• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device

Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device 1 CAL

224,91 zt * 281,01 zt * (19,96% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 55 razy
  • BS-10562
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device"

RDS 2019 Device CAL poszukiwany? Kup teraz wygodnie tanie licencje w BestSoftware

Jeśli szukasz i chcesz kupić RDS 2019 Device CAL w niskiej cenie, to jesteś pod właściwym adresem w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Zamówienie u nas jest bardzo proste i po maksymalnie 30 minutach otrzymasz praktyczną licencję, dzięki której będziesz mógł korzystać z Remote Desktop Services z Microsoft bez żadnych ograniczeń. Są one przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników w środowisku korporacyjnym, dotyczy to zarówno dużych, jak i małych firm. Chętnie udzielimy ci kompetentnej i przyjaznej porady na temat oferowanych produktów.

Dzięki Usługom pulpitu zdalnego praca mobilna jest jeszcze bardziej efektywna

W dzisiejszym świecie praca mobilna staje się coraz ważniejsza. Jednak używane urządzenia nie zawsze są w stanie wykorzystać liczne funkcje i cechy nowoczesnego oprogramowania. W takich przypadkach dobrym wyborem są Usługi pulpitu zdalnego, które umożliwiają bezpośredni dostęp do różnych rozwiązań. Można to łatwo zrobić zdalnie, co sprzyja efektywnemu wykorzystaniu. Wystarczy, że raz zainstalujesz usługi w swoim środowisku serwerowym, a potem już nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z aplikacji. Nawiasem mówiąc, używane urządzenie końcowe nie musi nawet posiadać systemu operacyjnego Windows, np Windows 10 lub Windows 11, obsługiwane są wszystkie popularne platformy i technologie. Zwłaszcza w przypadku starszych urządzeń, które nie są już w stanie zapewnić najlepszej wydajności, Usługi pulpitu zdalnego są dobrym wyborem, ponieważ umożliwiają płynne i szybkie korzystanie ze wszystkich funkcji.

Oczywiście bezpieczeństwo jest nadal najważniejsze. Ochrona danych i bezpieczeństwo odgrywają kluczową rolę także podczas pracy zdalnej. Dzięki stałemu szyfrowaniu połączenia na szczególnie wysokim poziomie bezpieczeństwa nie musisz się martwić o dostęp do informacji przez osoby nieupoważnione. Ponadto usługi te przekonują bardzo prostą obsługą i indywidualną skalowalnością. Istnieje więc wiele powodów, dla których warto korzystać z tych usług w segmencie zawodowym, a także w twojej firmie.

Licencjonowanie Remote Desktop Services 2019 ma ogromne znaczenie

Zanim jednak zaczniesz korzystać z tych usług w swojej firmie, musisz zająć się licencjonowaniem Remote Desktop Services. Skuteczne licencjonowanie jest tym, co pozwala ci przede wszystkim na ich używanie i dostęp do nich. Aby móc jednorazowo zainstalować usługi na swoim serwerze, musisz jednorazowo zakupić odpowiednią licencję serwerową. Centralną rolę odgrywają jednak także tak zwane CAL. Skrót ten oznacza Licencję Dostępu Klienta i w zasadzie opisuje tylko licencję dostępową. Posiadając taką licencję, możesz bezpośrednio korzystać z usług i wykonywać je na wybranym urządzeniu końcowym.

RDS 2019 Device CALs są bardzo dobrym wyborem, zwłaszcza do skoncentrowanego użycia na jednym urządzeniu końcowym, i są przekonujące w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami o niskich kosztach nabycia. Przypisujesz RDS 2019 Device CAL do stałego urządzenia w firmie, np. komputera stacjonarnego lub notebooka. Wszyscy pracownicy mogą wtedy korzystać z usług z tego komputera w dowolnej liczbie. W związku z tym RDS 2019 Device CAL jest opłacalny dla Ciebie i Twojej firmy, zwłaszcza jeśli na komputerze może pracować kilku pracowników.

Jeśli z kolei przywiązujesz wagę do większej elastyczności i pracy mobilnej, być może RDS 2019 User CAL jest dobrą alternatywą. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać znacznie droższe, ale jest to niezależne od urządzenia. Smartfon, tablet czy notebook - dzięki User CAL możesz korzystać z praktycznych usług z dowolnego urządzenia. Ta atrakcyjna alternatywa dla RDS 2019 Device CAL można łatwo kupić u nas, więc skorzystaj z niej już teraz.

Korzystaj z Remote Desktop Services 2019 z atrakcyjnymi nowymi funkcjami i większym bezpieczeństwem

Usługi pulpitu zdalnego 2019 od Microsoftu zostały po raz kolejny całkowicie odnowione i wyposażone w wiele atrakcyjnych ulepszeń, które mogą znacznie ułatwić twoją codzienną pracę. Korzystasz z nowych technik, dzięki którym zwiększyła się funkcjonalność. Dowodem na to jest na przykład praktyczny, ważny i nowy tunel SSL. Jest ona dostępna dla bezpiecznych transmisji i pomaga ci w uzyskaniu dostępu do pożądanych usług przy zachowaniu pełnej ochrony. Dodatkowo dołączona jest teraz usługa "Remote Desktop Connection Broker". Używa się go zawsze wtedy, gdy połączenie z internetem ulegnie awarii lub zostanie przerwane, gdy jesteś w drodze. W takim przypadku, dzięki Remote Desktop Services 2019, nadal nie musisz się martwić o utratę swoich informacji lub danych. Dane są skutecznie archiwizowane, a po przywróceniu stabilnego połączenia z internetem dostęp do nich jest przywracany i praca może być kontynuowana bez żadnych strat.

Z pewnością ważna jest też funkcja "Remote Desktop Gateway". Możesz tego używać w codziennym życiu, aby uzyskać dostęp do wirtualnych pulpitów za pomocą Usługi pulpitu zdalnego 2019 dostęp do wirtualnych pulpitów i płynną pracę z nimi. Liczne mniejsze i dalsze ulepszenia również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia w Remote Desktop Services 2019 i zapewniają, że usługi oparte na Windows Server 2016 umożliwia skuteczną i wydajną codzienną pracę. Zapewnij sobie potrzebne licencje już teraz po korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware.

Zakupy nie muszą być drogie - zamów już teraz odpowiednie RDS 2019 Device CALs w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym BestSoftware, jako konsument, masz prostą możliwość kupienia pożądanych CAL-i RDS 2019 Device CALs. Skupiamy się tutaj na atrakcyjnych warunkach. Dzięki niskim cenom oszczędzasz pieniądze jako konsument, a zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z zamawianiem u producenta, ogromnie obniżasz koszty zakupu. Zwłaszcza dla niedoświadczonych klientów i użytkowników najlepsza obsługa klienta ma prawdopodobnie ogromne znaczenie. Wspieramy cię kompetentną obsługą i zapewniamy ci przyjaznych, doświadczonych ekspertów. Mogą oni pomóc na przykład w wyborze RDS 2019 Device CALs lub w aktywacji zakupionych produktów. Aby to zrobić, skorzystaj z naszego praktycznego czatu na żywo, sformułuj prośbę przez e-mail lub po prostu zadzwoń na naszą infolinię. Jeśli chcesz, możemy również doradzić ci w sprawie innych produktów z naszej oferty, na przykład RDS 2019 User CAL lub RDS 2016 Device CAL po jeszcze bardziej korzystnej cenie. Z nami praktycznie żadne życzenie nie może pozostać niespełnione, a dzięki licznym produktom z łatwością zaspokajamy różne potrzeby.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2019 Device"
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
87,71 zt * 244,95 zt *
Wyświetlony