• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Surfshark VPN |
Surfshark VPN |
 • Nieograniczona
 • 1 miesiąc - 2 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 579 razy
  Od 171,01 zt * 180,32 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Surfshark

  Surfshark

  Więcej bezpieczeństwa w życiu codziennym dzięki Surfshark

  Zagrożenia w życiu codziennym są wszechobecne, zwłaszcza gdy korzystamy z nowoczesnych technologii i internetu. Niezależnie od tego, czy chodzi o utratę poufnych informacji, czy ograniczenie dostępu do wielu treści w internecie, niebezpieczeństwa są ogromne. Programista Surfshark dostarcza oprogramowanie VPN. Umożliwia to bezpieczne korzystanie z komputera i przekonuje wieloma wszechstronnymi zaletami. Ale co tak naprawdę kryje się za twórcą Sufsharka i jakie są przekonujące cechy tego oprogramowania? Odpowiednie informacje znajdziesz poniżej.

  Fakty i liczby o firmie Surfshark

  Firma lub twórca Surfshark od kilku lat jest stałym elementem rynku, jeśli chodzi o wydajne oprogramowanie VPN dla Windows 10 lub Windows 11. Jest to jednak dość nowa oferta na rynku, w 2018 roku Surfshark VPN wprowadził swój własny produkt. Ale dzięki licznym zaletom i wszechstronnym możliwościom, jakie daje usługa VPN, oferta mogła się szybko i bezpośrednio rozpowszechnić. W międzyczasie firma stała się rozpoznawalną na całym świecie marką, która jest używana w wielu środowiskach i może przekonać do siebie wieloma zaletami. Nawiasem mówiąc, firma ma siedzibę w Holandii.

  Sam twórca Surfsharka twierdzi, że programuje i oferuje swoje oprogramowanie przede wszystkim z myślą o wolnym internecie. Dlatego też firma szybko wprowadziła nowe funkcje i możliwości zapewniające maksymalne bezpieczeństwo w życiu codziennym. Ostatnio dotyczy to także roku 2020, na przykład wraz z wprowadzeniem uwierzytelniania dwuskładnikowego. WireGuard został również włączony jako nowa usługa od 2020 roku i zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, gdy polegasz na Surfshark VPN. Firma opiera się także na licznych certyfikatach i wszechstronnych protokołach, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i pełne zaufanie użytkowników.

  Krótki przegląd produktów Surfshark

  Jak już wspomniano, oferta Surfshark to usługa VPN. VPN to wirtualna sieć prywatna, która umożliwia bezpieczną transmisję danych podczas korzystania z internetu i wszystkich związanych z nim środowisk. Podczas gdy w normalnym użytkowaniu przesyłanych jest wiele informacji, które mogą być widoczne dla wielu stron, z Surfshark VPN jest zupełnie inaczej. Usługa ta zapobiega odczytywaniu informacji, ukrywa twoją lokalizację i adres IP. Aby zapewnić bezpieczne i stabilne połączenie, jako użytkownik korzystasz z wielu różnych serwerów znajdujących się w różnych miejscach. W przypadku Surfshark VPN dostawca usługi mówi o tysiącach serwerów, które umożliwiają bardzo dużą szybkość surfowania. Aby móc korzystać z usługi VPN, musisz zakupić odpowiednią licencję; korzystanie z niej za darmo nie jest możliwe. To odróżnia tę ofertę od wielu innych dostawców. Z drugiej strony ci, którzy decydują się na długoterminową relację, na przykład z okresem dwóch lat, korzystają z usługi VPN znacznie taniej, niż mogłoby się wydawać w wielu przypadkach. Możliwe jest też bardziej elastyczne użytkowanie; między innymi korzystasz z minimalnego okresu jednego miesiąca. Możesz więc zawsze wybrać licencję dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Odpowiednie licencje do korzystania z serwisu i bezpiecznego surfowania w życiu codziennym możesz też otrzymać od nas, na przykład w sklepie internetowym Best-software.pl. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by bezpośrednio korzystać z oprogramowania.

  Korzyści te dotyczą użytkowników prywatnych

  Oprogramowanie twórców Surfshark przekonuje użytkowników licznymi i wszechstronnymi zaletami. Na przykład, możesz polegać na wspomnianej już dużej liczbie serwerów, która umożliwia stałą i wysoką prędkość surfowania. Kolejną wielką zaletą jest możliwość nieograniczonego korzystania z usługi. W porównaniu z wieloma innymi dostawcami, nie ma ograniczeń co do używanych urządzeń końcowych. Poza tym wsparcie jest bardzo wszechstronne. Z usługi VPN możesz korzystać nie tylko w systemie Windows 10 lub Windows 11, ale także na wielu innych urządzeniach. Czy to na smartfonie, czy na tablecie, możliwości są bardzo szerokie. Nawet na smart TV, przy odpowiednim wsparciu, masz możliwość korzystania z licznych zalet tej usługi. Ponadto programista stale aktualizuje dostępne aplikacje i programy oraz zapewnia ich wysoką wydajność, a jednocześnie sprawia, że są łatwe w użyciu. Jeszcze łatwiej jest osiągnąć maksymalne bezpieczeństwo w życiu codziennym, instalując usługę VPN nie tylko bezpośrednio na urządzeniach z systemem Windows 10, Windows 11 lub Android, ale także na routerze. Zapewnia to szyfrowany i bezpieczny dostęp dla każdego dostępu. Nawiasem mówiąc, po zakupie możesz korzystać z programu nie tylko dla siebie, ale także przekazać jego liczne zalety wszystkim pozostałym członkom rodziny. To oczywiście jeszcze bardziej obniża koszty i czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

  Jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z dostępem do treści strumieniowych, na przykład do znanego serwisu Netflix, Surfshark VPN jest również bardzo dobrym wyborem. Tak zwaną geoblokadę można obejść wyjątkowo łatwo i skutecznie przy pomocy obecnego oprogramowania. Oczywiście działa to nie tylko z Netflixem, ale także z wieloma innymi usługami i dostawcami, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możliwości korzystania z internetu są więc znacznie większe dzięki odpowiedniej usłudze VPN od twórców Surfshark. Oprócz ochrony danych osobowych i bezpośredniego dostępu do dalszych treści w internecie, Ty jako użytkownik korzystasz także ze znacznie większego bezpieczeństwa z pomocą usługi VPN. Ataki, irytujące reklamy czy nawet złośliwe oprogramowanie nie mają już szans, a zagrożenia nie stanowią już niebezpieczeństwa. Możliwości z pomocą licznych usług indywidualnych również sięgają znacznie dalej. Na przykład, możesz przeprowadzać prywatne wyszukiwania za pomocą Surfshark-Search, aby uzyskać lepsze wyniki. Surfshark-Alert jest również dostępny bezpłatnie dla ciebie jako użytkownika i pomaga chronić twoją tożsamość w internecie oraz zachować kontrolę nad twoimi danymi osobowymi. Możesz też otrzymywać kwartalny raport bezpieczeństwa, który jest łatwo wysyłany do ciebie przez dewelopera na żądanie i który możesz przeczytać bezpośrednio. Większe bezpieczeństwo przy jednocześnie prostej aplikacji i bardzo dużej prędkości surfowania - oferta twórcy Surfshark nie pozostawia praktycznie żadnych życzeń niespełnionych i przekonuje cię jako użytkownika wieloma wszechstronnymi zaletami. Kup teraz tanie i odpowiednie licencje bezpośrednio od nas, czekamy na twój zakup.

  Kup niezawodne rozwiązanie VPN w Best Software

  W sklepie internetowym Best Software możesz skorzystać z szerokiego i atrakcyjnego wyboru oprogramowania. Złóż zamówienie z domu w zaledwie kilku krokach, zapoznaj się z różnymi ofertami w wolnej chwili i skorzystaj z wielu zalet. Ponieważ przy zwykłym zakupie oprogramowania oszczędzasz pieniądze, w naszym sklepie zapewniamy korzystne ceny. Bezpośrednia dostępność licznych produktów dla systemów Windows 10 i Windows 11 jest również niewątpliwą zaletą. Po zakupie natychmiast dokonujesz odpowiedniego pobrania i możesz korzystać z Surfshark VPN. Dodatkowo wybierz wariant i wersję, która odpowiada twoim potrzebom. Korzystanie z Surfshark VPN jest możliwe tylko z odpowiednio wykupioną licencją, którą szybko i łatwo znajdziesz u nas

  Wyświetlony