• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Surfshark VPN | urządzenia nielimitowane 1 rok

244,51 zt * 293,51 zt * (16,69% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

UWAGA! Zamiast klucza produktu otrzymasz link do vouchera na licencję. Więcej informacji otrzymasz, gdy  klikniesz tutaj .

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 65 razy
  • BS-10976
  • Wielojęzyczna strona
  • nieograniczona liczba urządzeń
  • 1 Miesiąc
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Surfshark VPN |"

Kup Surfshark VPN i bezpiecznie surfuj po internecie na wszystkich urządzeniach

Niezależnie od tego, czy chodzi o niechciane śledzenie czy blokowanie dostępu do różnych treści w internecie, niebezpieczeństwa i ograniczenia niepokoją wielu użytkowników. Z pomocą odpowiedniego oprogramowania możesz zapobiegać takim problemom i przeszkodom szczególnie skutecznie. Usługa Surfshark VPN pozwala Ci na korzystanie z Internetu bez ograniczeń przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Aby korzystać z usługi, musisz posiadać licencję na odpowiedni okres. W BestSoftware kupujesz klucz do nieograniczonego korzystania z usługi na okres jednego miesiąca. Tutaj w BestSoftware możesz oczekiwać korzystnych warunków i szybkiej dostawy klucza w ciągu maksymalnie 30 minut. Kup więc teraz Surfshark VPN i bezpiecznie surfuj po Internecie.

Producent obiecuje ci maksymalne bezpieczeństwo z Surfshark VPN

Jeśli zdecydujesz się na usługę VPN, skorzystasz w zasadzie z kilku zalet. Ostatecznie, wybór zawsze dotyczy maksymalnego bezpieczeństwa Twoich danych i Twoich urządzeń. Dlatego producent Surfshark przywiązuje dużą wagę do twojej ochrony i przekonuje do siebie kilkoma unikalnymi zaletami. Zaczyna się to już w siedzibie firmy. Siedziba Surfshark znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co pozwala na korzystanie z obszernych przepisów i specjalnych udogodnień. Oczywiście, w firmie nadal pracuje globalny zespół, który zapewnia wszechstronne wsparcie wszystkim klientom. Siedziba za granicą pozwala też producentowi Surfsharka na stosowanie szczególnie surowej polityki no-logs. Oznacza to, że dostawca nie rejestruje żadnych danych związanych z Twoim zachowaniem podczas surfowania. Czy to połączenia, czy działania, nie prowadzi się w tym zakresie żadnych rejestrów.

Jednocześnie wykorzystuje się nowoczesne technologie, by korzystanie z Surfshark VPN było jeszcze bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Widać to także, na przykład, patrząc na używane aplikacje. Dzięki aktualnym protokołom, na przykład IKEv2/IPsec, twoje dane są kompleksowo chronione. Nadal jednak masz pełną kontrolę nad wykorzystywanymi technologiami, na przykład możesz wybrać protokół OpenVPN za pomocą aplikacji. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich cech i funkcji indywidualnie, a jednocześnie bezpiecznie.

Usługa VPN dla nieograniczonej liczby różnych urządzeń

Coraz więcej urządzeń w codziennym życiu ma stałe połączenie z internetem. To właśnie w tym momencie, czyli w momencie coraz większego rozpowszechnienia platform z dostępem do Internetu, do gry wchodzi usługa Surfshark VPN, która umożliwia kompleksowe bezpieczeństwo we wszystkich środowiskach. Oczywiście, usługa jest dostępna priorytetowo dla klasycznych komputerów i notebooków, ale jest też kompatybilna z nowymi wersjami Windows 10 i Windows 11. Z bezpiecznego połączenia VPN możesz korzystać także na komputerach Mac ze wszystkimi aktualnymi wersjami systemu.

Ale Surfshark VPN umożliwia Ci także bezpieczne i łatwe korzystanie z Internetu w podróży. Ponieważ ważne i wrażliwe połączenia coraz częściej znajdują się także na smartfonach i tabletach, np. w przypadku bankowości internetowej za pomocą odpowiedniej aplikacji. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu Surfshark możesz pracować bardzo bezpiecznie i korzystać z bardzo dobrej ochrony. Dzięki dalszemu wsparciu dla różnych systemów Linux lub nawet bardzo specjalnych platform, na przykład FireTV lub Chrome, rozwiązanie Surfshark VPN okazuje się bardzo dobrą opcją dla kompleksowej ochrony we wszystkich środowiskach.

Kupując licencję tutaj, w BestSoftware, chronisz siebie i całą swoją rodzinę przed wieloma zagrożeniami. Kluczem do Surfshark VPN jest rozwiązanie, które pozwala na nieograniczoną liczbę aktywacji. Kilka komputerów, smartfonów czy tabletów nie stanowi więc problemu. Pamiętaj jednak, że licencje są związane z konkretnym terminem. Po upływie tego terminu musisz je ponownie odnowić.

Zdaj się na atrakcyjne zalety oprogramowania Surfshark VPN

Oprócz najnowszych technologii zapewniających większe bezpieczeństwo i wszechstronnego wsparcia dla wielu platform, możesz oczekiwać od usługi Surfshark VPN wielu innych korzyści, które możesz wykorzystać w codziennym życiu. Na przykład tryb kamuflażu sprawia, że nikt nie rozpozna, że korzystasz z usługi VPN. Niektórzy operatorzy stron lub dostawcy usług blokują teraz dostęp do treści, jeśli korzystasz z usługi VPN. Ten scenariusz nie grozi Ci z Surfshark VPN.

Możesz też użyć zintegrowanej białej listy (whitelister), jeśli chcesz bezpiecznie surfować na co dzień z Surfshark VPN. Ta praktyczna funkcja pozwala wykluczyć poszczególne aplikacje lub strony w Internecie, tak by mogły one ominąć VPN. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku wielu aplikacji bankowych, na przykład po to, by działały one prawidłowo. Dzięki wielu różnym serwerom w wielu krajach, Ty jako użytkownik korzystasz z bardzo dobrej wydajności podczas korzystania z Surfshark VPN. Dzięki temu możesz liczyć na szybką reakcję nawet przy szybkim połączeniu internetowym i na przykład pobierać większe pliki. Nawiasem mówiąc, przy zakupie licencji na Surfshark VPN nie ma żadnych ograniczeń; masz do dyspozycji nieograniczoną ilość danych. Dzięki technologii "MultiHop" po raz kolejny znacznie zwiększasz bezpieczeństwo w codziennym życiu, ponieważ w tym przypadku połączenie jest realizowane przez kilka krajów jednocześnie. W tym kroku śledzenie jest znacznie trudniejsze.

Jednak podczas normalnego surfowania po internecie korzystasz nie tylko z bardzo dużej prędkości i dostępu do wszystkich potrzebnych informacji, ale także z dużo czystszego środowiska. Reklamy, trackery, złośliwe oprogramowanie, a nawet próby wyłudzania informacji nie mają już miejsca, gdy korzystasz z Surfshark VPN. A dzięki funkcji "Kill Switch" jesteś po bezpiecznej stronie, jeśli kiedykolwiek stracisz połączenie z VPN. W takim przypadku twoje dane lub wrażliwe informacje nie dostaną się w niepowołane ręce.

Podczas podróży w rejony o ograniczonym dostępie do internetu Surfshark VPN ma wiele atutów. Dzięki trybowi "NoBorders" możesz mieć dostęp do wszystkich treści, stron i opcji nawet w takich środowiskach i możesz polegać na dobrej ochronie znanego VPN.

W porównaniu z wieloma innymi dostawcami, Surfshark VPN przekonuje dobrym pakietem ogólnym. Fakt, że możesz chronić i używać wielu urządzeń bez ograniczeń, jest już bardzo dużą zaletą. Producent Surfshark chętnie powołuje się też na niezależny test, który jasno pokazuje bezpieczeństwo i kompleksową ochronę Twoich danych. Wreszcie, program umożliwia także tzw. torrenting, czyli pobieranie różnych plików za pośrednictwem znanych serwisów. Zintegrowany bloker reklam bardzo skutecznie zapobiega też szkodliwym lub irytującym reklamom, kiedy korzystasz z internetu za pomocą różnych urządzeń.

Kup teraz w świetnej cenie - Surfshark VPN można znaleźć bezpośrednio w BestSoftware

Wielu ekspertów zaleca korzystanie z VPN, by uchronić się przed licznymi zagrożeniami z internetu. Dlatego nie czekaj dłużej i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka, polegając na znanym i popularnym rozwiązaniu Surfshark VPN. Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w sklepie internetowym BestSoftware możesz nabyć licencję runtime na atrakcyjnych warunkach. Oszczędzasz pieniądze, robiąc proste zakupy w domu. Ponadto przekonamy cię najwyższą jakością obsługi klienta, ponieważ wszechstronne wsparcie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Na przykład, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące aktywacji nowego oprogramowania, pomożemy ci. Po prostu napisz do nas krótki e-mail ze swoim zapytaniem, zadzwoń lub porozmawiaj z kompetentnym pracownikiem za pośrednictwem czatu na żywo. Będziemy Cię wspierać tak długo, aż będziesz mógł bezpiecznie i efektywnie surfować z Surfshark VPN w swoim codziennym życiu

Wymagania systemowe - Surfshark VPN
Kompatybilne platformy dla PC

Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome, Firefox i Linux

Platformy kompatybilne z telewizorami SmartTV

Apple TV, Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Roku, Android TV, Chromecast, LG TV i Nividia Shield

Kompatybilność formularzy palt na smartfony i tablety

Android: Wymaga systemu Android OS 5.0 lub nowszego
iOS: Wersja 10.3.3 (z architekturą 64-bitową) lub nowsza

Rozszerzenia przeglądarki

Google Chrome i Firefox

Kompatybilne konsole

PlayStation 4
Xbox One, Series X i Series S

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Surfshark VPN |"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Surfshark VPN |"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Surfshark VPN |"
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
185,71 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
195,51 zt * 342,95 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wyświetlony