• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca

Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca 2 Core

391,95 zt * 759,45 zt * (48,39% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
  • BS-10587
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"

Rozbuduj pojemność serwera dzięki licencji rozszerzającej Windows Server 2019 Datacenter Core 2 Core

Dzięki zakupowi Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatkowa licencja rozszerzająca 2 Core znacznie zwiększysz pojemność swojego serwera. Skorzystaj z naszej bardzo szybkiej dostawy wszystkich oferowanych produktów, przyjaznej obsługi za pośrednictwem czatu na żywo, infolinii lub poczty elektronicznej oraz bezpiecznego środowiska do zakupu licencji. Szczególnie dla profesjonalnych użytkowników, którzy polegają na Windows Server 2019 jako praktycznym i silnym systemie operacyjnym dla środowisk serwerowych, dodatek Windows Server 2019 Datacenter Core Extension License 2 Core powinien być bardzo interesującym wyborem.

Windows Server 2019 Datacenter z łatwością przekonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników

Windows Server 2019 należy do tzw. serwerowych systemów operacyjnych i pochodzi od firmy Microsoft. Ten znany producent działa nie tylko na polu klasycznego oprogramowania dla użytkowników prywatnych, ale od wielu lat jest również liderem rynku w segmencie profesjonalnym. Połączenie innowacyjnych produktów i stabilnych rozwiązań dla ciągłej pracy potrafi zainspirować. Windows Server 2019 został wydany już 2 października 2018 roku, ale nadal jest szczególnie popularnym wyborem dla wielu środowisk serwerowych. Jest to z pewnością także zasługa długotrwałego wsparcia dzięki regularnym aktualizacjom. Koniec wsparcia zostanie ogłoszony dopiero 9 stycznia 2029 roku. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by dalej korzystać z nich na szeroką skalę. Jednocześnie możesz polegać na wysokiej wydajności, ponieważ w przypadku Windows Server 2019 Microsoft jako producent stawia na Windows 10. W związku z tym, gdy będziesz chciał pracować z programem, interfejs powinien wydać ci się znajomy.

Jeśli chcesz używać systemu operacyjnego Windows Server 2019 na własnym serwerze, możesz wybrać jeden z trzech wariantów. Są one oferowane pod nazwami Essentials, Standard i Datacenter. Przede wszystkim Windows Server 2019 Datacenter należy do wersji o szczególnie dużej mocy i doskonale nadaje się dla użytkowników o bardzo wysokich wymaganiach. System operacyjny jest również bardzo dobrym wyborem dla środowisk wysoce zwirtualizowanych, dzięki czemu podąża za aktualnym trendem. System może również w pełni wykorzystać swoje atuty w środowiskach chmurowych. W systemie Windows Server 2019 Datacenter prawa do wirtualizacji są nieograniczone. Ponadto nie ma limitu na procesor, a użytkownicy mogą z łatwością korzystać ze szczególnie wydajnego sprzętu, a limit pamięci RAM wynosi aż 24 terabajty. Ponadto Windows Server 2019 Datacenter ma na pokładzie pewne funkcje, bez których użytkownicy wariantu Standard lub Essentials muszą się niestety całkowicie obejść. Są to na przykład maszyny wirtualne Shieldes i Software Defined Networking.

Nawiasem mówiąc, nawet w przypadku Windows Server 2019 Datacenter wymagania dotyczące używanego sprzętu są możliwe do spełnienia. Można użyć nawet procesora 1,4 GHz. Osoby, które zdecydują się na tzw. instalację rdzeniową, mogą sobie poradzić z 512 megabajtami pamięci RAM. Jest to instalacja w środowisku serwerowym bez graficznego interfejsu użytkownika. Z jednej strony zapewnia to znacznie lepszą wydajność, ale z drugiej strony może też znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Dzieje się tak dlatego, że odchudzona instalacja zawiera mniej kodu, który może zostać wykorzystany do potencjalnych ataków. Osoby, które wolą pracować z klasycznym pulpitem, aby ułatwić sobie pracę i efektywnie rozpocząć pracę, mogą to oczywiście zrobić także z Windows Server 2019 Datacenter. W tym przypadku jednak system serwera musi mieć co najmniej dwa gigabajty pamięci RAM, aby umożliwić bezproblemową pracę.

Atrakcyjne innowacje na pierwszy rzut oka - możesz polegać na tych funkcjach w systemie Windows Server 2019

W bezpośrednim porównaniu ze swoim poprzednikiem Windows Server 2019 był w stanie szybko zaistnieć na rynku i wśród użytkowników. Atrakcyjne i różnorodne innowacje z pewnością mają w tym duży udział. Innowacyjne techniki i konsekwentne rozwijanie wcześniejszych prac są głównym celem systemu operacyjnego dla serwerów.

Spojrzenie na innowacje ujawnia przede wszystkim bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa tego popularnego systemu. W tym systemie Microsoft zapewnia jeszcze skuteczniejsze szyfrowanie używanych plików. Teraz jest to jeszcze lepsze i bezpieczniejsze, a jednocześnie wysiłek, jaki trzeba w to włożyć, został znacznie zredukowany. Ruch sieciowy, który jest niebagatelny w przypadku serwerowego systemu operacyjnego, można teraz łatwo zaszyfrować w systemie Windows Server 2019 i w ten sposób zabezpieczyć przed nieuprawnionym dostępem. Nowa wersja programu Windows Defender Advanced Threat Protection zawiera oprogramowanie zabezpieczające, które zostało opracowane specjalnie dla środowisk serwerowych. Windows Defender był już obecny w poprzedniku i był w stanie znacząco poprawić ochronę nowoczesnych technologii. Dzięki dalszemu rozwojowi jeszcze więcej zagrożeń jest wykrywanych niezawodnie i w krótkim czasie, na przykład dzięki połączeniu z chmurą. Windows Defender jest nawet świadomy nowych zagrożeń i może szybko reagować.

Ci, którzy chcą pracować z serwerem linuksowym w Windows Server 2019 Datacenter lub planują wirtualizację takiego wariantu, również skorzystają z atrakcyjnych innowacji i dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Wirtualizacja została zoptymalizowana i znacznie ulepszona dzięki następcy Windows Server 2016 został zoptymalizowany i znacznie ulepszony. Dzięki temu odpowiednie serwery linuksowe mogą być zarządzane i kontrolowane bezpośrednio z serwerów Windows za pomocą poleceń linuksowych. Działa to również w drugą stronę, administracja serwerem Windows z serwera Linux nie stanowi problemu w nowej wersji. W ten sposób Microsoft obiecuje znacznie lepszą współpracę między obydwoma wariantami i technikami.

W wielu przypadkach dobrym rozwiązaniem jest dodatek Windows Server 2019 Datacenter Core Extension Licence 2 Core

Każdy, kto decyduje się na Windows Server 2019 Datacenter, dokonuje również wyboru na rzecz tzw. licencjonowania podstawowego. Oznacza to, że poszczególne rdzenie procesorów muszą być wyposażone w licencję, aby ich użycie było skuteczne. Nie wystarczy jednak po prostu kupić indywidualnych licencji na wybrane rdzenie, ponieważ Microsoft określa specjalne zasady licencjonowania. Muszą one być co najmniej spełnione, abyś mógł zacząć używać Windows Server2019 Datacenter w codziennym życiu.

Jedna z zasad dotyczących licencjonowania systemu mówi, że co najmniej osiem rdzeni na procesor musi być licencjonowanych. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy procesor ma mniej rdzeni. Ponadto, przed rozpoczęciem pracy, na każdy serwer musi być licencjonowane co najmniej 16 rdzeni. Również w tym przypadku nie ma znaczenia, czy w sumie wykorzystywana jest mniejsza liczba rdzeni. Zatem każdy, kto korzysta z serwera z ośmioma rdzeniami, nadal będzie musiał kupić 16 licencji. Ponadto Windows Server 2019 Datacenter jest gotowy do pracy dopiero wtedy, gdy wszystkie rdzenie zostaną pomyślnie licencjonowane.

Licencje można kupić w pakietach po 16 sztuk, ten jest pakietem startowym. Jeśli wymagania zmieniają się na przestrzeni lat, na przykład z powodu aktualizacji lub zmiany sprzętu, stosuje się tak zwaną licencję rozszerzającą Windows Server 2019 Datacenter Core 2 Core. Dzięki temu możesz również później licencjonować dwa dodatkowe rdzenie i udostępnić je do użytku w serwerze. Ponadto dodatek Windows Server 2019 Datacenter Core Licencja rozszerzająca 2 Core można w razie potrzeby kupić kilka razy; w tym przypadku Microsoft nie określa już żadnych zasad po spełnieniu minimalnych wymagań.

Jednak oprócz zakupu licencji na rozszerzenie Windows Server 2019 Datacenter Core 2 Core, należy pamiętać, że potrzebne są również odpowiednie Windows Server 2019 CALs licencje dostępu dla użytkowników. Licencje dostępowe można kupić jako Windows Server 2019 User CAL lub jako Windows Server 2019 Device CAL zakup. Obie wymienione wersje można znaleźć w naszym sklepie internetowym BestSoftware na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, więc zachęcamy do skorzystania z nich również tutaj.

Możesz kupić Windows Server 2019 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core w niskiej cenie

W naszym sklepie internetowym możesz kupić Windows Server 2019 Datacenter Core Add-on Extension License 2 Core, siedząc wygodnie w domu. Zawsze możesz polegać na BestSoftware. Skorzystaj z licznych zalet i atrakcyjnych opcji. Ponieważ zakupy u nas są nie tylko bardzo szybkie, ale także szybka dostawa może być wyraźną inspiracją. Ponieważ ten, kto kupuje licencję, zazwyczaj potrzebuje jej do celów zawodowych. Dlatego po udanym zakupie zawsze czekasz maksymalnie 30 minut, aż licencja będzie dla ciebie dostępna. Po zakupie zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej, a w krótkim czasie znajdziesz potrzebny klucz. Ponadto koszty dodatku Windows Server 2019 Datacenter Core Extension Licence 2 Core i wszystkich innych produktów są szczególnie korzystne. W porównaniu z zakupem u oryginalnego producenta możesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając sklep internetowy BestSoftware. Ponadto możesz liczyć na najlepszą obsługę klienta. Ponieważ nasi przyjaźni pracownicy są zawsze na służbie, aby pomóc ci w razie problemów lub komplikacji. Zapoznaj się z naszymi ofertami i wybierz interesujące Cię produkty. 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter Core Dodatek Licencja rozszerzająca"
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core
9 799,51 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony