• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca

Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca 2 Core

293,95 zt * 636,51 zt * (53,82% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 14 razy
  • BS-10589
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"

Kup licencję rozszerzającą na dodatek Windows Server 2019 Standard Core 2 Core w zaciszu swojego domu

Aby móc efektywnie korzystać z serwera w życiu codziennym lub w środowisku biznesowym, kluczową rolę odgrywa odpowiedni system operacyjny. Klasyczna wersja komputera stacjonarnego nie może być tutaj wykorzystana, ale wielu klientów stawia na produkt znanego producenta, jakim jest Microsoft, również w tym segmencie. Z Windows Server 2019 jeden z najbardziej popularnych i potężnych wariantów jest dostępny na rynku już od kilku lat. W sklepie internetowym BestSoftware możesz zamówić praktyczną licencję na rozszerzenie Windows Server 2019 Standard Core 2 Core, jeśli Twoje potrzeby się zmienią i skorzystasz z prostego rozszerzenia i dodatkowego wsparcia kolejnego sprzętu. Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z licznych korzyści.

Windows Server 2019 umożliwia długotrwałe i intensywne użytkowanie dzięki regularnym aktualizacjom

Windows Server 2019 to jeden z najnowszych i nowych programów do obsługi i administracji systemów serwerowych. Wersja ta została udostępniona po raz pierwszy 2 października 2018 roku i od tego dnia można było ubiegać się o nią jako o aktualizację lub nową wersję. Producent  oczywiście obiecuje również regularne aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo i funkcjonalność tej popularnej wersji i potężnego wariantu, którego przewidywany koniec wsparcia został ogłoszony na 9 stycznia 2029 roku.

Dzięki wariantowi Windows Server 2019 jako klient znów masz przed sobą różne warianty i wersje. Są one skierowane do różnych grup docelowych i środowisk. Jednak w porównaniu z niektórymi poprzednikami, obecnie dostępne są tylko trzy wersje: Essentials, Standard i Datacenter. Wersja standardowa. Stanowi dobry kompromis pomiędzy wszechstronnym działaniem a nowoczesnymi technologiami. Producent Microsoft zaleca tę wersję dla środowisk fizycznych lub minimalnie wizualizowanych. Licencjonowanie jest oparte na rdzeniu, ale dodatkowo wymaga odpowiednich licencji dostępowych.  Jednak korzystanie z wersji standardowej wiąże się z pewnymi ograniczeniami, na przykład możliwe są tylko dwa uprawnienia do wirtualizacji dla dwóch maszyn wirtualnych. Nie ma jednak żadnych różnic między wersją standardową a wersją dla centrów danych, jeśli chodzi o obsługę sprzętu; tutaj również można z łatwością uzyskać nawet 24 terabajty pamięci RAM i nieograniczoną liczbę rdzeni procesora.

Dzięki wielu zmianom system Windows Server 2019 jest w czołówce technologii

Windows Server 2019 jest oficjalnym następcą Windows Server 2016. W ciągu kilku lat produkcji producent, firma Microsoft, wprowadził wiele nowych funkcji i właściwości, które mają zapewnić między innymi większą produktywność i większe bezpieczeństwo. Osoby, którym zależy na przykład na usprawnieniu administracji, z pewnością dokonają dobrego wyboru, wybierając zmienioną wersję serwerowego systemu operacyjnego. Dołączone zostało tak zwane Centrum administratora systemu Windows. Jest to aplikacja działająca w przeglądarce. Użyj go na serwerze do zarządzania systemami, klastrami i innymi elementami Windows 10 PC w wyjątkowo skuteczny i prosty sposób.

W wersji 2016 producent wprowadził do systemów Windows Defender for Server, dobre rozwiązanie zabezpieczające, które może zapewnić doskonałą ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. W systemie Windows Server 2019 usługa ta została ponownie zmieniona, aby znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Można na przykład polegać na osłoniętych maszynach wirtualnych.

Ponadto zawiera wiele innych mniejszych funkcji, ale w sumie mogą one znacznie usprawnić Twoją pracę. Dotyczy to na przykład usługi migracji pamięci masowej, obsługi Kubernetes i obsługi klastrów awaryjnych. Nawiasem mówiąc, Windows Server 2019 jest oparty na Windows 10, popularnym systemie operacyjnym producenta - firmy Microsoft. Osoby, które nie zdecydowały się na tzw. instalację Server Core, mogą korzystać z pulpitu o znajomym wyglądzie. Dzięki temu nawigacja w menu jest wyjątkowo prosta, a niedoświadczeni użytkownicy mogą łatwiej rozpocząć pracę z aplikacją. Jednak wiele firm prawdopodobnie zdecydowało się również na instalację Server Core, która nadal jest oferowana. W tym przypadku instalacja odbywa się wyłącznie za pomocą odpowiednich komponentów, a graficzny interfejs użytkownika nie jest dołączony. Daje to wiele korzyści, w tym szczególnie dobrą wydajność, ponieważ dostępne zasoby mogą być wykorzystywane znacznie bardziej efektywnie. Ryzyko związane z bezpieczeństwem jest również znacznie łatwiejsze do opanowania, ponieważ powierzchnia ataku jest mniejsza dzięki mniejszej ilości kodu.

Zacznij z niego korzystać dzięki odpowiedniemu licencjonowaniu systemu Windows Server 2019

Z Windows Server 2016 producent Microsoft wprowadził nowy rodzaj licencji na serwerowe systemy operacyjne. Tak zwane licencjonowanie rdzenia nie jest jednak zupełnie nieznane, ponieważ jest już stosowane w innych produktach serwerowych producenta. Zasadniczo ten rodzaj licencji oznacza, że musisz licencjonować poszczególne rdzenie procesora używanego sprzętu, aby można było z nich korzystać. Licencjonowanie podstawowe dla systemu Windows Server 2019 opiera się jednak na trzech zasadach, które muszą być przestrzegane przy zakupie licencji. Na przykład każdy fizyczny procesor używany w serwerze jest zawsze liczony jako co najmniej osiem rdzeni. W przypadku serwera fizycznego zawsze oblicza się co najmniej 16 rdzeni. Trzecia reguła mówi, że rdzenie fizyczne i aktywne muszą być wyposażone w licencję na rdzeń, jeśli przestrzegane są dwie pierwsze reguły. W tym celu kupujesz przede wszystkim tzw. licencje podstawowe, które są dostępne na rynku w pakietach z 16 lub 24 rdzeniami.

Teraz jednak warunki sprzętowe zmieniają się w trakcie użytkowania, na przykład przez modernizację serwerów. W takim razie możesz skorzystać z oferty Windows Server 2019 Standard Core Add-on Extension Licence 2 Core i kupić go u nas bardzo tanio. Tutaj możesz dodatkowo licencjonować dwa nowe rdzenie, a następnie odblokować je do użytku w serwerze. Jest to również możliwe wielokrotnie, dzięki czemu można się wycofać i zamówić licencję na rozszerzenie Windows Server 2019 Standard Core 2 Core wielokrotnie w ciągu roku.

Należy jednak pamiętać, że licencje podstawowe i licencja rozszerzająca Windows Server 2019 Standard Core 2 Core są przeznaczone wyłącznie do instalacji i uruchomienia systemu na serwerze. Potrzebujesz także tzw. licencji dostępowych, które są sprzedawane pod nazwą "CAL". Windows Server 2019 User CAL i Windows Server 2019 Device CAL można je również zamówić bezpośrednio u nas, aby nic nie stało na przeszkodzie, by wkrótce skorzystać ze wszystkich funkcji.

Zakup za rozsądną cenę i szybka dostawa - czekamy na twoje zamówienie w sklepie internetowym BestSoftware

Oczywiście jesteśmy niezawodnym i doświadczonym partnerem, jeśli chodzi o zakup licencji rozszerzającej Windows Server 2019 Standard Core 2 Core. Ponieważ u nas nie musisz długo czekać na produkty, których potrzebujesz, ani wydawać dużo pieniędzy na licencje, do których przywiązujemy szczególnie dużą wagę. Dlatego dbamy o prostą i wygodną dostawę przez e-mail. Po dokonaniu zakupu możesz usiąść i zrelaksować się. Po maksymalnie 30 minutach oczekiwania otrzymasz od nas wiadomość z kluczami potrzebnymi do aktywacji i późniejszego korzystania z programów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem produktów lub jeśli, wbrew oczekiwaniom, podczas instalacji pojawią się problemy, pomożemy ci. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z naszym doświadczonym i przyjaznym personelem. Oferujemy ci różne opcje kontaktu w tym celu. Zapraszamy do korzystania z wyjątkowo praktycznego czatu na żywo, na którym możemy udzielić Ci szybkich odpowiedzi na pytania lub problemy. Podczas zakupów w sklepie internetowym BestSoftware zawsze możesz liczyć na klasyczną infolinię lub korespondencję przez e-mail.

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Standard Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
1 910,51 zt * 3 899,91 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core
6 325,41 zt * 16 169,95 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wyświetlony