• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik

Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik 1 CAL

224,91 zt * 281,01 zt * (19,96% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 293 razy
  • BS-10563
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik"

Kup od nas RDS 2019 User CAL za bardzo niską cenę i w bardzo prosty sposób

Uzyskaj dostęp i kup swoje RDS 2019 User CAL teraz w BestSoftware za niską cenę, aby od razu zacząć efektywnie korzystać z usług. Skrót ten oznacza Remote Desktop Services (Usługi pulpitu zdalnego), czyli po niemiecku Remotedesktopdienste. Są one przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, którzy chcieliby pracować zdalnie z popularnymi usługami Windows i przywiązują dużą wagę do wysokiej użyteczności w codziennej pracy oraz maksymalnego bezpieczeństwa danych. Zabezpieczając RDS 2019 User CAL w korzystnej cenie już teraz, możesz przekonać się do aktualnej wersji usług, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Pracuj efektywnie nawet zdalnie - Usługi pulpitu zdalnego sprawiają, że jest to możliwe

Usługi Pulpitu Zdalnego od 2019 roku są oparte na Windows Server 2016. Jest to tak zwana platforma wirtualizacji. Służy ona między innymi do zdalnego dostępu do różnych usług. Aby móc korzystać z tych usług i funkcji Windows Server, system Windows nie musi być uruchomiony na używanym urządzeniu końcowym, ważna jest tylko aplikacja. Po zainstalowaniu go na urządzeniu końcowym nic nie stoi na przeszkodzie, by uzyskać nieograniczony i prosty dostęp, nawet zdalnie.

Skupiamy się na wysokim poziomie wygody użytkowania i wysokim poziomie bezpieczeństwa twoich danych. W związku z tym Usługi pulpitu zdalnego 2019 muszą być zainstalowane tylko raz centralnie na serwerze, a potem nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich w różnych środowiskach. Dzięki temu Twoja praca staje się bardziej elastyczna, a Ty i Twoi pracownicy możecie mobilnie zarządzać danymi, wprowadzać ważne informacje i wykonywać wiele innych codziennych zadań. Oczywiście transmisja jest stale zaszyfrowana i nie ma możliwości, by osoby trzecie miały dostęp do informacji.

Oczywiście Remote Desktop Services 2019 to także wszechstronna kontrola. Jako administrator zawsze masz wszystko na widoku. Możesz łatwo nadawać i odbierać upoważnienia, a także monitorować działania, by natychmiast wykrywać nadużycia lub niebezpieczne zachowania. Remote Desktop Services 2019 już teraz pokazuje swoje mocne strony w wielu różnych środowiskach i wkrótce może sprawić, że stałe modernizacje sprzętu staną się zbędne, przynajmniej w dużym stopniu. Dzięki zdalnemu dostępowi do danych i funkcji nawet starsze urządzenia końcowe, takie jak smartfony czy tablety, idealnie nadają się do codziennej pracy i nie muszą być wyrzucane.

Remote Desktop Services 2019 zostały konsekwentnie i kompleksowo rozwinięte

Usługi pulpitu zdalnego 2019 cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza ze względu na rosnące znaczenie pracy mobilnej i ogromny postęp techniczny. Dlatego mają one obecnie ogromne znaczenie dla wielu firm. W związku z tym w żadnym wypadku nie może zabraknąć ciągłych ulepszeń i dalszego rozwoju, które są dostępne dla ciebie także w wersji popularnej od 2019 roku. Na przykład możesz używać Remote Desktop Services 2019 z tak zwaną Remote Desktop Gateway. Ma to ogromne znaczenie dla szybkiego, bezpiecznego i prostego połączenia między wirtualnymi pulpitami i może zaoszczędzić mnóstwo czasu. Tutaj także wykorzystywany jest tunel SSL, który przejmuje szyfrowanie danych na wysokim poziomie bezpieczeństwa.

 Ci, którzy chcą używać Remote Desktop Services 2019 do wydajnej pracy, mogą również polegać na Remote Desktop Connection Broker, aktualizując go do tej wersji. Mimo że mobilne połączenia internetowe stają się coraz szybsze, lepsze i stabilniejsze, nadal mogą wystąpić problemy. W takich przypadkach pomocna będzie służba. Jeśli połączenie zostanie zerwane, nie dojdzie do utraty postępu prac ani nawet danych, ponieważ są one podtrzymywane przez nową usługę. Jeśli następnie uda się pomyślnie nawiązać połączenie, Usługi pulpitu zdalnego 2019 również automatycznie wznowią pracę i będziesz mógł bez przeszkód kontynuować pracę z nimi.

Uzyskaj zdalny dostęp do wszystkich funkcji - kup teraz RDS 2019 User CAL w niskiej cenie

Jeśli chcesz mieć zdalny dostęp do serwera, a tym samym do wszystkich praktycznych funkcji, musisz zainstalować Usługi pulpitu zdalnego (Remote Desktop Services) firmy Microsoft raz centralnie na swoim serwerze. Oczywiście, musisz mieć do tego odpowiednią licencję. Musisz jednak zakupić dodatkowe licencje dostępowe, ponieważ tylko w ten sposób będziesz mógł korzystać z usług na dodatkowych urządzeniach. W BestSoftware możesz nabyć RDS 2019 User CAL w wyjątkowo niskiej cenie.

Ogólnie rzecz biorąc, RDS 2019 User CAL to dobry wybór dla Ciebie i Twoich pracowników, ponieważ pozwala przyspieszyć i wspierać pracę mobilną na wielu różnych urządzeniach. Ponadto wybór platformy lub rodzaju technologii nie ma znaczenia dla tego typu licencji dostępu. W czasach, gdy coraz więcej osób musi obsługiwać różne urządzenia w terenie, RDS 2019 User CAL jest więc z pewnością bardzo dobrym wyborem w wielu przypadkach. Należy jednak pamiętać, że koszt zakupu RDS 2019 User CAL może na pierwszy rzut oka wydawać się wysoki, ale nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń z RDS 2019 User CAL. Możesz je kupić u nas po wyjątkowo korzystnej cenie. Skorzystaj już teraz i zapewnij sobie licencję dostępu, która pozwoli ci na szerokie korzystanie z usług.

Oczywiście, istnieje atrakcyjna alternatywa dla RDS 2019 User CAL, a mianowicie tak zwany Device CAL. Jeśli chcesz, możesz je także kupić u nas. Dzięki temu możesz korzystać z usług i funkcji z urządzenia stacjonarnego. Może to być szczególnie opłacalne w przypadku pracy stacjonarnej, na przykład w call center. W tym przypadku koszty zakupu są niższe w porównaniu z RDS 2019 User CAL, ale elastyczność pozostawia nieco do życzenia. Zastanów się więc dobrze, który z wariantów odpowiada twoim potrzebom.

Możesz kupić RDS 2019 User CAL wygodnie i bezpiecznie z domu w BestSoftware

Dzięki temu możesz wykorzystać praktyczne funkcje do mobilnej, efektywnej pracy bezpośrednio z RDS 2019 User CAL. A jeśli zdecydujesz się na zakup rozwiązań bezpośrednio od nas, jako konsument skorzystasz bezpośrednio z wielu atrakcyjnych korzyści. Na przykład już od kilku lat przekonujemy naszych klientów szczególnie niskimi cenami. Dzięki niskim cenom możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z zakupami u producenta Microsoft. Oczywiście nie musisz długo czekać na swój zakupiony produkt w postaci RDS 2019 User CAL. Ponieważ dostarczamy klucze pocztą elektroniczną, będą one do twojej dyspozycji po maksymalnie 30 minutach. Jeśli, wbrew oczekiwaniom, pojawią się problemy, zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji i wspieramy cię profesjonalną obsługą. Skontaktuj się z nami za pomocą praktycznego czatu na żywo, zadzwoń lub po prostu napisz do nas e-mail. Oczywiście możesz oczekiwać od nas także wielu innych produktów, na przykład RDS 2019 Device CAL lub RDS 2016 User CAL po wyjątkowo niskiej cenie.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Użytkownik"
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 Standard
881,51 zt * 2 405,41 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
1 224,95 zt * 3 184,51 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Microsoft Outlook 2016 Windows Microsoft Outlook 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Wyświetlony