• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca

Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca 2 Core

244,95 zt * 587,95 zt * (58,34% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-10590
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"

W BestSoftware możesz łatwo kupić licencję na rozszerzenie Windows Server 2016 Standard Core 2 Core

Jeśli Twoje potrzeby się zmieniają i chcesz wykorzystać cały sprzęt środowiska serwerowego, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając dodatek Windows Server 2016 Standard Core Extension License 2 Core. Możesz łatwo zamówić pasujące oferty rozszerzeń tutaj w BestSoftware, polegając na licznych zaletach i atrakcyjnych opcjach relaksujących zakupów z domu.

Prawidłowe licencjonowanie - oto jak łatwo jest używać Windows Server 2016 w firmie

Aby rozpocząć pracę z popularnym Windows Server 2016 w życiu codziennym, musisz wcześniej zapoznać się ze specjalnym modelem licencjonowania. Ponieważ od tej wersji znany producent Microsoft opiera się na tzw. licencjonowaniu rdzeniowym, które jest już stosowane w innych obszarach różnych produktów serwerowych. Nie należy jednak po prostu kupować odpowiednich licencji na rdzeń systemu Windows Server 2016, ale najpierw zapoznać się z ważnymi zasadami i uwagami na ten temat. Pierwsza zasada mówi, że każdy fizyczny procesor z co najmniej ośmioma rdzeniami jest liczony. W przypadku drugiej zasady Microsoft określa, że każdy serwer fizyczny jest klasyfikowany jako posiadający co najmniej 16 rdzeni. W ten sposób określa się minimalną liczbę licencji lub rdzeni, które użytkownik musi zakupić, aby móc zainstalować i korzystać z systemu Windows Server 2016. Trzecia zasada określa również, że wszystkie fizyczne i aktywne rdzenie muszą być licencjonowane, z uwzględnieniem dwóch poprzednich uwag.

Tak zwane licencje podstawowe są dostępne z 16 lub 24 rdzeniami, w zależności od indywidualnych wymagań i używanego sprzętu. Kupujesz je w ramach pierwszej aktywacji, gdy chcesz zainstalować i używać system Windows Server 2016. Jednak w miarę upływu miesięcy i lat potrzeby związane z licencjami mogą się zmieniać. Wtedy właśnie w grę wchodzi licencja na rozszerzenie 2 Core dla standardowego dodatku Windows Server 2016. Tę licencję na rozszerzenie dla serwerowego systemu operacyjnego możesz kupić wyjątkowo łatwo i tanio w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Oczywiście możesz też kupić licencję na rozszerzenie Windows Server 2016 Standard Core Add-on 2 Core kilka razy. Po aktualizacji sprzętu lub przeniesieniu serwera możesz ponownie udzielić licencji na aktywne rdzenie i odblokować je do użytku.

Należy jednak pamiętać, że do serwera potrzebne są również tzw. certyfikaty CAL. Możesz zakupić usługę User CAL lub Device CAL dla systemu Windows Server 2016. Obie wersje są dostępne w sklepie internetowym BestSoftware i oferują zwykłe korzyści. Możesz więc kupić wszystkie licencje na Windows Server 2016, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i różne środowiska.

Windows Server 2016 przekonuje w codziennym życiu dzięki wielu nowym technikom i funkcjom

System Windows Server 2016 zawiera wiele zmian technicznych i praktycznych innowacji we wszystkich wariantach. Użytkownicy, którzy nadal pracują na poprzedniku, a teraz chcą go uaktualnić, mogą się o tym przekonać. Do tej pory ci, którzy chcieli uaktualnić system operacyjny, musieli zaplanować na to dużo czasu i wysiłku. Ponadto proces ten często wiązał się ze znacznymi przestojami. W przypadku systemu Windows Server 2016 sytuacja wygląda inaczej, ponieważ możliwe jest przeprowadzenie tzw. aktualizacji klastrowej (Cluster Rolling Upgrade). Umożliwia to prostą zmianę na nową generację systemu, gdy serwer nadal działa. Ponieważ klaster jest obsługiwany na dwóch różnych poziomach funkcjonalnych, jest to łatwo możliwe w systemie Windows Server 2016 Standard.

Aby zapobiec problemom z wydajnością nawet na starszych urządzeniach, Windows Server 2016 przekonuje również do tzw. nanoserwera. Jest to specjalna forma instalacji, która skutecznie zwalcza problem dużego zapotrzebowania na zasoby. Nano Serwer działa z zaledwie 500 megabajtami pojemności dysku i może być efektywnie wykorzystywany. Ponadto ten specjalny wariant zapewnia większą przyjazność dla użytkownika, ponieważ aktualizacje są potrzebne rzadziej, a łatki również rzadziej.

W zakresie bezpieczeństwa system Windows Server 2016 wprowadza również atrakcyjne innowacje i ważne funkcje. Możesz teraz polegać na nowym programie Windows Defender for Servers, który pojawia się i zwraca uwagę bezpośrednio po instalacji. Ponieważ zwłaszcza po zainstalowaniu serwera jest on zwykle przez pewien czas niechroniony. Dzięki temu praktycznemu oprogramowaniu producent Microsoft stanowi atrakcyjne rozwiązanie, które zapewnia dobrą ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, a jednocześnie jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Osoby, które nie chcą używać programu Windows Defender for Servers, ale wolą własne rozwiązanie, mogą go po prostu dezaktywować.

Windows Server 2016 Standard to także udoskonalona integracja z chmurą, na przykład dzięki usługom Azure firmy Microsoft. W tym przypadku producent Microsoft obrał właściwą drogę i postanowił kontynuować oferowanie rozwiązań wirtualnych o bardzo dobrej skalowalności. Dzięki możliwościom dostosowania i ustawienia, większej liczbie funkcji i sprawdzonej koncepcji, łatwo dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy.

Różne warianty systemu Windows Server 2016 skierowane są do różnych grup docelowych

Windows Server 2016 jest oficjalnym następcą Windows Server 2012 R2 i zachwyca atrakcyjnymi funkcjami, nowymi technologiami i wszechstronnymi narzędziami do codziennej pracy. Microsoft przedstawił gotową i oficjalną wersję w 2016 roku i umożliwił klientom bezpośredni zakup niezbędnych licencji. Do dziś ten specjalnie przystosowany system operacyjny jest szeroko stosowany i przekonuje dużym bezpieczeństwem. Zapewniają to również regularne aktualizacje, które będą udostępniane co najmniej do 2027 roku. Dlatego każdy, kto szuka niedrogiego, ale dojrzałego i wydajnego systemu operacyjnego dla serwerów, dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając Windows Server 2016.

Powinno to być już znane z poprzedników, ale także w Windows Server 2016 znów dostępne są różne wersje i warianty. Są one skierowane do różnych grup docelowych i charakteryzują się cechami technicznymi. Są to wersje Essentials, Standard i Datacenter. Windows Server 2016 Standard reprezentuje średni poziom rozbudowy i jest odpowiedni dla firm, które potrzebują rozszerzonych funkcji i w mniejszym stopniu przeprowadzają wirtualizację. Świadczy o tym również krótkie spojrzenie na prawa do wirtualizacji. W systemie Windows Server 2016 Standard możliwe jest korzystanie z dwóch maszyn wirtualnych lub dwóch kontenerów Hyper-V. Wsparcie sprzętowe jest wszechstronne - można wykorzystać do 24 terabajtów pamięci RAM i do 512 rdzeni procesora.

Nawiasem mówiąc, wymagania sprzętowe dotyczące korzystania z systemu Windows Server 2016 są znów możliwe do spełnienia, więc w zasadzie korzystanie z niego na starszych urządzeniach nie stanowi żadnego problemu. System wymaga jednak 64-bitowej architektury procesora, a do pełnego wykorzystania jego możliwości powinna być dostępna karta sieciowa o minimalnej przepustowości rzędu Gbit/s.

Kup Windows Server 2016 Standard Core Add-on Extension Licence 2 Core i zaoszczędź dodatkowe pieniądze

Osoby, które chcą zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale jednocześnie przywiązują dużą wagę do oryginalnych i legalnych licencji, z pewnością dokonają dobrego wyboru, korzystając z oferty sklepu internetowego BestSoftware. Dotyczy to również, między innymi, licencji na rozszerzenie 2 Core dla systemu Windows Server 2016 Standard Core, ale w naszej ofercie znajduje się również wiele innych produktów dostosowanych do Twoich potrzeb i technologii. Na przykład można kupić klasyczne licencje na systemy operacyjne Windows Windows 11 Pro lub Windows 10 Home w szczególnie korzystnych cenach w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Ale także inne atrakcyjne zalety z pewnością zainspirują. Na przykład jako konsument możesz liczyć na bardzo szybkie dostarczenie zakupionych licencji. Z kluczy możesz skorzystać po upływie maksymalnie 30 minut, ponieważ są one dostarczane pocztą elektroniczną. Możesz także skorzystać z naszej przyjaznej i kompetentnej obsługi klienta. Dzięki osobistej obsłudze pomagamy naszym klientom w każdej sprawie i zapewniamy im wsparcie, na przykład za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, pomocy przez infolinię lub umożliwiamy skuteczną komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Skorzystaj więc z naszych atrakcyjnych korzyści już teraz i zamów w sklepie internetowym BestSoftware licencję na rozszerzenie Windows Server 2016 Standard Core 2 Core dla swojej firmy w niskich cenach.

Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Wyświetlony