• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik

Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik 1 CAL

126,91 zt * 180,47 zt * (29,68% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 8 razy
  • BS-10557
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik"

Kup Exchange Server 2016 User CAL - skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert

Pierwszy Microsoft Exchange Server pojawił się na rynku w 1996 roku i od samego początku produkt ten był skierowany do profesjonalnych użytkowników i firm. Do dziś to rozwiązanie programowe z licznymi funkcjami i możliwościami jest w codziennym użyciu i przekonuje we wszystkich dziedzinach. Możesz otrzymać Exchange Server 2016 User CAL z nami w sklepie internetowym BestSoftware, aby nic nie stało na przeszkodzie do bezpośredniego korzystania z niego. Również wersja z roku 2016 ponownie inspiruje wieloma innowacjami i poprawionymi technikami, które mogą znacznie ułatwić twoją codzienną pracę. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji z naszą najlepszą obsługą klienta.

Pracuj efektywniej już teraz i oszczędzaj czas dzięki praktycznemu programowi Exchange Server 2016

The Exchange Server 2016 jest produktem firmy Microsoft i nadaje się przede wszystkim do efektywnej, rozległej pracy. Dzięki różnym wersjom i wzorom producent zapewnia właściwe rozwiązanie dla każdej potrzeby. Na przykład, małe firmy mogą używać Exchange Server 2016 Standard która umożliwia korzystanie z maksymalnie pięciu baz danych na jednym serwerze. Alternatywnie możesz wybrać wersję Enterprise, która umożliwia korzystanie z maksymalnie 100 baz danych na serwer.

Kiedy już wybierzesz odpowiednią wersję i właściwe licencje, możesz polegać na licznych funkcjach i praktycznych właściwościach, które są dostępne dzięki Exchange Server 2016 User CAL są dla ciebie dostępne. Możliwości serwera wykraczają daleko poza dotychczasowe proste wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail. Na przykład, możesz używać zintegrowanego kalendarza, aby śledzić spotkania i ważne terminy w twojej firmie. W ten sposób nie przegapisz już żadnych planów. Aby nic nie stało na przeszkodzie w efektywnym wykonaniu pracy, możesz też łatwo przydzielić odpowiednie zasoby z własnej firmy. W ten sposób twoi pracownicy lub współpracownicy od razu wiedzą, które kroki są w toku i muszą zostać wykonane.

Aby mieć pewność, że wszystkie wrażliwe informacje i dane są zawsze dobrze chronione, Exchange Server 2016 oferuje ci wiele funkcji umożliwiających skuteczną ochronę. Na przykład, możesz polegać na zintegrowanym oprogramowaniu antywirusowym, które natychmiast wykrywa zagrożenia w wiadomościach lub załącznikach i może szybko zareagować. Jednak serwer oferuje także praktyczne interfejsy, za pomocą których możesz łatwo podłączyć kolejne oprogramowanie zabezpieczające i w ten sposób efektywnie z niego korzystać. Możesz więc polegać na podstawowej, kompleksowej ochronie swoich danych i ważnych informacji.

Wokół ważnych informacji i danych Exchange Server 2016 dostarcza ci także odpowiednich narzędzi. Ponieważ zwłaszcza w bezpośredniej komunikacji z klientami, ale także z pracownikami, dane muszą być zawsze aktualne i bezpośrednio dostępne. Dzięki Exchange Server 2016 możesz to robić szczególnie łatwo i skutecznie, ponieważ wszystkie kontakty, adresy i inne dane mogą być przechowywane w bardzo prosty sposób.

Oczywiście, Exchange Server 2016 skupia się także na pracy mobilnej i elastycznej. Dzięki odpowiednim aplikacjom, a nawet praktycznemu interfejsowi internetowemu, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz łatwo korzystać z rozwiązań mobilnych na swoim smartfonie lub tablecie, na przykład po to, by odbierać wszystkie wiadomości w podróży lub mieć dostęp do danych. Zmiany mogą być także wprowadzane bezpośrednio u klienta, na przykład poprzez bezpośrednią synchronizację.

Nowe funkcje znacznie usprawniają też codzienną pracę

Exchange Server 2016 nie jest zupełną nowością, ale mimo to przynosi kilka atrakcyjnych i praktycznych zmian w porównaniu do swojego poprzednika z 2013 roku. Mają one po raz kolejny znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie poprawić wydajność, by przyspieszyć pracę. Dotyczy to na przykład ulepszonej infrastruktury wyszukiwania. Producent Microsoft przeprojektował go od podstaw, dzięki czemu osiąga znacznie lepsze i szybsze rezultaty. Ponadto serwer zyskuje nowy, świeży wygląd, na przykład dzięki ulepszonemu widokowi skrzynek pocztowych. Nie bez znaczenia jest też obsługa dodatkowych przeglądarek. Teraz, oprócz Internet Explorera, lepiej obsługiwane są także inne popularne rozwiązania dostępne na rynku. Ci, którzy chcą znacznie zwiększyć bezpieczeństwo podczas logowania lub korzystania z serwera, również dokonają bardzo dobrego wyboru, wybierając wersję 2016. Na przykład, rozwiązanie można teraz zabezpieczyć kodem SMS bez żadnego dodatkowego oprogramowania; wcześniej było to możliwe tylko przy znacznie większym wysiłku.

Z odpowiednią licencją można rozpocząć pracę - cechy Exchange Server 2016 User CAL

Jeśli liczne funkcje i praktyczne narzędzia serwera Exchange przekonały cię, teraz potrzebujesz tylko odpowiednich licencji, by móc z niego korzystać w szerokim zakresie. Nie spiesz się i rozejrzyj się, możesz tu zdobyć m.in. licencję serwera potrzebną do instalacji. Jednak w tym przypadku praca nie jest jeszcze możliwa, ponieważ ze względu na specjalny model licencjonowania musisz dodatkowo używać i kupować tzw. Możesz kupić u nas Exchange Server 2016 User CAL tanio i łatwo.

W przypadku wielu różnych urządzeń dobrym wyborem są Exchange Server 2016 User CALs, ponieważ pozwalają one na szczególnie elastyczną i łatwą pracę. Wielu pracowników korzysta teraz nie tylko z klasycznego komputera czy notebooka, ale także z tabletu lub regularnie zmienia platformy. Z tego punktu widzenia zdecydowanie dokonujesz bardzo dobrego wyboru, wybierając Exchange Server 2016 User CAL. Licencje praktyczne są zawsze przypisane do stałego pracownika lub współpracownika i są niezależne od stosowanej technologii. Jednak dla każdego dodatkowego użytkownika będziesz musiał kupić nowy Exchange Server 2016 User CAL, więc zdecydowanie powinieneś o tym pamiętać przed podjęciem decyzji.

Z Exchange Server 2016 Device CAL jest licencją dostępową dla pojedynczego urządzenia w twojej firmie. Takie rozwiązanie Device CAL serwera Exchange 2016 jest zawsze opłacalne jako alternatywa dla User CAL, jeśli kilku użytkowników i pracowników może pracować na serwerze i korzystać z niego za pomocą komputera stacjonarnego. Tak jest w wielu firmach, a dzięki Exchange Server 2016 User CAL możesz utrzymać koszty na niskim poziomie, przynajmniej na początku. Jednak dla każdego nowego komputera będziesz musiał zakupić nową licencję, aby mógł on uzyskać dostęp do serwera.

 Polegaj na naszych korzystnych cenach i najlepszej obsłudze przy najbliższych zakupach

Jeśli planujesz zakup Exchange Server 2016 User CAL dla swojej firmy, trafiłeś pod właściwy adres. Zapraszamy do korzystania z licznych przywilejów, które udostępniamy Tobie i wszystkim innym klientom. Na przykład, możesz zaoszczędzić pieniądze nawet przy zwykłym zamówieniu, ponieważ możemy zaoferować szczególnie korzystne warunki dla Exchange Server 2016 User CAL i wszystkich innych produktów. Ponadto nie musisz długo czekać po zakupie, ale możesz od razu zacząć korzystać z nowego oprogramowania. Potrzebne klucze dostarczamy w prosty i wygodny sposób drogą mailową, co zajmuje maksymalnie 30 minut. Licencja na wybrany produkt jest już dla ciebie dostępna za darmo. Ponadto masz bezpośredni dostęp do wielu innych atrakcyjnych produktów w naszym sklepie internetowym BestSoftware, na przykład do Exchange Server 2016 Device CAL jako alternatywy w niskiej cenie. Czy wolisz nowszą wersję z Exchange Server 2019 ? W tym celu znajdziesz u nas odpowiednie CALe i właściwe licencje serwerowe, to samo dotyczy Exchange Server 2013. Dlatego przyjdź do nas już teraz, tutaj każdy zakup jest opłacalny.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik"
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Microsoft Exchange Server 2010 Standard
391,51 zt * 1 131,41 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft Visio 2019 Standard Windows Microsoft Visio 2019 Standard Windows
171,01 zt * 1 865,87 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Windows Server 2012 R2 Datacenter Windows Server 2012 R2 Datacenter
485,05 zt * 1 033,85 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Device Microsoft SQL Server 2014 Device
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Wyświetlony