• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2014 Standard

881,51 zt * 2 405,41 zt * (63,35% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 66 razy
  • BS-10675
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2014 Standard"

Kup teraz SQL Server 2014 Standard - pracuj efektywniej z bazami danych

Pracuj znacznie efektywniej i pewniej z bazami danych, polegając na SQL Server 2014 Standard zaufanie. Produkt ten jest jednym z wielu głównych wariantów, w sumie cztery są dostępne dla użytkowników w tej generacji. Oprócz tego istnieją wersje Enterprise, Business Intelligent i Express, które są jednak skierowane do innych grup docelowych. SQL Server 2014 Standard jest przeznaczony przede wszystkim do regularnego użytku w mniejszych firmach, choć ogromną wagę przywiązuje się do wydajności i bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o zakup niezbędnych licencji dla serwera, to w BestSoftware masz do tego pełne prawo.

Skorzystaj ze sprawdzonego i popularnego rozwiązania o wielu atrakcyjnych zaletach

SQL Server 2014 Standard jest jednym z najbardziej znanych i najpopularniejszych rozwiązań na rynku, jeśli chodzi o pracę z bazami danych i dużymi ilościami danych. Nie bez powodu ten wariant jest aktywny na rynku od wielu lat i oferuje doskonałe możliwości w codziennej pracy. Wynika to także z jego ciągłego rozwoju. Na przykład producent Microsoft sprawił, że SQL Server stał się przyszłościowy już w 2012 roku, wprowadzając interfejs chmury do popularnych usług Azure. Funkcje te są również zawarte w SQL Server 2014 Standard i oferują optymalną skalowalność przy jednoczesnym całkowitym bezpieczeństwie użytkowania.

Ponieważ bezpieczeństwo danych i wydajność zapytań są w centrum uwagi. W tym celu SQL Server 2014 Standard został wyposażony w wiele najnowocześniejszych technik szyfrowania, dzięki którym nie należy obawiać się nieautoryzowanego dostępu do baz danych lub serwera. Oczywiście nie brakuje też odpowiednich opcji wirtualizacji i odpowiedniego wykorzystania dodatkowych mocy obliczeniowych, jeśli zdecydujesz się na codzienne korzystanie z SQL Server 2014 Standard.

Możesz polegać na atrakcyjnych innowacjach SQL Server 2014 w codziennym życiu

Zawsze możesz polegać na praktycznym SQL Server 2014 Standard. Nie bez powodu wariant ten jest do dziś używany w wielu środowiskach. Przyczyniają się do tego także duże i różnorodne zmiany, które Microsoft wprowadził wraz z wydaniem nowej wersji. Na przykład, jeśli chodzi o wspomniane już bezpieczeństwo, możesz liczyć na obsługę standardów AES 128, AES 192, AES 256 i Triple DES, które są używane do szyfrowania danych od wersji z 2014 roku. Jednocześnie możesz przenieść pliki danych serwera SQL do Azure lub nawet hostować całą bazę danych w Azure. Tak więc praca z chmurą staje się coraz bardziej centralnym elementem wersji 2014.

SQL Server 2014 Standard przynosi także wiele nowych funkcji i ulepszeń w zakresie wydajności i efektywnej pracy. Na przykład, możesz liczyć na znacznie lepsze przetwarzanie transakcji w czasie rzeczywistym. Ten krok był już dawno spóźniony ze względu na ogromne ilości danych, których ilość wciąż rośnie. Dzięki możliwości przechowywania tabel, a nawet całych baz danych w pamięci głównej, szybkość działania może być znacznie zwiększona, a długie czasy oczekiwania z życia codziennego należą do przeszłości.

Oto jak możesz łatwo i tanio uzyskać licencję na używanie SQL Server 2014 Standard

Oczywiście, zanim zaczniesz prawdziwą pracę, musisz kupić odpowiednie licencje na SQL Server 2014 Standard. Zmiany w licencjach wprowadzone już w 2012 roku dotyczą oczywiście także następcy. Klasyczne licencjonowanie serwera, stosowane do 2008 roku, już nie istnieje dla tego serwera; zamiast tego standardowo stosowane jest tzw. licencjonowanie rdzenia. Odnosi się to do poszczególnych rdzeni używanych procesorów. Microsoft twierdzi, że w ten sposób reaguje na coraz większą wydajność sprzętu dostępnego na rynku. Osoby, które zdecydują się na licencję podstawową, nie muszą kupować dodatkowych licencji dostępowych, ale mogą od razu rozpocząć pracę.

Licencje podstawowe na SQL Server 2014 Standard nie są jednak szczególnie tanie, więc powinieneś dokładnie rozważyć, czy te zalety będą dla ciebie korzystne. Na przykład, zawsze musisz kupować licencje w podwójnym pakiecie, a ponadto Microsoft wymaga co najmniej czterech rdzeni dla każdego procesora.

Alternatywny sposób licencjonowania SQL Server 2014 Standard może więc okazać się atrakcyjnym wyborem. Jest to połączenie licencji serwerowej i licencji dostępowej, tzw. CAL (Client Access License). Licencję na serwer kupujesz raz, by móc go zainstalować i używać, a następnie zamawiasz wymagane licencje dostępowe. Zwróć uwagę na różnice, ponieważ oferta składa się z tzw SQL Server 2014 Standard Device CALs oraz SQL Server 2014 Standard User CALs licencje. Usługa User CALs odnosi się do stałego użytkownika, zwykle pracownika twojej firmy. Użytkownik ten może uzyskać dostęp do serwera SQL z dowolnego urządzenia o odpowiednim identyfikatorze. Działa to szczególnie łatwo ze smartfona, komputera lub notebooka i sprawia, że praca jest bardzo elastyczna. Musisz jednak kupić indywidualną licencję dla każdego użytkownika, co szybko staje się kosztowne, jeśli jest ich wielu. Alternatywą są Device CALs dla SQL Server 2014 Standard. Umożliwiają one nieograniczony dostęp do serwera z urządzenia stacjonarnego, na przykład z komputera stacjonarnego w twoim biurze. Jeśli kilku pracowników ma mieć dostęp do serwera z tego miejsca, dobrym i niedrogim wyborem będą SQL Server 2014 Standard Device CALs.

Przed zakupem licencji na SQL Server 2014 Standard powinieneś poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad wymaganiami swojej firmy i punktami, które należy wziąć pod uwagę. Ponieważ kiedy już zdecydujesz się na jeden z wariantów, nie ma możliwości zmiany przydziału już zakupionych licencji, a zmiana na inny wariant jest odpowiednio bardzo kosztowna. Możesz otrzymać od nas licencje standardowe na SQL Server 2014 Standard, a my chętnie udzielimy ci dalszych porad, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zalet, możliwości lub ograniczeń poszczególnych wariantów.

Zdaj się na nasze zalety - kup teraz SQL Server 2014 Standard po bardzo korzystnej cenie

Różne typy dla SQL Server 2014 Standard są dostępne na życzenie w Sklepie Internetowym BestSoftware. Rozglądając się i decydując się na zamówienie u nas, skorzystaj z niskich cen, najlepszej obsługi i bardzo prostego procesu. Mamy SQL Server 2014 Standard User CALs, the SQL Server 2014 Standard Device CALs lub odpowiednie licencje podstawowe do nieograniczonego użytku. Nie krępuj się więc sięgnąć po nie, kupić wersję, którą chcesz, i od razu zacząć działać dzięki niezwykle szybkiej dostawie produktów w ciągu 30 minut. Jeśli w trakcie procesu pojawią się jakiekolwiek problemy, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i korzystamy z okazji, by zapewnić Tobie, klientowi, jak najlepszą obsługę. Dzięki przyjaznemu czatowi na żywo, kompetentnej infolinii czy nawet szybkiej informacji zwrotnej przez e-mail, w żadnym wypadku nie jesteś sam. Polecamy także zapoznanie się z atrakcyjnymi rozwiązaniami innych serwerów SQL. Jeśli chcesz, możesz również zamówić licencje na SQL Server 2012 lub dla nowszej wersji SQL Server 2019. Rozejrzyj się teraz, na pewno warto.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard"
Wyświetlony