• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik

Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik 1 CAL

146,51 zt * 200,56 zt * (26,95% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 116 razy
  • BS-10559
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik"

Kup Exchange Server 2019 User CAL - skorzystaj z naszych wspaniałych ofert

Szukasz tanich Exchange Server 2019 User CALs, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wspieramy cię w jak najefektywniejszym wykorzystaniu twojego serwera Exchange i nowoczesnych technologii. Exchange Server 2019 ma wiele nowych funkcji i praktycznych udogodnień, które sprawią, że twoja codzienna praca będzie o wiele bardziej efektywna. Zarządzaj swoimi spotkaniami, wiadomościami lub polegaj na skutecznym zarządzaniu ważnymi danymi, gdy polegasz na popularnym Exchange Server 2019. Nie wahaj się dłużej, ale zaprojektuj ważne procesy w swojej firmie znacznie efektywniej dzięki produktowi od Microsoftu.

 Exchange Server 2019 wspiera Cię w efektywnej pracy w profesjonalnym środowisku

Exchange Server 2019 to potężne oprogramowanie serwerowe, które na przykład reguluje transport poczty elektronicznej lub służy jako program do pracy grupowej. Na początku pierwsze warianty miały głównie proste opcje odbierania i wysyłania wiadomości e-mail, ale dziś wygląda to zupełnie inaczej. Między innymi Exchange Server 2019 ponieważ nowsza wersja jest wyposażona w ogromną liczbę narzędzi. Nic nie stoi jeszcze na przeszkodzie, by zarządzać wieloma skrzynkami e-mailowymi, ale możliwości obejmują teraz wiele innych obszarów.

Możesz zarządzać ważnymi zadaniami i pracować na żądanie, polegając na Exchange Server 2019. Wykorzystaj do tego celu np. zintegrowany kalendarz. Dzięki temu możesz nie tylko wprowadzać, przeglądać czy usuwać nadchodzące spotkania. Aby mieć pewność, że nadchodzące projekty i terminy nie zostaną zepchnięte na dalszy plan, możesz łatwo przypisać swoje zasoby i swoich pracowników do odpowiednich zadań. Ponadto kładzie się nacisk na współpracę z pracownikami i współpracownikami, na przykład poprzez regularne aktualizacje statusu. Możliwa jest także bezpośrednia wymiana i stała synchronizacja z serwerem Exchange.

Praca mobilna znajduje się coraz bardziej w centrum uwagi. To zapotrzebowanie i pragnienia klientów są wyraźnie widoczne także w Exchange Server 2019. Na przykład, dostępna jest praktyczna aplikacja na urządzenia mobilne, którą możesz zainstalować np. na swoim tablecie lub notebooku. Odbieraj swoje wiadomości bezpośrednio w podróży lub odpowiadaj bezpośrednio na zapytania klientów. Ważny jest też mobilny dostęp do licznych baz danych i ważnych informacji, np. danych głównych klientów.

Właściwe licencje mają ogromne znaczenie dla korzystania z oprogramowania

Jeśli chcesz polegać na atrakcyjnych funkcjach i potężnych narzędziach programu Exchange Server 2019, musisz kupić odpowiednie licencje i z nich korzystać. Na początek powinieneś kupić licencję serwerową, dzięki której będziesz mógł zainstalować oprogramowanie firmy Microsoft i uruchomić je na własnym serwerze. Nie wystarcza to jednak do szerokiego zastosowania, ponieważ potrzebne są także tzw. licencje dostępowe. To jest Exchange Server 2019 User CAL, który możesz łatwo kupić u nas. Termin CAL jest oczywiście skrótem od Client Access License (Licencja Dostępu Klienta). W tłumaczeniu oznacza to licencję użytkownika.

Ogólnie rzecz biorąc, masz do wyboru tzw. Device CALs oraz Exchange Server 2019 User CALs. Oferujemy ci praktyczne Exchange Server 2019 User CAL na szczególnie atrakcyjnych warunkach, a sam produkt ma też wiele przekonujących zalet. Ten rodzaj licencji dostępu odnosi się do pojedynczego użytkownika w firmie i jest dostępny za darmo, zwłaszcza w przypadku pracy mobilnej, niezależnie od używanych urządzeń. Wystarczy więc, że przydzielisz licencję jednemu z pracowników lub sam będziesz jej używał, by uzyskać dostęp do funkcji serwera. Możesz pracować na przykład z klasycznego komputera stacjonarnego, ale także ze smartfona i korzystać ze wszystkich narzędzi serwera.

Przy okazji: Oprócz Exchange Server 2019 User CAL istnieje atrakcyjna i niedroga alternatywa, która w pewnych okolicznościach będzie dla ciebie bardziej odpowiednia. Możesz kupić usługę Exchange Server 2019 Device CAL, która jest związana z urządzeniem stałym. Z tego urządzenia kilku pracowników firmy może na przykład pracować z praktycznym serwerem Exchange i korzystać z jego licznych funkcji. Oczywiście Device CAL możesz też dostać tutaj, u nas, więc nie krępuj się i wybierz swojego ulubieńca.

Możesz wykorzystać te innowacje w codziennym życiu dzięki Exchange Server 2019 User CAL

Exchange Server 2019 po raz kolejny przynosi klientom i użytkownikom wiele nowych funkcji i narzędzi. Na przykład, możesz oczekiwać znacznie lepszej współpracy z pracownikami lub kolegami, jeśli masz odpowiednie licencje. Jest to możliwe dzięki współpracy z SharePoint Server 2019. Dzięki łatwej współpracy możesz udostępniać i łączyć dokumenty w sieci, dzięki czemu czasochłonne dołączanie plików do wiadomości wreszcie przestanie być konieczne.

Ale jeśli zdecydujesz się na Exchange Server 2019, wprowadzisz też wiele innych zmian i dostosowań. Przykładowo, dotyczy to już kwestii wizualnych, w sumie użytkownicy mają do dyspozycji 13 nowych projektów z interfejsami graficznymi. Również kalendarz został dokładnie przeanalizowany przez producenta, firmę Microsoft, dzięki czemu zyskał nowy wygląd i wiele nowych funkcji. Możesz na przykład ustawić przypomnienia o wydarzeniach za pomocą poczty elektronicznej, aby nigdy o nich nie zapomnieć. Ponadto, wiele zmian wprowadzono także w wyszukiwaniu, które jest integralną częścią Exchange Server 2019. Oznacza to, że pożądane i potrzebne informacje można znaleźć jeszcze lepiej, co oszczędza wiele czasu i wysiłku w codziennym życiu, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Ponadto użytkownicy, którzy pracowali już z poprzednikiem, powinni zauważyć znaczny skok wydajności. Cała praca z Exchange Server 2019 jest teraz znacznie szybsza.

Dzięki korzystnym cenom na Exchange Server 2019 User CAL oczekujemy, że w BestSoftware

Ponieważ możesz uzyskać wszystkie informacje z serwera Exchange Server 2010 User CALs po szczególnie korzystnych cenach, oszczędzasz pieniądze przy zakupie. Ponadto czeka tu na ciebie wiele atrakcyjnych korzyści, dzięki którym twoja wizyta i zamówienie u nas będą opłacalne na całej linii. Między innymi możesz polegać na naszej doskonałej obsłudze klienta. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, chętnie ci pomożemy. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz liczyć na szybką i przede wszystkim kompetentną odpowiedź. Możesz między innymi skorzystać z praktycznego czatu na żywo, napisać do nas maila lub zadzwonić, by porozmawiać z ekspertem. Oferujemy również inne produkty do efektywnej codziennej pracy, na przykład Exchange Server 2019 Device CAL jako alternatywa. Ponadto proponujemy ci także starsze rozwiązania, które pozwolą ci jeszcze raz zaoszczędzić pieniądze. Na przykład, zdecyduj się na Exchange Server 2010 User CAL lub Exchange Server 2013 User CALaby z jednej strony móc efektywnie pracować, a z drugiej korzystać z korzystnych cen.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Użytkownik"
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core
9 799,51 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Wyświetlony