• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core

6 325,41 zt * 16 169,95 zt * (60,88% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
  • BS-10608
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core"

Kup SQL Server 2017 Standard 2 Core - u nas znajdziesz wszystkie licencje znacznie taniej

Czekamy na Twoje zakupy w sklepie internetowym BestSoftware, z nami skorzystasz z atrakcyjnych ofert wokół SQL Server 2017 Standard 2 Core. Sięgnij po sprawdzony system zarządzania relacyjną bazą danych i zamów go teraz na atrakcyjnych warunkach w naszym sklepie, tutaj na pewno znajdziesz wariant odpowiedni dla swoich potrzeb. Rozwiązanie to oferuje sprawdzone techniki, wiele funkcji i jest doskonale dostosowane do wysokich wymagań profesjonalnych użytkowników w firmie. Niezawodne techniki, dobre osiągi i zaawansowane funkcje, które zapewnią Ci lata użytkowania, tworzą atrakcyjny pakiet, gdy wybierzesz dne SQL Server 2017 Standard 2 Core zdecyduj.

SQL Server 2017 Standard 2 Core wspiera intensywną pracę z dużymi ilościami danych

Przez lata Microsoft wielokrotnie aktualizował SQL Server jako popularny system zarządzania relacyjną bazą danych i wprowadził wiele nowych funkcji. Do dziś zapewnia to duże zapotrzebowanie sektora zawodowego na to atrakcyjne rozwiązanie. Oczywiście SQL Server 2017 Standard 2 Core ponownie oferuje wszechstronne opcje w dziedzinie wirtualizacji, na przykład w zakresie outsourcingu ważnych procesów i korzystania z wirtualnych infrastruktur. Umożliwia to proste i indywidualne skalowanie wydajności serwera. Szczególnie w mniejszych firmach, gdzie wymagania dotyczące wydajności mogą się szybko zmieniać, SQL Server 2017 Standard 2 Core oferuje więc wiele korzyści i optymalne warunki do codziennego użytkowania.

Oczywiście, możliwości SQL Server 2017 Standard 2 Core sięgają znacznie dalej. Możesz polegać na inteligentnych funkcjach i uczeniu maszynowym, które sprawią, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Ponadto masz wolny wybór pomiędzy trzema wersjami. Wariant SQL Server z 2017 roku można kupić w wersji Enterprise, Standard lub Express. W przypadku wersji Standard zdecydowanie dokonujesz dobrego wyboru jako klient ze środowiska zawodowego z mniejszą firmą.

Odpowiednia licencja dla Twojej firmy - na pewno szybko ją znajdziesz w BestSoftware

Jeśli chcesz mieć dostęp do SQL Server 2017 Standard 2 Core w codziennym życiu i efektywnie z nim pracować, musisz oczywiście najpierw kupić odpowiednie licencje. Zdaj się na indywidualne opcje, bo Microsoft oferuje dwa praktyczne sposoby na serwer roku 2017. Szczególną popularnością cieszy się tzw. licencjonowanie podstawowe, które po raz pierwszy zostało wprowadzone w 2012 roku.

W tym przypadku kupujesz licencje na poszczególne rdzenie procesorów. Dzięki temu zakupowi możesz używać SQL Server 2017 Standard 2 Core bez ograniczeń, a także uzyskiwać dostęp do serwera za pomocą kilku urządzeń lub pracowników; w tym stosunkowo drogim wariancie nie są już potrzebne dodatkowe licencje dostępowe. W przypadku serwera 2017 Microsoft ponownie określa stałe zasady licencjonowania, na przykład dotyczące liczby rdzeni, które mają być licencjonowane. Na przykład, licencje można kupić tylko w pakiecie podwójnym; indywidualne warianty nie są oferowane klientom. Jednocześnie na każdy procesor muszą być wydane co najmniej cztery licencje, a więc minimum to cztery licencje na rdzeń na serwer.

Jeśli odstraszają cię wysokie koszty lub chcesz, by licencje były bardziej indywidualne, możesz wybrać wariant alternatywny. Jest to połączenie licencji na serwer i licencji dostępowych. W tym przypadku musisz kupić obie wersje, ale ceny poszczególnych są odpowiednio niższe. Jeśli zdecydowałeś się na licencję serwerową, musisz teraz wybrać pomiędzy SQL Server 2017 Device CAL oraz SQL Server 2017 User CAL i . Skrót CAL oznacza "Client Access License" i oznacza tak zwaną licencję dostępową. Może to być następnie wykorzystane do udzielenia licencji poszczególnym pracownikom lub urządzeniom na dostęp do serwera. Ogólnie rzecz biorąc, oba warianty oferują ci różne wady i zalety, które zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Na przykład, User CALs są odpowiednie do bezpośredniego dostępu do SQL Server 2017 za pomocą wielu różnych urządzeń. Twój pracownik może efektywnie pracować na notebooku, komputerze stacjonarnym, a nawet tablecie, ale dla każdego z nich potrzebujesz osobnej licencji. Decydując się na Device CAL, nadajesz prawa dostępu do ustalonego urządzenia. Może to być na przykład komputer stacjonarny w firmie. Wszyscy pracownicy mogą pracować z serwerem SQL z tego komputera.

Przy okazji: Po zakupie licencji na SQL Server 2017 Standard 2 Core są one stałe. Niestety, realokacja lub zmiana nie jest już wtedy możliwa i musisz pogodzić się z tym wyborem. Dlatego zawsze powinieneś dokładnie rozważyć, który z wariantów szczególnie dobrze odpowiada twoim potrzebom.

W 2017 roku Microsoft wprowadza kilka atrakcyjnych innowacji w SQL Server

W 2017 roku producent Microsoft po raz kolejny zaktualizował SQL Server i wprowadził zmiany dokładnie we właściwych miejscach. Na przykład Ty, jako klient, możesz liczyć na jeszcze lepszą wydajność, która już w 2014 roku zrobiła duży krok naprzód dzięki wprowadzeniu nowych technologii przechowywania danych. Jednak konsekwentna poprawa szybkości reakcji serwera ma też ogromne znaczenie w codziennej pracy, bo przecież ilość danych od lat stale rośnie, a w środowisku zawodowym liczy się też efektywna praca. The SQL Server 2017 Standard 2 Core serwer zapewnia doskonałe warunki do spełnienia tych wysokich wymagań.

Jednocześnie jednak SQL Server 2017 Standard 2 Core niesie ze sobą wiele innych innowacji i zmian. Na przykład, możesz liczyć na wsparcie wielu innych dystrybucji Linuksa, co sprawia, że praca z serwerem jest jeszcze bardziej elastyczna. W tym samym czasie Microsoft rozszerza wsparcie dla uczenia maszynowego i integruje nowe języki do analizy danych, są to popularne warianty R i Python. Dzięki automatycznej optymalizacji bazy danych i nowym funkcjom tekstowym T-SQL praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione w codziennej pracy z SQL Server 2017 Standard 2 Core.

Kupuj indywidualnie i oszczędzaj - umożliwiamy to także Tobie

Dzięki nam klienci znajdują się dokładnie we właściwym miejscu, by dokonać indywidualnego, a zarazem bardzo korzystnego zakupu oprogramowania i licencji. Możesz polegać na naszych wysokich kompetencjach i naszym bogatym doświadczeniu, jeśli chodzi o atrakcyjną ofertę programową. Oczywiście, jako konsument w BestSoftware możesz liczyć na wiele korzyści, nie dotyczy to tylko zakupu SQL Server 2017 Standard 2 Core. Możesz u nas nabyć także wiele innych produktów na bardzo korzystnych warunkach, np. jeszcze nowsze SQL Server 2019 lub tańsze, starsze warianty z SQL Server 2012. Dlatego zdecydowanie warto przyjrzeć się temu bliżej. Dodatkowo, jeśli nadal nie jesteś pewien, który wariant wybrać, wspieramy cię osobistą obsługą klienta. Następnie skontaktuj się z nami, skorzystaj z wygodnego czatu na żywo lub naszej infolinii, by porozmawiać bezpośrednio z doświadczonym ekspertem. Dzięki najlepszej obsłudze klienta w BestSoftware na pewno bardzo szybko znajdziesz odpowiedni wariant i oprogramowanie dla swojej zawodowej codzienności.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core"
Wyświetlony