• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2013 Standardowa Licencja Wolumenowa | Serwer Terminalowy | Windows

269,01 zt * 342,51 zt * (21,46% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 77 razy
 • BS-10585
 • Wielojęzyczna strona
 • W zależności od wyboru
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2013 Standardowa Licencja Wolumenowa | Serwer Terminalowy | Windows"

Kup online licencje objętościowe Microsoft Office 2013 Standard w niskich cenach

Kolekcja programów Microsoft Office 2013 Standard obejmuje profesjonalne programy Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, Outlook 2013, Publisher 2013 i OneNote 2013. Dzięki licencji wolumenowej Microsoft wielu użytkowników może korzystać z licznych funkcji aplikacji. Zarówno na serwerze terminali, jak i na pojedynczych komputerach, oprogramowanie to ułatwia tworzenie i projektowanie tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, wiadomości e-mail, publikacji i notatników oraz zarządzanie nimi. Licencje objętościowe są idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla firm, kancelarii prawnych, praktyk i władz publicznych. Jeśli kupisz licencje na Office 2013 Standard w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, otrzymasz profesjonalną, niezawodną i bogatą w funkcje kolekcję oprogramowania.

Office 2013 Standard zawiera:

 • Word Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe w mgnieniu oka.
 • Excel Inteligentny arkusz kalkulacyjny do zarządzania informacjami.
 • PowerPoint Twórz dynamiczne prezentacje dla imponującego przedstawienia informacji.
 • OneNote Cyfrowy notatnik umożliwiający przejrzyste i dokładne zapisywanie danych.
 • Ułatwiona komunikacja w programieOutlook.
 • Wydawnictwo Projektuje wysokiej jakości publikacje na profesjonalnym poziomie.

Dwie różne metody aktywacji: MAK i KMS

Przez długi czas licencjonowanie ilościowe było zarezerwowane tylko dla większych firm z odpowiednimi zasobami i dużą liczbą pracowników. Program Microsoft Open Licensing umożliwia teraz mniejszym organizacjom korzystanie z licencji objętościowych. Tę podstawową bazę można elastycznie rozszerzać za pomocą licencji MAK i KMS. Klucz MAK (Multiple Activation Key) jest wprowadzany dla każdej indywidualnej instalacji, tak jak w przypadku licencji dla użytkownika końcowego, i aktywowany online za pośrednictwem serwera Microsoft. Jeśli licencja ma być używana kilka razy, należy rozważyć rozwiązanie KMS. Skrót KMS oznacza Key Management Service. Wykorzystuje to model serwer/klient. Klucz aktywacyjny hosta KMS jest instalowany na komputerze-hoście KMS, który niezależnie komunikuje się z odpowiednikiem w firmie Microsoft i zajmuje się aktywacją oprogramowania. Poszczególne komputery klienckie uzyskują dostęp do lokalnego hosta KMS w celu aktywacji. Otwarty program licencyjny firmy Microsoft umożliwia wygodne wyposażenie kilku stanowisk pracy w pakiet Microsoft Office 2013 Standard, czy to za pośrednictwem MAK, czy KMS.

Kup online licencje objętościowe Microsoft Office 2013 Standard i pracuj produktywnie

Aplikacje pakietu Microsoft Office 2013 Standard prowadzą do wyraźnej optymalizacji procesów pracy na serwerze terminali oraz na pojedynczych stacjach roboczych i kryją w sobie indywidualne mocne strony.
Powszechnie używany program do edycji tekstu Word 2013 pozwala wygodnie tworzyć i edytować dowolne teksty oraz dodawać różne obiekty, takie jak grafiki i pola tekstowe. Między innymi oferty, przypomnienia, faktury, codzienna korespondencja biznesowa, zaproszenia, referencje z pracy i protokoły mogą być pisane szybko i łatwo.
Jeśli kupisz odpowiednie licencje na Microsoft Office 2013 Standard w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, będziesz mógł używać programu Excel 2013 do rozwiązywania zadań matematycznych i efektywnego zarządzania danymi za pomocą tabel. Program arkusza kalkulacyjnego udostępnia wiele rodzajów diagramów służących do wizualizacji informacji. Dzięki temu oprogramowaniu można wygodnie tworzyć listy towarów, harmonogramy i listy klientów.
Dzięki programowi do tworzenia prezentacji PowerPoint 2013 ty i inni użytkownicy możecie prezentować produkty, procesy biznesowe i raporty kwartalne w zrozumiały i efektowny sposób. Nie tylko pozostawisz trwałe wrażenie na klientach, ale także pracownicy docenią tę formę przekazywania informacji.
Program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2013 to cyfrowa poczta, dzięki której możesz odbierać, wysyłać, przekazywać dalej, zarządzać i archiwizować wiadomości. Po pobraniu programu możesz także tworzyć, organizować i kompleksowo zarządzać kalendarzami, danymi kontaktowymi, zadaniami i spotkaniami.
Dzięki programowi wydawniczemu Publisher 2013 możesz w kilku krokach stworzyć imponujące ulotki, broszury i inne publikacje o atrakcyjnym wyglądzie.
Jeśli chcesz tworzyć cyfrowe notatniki i zarządzać nimi, OneNote 2013, dołączony do pakietu Office 2013 Standard, jest idealnym rozwiązaniem.

Kup Office 2013 Standard w niskiej cenie i korzystaj z nowych funkcji

Odpowiednie licencje dla pakietu Office 2013 Standard prowadzą do uzyskania kolekcji oprogramowania zawierającej liczne innowacje i ulepszenia. Obrazy mogą być teraz jeszcze łatwiej integrowane z dokumentami, skoroszytami, e-mailami i slajdami. Podczas wstawiania grafiki oprogramowanie wykrywa nieprawidłowe wyrównanie i automatycznie wprowadza poprawkę. Niezawodny asystent wyszukiwania wyświetla odpowiednie tematy pomocy nawet dla kolokwialnie sformułowanych haseł. Wszystkie programy w kolekcji oprogramowania mają wspólną cechę: intuicyjną obsługę. Jedną z nowości w Office 2013 Standard jest możliwość udostępniania dokumentów bezpośrednio z aplikacji Office. Praca zespołowa jest znacznie łatwiejsza dzięki połączeniu z usługami w chmurze, takimi jak OneDrive. Rozbudowane funkcje komentowania są także zaletą, gdy pracuje się z kilkoma osobami. Różne mocne strony poszczególnych programów mogą być wykorzystane w różnych programach. Na przykład tabele i diagramy utworzone w Excelu 2013 mogą być wstawiane i dalej przetwarzane w Wordzie 2013. Zawartość może jednak zostać wykorzystana do stworzenia prezentacji w programie PowerPoint 2013 lub stać się podstawą publikacji w programie Publisher 2013. Jeśli chcesz zaprezentować wyniki swojej pracy na spotkaniu, zapraszając ludzi, możesz skorzystać z wygodnych funkcji kalendarza w Outlooku 2013.

 

Wymagania systemowe - Office 2013 Standardowe licencje woluminowe
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows XP (SP3), Windows Server 2003 (SP2), Windows Vista, Windows Server 2008, 
Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10
Pamięć robocza co najmniej 1 GB RAM (32bit) lub 2 GB RAM (64bit)
Miejsce na dysku twardym  co najmniej 3 GB dostępnego miejsca na dysku
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Office 2013 Standardowa Licencja Wolumenowa | Serwer Terminalowy | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2013 Standardowa Licencja Wolumenowa | Serwer Terminalowy | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2013 Standardowa Licencja Wolumenowa | Serwer Terminalowy | Windows"
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server 2008 R2 Użytkownik Windows Server 2008 R2 Użytkownik
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 R2 Urządzenie Windows Server 2008 R2 Urządzenie
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2012 Device Windows Server 2012 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 Użytkownik Windows Server 2008 Użytkownik
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Windows 10 Enterprise LTSB 2016
489,51 zt * 909,34 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Bitdefender Antivirus Plus 2021 Bitdefender Antivirus Plus 2021
68,11 zt * 82,81 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 Standard Windows Server 2012 Standard
323,35 zt * 607,75 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wyświetlony