• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

4 404,61 zt * 18 129,51 zt * (75,7% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10798
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"

Wszechstronna ochrona poufnej komunikacji biznesowej | Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

W czasach nasilających się ataków z cyberprzestrzeni ochrona poufnych danych, a także komunikacji biznesowej jest najwyższym priorytetem. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise chroni te dane za pomocą zintegrowanych mechanizmów bezpieczeństwa, co również znacznie upraszcza zachowanie zgodności z przepisami prawnymi i wewnętrznymi. Oprócz wskazówek dotyczących zasad w Outlooku, pakiet bezpieczeństwa obejmuje kompleksowe zapobieganie utracie danych, które zapobiega także przypadkowemu ujawnieniu poufnych informacji przez użytkowników osobom nieupoważnionym.
Z kolei inteligentny filtr antyspamowy z technologią Inteligentnego Filtra Wiadomości (IMF) i SmartScreen już teraz zapobiega przedostawaniu się potencjalnie szkodliwych wiadomości do skrzynki pocztowej. Ponadto interfejs API antywirusa zintegrowany z Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być łatwo sprzężony z oprogramowaniem innych firm.

Microsoft Exchange 2016 Enterprise to najnowsza wersja najlepszego rozwiązania firmy Microsoft do obsługi wiadomości i współpracy oraz kamień węgielny wizji ujednoliconej komunikacji Microsoftu. Dzięki najszerszemu zakresowi opcji wdrożeniowych, fantastycznej łatwości użycia oraz wbudowanym funkcjom zapobiegania lukom informacyjnym i zapewniania zgodności z przepisami, Exchange 2016 pomaga osiągnąć nowy poziom niezawodności i wydajności.
Exchange 2016 pomoże Ci pracować jeszcze bardziej produktywnie. Dzięki szybszemu, jeszcze dokładniejszemu i pełniejszemu wyszukiwaniu oraz ulepszonej skrzynce odbiorczej, błyskawicznie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dzięki tym nieszablonowym dodatkom Twoja skrzynka odbiorcza będzie uporządkowana i łatwa do zarządzania, nawet jeśli z czasem będzie się powiększać. Exchange oferuje także narzędzia do współpracy, które można dostosować do sposobu, w jaki pracujesz, oraz świetny interfejs na każdym urządzeniu.
Exchange 2016 zapewnia solidną i sprawdzoną architekturę dla wdrożeń on-premises. Jest innowacyjny i łatwy w użyciu, można go błyskawicznie skalować, a także zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność, co przekłada się na doskonałe wrażenia użytkowników, uproszczone wdrażanie i integrację z chmurą, dzięki czemu możesz się z nim połączyć zawsze, gdy tego potrzebujesz.
Funkcje audytu, eDiscovery, archiwizacji i zapobiegania utracie danych w Exchange 2016 pomagają chronić komunikację biznesową i poufne informacje, spełniając jednocześnie wewnętrzne i regulacyjne wymagania dotyczące zgodności.
Z pomocą Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise firmy nie tylko optymalizują procesy komunikacji specyficzne dla danej platformy, ale także komunikację międzyplatformową, dzięki czemu zespoły mogą pracować ze sobą znacznie wydajniej. Służy temu m.in. przyjazna dla użytkownika aplikacja Outlook dla iOS i Androida oraz Outlook Web App.
Ponadto istnieją technologie inteligentnych filtrów, które analizują sposób pracy użytkowników i odfiltrowują tylko naprawdę ważne wiadomości według określonych specyfikacji. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise jest uzupełniony o współdzieloną skrzynkę odbiorczą i zarządzanie kalendarzem dla zespołów, a także OneDrive for Business do udostępniania, aktualizowania i edytowania danych w czasie rzeczywistym.

Zawsze aktualny dzięki regularnym aktualizacjom
W edycji 2016 Microsoft Exchange Server użytkownicy mogą również korzystać z zasad aktualizacji wprowadzonych w poprzedniej wersji programu. Microsoft co kwartał udostępnia programowi Exchange tzw. aktualizację zbiorczą (Cumulative Update, CU), która nie tylko usuwa znane błędy, ale także dodaje nowe funkcje, dzięki którym praca jest jeszcze bezpieczniejsza i wydajniejsza. Serwer transportu poczty elektronicznej i oprogramowanie do pracy grupowej mogą być również wykorzystywane w pełnym zakresie swoich funkcji bez ograniczeń czasowych dotyczących okresu użytkowania.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor:
procesor x86 lub x64 bitowy o częstotliwości 1 gigaherca (GHz) lub szybszy z SSE2

Pamięć:
Zaleca się co najmniej 4 gigabajty (GB) pamięci RAM na serwer oraz 5 megabajtów (MB) pamięci RAM na każdą skrzynkę pocztową

Wyświetlacz:
Monitor o rozdzielczości 1,024 × 768 lub wyższej

NET:
3.5, 4.0 lub 4.5, Windows PowerShell, Windows Remote Management

Grafika:
min. 800 x 600

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony