• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2019 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows

367,01 zt * 930,51 zt * (60,56% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 540 razy
 • BS-10565
 • Wielojęzyczna strona
 • W zależności od wyboru
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"

Idealne rozwiązanie dla firm: Microsoft Office 2019 Standardowe licencje Volume


Licencje wolumenowe na Office 2019 Standard w ramach programu Microsoft Open Licence to idealne rozwiązanie, aby wyposażyć pracowników firmy w potężną kolekcję oprogramowania, która znacznie zwiększa produktywność i pozwala im wykonywać zadania w sposób oszczędzający czas. Zwłaszcza małe firmy mogą skorzystać z elastycznego i taniego licencjonowania. Jeśli kupisz licencje Office 2019 Standard w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, ty i twoi pracownicy będziecie mogli w pełni korzystać z programu do edycji tekstu Word 2019, programu do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych Excel 2019, programu do tworzenia prezentacji PowerPoint 2019 oraz programu do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2019. Dodatkowo można korzystać z programu do publikowania Publisher 2019 oraz programu do tworzenia cyfrowych notatników OneNote 2016. Aplikacje Office WebApps 2019 pozwalają na pracę niezależną od lokalizacji i elastyczną. Dzięki otwartemu programowi lic encyjnemu Microsoftu możesz kupić licencje na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Możesz oczekiwać wysokiej jakości i łatwości użycia, by osiągnąć szybkie rezultaty pracy.

Dla elastycznego licencjonowania: kupuj licencje objętościowe w ramach programu otwartych licencji


Przez długi czas licencje objętościowe były dostępne tylko dla dużych firm, które miały odpowiednie zasoby i dużą liczbę pracowników. Program Otwartej Licencji Microsoftu umożliwia małym firmom, które mają pięć lub więcej stacji roboczych, korzystanie z licznych zalet licencjonowania. Korzystanie z nich jest możliwe już przy minimalnej liczbie pięciu licencji. Portfolio można łatwo rozszerzyć o dodatkowe licencje MAK i KMS. Zwłaszcza rozwijające się firmy korzystają z niższych inwestycji początkowych i w ten sposób zmniejszają ogólne ryzyko finansowe. Licencje mogą być używane zarówno na serwerze terminali, jak i na samodzielnych komputerach.

Licencje MAK i KMS: Dwa rodzaje aktywacji dla pakietu Microsoft Office 2019 Standard


Licencje wolumenowe Microsoft Office 2019 Standard można aktywować na dwa różne sposoby. Po pierwsze, w postaci kluczy wielokrotnej aktywacji (Multiple Activation Keys - MAK), a po drugie za pośrednictwem usługi zarządzania kluczami (Key Management Service - KMS). Licencja MAK jest podobna w obsłudze do licencji dla użytkowników końcowych. Klucz produktu jest wprowadzany dla każdej indywidualnej instalacji. Klucz jest następnie sprawdzany i zatwierdzany online przez Microsoft. Firmy posiadające więcej niż 25 stanowisk komputerowych powinny rozważyć utworzenie serwera KMS. Może on wtedy przejąć weryfikację licencji i komunikuje się niezależnie z Microsoftem jako partnerem. Dzięki takiemu podejściu licencje Microsoft Office 2019 Standard można łatwiej rozdzielić na poszczególne komputery. Przypadkowy zakup niewłaściwej licencji jest nieszkodliwy, ponieważ licencje mogą być wygodnie zamienione przez administratora za pomocą slmgr.

Kup Office 2019 Standard online i przenieś produktywność na nowy poziom


Poszczególne programy pakietu Office mają swoje mocne strony, które można wykorzystać do konkretnych zadań.
Dzięki bogatemu w funkcje programowi do edycji tekstu Word 2019 ty i twoi pracownicy możecie bez wysiłku przetwarzać teksty wszelkiego rodzaju. Bez względu na to, czy są to raporty kwartalne, korespondencja biznesowa, faktury, przypomnienia czy referencje do pracy, Microsoft Word 2019 zawsze nada twoim dokumentom profesjonalny wygląd i atrakcyjne formatowanie.
Jeśli chodzi o tworzenie obszernych tabel do zarządzania danymi, Excel 2019 jest idealnym rozwiązaniem programowym, które oferuje liczne funkcje do przetwarzania zadań matematycznych. Program może być z pożytkiem wykorzystany m.in. w dziedzinie controllingu, księgowości, planowania produkcji, rachunkowości i zarządzania zasobami ludzkimi. Zbiory danych można wizualizować za pomocą wielu typów diagramów.
PowerPoint 2019 pomaga przekazywać złożone informacje w zrozumiały sposób i pozwala efektownie prezentować treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe produkty, wyniki spotkań, analizy kwartalne czy zmiany w strukturze organizacyjnej, dzięki oprogramowaniu do prezentacji twoja firma zawsze pozostawi trwałe wrażenie na klientach, a także na imprezach wewnętrznych.
Dzięki bogatemu w funkcje programowi do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2019 możesz odbierać, przesyłać dalej, wysyłać, zarządzać i archiwizować wiadomości. W kilku krokach można posortować maile według tematów, aby szybciej znaleźć wiadomości, których szukasz. Dołączone funkcje kalendarza pozwolą ci bez problemu organizować spotkania z udziałem kilku osób. Ponadto możesz w przejrzysty i celowy sposób organizować całe procesy biznesowe dzięki dowolnie definiowanym zadaniom
Praktyczny program OneNote 2016 może być używany do tworzenia i zarządzania cyfrowymi notatnikami. Nawet wiadomości dźwiękowe mogą być zintegrowane bez wysiłku.
Dzięki programowi Publisher 2019 możesz tworzyć profesjonalne ulotki, broszury i katalogi, które zawsze spełniają najwyższe standardy pod względem projektu, koloru i układu. Oprogramowanie w pełni obsługuje popularne formaty plików, takie jak JPG, XPS i PDF.

Dla przekonujących funkcji: Kup Microsoft Office 2019 Standard w super cenie


Microsoft Office 2019 Standard to wszechstronny, beztroski pakiet dla firm, oferujący wiele nowych funkcji, które znacznie zwiększają produktywność i wygodę pracy na komputerze i na serwerze terminali. Jeśli tanio zakupisz klucze licencyjne online w naszym sklepie, będziesz mógł korzystać z nowych funkcji wprowadzania danych za pomocą pióra. Excel 2019 ma większe możliwości analizy danych w porównaniu z poprzednią wersją. W programie PowerPoint 2019 możesz spodziewać się nowych, imponujących przejść slajdów, które sprawią, że prezentacje będą jeszcze bardziej żywe i zapadające w pamięć. Program do edycji tekstu Word 2019 został wzbogacony o "ciemny motyw" i zawiera wygodną funkcję zamiany tekstu na mowę. Niezliczone funkcje dotykowe pakietu Microsoft Office 2019 Standard zostały zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 10. Kompilację oprogramowania uzupełniają aplikacje Microsoft Office Web Apps. Dzięki tym aplikacjom ty i twoi pracownicy możecie korzystać z podstawowych funkcji programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook w przeglądarce internetowej. Zwłaszcza w przypadku różnych miejsc pracy w firmie i spotkań zewnętrznych aplikacje stanowią czynnik profesjonalizmu.

 

Wymagania systemowe - Microsoft Office 2019 Standard Volume Licences
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2022 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)

RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 4 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony