• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca

Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca 2 Core

244,51 zt * 710,45 zt * (65,58% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-10591
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"

Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatkowa licencja rozszerzająca 2 Core - kup teraz taniej w BestSoftware

Windows Server 2016 jest popularny System operacyjny dla środowisk serwerowych w środowisku profesjonalnym i przekonuje licznymi potężnymi narzędziami, prostą obsługą i bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Jeśli w ramach tzw. licencjonowania Core zmieniły się potrzeby, możesz zareagować na nie za pomocą praktycznego dodatku Windows Server 2016 Datacenter Core Extension Licence 2 Core z naszej oferty i czerpać korzyści z jego szerokiego zastosowania. Dzięki wyjątkowo korzystnym cenom i naszym atrakcyjnym korzyściom przy najbliższym zamówieniu, zawsze warto robić u nas zakupy.

Windows Server 2016 Datacenter przekonuje wieloma funkcjami i wszechstronnymi technikami

Windows Server 2016 to wciąż popularny i wydajny system operacyjny dla środowisk serwerowych. System został po raz pierwszy udostępniony 12 października 2016 roku i nadal otrzymuje kompleksowe, regularne aktualizacje, które mogą m.in. usunąć istniejące luki w zabezpieczeniach. Producent Microsoft obiecuje wsparcie do 12 stycznia 2027 roku, więc nadal warto kupić licencję na zainstalowanie systemu na swoim serwerze.

Wraz z wprowadzeniem systemu Windows Server 2016 producent Microsoft ponownie zdecydował się na wprowadzenie różnych wersji. Są to wersje Essentials, Standard i Datacenter. Każda z wersji jest skierowana do innej grupy docelowej. Windows Server 2016 Datacenter oznacza bardzo wysokie wymagania i zastosowanie w środowisku profesjonalnym. Firmy o bardzo wysokich wymaganiach dotyczących tzw. obciążeń informatycznych powinny korzystać z systemu Windows Server 2016 Datacenter. Nieograniczone maszyny wirtualne i kontenery Hyper-V są również obowiązkowe w tej specjalnej wersji systemu operacyjnego dla środowisk serwerowych. W systemie Windows Server 2016 Datacenter obsługa używanego sprzętu jest również wyjątkowo rozbudowana, dzięki czemu można na przykład obsłużyć do 24 TB pamięci RAM i maksymalnie 512 rdzeni procesora. To również podkreśla wysokie standardy wariantu specjalnego.

Innowacje w skrócie - Windows Server 2016 oferuje wiele nowych korzyści

Windows Server 2016 to potężny system operacyjny z wieloma narzędziami i funkcjami. W bezpośrednim porównaniu z poprzednikiem korzystasz z kilku poprawek i ważnych innowacji, które są wyraźnie widoczne w kontekście codziennego użytkowania. Na przykład producent Microsoft wprowadza tak zwany Nano Server. Jest to specjalny wariant instalacyjny systemu operacyjnego. Do tej pory taka instalacja w środowisku serwerowym zawsze wiązała się z dużym zapotrzebowaniem na zasoby. Serwer Nano ma to zmienić i pozwolić na korzystanie z dysku twardego o pojemności zaledwie 500 megabajtów. Szczególnie w przypadku starszego i słabego sprzętu ta funkcja pokazuje się z najlepszej strony.

Windows Server 2016 wprowadza również atrakcyjne, ważne innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa. W tej wersji użytkownicy mogą polegać na programie Windows Defender for Servers. Czasy, kiedy serwer działał bez ochrony, przynajmniej bezpośrednio po instalacji, wreszcie się skończyły dzięki temu potężnemu programowi ochronnemu. Jednak ci, którzy tego nie chcą, mogą również wyłączyć Defendera za pomocą prostego polecenia. W takim przypadku należy jednak upewnić się, że inny program zapewni niezbędną ochronę wrażliwych technologii. Ponadto obsługa chmur, która była już zawarta w poprzednim systemie Windows Server 2012 R2, jest ponownie znacznie rozszerzona w nowej wersji z 2016 roku. Dotyczy to na przykład funkcji Azure Stack, która po aktualizacji jest stałym elementem systemu operacyjnego. Każdy, kto chce korzystać z chmury hybrydowej o optymalnej skalowalności, łatwej integracji i bardzo wysokiej stabilności, zdecydowanie powinien wybrać Windows Server 2016 Datacenter.

Kto chce uaktualnić z Windows Server 2012 R2 do wersji 2016 mogą również skorzystać z tzw. Cluster Rolling Upgrade. Do tej pory przejście na nową wersję systemu Windows Server często wiązało się z ogromnym wysiłkiem, a nawet przestojem serwera. Dzięki systemowi Windows Server 2016 i nowym funkcjom te czasy powinny wreszcie należeć do przeszłości. Producent Microsoft obiecuje wyjątkowo prostą modernizację, ponieważ klaster może być obsługiwany na dwóch tzw. różnych poziomach funkcjonalnych.

Rozszerz możliwości wykorzystania systemu Windows Server 2016 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core

W systemie Windows Server 2016 producent Microsoft ponownie zdecydował się na złożony typ licencjonowania, choć jest on znany już od kilku wersji. Z jednej strony musisz uzyskać licencje na sam system, ale z drugiej strony musisz również uzyskać tzw. Tak zwana licencja podstawowa odgrywa dla ciebie ważną rolę, ponieważ stanowi podstawę do instalacji i uruchomienia systemu. Licencjonowanie rdzeniowe oznacza, że musisz licencjonować poszczególne rdzenie procesora w swoim serwerze do użytku z systemem Windows Server 2016. Ma to na celu zapewnienie efektywnego kosztowo i zgodnego z zapotrzebowaniem użytkowania. Nie wystarczy jednak zakupić licencję dla każdego rdzenia, ale trzeba też znać trzy ważne zasady, które pozwolą Ci to zrobić.

Pierwsza zasada mówi, że liczony jest każdy fizyczny procesor posiadający co najmniej osiem rdzeni. Nawet w przypadku procesora z mniej niż ośmioma rdzeniami należy obliczyć tę liczbę. Druga zasada mówi również, że każdy serwer fizyczny jest zasadniczo oceniany z co najmniej 16 rdzeniami. Trzecia reguła dotycząca licencjonowania rdzeni podsumowuje raz jeszcze, że fizyczne i aktywne rdzenie muszą być licencjonowane razem. Na początku możesz zakupić tzw. licencje podstawowe na rdzenie procesora i aktywować nimi system Windows Server 2016. Są one dostępne z 16 lub 24 rdzeniami, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Jednak, zwłaszcza z biegiem lat, wymagania sprzętowe serwera mogą się znacznie zmienić, a rozbudowa jest w tym przypadku rzadkością. W takim przypadku możesz zakupić tzw. dodatkowe licencje. Możesz je znaleźć u nas pod nazwą Windows Server 2016 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core. Są to licencje na dwa dodatkowe rdzenie, które mogą być wykorzystywane indywidualnie w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby. W razie potrzeby, na przykład w ciągu kilku miesięcy lub lat, można dokonać wielokrotnego zakupu licencji na rozszerzenie 2 Core dla systemu Windows Server 2016 Datacenter Core. Chętnie doradzimy i pomożemy, jeśli nadal będziesz mieć pytania dotyczące licencji rozszerzającej Windows Server 2016 Datacenter Core 2 Core lub innych opcji skutecznego licencjonowania popularnego systemu operacyjnego dla serwerów.

Kup Windows Server 2016 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core i inne produkty w niskich cenach

Dobrze trafiłeś, jeśli chcesz kupić Windows Server 2016 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core dla swojego serwera w niskiej cenie online. Skupiamy się na szczególnie korzystnych cenach, ale jednocześnie czeka na Ciebie wiele innych korzyści. Jeśli więc masz jakiekolwiek pytania lub problemy z użytkowaniem zakupionego oprogramowania, z nami zawsze jesteś po bezpiecznej stronie i korzystasz z kompetentnej obsługi oraz osobistej osoby kontaktowej. Nasi pracownicy pomogą Ci na przykład za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo lub udzielą Ci wsparcia na infolinii. Możesz też liczyć na szybką odpowiedź przez e-mail, a dzięki temu wsparciu jesteś oczywiście wyjątkowo elastyczny. Nie musisz też długo czekać na odbiór licencji na rozszerzenie Windows Server 2016 Datacenter Core 2 Core, ponieważ zakup jest wysyłany pocztą elektroniczną. Po upływie maksymalnie 30 minut żądane licencje będą dostępne w twojej skrzynce pocztowej. Już teraz zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą i kup bezpośrednio od nas, w zaciszu własnego domu, licencję na rozszerzenie Windows Server 2016 Datacenter Core 2 Core lub wiele innych produktów.

Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Windows Server 2016 Podstawy Windows Server 2016 Podstawy
337,61 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2008 R2 Urządzenie Windows Server 2008 R2 Urządzenie
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Microsoft Outlook 2013 Windows Microsoft Outlook 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony