• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie

Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie 1 CAL

146,51 zt * 200,56 zt * (26,95% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10558
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie"

w BestSoftware łatwo i tanio kupisz Exchange Server 2019 Device CAL, którego potrzebujesz

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Exchange Server 2019 i tym samym chcesz korzystać z wszystkich narzędzi, możesz użyć Exchange Server 2019 Device CAL używaj do tego celu. Jeśli przywiązujesz dużą wagę do łatwego zakupu, to w naszym sklepie internetowym BestSoftware jesteś dokładnie pod właściwym adresem. Wspieramy naszych klientów nie tylko korzystnymi cenami, ale także szybką dostawą produktu w ciągu maksymalnie 30 minut. W ten sposób szybko przekonasz się o atrakcyjnych zaletach, jakie Exchange Server 2019 może zapewnić także dzięki licznym innowacjom w jego odnowionej wersji.

 Pracuj jeszcze bardziej produktywnie w codziennym życiu dzięki licznym funkcjom Exchange Server 2019

Kiedy producent Microsoft po raz pierwszy wprowadził na rynek serwer Exchange, jego wersja nadawała się przede wszystkim do prostego wysyłania i odbierania e-maili. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, ponieważ serwer stał się prawdziwie wszechstronnym urządzeniem i przekonuje wieloma potężnymi narzędziami. Tutaj dążenie do większej produktywności jest zawsze w centrum uwagi. Ponadto nadal dostępne są podstawowe i pierwsze funkcje, dzięki czemu możesz łatwo zarządzać i korzystać z wielu skrzynek pocztowych na serwerze.

Ponieważ jednak Exchange Server 2019 nadal jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i firm różnej wielkości, jest wyposażony w dodatkowe potężne narzędzia. Na przykład, możesz polegać na zintegrowanym kalendarzu. Dzięki temu zawsze będziesz miał na uwadze swoje spotkania i wszystkie ważne terminy związane z nadchodzącymi projektami i nie będziesz musiał ciągle pisać przypomnień czy powiadomień. Ważny jest zintegrowany przydział zasobów. Jeśli chcesz, możesz przydzielić czas i umiejętności swoich pracowników do poszczególnych elementów pracy. W ten sposób każdy pracownik zawsze wie, które zadania są w toku i kiedy.

Szczególnie w środowisku zawodowym informacje i dane odgrywają bardzo ważną rolę. Dlatego powinieneś polegać na Exchange Server 2019, ponieważ oferuje on bardzo dobre możliwości zarządzania tymi danymi. Jeśli chcesz, możesz stworzyć i zorganizować katalog główny dla siebie i swoich pracowników, ale przechowywanie danych klientów nie stanowi żadnego problemu. Możesz je też bez większego wysiłku dostosować w późniejszym czasie, jeśli zajdą jakieś zmiany.

Wreszcie, producent ma Microsoft w ostatnich latach coraz bardziej koncentruje się także na pracy mobilnej. Ponieważ od dłuższego czasu zadania nie są już wykonywane wyłącznie za pomocą klasycznego komputera stacjonarnego, główną rolę odgrywają również tablety i notebooki. Z pomocą wszechstronnych możliwości oferowanych przez Exchange Server 2019 możesz uzyskać dostęp do wszystkich cech i funkcji bezpośrednio przez przeglądarkę lub, alternatywnie, przez odpowiednie aplikacje, dzięki czemu możesz wygodnie pracować także w podróży.

Wraz z nową wersją producent, firma Microsoft, wprowadza wiele nowych funkcji

Wraz z nowym Exchange Server 2019 producent po raz kolejny robi duży krok w przyszłość i wprowadza wiele nowych funkcji, które prawdopodobnie będą miały ogromne znaczenie dla twojego codziennego życia. Zmiany te dotyczą na przykład ogólnego wyglądu, ponieważ Microsoft obiecuje w sumie 13 świeżych i nowych wzorów, które pozwolą na jeszcze bardziej indywidualne dostosowanie interfejsu do gustów i potrzeb użytkowników.

Oczywiście, wiele zmieniło się także z technicznego punktu widzenia w Exchange Server 2019. Jako użytkownik możesz polegać na znacznie poprawionej wydajności, np. Dzięki temu długi czas oczekiwania w końcu stanie się przeszłością, a cała twoja praca będzie łatwiejsza. Dodatkowo producent, firma Microsoft, zadbał o kalendarz. Otrzymał nie tylko nowy wygląd, ale także nowe funkcje. Przypomnienia o spotkaniach lub ogólnych terminach można teraz zamawiać i wysyłać pocztą elektroniczną. Pojawiło się też wiele nowych funkcji umożliwiających efektywną współpracę i komunikację w zespole. Jeśli masz Exchange Server 2019 Device CAL i korzystać z serwera, możesz na przykład użyć praktycznego podglądu łącza. Użyj go, by automatycznie wygenerować krótki podgląd zawartości łącza, gdy wstawiasz je do wiadomości. Ponadto ulepszone, szybsze i bardziej precyzyjne wyszukiwanie powinno teraz przynieść ci bezpośrednie korzyści w postaci pożądanych wyników, co pozwoli ci zaoszczędzić jeszcze więcej cennego czasu w codziennym życiu.

Praktyczny program Exchange Server 2019 Device CAL oferuje użytkownikowi atrakcyjne korzyści

Decydując się na Exchange Server 2019 Device CAL, dokonujesz dobrego wyboru, ponieważ jest to jedna z dwóch wersji niezbędnych do korzystania z serwera i licencjonowania go. Oczywiście, najpierw musisz zdecydować się na klasyczną licencję serwerową i używać jej w życiu codziennym, ale musisz też mieć własne licencje, by mieć dostęp do serwera. Działa to poprzez wspomniane już CAL, czyli Licencję Dostępu Klienta. Użyj ich, aby uzyskać dostęp do serwera, wszystkich narzędzi i wspomnianych innowacji, bez zakupu CAL-i korzystanie z nich nie jest możliwe.

Exchange Server 2019 Device CAL jest jednym z dwóch możliwych wariantów. Zawsze odnosi się to do urządzenia stacjonarnego lub komputera w twojej firmie. Następnie przypisujesz do tego komputera licencję, tzw. Exchange Server 2019 Device CAL. Z tego komputera wszyscy pracownicy mogą uzyskać dostęp do serwera i pracować na nim. To, ilu różnych użytkowników pracuje z komputerem, jest ostatecznie nieistotne. Należy jednak pamiętać, że późniejsza zmiana i ponowna alokacja Exchange Server 2019 Device CAL jest niestety niemożliwa. Dlatego powinieneś dokładnie rozważyć, który z komputerów najlepiej nadaje się do wykonywania zadań.

Możesz też zdecydować się na Exchange Server 2019 User CAL, który jest alternatywą dla Device CAL. To licencjonowanie stałego użytkownika lub pracownika w twojej firmie. To, jakie urządzenia zostaną ostatecznie użyte, jest nieistotne. W porównaniu z Exchange Server 2019 Device CAL, alternatywa jest ostatecznie bardziej elastycznym wyborem, choć zazwyczaj jest też znacznie bardziej elastyczna. Oczywiście ten produkt możesz też nabyć po bardzo niskiej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware.

Zamów teraz swój Exchange Server 2019 Device CAL w naszym bezpiecznym i dobrze zaopatrzonym środowisku

Zamów Exchange Server 2019 Device CAL teraz w naszym sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z korzystnych rozwiązań. Między innymi już teraz zapewniamy zachęty finansowe, aby zakup u nas był dla ciebie zawsze opłacalny. W związku z tym ceny za Exchange Server 2019 Device CAL są korzystne, jeśli chcesz dokonać wygodnego zakupu online. Ale stawiamy też na indywidualną i najlepszą obsługę. Jeśli podczas aktywacji twoich produktów pojawią się pytania lub potrzebujesz ogólnej porady, nasi eksperci są do twojej dyspozycji. Oferujemy ci praktyczny czat na żywo, możliwość kontaktu przez e-mail, a nawet klasyczną infolinię. Możesz też zwrócić się do nas z innymi pytaniami dotyczącymi naszych produktów, ponieważ oprócz Exchange Server 2019 Device CAL mamy w ofercie wiele innych rozwiązań. Na przykład, możesz zamówić Exchange Server 2019 User CAL lub starsze warianty, w tym Exchange Server 2010 Device CAL lub Exchange Server 2013 Device CAL z nami po szczególnie korzystnych cenach. Odwiedź nas teraz i dokonaj zakupu, czekamy na Ciebie.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Urządzenie"
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wskazówka!
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
AOMEI Backupper Server | Windows AOMEI Backupper Server | Windows
Od 636,51 zt * 832,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony