• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft SQL Server 2022 Standard

Microsoft SQL Server 2022 Standard

10 779,51 zt * 21 025,41 zt * (48,73% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-11395
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2022 Standard"

Szybkie i łatwe licencjonowanie - oferujemy niedrogie licencje Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Cores

Microsoft SQL Server 2022 to system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jest on dostępny dla profesjonalnych użytkowników od 1989 roku. Ponadto producent Microsoft udostępnił klientom najnowszą wersję 16 listopada 2022 roku. Dzięki nam w sklepie internetowym BestSoftware Ty, jako konsument, możesz już teraz kupić odpowiednie licencje podstawowe do bezpośredniego wykorzystania rozwiązania z naszej oferty i skorzystać z kompetentnej obsługi w razie jakichkolwiek pytań. W końcu nasi doświadczeni pracownicy są do Twojej dyspozycji przez e-mail, infolinię lub czat na żywo.

Przy okazji: Ten produkt to licencje podstawowe dla Microsoft SQL Server 2022 w wersji standardowej. Jeśli natomiast chciałbyś uzyskać odpowiednie licencje dla wersji Enterprise, w naszym sklepie internetowym BestSoftware znajdziesz oczywiście również licencje Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core na korzystnych warunkach. Czekamy na Twoje zamówienie.

Innowacje dla efektywnej pracy z Microsoft SQL Server 2022 Standard

Wprowadzając nową wersję Microsoft SQL Server 2022 w wersji standardowej, znany producent Microsoft robi duży krok we właściwym kierunku i zapewnia lepszą pracę dzięki atrakcyjnym innowacjom. Między innymi usługi Azure są jeszcze bardziej zintegrowane, co zapewnia lepszą wysoką dostępność. Dzięki w pełni zarządzanemu odzyskiwaniu danych po awarii za pośrednictwem usług Microsoft Azure w razie awarii jesteś po bezpiecznej stronie i możesz szybko wrócić do efektywnej pracy. Dane są stale replikowane z serwera SQL do chmury.

Ponadto bariery pomiędzy przechowywaniem danych operacyjnych i analitycznych powinny odejść w przeszłość dzięki wykorzystaniu Microsoft SQL Server 2022. Umożliwia to analizę lokalnych danych operacyjnych. Również w tym przypadku analiza odbywa się niemal w czasie rzeczywistym dzięki chmurze i usługom Azure, więc zawsze zapewniona jest doskonała wydajność. Aby uniknąć dalszych problemów, takich jak tzw. silosy danych, Microsoft SQL Server 2022 Standard wprowadza również nową przejrzystość dla całego zasobu danych. Również tutaj wyraźnie widać integrację SQL Server z Azure Preview i innowacyjnymi usługami producenta - firmy Microsoft.

Ponadto Microsoft dopracował wiele ważnych punktów w SQL Server 2022 Standard, dzięki czemu znacznie zwiększył wydajność całego rozwiązania. Powinno to być wyraźnie zauważalne, zwłaszcza w kontekście codziennego użytkowania podczas pracy z dużymi ilościami danych. Wydajność i optymalizacja zapytań w nowej wersji działa znacznie szybciej, a Ty, jako użytkownik posiadający odpowiednią licencję, korzystasz z płynnego wykonywania tzw. środowisk wielozapisowych. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo danych i serwerów, firma Microsoft ponownie zoptymalizowała poziom bezpieczeństwa w SQL Server 2022 Standard. Oznacza to, że nawet w najnowszej wersji korzystasz z jednej z najbezpieczniejszych baz danych na rynku. Nowy, niezmienny rejestr chroni dane przed manipulacją.

Licencje podstawowe są niezbędne do korzystania z Microsoft SQL Server 2022

Do korzystania z niego potrzebne są licencje podstawowe Microsoft SQL Server 2022. Dotyczy to przynajmniej sytuacji, gdy w momencie zakupu wybrałeś licencję podstawową. W takim przypadku musisz użyć licencji dla poszczególnych rdzeni procesora w serwerze. Należy jednak pamiętać, że stałe zasady licencjonowania obowiązują również w tym przypadku i muszą być przestrzegane w celu prawidłowego korzystania ze wszystkich funkcji i uzyskania pełnej wydajności. Na przykład Microsoft zaleca, aby licencjonować co najmniej cztery rdzenie na serwer. Dotyczy to również sytuacji, gdy serwer ma mniej niż cztery rdzenie. W tym przypadku lub w przypadku tego wariantu licencjonowania wokół Microsoft SQL Server 2022 Standard nie musisz się jednak martwić o kolejne licencje dostępowe, a raczej możesz od razu rozpocząć pracę. Jeśli wybierzesz u nas produkt Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core, w ramach jednego zakupu zawsze otrzymasz dwie licencje na rdzeń. Dzięki temu zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze i będziesz mógł wygodnie dokonywać zakupów.

Przy okazji: Jeśli licencjonowanie podstawowe nie jest dla ciebie opcją, istnieje atrakcyjna alternatywa w postaci połączenia licencji na serwer i licencji dostępowych. W ten sposób możesz zakupić odpowiednie SQL Server 2022 Device CALs oraz SQL Server 2022 User CALs w naszym sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z wyjątkowo korzystnych cen i atrakcyjnych warunków zakupu. Skorzystaj już teraz, czekamy na Twój zakup.

Licencje Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core nie muszą być drogie

Tutaj, w BestSoftware, nie musisz sięgać do kieszeni po licencje Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core. Dostarczamy Ci produkty na szczególnie korzystnych warunkach. Jako konsument masz więc możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, po prostu zamawiając w sklepie internetowym BestSoftware. Niemniej jednak otrzymasz oczywiście oryginalne produkty, które doskonale nadają się do nieograniczonego użytku w środowisku zawodowym. Skontaktuj się z nami, zabezpiecz licencje na rdzenie procesora i skorzystaj z szybkiej dostawy pożądanych produktów. W końcu wystarczy 30 minut od zakupu, abyś znalazł klucze w swojej skrzynce pocztowej i mógł ich użyć do aktywacji. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele innych produktów, takich jak licencje Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core. Rozejrzyj się teraz i dokonaj zakupu, warto.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
Wyświetlony