• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok

Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok"

Kup Acronis True Image 2021 Advanced w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym

Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć się przed wadami sprzętu poprzez regularne tworzenie kopii zapasowych dysków twardych lub partycji, kluczową rolę odgrywa odpowiednie oprogramowanie. Może odciążyć cię z wielu zadań i zapewnić kompleksową ulgę. Możesz na przykład użyć programu Acronis True Image 2021 Advanced, aby skorzystać z jego licznych możliwości. Oczywiście licencję niezbędną do używania programu możesz uzyskać tutaj, u nas, przekonując się o naszych atrakcyjnych warunkach, szybkiej dostawie i doskonałej obsłudze w razie jakichkolwiek pytań.

Wiele funkcji umożliwiających efektywne tworzenie kopii zapasowych twoich plików

Możliwości programu Acronis True Image 2021 Advanced wykraczają daleko poza proste tworzenie kopii zapasowych i backupów. Na przykład można sklonować aktywne dyski lub nawet pojedyncze partycje za pomocą kilku prostych kroków. Zapewnia też większe bezpieczeństwo i skuteczną ochronę przed licznymi zagrożeniami. Współpraca z chmurą i inne funkcje chmury są również swobodnie dostępne, jeśli polegasz na tym oprogramowaniu Acronis True Image 2021 Advanced polegaj na.

Jeśli dojdzie do najgorszego i dysk twardy ulegnie uszkodzeniu, bez odpowiedniej kopii zapasowej szybko będziesz miał duży problem. Wszystkie dane, instalacje i programy nie są już dostępne. To właśnie dlatego wszyscy czołowi eksperci zalecają regularne tworzenie kopii zapasowych plików i danych. Dzięki programowi Acronis True Image 2021 Advanced można to zrobić łatwo i prawie samodzielnie. Ponieważ oprócz ręcznego tworzenia kopii zapasowych, na przykład przed ważną nową instalacją, program pozwala także na prowadzenie automatycznego harmonogramu tworzenia kopii zapasowych. Następnie tworzy kopię zapasową w wybranym czasie, a ty nie musisz się już martwić, że zapomnisz o odpowiednich technikach. Oczywiście zawsze masz wolny wybór, jeśli chodzi o kopie zapasowe. Czy to na klasycznym zewnętrznym dysku twardym, czy na urządzeniach NAS, czy nawet bezpośrednio w chmurze dla bezpośredniego dostępu - tutaj żadne życzenia nie pozostają otwarte. Jako użytkownik zawsze masz wgląd w poszczególne kopie zapasowe, ponieważ poszczególne typy plików są wyświetlane za pomocą kolorowych kodów. Możesz też zobaczyć rozmiar, datę utworzenia lub prędkość.

Jeśli zamierzasz wymienić swój dotychczasowy sprzęt na nowe dyski twarde, nie musisz się martwić o przenoszenie swoich ważnych programów, danych i zdjęć. Dzięki funkcji klonowania, program Acronis True Image 2021 Advanced okazuje się szczególnie praktyczny. Umożliwia on tworzenie kopii 1 do 1 całego dysku twardego lub nawet pojedynczej partycji. Po pomyślnym zakończeniu procesu wystarczy włożyć nowy nośnik do komputera i kontynuować pracę jak zwykle. Dzięki doskonałej optymalizacji, klonowanie plików, programów i systemu działa nawet podczas normalnej pracy. W takim przypadku możesz po prostu dalej korzystać z komputera.

Jeśli dojdzie do najgorszego, możesz użyć kopii zapasowych utworzonych przez program Acronis True Image 2021 Advanced, aby łatwo przywrócić system. W dobrze wyposażonej wersji Advanced jest to możliwe nawet bezpośrednio z chmury. Jeśli więc twój komputer przestanie działać lub z innego powodu będziesz chciał przywrócić kopię zapasową, możesz to zrobić bezpośrednio z chmury. Atrakcyjna oferta ze sklepu internetowego BestSoftware łączy Acronis True Image 2021 Advanced z przechowywaniem danych w chmurze, do 250 gigabajtów objętości danych jest tutaj dostępne.

Więcej bezpieczeństwa w codziennym życiu dzięki Acronis True Image 2021 Advanced

Dzięki programowi Acronis True Image 2021 Advanced jesteś zawsze po bezpiecznej stronie podczas korzystania z komputera. Program ten oferuje dobrą ochronę przed najnowszymi zagrożeniami, które są dziś bardziej złożone i jednocześnie bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz liczyć na bardzo dobrą ochronę przed strasznym oprogramowaniem ransomware, które niestety znajduje się na wielu komputerach. Nawet wydobywanie kryptowalut, które w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne, nie będzie już dla ciebie problemem dzięki Acronis True Image 2021 Advanced. Popularne oprogramowanie natychmiast rozpoznaje takie działania i bezpośrednio zatrzymuje projekty. Jeśli pojawi się zagrożenie lub realne niebezpieczeństwo, ty jako użytkownik zawsze otrzymasz szczegółowy raport z ważnymi informacjami.

Producent Acronis zawsze dba także o bezpieczeństwo samych kopii zapasowych. W końcu w wielu przypadkach są to ważne i wrażliwe informacje, które odgrywają główną rolę m.in. w segmencie zawodowym. Podczas tworzenia kopii zapasowych w programie Acronis True Image 2021 Advanced korzystasz z bardzo dobrego, najnowocześniejszego szyfrowania. Nawet jeśli odpowiedni zewnętrzny nośnik danych zostanie skradziony, nie musisz się martwić o tworzenie kopii zapasowych plików.

Odpowiednie dla wielu różnych urządzeń i platform

Zakupiona licencja programu Acronis True Image 2021 Advanced jest licencją typu runtime. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich narzędzi przez 365 dni. Jeśli chcesz później nadal korzystać z funkcji, musisz kupić nowy klucz i użyć go do aktywacji. W okresie jednego roku będziesz otrzymywać bezpłatnie i automatycznie wszystkie aktualizacje i nowe wersje oprogramowania.

Acronis True Image 2021 Advanced może być również doskonale używany na wielu różnych urządzeniach końcowych. Ponieważ czasy pojedynczych komputerów czy notebooków w domu, a nawet w biurze, dawno minęły. Coraz więcej użytkowników łączy poszczególne urządzenia i w ten sposób korzysta z zalet różnych dziedzin. Na przykład, użyj programu Acronis True Image 2021 Advanced na komputerze z systemem Windows. Dzięki kompatybilności z Windows 10 lub Windows 11 wsparcie jest wszechstronne. To samo dotyczy Maca. Dzięki wielu specjalnym funkcjom dla popularnego systemu operacyjnego, producent przekonuje do tej technologii także licznych użytkowników. Na przykład możesz użyć popularnego paska dotykowego, który jest bezpośrednio zintegrowany. Nie brakuje też wsparcia dla Parallels Desktop, bardzo popularnego oprogramowania na komputerach Mac. Nawet na Windows Home Server 2011, Acronis True Image 2021 Advanced może być używany doskonale i ze wszystkimi funkcjami. Na koniec, oczywiście, nie może zabraknąć wsparcia dla urządzeń mobilnych. Smartfony i tablety pełnią coraz ważniejsze zadania w codziennym życiu, dlatego także tutaj należy regularnie wykonywać kopie zapasowe danych. Dzięki programowi Acronis True Image 2021 Advanced możesz wykonać ten ważny krok w krótkim czasie i za pomocą kilku prostych kroków. Jest łatwy w użyciu zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

Kup Acronis True Image 2021 Advanced - zaoszczędź dużo pieniędzy dzięki BestSoftware

Kupując oprogramowanie Acronis True Image 2021 Advanced tutaj, w sklepie BestSoftware, możesz skutecznie zaoszczędzić. Korzystne koszty są zauważalne już przy pierwszych poszukiwaniach odpowiednich produktów. Licencje otrzymasz też bardzo szybko, możesz pobrać program bezpośrednio po zakupie, a następnie go aktywować. Klucz znajdzie się w twojej skrzynce e-mailowej w ciągu 30 minut od zakupu. Oczywiście otrzymasz nie tylko program Acronis True Image 2021 w wersji Advanced, ale także inne niedrogie rozwiązania programowe firmy Acronis. Na przykład, możesz użyć Acronis True Image 2021 Standard lub Acronis True Image 2021 Premium dla użytkowników o szczególnie wysokich wymaganiach. Ponadto korzystasz z optymalnej i przyjaznej obsługi klienta. Przywiązujemy wielką wagę do kompetentnej obsługi. Dlatego jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz wysłać do nas krótką wiadomość e-mailem, porozmawiać z członkiem personelu lub z ekspertem na infolinii. Chętnie ci pomożemy i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

 

 

Wymagania systemowe - Acronis True Image 2021 Advanced
Procesor Intel CORE 2 Duo (2GHz) lub wyższy
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 SP1

RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym zalecane 7 GB
Obsługiwane typy plików

NTFS, Ext2/Ext3/Ext4, ReiserFS(3) *, Linux SWAP *, HFS+**/HFSX** i FAT16/32/exFAT **

* Systemy plików są obsługiwane tylko w przypadku operacji tworzenia kopii zapasowych i przywracania dysków twardych lub partycji.
** Odzyskiwanie dysku twardego, odzyskiwanie partycji i operacje klonowania są obsługiwane bez zmiany rozmiaru.

Rozdzielczość ekranu

Przynajmniej 1024 x 768 zalecane

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Advanced | 250 GB pamięci w chmurze | 1 urządzenie | 1 rok"
Wskazówka!
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 175,91 zt * 220,01 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony