• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz

Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

171,01 zt * 210,21 zt * (18,65% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
 • BS-10335
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz"

Więcej funkcji, więcej możliwości, więcej komfortu - kup teraz Panda Dome Premium!

Dzięki jeszcze większej liczbie funkcji i jeszcze większej wygodzie, oprogramowanie Panda Dome Premium trafia do twojego domu i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo wszystkim urządzeniom końcowym. Polegaj na skutecznej i wszechstronnej ochronie, jaką zapewnia rozwiązanie bezpieczeństwa najnowszej generacji. Licencję na aktywację popularnego programu możesz otrzymać bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Uzyskaj do niego dostęp już teraz, kup klucz bezpiecznie w BestSoftware i polegaj na wyjątkowo wszechstronnie wyposażonym oprogramowaniu, które zostało zaprojektowane z myślą o najwyższych wymaganiach użytkowników.

Oczywiście, maksymalne bezpieczeństwo jest głównym celem oprogramowania Panda Dome Premium

Oprogramowanie Panda Dome Premium skupia się na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa urządzeniom końcowym, z których korzystasz. Aby móc osiągnąć obiecany wskaźnik wykrywalności do 100% w życiu codziennym, program opiera się na wielu różnych technikach, które można doskonale połączyć w atrakcyjny pakiet całościowy. Po pierwsze i najważniejsze, możesz polegać na zintegrowanym skanerze antywirusowym. Działa on stale w tle i monitoruje różne działania na twoim komputerze. Jeśli pojawi się podejrzana aktywność lub nawet niebezpieczny plik, program natychmiast reaguje i eliminuje zagrożenie. Główną rolę w optymalnym wykrywaniu różnych zagrożeń odgrywają ogromne bazy danych, które producent także stale aktualizuje. Praktyczne i codzienne aktualizacje to jedne z największych atutów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z Panda Dome Premium.

Ale obecny program bezpieczeństwa również nie może się obejść bez chmury. Jeśli nowe, potencjalne zagrożenie na komputerze nie może być zidentyfikowane ponad wszelką wątpliwość, zaczyna to działać. Następnie program Panda Dome Premium przesyła dane, by dokładnie przyjrzeć się cyfrowemu podpisowi szkodnika. Dzięki porównaniu istniejących zagrożeń i informacji można wtedy szybko określić, czy rzeczywiście jest to zagrożenie. Jeśli tak się stanie, program reaguje natychmiast, przenosi zagrożenie do obszaru kwarantanny, a następnie pozwala ci bezpiecznie korzystać z technologii w codziennym życiu.

Potężna zapora sieciowa, która jest integralną częścią Panda Dome Premium, w dużym stopniu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. Polegaj na podstawowej ochronie w sieci, ponieważ na początku wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące są całkowicie blokowane. Nadal chcesz zezwolić na jedno z połączeń, ponieważ jest ono niezbędne do pracy? Nie ma problemu, w takim przypadku wystarczy, że zapiszesz wyjątek dla danego programu w ustawieniach lub bezpośrednio potwierdzisz żądanie wyświetlane przez Panda Dome Premium. Nic nie stoi wtedy na przeszkodzie, by nawiązać kolejne połączenie.

Dzięki praktycznej ochronie w sieci, ty i twoje dane osobowe jesteście zawsze bezpieczni, gdy korzystacie z internetu i używacie programu Panda Dome Premium. Jeśli na przykład spróbujesz wejść na zainfekowaną, a więc niebezpieczną stronę internetową, otrzymasz natychmiastowe ostrzeżenie. Abyś nie musiał się już martwić o utratę swoich danych osobowych, korzystasz też z innej zalety tego oprogramowania. Ochrona tożsamości, która jest integralną częścią Panda Dome Premium, zawsze uruchamia alarm, jeśli twoje dane osobowe lub informacje pojawią się w innym miejscu w internecie. Po wycieku danych, którego Ty jako użytkownik nawet nie zauważyłeś, natychmiast otrzymujesz powiadomienie i możesz zablokować dostęp lub szybko zmienić dane dostępowe, aby jeszcze skutecznie uniknąć czegoś gorszego.

Teraz pracuj i surfuj bezpiecznie - dzięki Panda Dome Premium także na wszystkich innych urządzeniach

Ale z pewnością nie pracujesz i nie surfujesz już tylko na komputerze lub notebooku z systemem operacyjnym Windows. Oprogramowanie Panda Dome Premium to także właściwy wybór do zabezpieczania wszystkich innych pomocy technicznych i platform. Polegaj na wsparciu dla wielu urządzeń, bo oczywiście powinieneś być absolutnie bezpieczny we wszystkich dziedzinach. Ponieważ rosnąca popularność smartfonów i tabletów została oczywiście zauważona przez przestępców. W związku z tym istnieje już wiele prób i możliwości uzyskania nieuprawnionej kontroli nad urządzeniem lub szpiegowania danych osobowych użytkownika.

Jest to kolejny powód, dla którego coraz więcej ekspertów zaleca używanie aplikacji zabezpieczających także na urządzeniach mobilnych. Licencję na Panda Dome Premium możesz zainstalować nie tylko w systemie Windows, w tym Windows 11, ale także na smartfonach lub tabletach z systemem Android i iOS. Dzięki prostej obsłudze praktycznej aplikacji program chroni cię kompleksowo przed wszystkimi zagrożeniami. Aplikacje są dokładnie sprawdzane, a w razie potrzeby możesz łatwo przeskanować starsze urządzenie. Jeśli zostanie znalezione niebezpieczne oprogramowanie, można je łatwo i bezpiecznie usunąć dzięki mobilnemu rozwiązaniu Panda Dome Premium. Programy mobilne przekonują także wieloma innymi cechami i funkcjami, na przykład bardzo prostą obsługą, która jest odpowiednia także dla nieprofesjonalistów. Możesz też blokować poszczególne aplikacje, jeśli nie chcesz, by były łatwo otwierane. Można z nich korzystać dopiero po wpisaniu odpowiedniego hasła. Jeśli zgubisz swoje urządzenie, możesz je łatwo zlokalizować, zablokować lub usunąć wszystkie pliki. Wszystko to można zrobić szybko i łatwo z domu.

Oczywiście wersja Premium zawiera wiele innych funkcji i możliwości

Warto też zauważyć, że oprogramowanie Panda Dome Premium jest największym etapem rozbudowy popularnego rozwiązania zabezpieczającego. W związku z tym korzystasz nie tylko ze skanera antywirusowego i zapory sieciowej, ale także z wielu innych funkcji. Możesz na przykład skorzystać z bezpiecznego połączenia VPN, dzięki któremu ponownie zaszyfrujesz przesyłane dane i w ten sposób ochronisz je znacznie skuteczniej. Nawet treści zablokowane dla niektórych regionów nie stanowią już problemu. W wersji Premium ilość danych nie jest ograniczona, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by surfować bez ograniczeń. Dzięki praktycznemu przechowywaniu danych w chmurze wszystkie ważne dane, wspomnienia i dokumenty masz na wyciągnięcie ręki, gdziekolwiek jesteś na świecie. Jeśli chcesz, możesz też w kilku prostych krokach podzielić się nimi z przyjaciółmi lub znajomymi; dzięki 20 gigabajtom pojemności nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich w szerokim zakresie.

Dzięki zintegrowanemu narzędziu czyszczącemu Panda Dome Premium możesz znacznie zwiększyć wydajność swojego komputera lub notebooka. Nierzadko zdarza się, że odpowiednie urządzenia z czasem stają się znacznie wolniejsze, przez co praca przestaje być przyjemnością. Panda Dome Premium znajduje słabe punkty i pliki, które nie są już potrzebne, usuwa je lub naprawia i w ten sposób znacznie przyspiesza działanie całego komputera. Operacja jest bardzo prosta i może być wykonana przez niedoświadczonych użytkowników w zaledwie kilku krokach.

Jednak jedną z najmocniejszych stron programu Panda Dome Premium jest zintegrowana kontrola rodzicielska. Wykorzystaj go, by chronić swoje dziecko w domu przed szkodliwymi treściami w internecie, a jednocześnie nauczyć je, jak radzić sobie z nowoczesnymi mediami. Możesz blokować pojedyncze strony lub całe kategorie za pomocą jednego kliknięcia. Możesz też przy niewielkim wysiłku ustawić czas ekranowy. Dzięki zintegrowanej osłonie danych możesz też szczególnie skutecznie chronić swoje ważne informacje, dodatkowo je szyfrując. A dzięki zintegrowanemu menedżerowi haseł nie musisz się już martwić o zapomniane lub niepewne hasła. Wystarczy, że zapiszesz dane dostępu do wszystkich usług i informacji w wirtualnym sejfie, a następnie uzyskasz dostęp do jego zawartości tylko za pomocą hasła głównego. Musisz więc zapamiętać tylko jeden dostęp, a mimo to korzystać ze wszystkich usług i ofert w internecie całkowicie bezpiecznie.

Nasze atrakcyjne korzyści czekają na Ciebie przy zakupie Panda Dome Premium w naszym sklepie

Zakup w sklepie internetowym BestSoftware jest zawsze opłacalny dla ciebie jako konsumenta na całej linii, ponieważ czekają tu na ciebie atrakcyjne i różnorodne korzyści. Dotyczy to także bezpiecznego zamówienia oficjalnej licencji Panda Dome Premium. Mimo że są to szczególnie korzystne oferty, w ciągu maksymalnie 30 minut otrzymasz e-mailem swój oryginalny i legalny klucz, dzięki któremu będziesz mógł bezpośrednio aktywować swoje oprogramowanie. Oczywiście odpowiemy na wszystkie twoje otwarte pytania jako konsumenta i odpowiemy na twoje życzenia, udostępniając ci przyjaznych ekspertów za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo lub infolinii. Nie musisz też przegapić innych ofert, na przykład możesz kupić Panda Dome Essentials, aby tanio wejść w świat oprogramowania zabezpieczającego, lub możesz kupić Panda Dome Advanced dla Windows, jeśli szukasz skutecznego rozwiązania zapewniającego optymalną ochronę komputera. Czekamy na twój zakup!

Wymagania systemowe - Panda Dome Premium 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

 • Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 i Windows 11.
 • Windows Server 2003 & R2 SP2, Windows 2008 & R2, Windows Server 2012 & Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 oraz Windows Server 2019.
 • .NET Framework 4.0.3 lub wyższy
Komputery stacjonarne i laptopy oparte na systemie Linux
 • Fedora 24 i wyższa
 • Debian 7, 8, 9
 • CentOS 7
 • Ubuntu: aktualne wersje Long-Term Support (LTS).2 Odwołaj się do listy wydań.
 • Red Hat Enterprise Linux 7 i późniejsze wersje używające Extra Packages for Enterprise Linux (EPEL)

Agent wymaga, aby na każdym urządzeniu z systemem Linux zainstalowana była pełna wersja runtime zestawu narzędzi open source o nazwie Mono.

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

 • iOS 7 i wyżej
 • 1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • RAM (Random Access Memory): 2 GB
 • macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

 • iOS 7 i nowsze
 • Android 2.3.3 i nowszy
 Obsługiwane wersje Mono
 • Mono 3 i wyższe
Dla WMware ESXi 
 • Wersja 4.1, 5.X i 6.X.
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Panda Dome Premium 2021 | Multi Device | Pobierz"
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony