• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

CorelCAD 2021 | Windows | Mac

3 620,61 zt * 4 066,95 zt * (10,97% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 15 razy
  • BS-10656
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CorelCAD 2021 | Windows | Mac"

Odpowiedni dla profesjonalnych użytkowników - kup CorelCAD 2021 już teraz!

Oprogramowanie CorelCAD 2021 zapewnia dokładnie takie funkcje i narzędzia, jakie są potrzebne do tworzenia profesjonalnych rysunków. Zapoznaj się z licznymi możliwościami tworzenia w 2D i 3D, a także skorzystaj z licznych innowacji w najnowszej wersji z 2021 roku, które po raz kolejny znacząco zwiększą twoją produktywność. BestSoftware to właściwe miejsce, by kupić licencję, która pozwoli ci na nieograniczone korzystanie z programu. Licencja na program CorelCAD 2021 jest odpowiednia do stałego i nieograniczonego używania w profesjonalnym miejscu pracy. Skorzystaj z tego teraz, warto.

Korzystaj z szerokiej gamy narzędzi i możliwości w swojej codziennej pracy

W samym sercu funkcjonalności CorelCAD 2021 znajduje się wiele różnych narzędzi, które są niezbędne do profesjonalnego użytku. Asortyment obejmuje zróżnicowaną kolekcję narzędzi do rysowania 2D i projektowania 3D. Grupy docelowe to np. architektura, inżynieria czy budownictwo. Jednocześnie oprogramowanie to jest używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa precyzja. Dzięki obsłudze wielu formatów i różnych technik, CorelCAD 2021 jest potężnym rozwiązaniem dla wielu profesjonalnych użytkowników. Na przykład obsługa formatu .STL zapewnia wydajne wydruki 3D, a natywne użycie formatu .DWG również nie stanowi problemu.

Liczne narzędzia w CorelCAD 2021 zostały zaprojektowane z myślą o prostym i efektywnym codziennym użyciu. Dzięki temu można swobodnie korzystać z wielu opcji projektowych, które stanowią niezależny rozwój popularnego producenta Corela w dziedzinie budownictwa i inżynierii. Ułatwia to tworzenie wstępnych projektów za pomocą wiodącego oprogramowania CAD, przekształcanie ich w projekt, a następnie przechodzenie do rysowania, planowania i ostatecznej edycji. Zaawansowane rysunki 2D nie stanowią więc żadnego problemu dzięki nowoczesnej technologii programu CorelCAD 2021.

Jednak rozwiązanie firmy Corel z łatwością radzi sobie także z konwersją istniejących projektów. Na przykład, jeśli masz gotowe rysunki 2D, a następnie chcesz je przekonwertować na postać 3D, CorelCAD 2021 zawiera odpowiednie narzędzia do tego celu. Wystarczy kilka kliknięć, by niemal automatycznie przekonwertować rysunki do pożądanego formatu. Oczywiście, wszystkie niezbędne specyfikacje, parametry projektu i standardy branżowe są nadal stosowane. Ponadto funkcjonalność ta znacząco ułatwia współpracę ze współpracownikami, m.in. poprzez obsługę następujących elementów

Jeśli chodzi o pracę z projektami i rysunkami 3D, oprogramowanie CorelCAD 2021 również pokazuje się z najlepszej strony. Na przykład, jako użytkownik możesz liczyć na bardzo wysoki poziom dokładności w każdym wyjściu. Użyj programu firmy Corel, aby tworzyć wysokiej jakości prace w różnych środowiskach. Niezależnie od tego, czy chodzi o tekst, grafikę czy wyjście dotykowe, możliwości programu nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Ponadto funkcje programu CorelCAD 2021 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale nadawały się do wszystkich praktycznych zadań w dziedzinie projektowania technicznego. Jeśli chcesz, możesz z łatwością używać oprogramowania CorelCAD 2021 z drukarką 3D. W tym celu posiada wbudowaną obsługę formatu .STL, który pozwala na wysyłanie materiałów 3D bezpośrednio do drukarki.

Przegląd najnowszych innowacji w CorelCAD 2021

Wraz z nową wersją oprogramowania CorelCAD 2021 producent Corel wprowadza wiele nowych funkcji i narzędzi, które jeszcze bardziej ułatwią codzienną pracę Tobie jako użytkownikowi. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze innowacje w profesjonalnym, popularnym oprogramowaniu firmy Corel.

Użyj palety "Porównaj rysunki", aby uzyskać lepszy przegląd bieżącej pracy i postępów. Dzięki tej funkcji możesz łatwo porównać dwa pliki. Dzięki temu będziesz miał bezpośredni wgląd we wszystkie zmiany i poprawki, które zostały wprowadzone do plików. Aby je uchwycić na pierwszy rzut oka, program pokazuje zmiany i różnice w kolorach. W ten sposób możesz łatwo określić punkty przed i po w swoim przepływie pracy lub przedstawić kilka propozycji w ramach jednego projektu.

Zoptymalizowane polecenie wzoru jest teraz także zawarte w nowej wersji programu CorelCAD 2021. Dzięki nim możesz łatwo powielać wzory i obiekty w tej samej perspektywie wzdłuż ścieżki. Ta procedura w naturalny sposób oszczędza twój cenny czas w codziennej pracy, ponieważ nie trzeba już tworzyć tych samych obiektów od nowa. Teraz możesz po prostu powtarzać je wzdłuż liniowej lub kołowej ścieżki za pomocą kilku kliknięć.

Zamiana bloków dynamicznych na bloki definiowane przez użytkownika jest również jedną z głównych zmian i innowacji w CorelCAD 2021. Dzięki tej praktycznej funkcji z jednej strony zyskujesz większą kontrolę nad swoimi plikami, a z drugiej strony otwiera ona dodatkowe i zupełnie nowe możliwości edycji. Skorzystaj więc z możliwości przekształcenia dynamicznych definicji bloków w bloki zdefiniowane przez użytkownika i w ten sposób bardzo łatwo zapisz zmiany.

W najnowszej wersji CorelCAD 2021 producent poświęcił się także optymalizacji wydruków PDF i całkowicie przeprojektował okno dialogowe drukowania. Dzięki nowemu oknu dialogowemu Corel sprawia, że przydzielanie zadań drukowania jest jeszcze bardziej efektywne i łatwiejsze, ponieważ kilka opcji jest wyraźnie połączonych w jednym miejscu. Dzięki dodatkowym opcjom wyświetlania i lepszej kontroli nad swoją pracą drukowanie jest teraz o wiele łatwiejsze. Jeśli chcesz również wydrukować swoją pracę z programu CorelCAD 2021 jako plik PDF, możesz teraz łatwo dostosować rozmiar pliku i jakość obrazu do swoich potrzeb. Użyj opcji indywidualnego wyjścia dla swoich obrazów rastrowych i wektorowych.

Dostosuj użycie oprogramowania CorelCAD 2021 do swojego środowiska

Aby zapewnić terminową i efektywną pracę, oprogramowanie CorelCAD 2021 jest wyposażone w praktyczne opcje. Na przykład w wielu obszarach możesz łatwo dostosować program do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz też skorzystać z licznych opcji automatyzacji, by wiele zadań było wykonywanych niemal automatycznie. Dzięki szerokim możliwościom programu CorelCAD 2021 doświadczeni użytkownicy z odpowiednim zainteresowaniem technologią oszczędzają mnóstwo czasu w życiu codziennym i pracują znacznie wydajniej. Ponadto program firmy Corel umożliwia efektywną współpracę z innymi programami, z różnymi drukarkami i wreszcie z kolegami. Natywne wsparcie dla formatu plików .DWG i aktualna funkcja AutoCAD-a dostarczają dokładnie odpowiednich narzędzi do tego celu.

Możesz także korzystać ze wszystkich cech i funkcji programu CorelCAD 2021 na różnych systemach. Oprócz kompatybilności z obecnymi systemami Windows 11 i Windows 10, opcje instalacji obejmują także popularny system operacyjny macOS firmy Apple. Szczególnie profesjonalni użytkownicy, którzy lubią pracować na odpowiednich komputerach, korzystają w CorelCAD 2021 z wszechstronnego wsparcia wielu technologii. Kup licencję na CorelCAD 2021 już teraz i przekonaj się o jego atrakcyjnych możliwościach.

Wejdź na stronę BestSoftware i kup program CorelCAD 2021 bardzo tanio i łatwo

Abyś mógł natychmiast rozpocząć pracę, powinieneś kupić licencję CorelCAD 2021 teraz w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware. Z atrakcyjnymi świadczeniami i dobrymi opcjami bezpiecznego zamawiania witamy cię tutaj z nami i cieszymy się, że możemy cię wspierać najlepiej, jak potrafimy. Dlatego zakupione oprogramowanie jest bezpośrednio dostępne do pobrania i oczywiście otrzymasz klucz w ciągu maksymalnie 30 minut drogą mailową. Dodatkowo przywiązujemy dużą wagę do atrakcyjnego wyboru, dlatego możliwości zamawiania wykraczają daleko poza CorelCAD 2021. Na przykład użyj praktycznego oprogramowania Corel AfterShot Pro 3 do efektywnej edycji RAW-ów lub twórz animowane obrazy za pomocą Corel Photo Mirage. Painter Essentials 7, CorelDRAW Standard 2021 lub Corel PDF Fusion. Przede wszystkim, dla kreatywnej i efektywnej pracy w życiu codziennym, w BestSoftware znajdziesz wszystkie popularne produkty. Kup teraz u nas, czekamy na twoje zamówienie i z przyjemnością przekonamy cię do najlepszej obsługi w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Wymagania systemowe - CorelCAD 2021 Windows 
Procesor Intel Core 2 Duo lub dwurdzeniowy procesor AMD® Athlon™ x2
Systemy operacyjne    Windows 10* lub 8.1, w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, z najnowszymi aktualizacjami
RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu  1280 x 768 (zalecane 1920 x 1080 (Full HD))Wymagania systemowe - CorelCAD 2021 Mac
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel lub Apple M1
Systemy operacyjne    macOS Big Sur 11.0, macOS Catalina 10.15 lub macOS Mojave 10.14
RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym 1,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu  DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Powiązane łącza do "CorelCAD 2021 | Windows | Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CorelCAD 2021 | Windows | Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CorelCAD 2021 | Windows | Mac"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
3D House Planner Software Pro | Windows 3D House Planner Software Pro | Windows
955,01 zt * 1 077,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wyświetlony