsumenta. Z finansowego punktu widzenia jest to już prawdą. Z pewnością ty, jako klient, też chcesz wydać jak najmniej pieniędzy na licencje, których potrzebujesz. W tym przypadku masz u nas całkowitą rację, bo zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z zakupem od oryginalnego producenta, u nas musisz wydać znacznie mniej pieniędzy na RDS 2012R2 Device CAL. Nasza oferta obejmuje również inne produkty, na przykład niedrogie RDS 2012 Device CAL lub RDS 2019 User CAL. Oczywiście, mamy w zanadrzu inne korzyści i przekonamy cię na przykład doskonałą obsługą klienta. Nasz przyjazny personel i wyszkoleni eksperci udzielą ci wsparcia, np. na czacie na żywo, na infolinii lub po prostu przez e-mail. Oczywiście w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z aktywacją. Rozejrzyj się teraz, kup u nas urządzenie RDS 2012R2 Device CAL tanio, łatwo i bezpiecznie i skorzystaj z wielu możliwości.

Oto jak łatwo jest uzyskać licencję na Remote Desktop Services 2012R2 do codziennego użytku w szerokim zakresie

Właściwe licencje na korzystanie z Remote Desktop Services 2012 R2 mają ogromne znaczenie, bo oczywiście tylko dzięki nim możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji. Potrzebujesz między innymi licencji, by zainstalować oprogramowanie na serwerze w swojej firmie. Jednak wraz z zakupem tego wariantu nie kończy się jeszcze praca wokół licencjonowania, potrzebujesz także tzw. Skrót ten oznacza Client Access License, co tłumaczy się jako "licencja dostępu". Musisz go także dokupić do Remote Desktop Services 2012 R2, po co trafiłeś dokładnie pod właściwy adres w sklepie internetowym BestSoftware.

Dobrym wyborem jest tak zwany RDS 2012R2 Device CAL. Jest on przeznaczony dla stałego urządzenia w twojej firmie. To, czy urządzenie to jest notebookiem, komputerem stacjonarnym czy rozwiązaniem mobilnym, jest ostatecznie nieistotne. Raz przypisujesz RDS 2012R2 Device CAL do urządzenia, z którego można potem bez problemu korzystać za pomocą klienta Usług pulpitu zdalnego. Zwłaszcza w przypadku urządzenia, z którego korzysta kilku pracowników, RDS 2012R2 Device CAL jest opłacalny na całej linii. Będziesz jednak musiał kupić nowe urządzenie CAL dla wszystkich nowych urządzeń lub dla wszystkich dodatkowych urządzeń RDS 2012R2 Device CAL w przypadku wielu różnych technologii może to szybko stać się bardzo kosztowne.

W takim przypadku zalecamy RDS 2012R2 User CAL jako alternatywę, którą oczywiście możesz także łatwo kupić u nas w Sklepie Internetowym BestSoftware. Polegaj na rozwiązaniu, które jest przypisane do stałego pracownika w twojej firmie. Daje to dostęp do możliwości i usług jednemu użytkownikowi, który może elastycznie pracować na wszystkich pożądanych i różnych urządzeniach. Skorzystaj z tego popularnego wariantu i atrakcyjnej alternatywy dla RDS 2012R2 Device CAL i zaoszczędź pieniądze dzięki prostemu zakupowi.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device"
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie
Od 391,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony